Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika teodozja

teodozja

#6281265 Napisano: 08.11.2016 11:57:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
I u mnie opiekacz z Philipsa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#6280859 Napisano: 07.11.2016 17:16:31 w Ambasadorinnowacji - Philips
Pisał ktoś może do nich kiedy przewidują nam nasze nagrody wysłać? Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#6280072 Napisano: 05.11.2016 14:58:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

ksantypa napisał(a):

edzia3 napisał(a):

Czy widzieliście ten konkurs na facebook z Biedronki? Regulaminu brak.Coś czuję że to oszustwo
https://www.faceb...odzinybiedronka2016/

przeciez na odleglosc widac , że to naciaganie

Ja też wygrałam tam autko, a nawet nie polubiłam i dopiero teraz zobaczyłam. emotka

Jeszcze Pepco na swoim profilu informuje ,że ktoś stworzył falszywy profil Pepco i robi konkursy,także uważajcie! Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

teodozja

#6279668 Napisano: 04.11.2016 13:55:47 w SZUKAM....
Nie wiem gdzie to wpisać ale "Dove" na swoim fb informuje o jakichś oszustach podszywających się pod nich i oferujących produkty Dove do testowania, a tylko wyłudzają dane osobowe,także uważajcie. Jesli była już o tym informacja,to przepraszam Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#6277139 Napisano: 29.10.2016 14:37:37 w SZUKAM....
cc_investigator napisał(a):

kalka napisał(a):

teodozja napisał(a):

Szukam "Kociarzy"i proszę o poradę na priv najlepiej. Jak już kiedyś pisałam mamy kota,jest to kot syjamski,nie ma nawet 3 latek,samiec,wykastrowany,nie wychodzi z domu. Strasznie zły,wczoraj znów rzucił się i pogryzł mojego i jego mamę,pogłaskać się nie da bo nie lubi. On chyba  ludzi nie lubi emotka

Hm, jak wykastrowany, to dziwne, że taki agresywny  emotka
Moje koty (wykastrowane) były zawsze bardzo łagodne i bardzo towarzyskie  (z tym, że nie syjamy)  Może miał jakieś przejścia z  ludźmi, a może po prostu taka jego natura. Poza tym wiele zależy od tego jak był wychowywany, czy przebywał często wśród ludzi.

Czasami pomaga zakupienie dosyć drogich kocich feromonów, wsadzanych w kontakt jak odświeżacze elektryczne. Mają mieć działanie relaksujące, wyciszające. Znam kotkę której pomogło i kota, na którego nie działało (mój własny z dysplazją szpiku kostnego, poddawany często stresowi wizyt u weta, bo nie da się inaczej, żeby przeżył, na pobieranie krwi musi być usypiany, bo robi masakrę pazurami godną piły elektrycznej). Podkreślę jednak, że nie mam doświadczenia z kotami syjamskimi, tylko z dachowcami.
Pytanie: Czy te koty mieszkają razem, czy to przypadkiem nie jest walka o terytorium, bo wtedy nic może nie pomóc, tylko niewchodzenie sobie w drogę.

Napisałam Ci priv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#6277133 Napisano: 29.10.2016 14:28:47 w SZUKAM....
kalka napisał(a):

teodozja napisał(a):

Szukam "Kociarzy"i proszę o poradę na priv najlepiej. Jak już kiedyś pisałam mamy kota,jest to kot syjamski,nie ma nawet 3 latek,samiec,wykastrowany,nie wychodzi z domu. Strasznie zły,wczoraj znów rzucił się i pogryzł mojego i jego mamę,pogłaskać się nie da bo nie lubi. On chyba  ludzi nie lubi emotka

Hm, jak wykastrowany, to dziwne, że taki agresywny  emotka
Moje koty (wykastrowane) były zawsze bardzo łagodne i bardzo towarzyskie  (z tym, że nie syjamy)  Może miał jakieś przejścia z  ludźmi, a może po prostu taka jego natura. Poza tym wiele zależy od tego jak był wychowywany, czy przebywał często wśród ludzi.

Tak, kupiony był malutki. Od samego początku przebywa z ludźmi w domu. Mój facet przed nim miał koty tylko dachowce, od kocięcia do ich śmierci były milutkimi przylepkami, a teraz taka bestia się trafiła.Dodam że on mocno gryzie,tak że krew się leje bo doczepi się do ręki pazurami i trzeba go podnieść zeby zdjąć go emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#6277128 Napisano: 29.10.2016 14:06:34 w SZUKAM....
Szukam "Kociarzy"i proszę o poradę na priv najlepiej. Jak już kiedyś pisałam mamy kota,jest to kot syjamski,nie ma nawet 3 latek,samiec,wykastrowany,nie wychodzi z domu. Strasznie zły,wczoraj znów rzucił się i pogryzł mojego i jego mamę,pogłaskać się nie da bo nie lubi. On chyba  ludzi nie lubiemotka Wyświetl w wątku >>

teodozja

#6276876 Napisano: 28.10.2016 19:01:56 w SZUKAM....
Wie ktoś dlaczego nie ma w Panelu Ibis doładowań? Czy to tak definitywnie nie ma czy one się co jakiś czas pojawiają? Chciałam wziąć doładowanie za uzbierane punkty jak zwykle, a tutaj nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#6276594 Napisano: 28.10.2016 12:49:11 w SZUKAM....
ela napisał(a):

szukam osoby która odbierała juz bon w auchan ? trzeba osobiście? Podaje sie nr telefonu ?  bo mi sie udało a pomyliłam się z telefonem 

Ja odbierałam, trzeba osobiście,pokazałam dowód, o nic nie pytali. Nie wiem jak jest w innych miastach, ja odbierałam w Gliwicach Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#6276509 Napisano: 28.10.2016 11:54:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
50zł z Pepco,piszą wiadomość prywatną na fb. Pytają czy chcesz teraz podać dane. Klikamy że tak i z automatu pojawia się formularz na wpisanie danych. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#6276503 Napisano: 28.10.2016 11:47:53 w Informują
Pepco informuje emotka
konkurs na fb, z okazji otwarcia 1000 sklepu w Polsce,był na naszych e-konkach podawany
pod zgłoszeniem odpowiadają jako wiadomość prywatna od strony Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#6275441 Napisano: 26.10.2016 14:53:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia3 napisał(a):

Hej.Co piszecie na Auchan ja wymyślam,piszę i się produkuję i nic z tego

Przypuszczamy że losują,więc nie ważne co tylko szczęście potrzebne Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#6274044 Napisano: 24.10.2016 10:06:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
kinia1503 napisał(a):

Bon Auchan emotka

I u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#6273556 Napisano: 22.10.2016 11:07:39 w SZUKAM....
HOLLY napisał(a):

teodozja napisał(a):

Jakie jest hasło w rebusie Auchan? emotka

rękawy 

Dziękuję serdecznieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#6273538 Napisano: 22.10.2016 10:24:22 w SZUKAM....
Jakie jest hasło w rebusie Auchan? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#6271488 Napisano: 18.10.2016 17:04:27 w SZUKAM....
olunka napisał(a):

teodozja napisał(a):

Szukam osoby,która mi podpowie jakim autobusem dojadę z Katowic do Mysłowic,poproszę miłą osóbkę,która zechce mi doradzić na priv emotka

http://rozklady.k...czas_na_przesiadke=2

tu możesz poszukać jakim autobusem lub tramwajem

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#6271478 Napisano: 18.10.2016 16:44:12 w SZUKAM....
Szukam osoby,która mi podpowie jakim autobusem dojadę z Katowic do Mysłowic,poproszę miłą osóbkę,która zechce mi doradzić na priv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#6269444 Napisano: 14.10.2016 12:16:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mkrzysiek napisał(a):

Piękny misio z konkursu pkp intercity zapakowany w pięknym granatowym pudełku na drobiazgi 

I u mnie,forma "transportu" misia robi wrażenie emotka Sprawił mi wielką przyjemność emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#6267648 Napisano: 11.10.2016 14:20:12 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

teodozja napisał(a):

barszcz napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

asiatko napisał(a):

od 3 dni boli mnie po prawej stronie na dole brzucha i jakiś kujak kłuje mnie na wysokosci płuc tez po prawej stronie, wczoraj tak sie tego wystraszylam ze omal nie zemdlalam, musialam sie polozyc zeby samoloty przeszly. Do lekarki troche sie z tym wstydze isc bo ost wymusilam na niej skierowanie na jakies badania zwiazane z tym ze zbyt czesto jestem przy...bana i spiaca. Pobadaniach wyszlo ze jest ok i że widocznie taka moja uroda. Jest tu jakis lekarz???

Asia, nie lecz się przez Internet, tylko idź jednak lepiej do lekarza, nawet jeśli się 'wstydzisz

może to wyrostek robaczkowy

Szukanie diagnozy w internecie,to kiepski pomysł.Zostaw wstyd w domu i idź do lekarza.Takie objawy moga miec setki przyczyn,a równie dobrze żadnej!

Ja też tak poradzę jak ktoś tu już pisał, jak nie chcesz iść do swojej lekarki to idź na dyżur do swojego szpitala jakoś tak po 20.00 i powiedź że wcześniej Cię bolało,ale teraz pogorszyło się na noc i dlatego przyszłaś.Powinni na miejscu zrobić USG i podstawowe badania krwi,moczu itp.

Nie zrobią USG na nocnej. To tylko opieka lekarska (POZ). USG mogą zrobić jedynie na SOR w szpitalu. Najlepiej idź do swojego lekarza i to szybko! A jeżeli to silny ból, idź na SOR do szpitala i powiedz, że boli Cię od DZISIAJ (tam robią wszystkie badania na miejscu).

Ja tak miałam dlatego piszę.Lekarz opieki nocnej przy szpitalu u mnie w mieście dał mi skierowanie i kazał i przejśc do tej drugiej części szpitala i zrobiono mi badania i usg.  Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#6267628 Napisano: 11.10.2016 13:58:33 w Wkurza mnie...
barszcz napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

asiatko napisał(a):

od 3 dni boli mnie po prawej stronie na dole brzucha i jakiś kujak kłuje mnie na wysokosci płuc tez po prawej stronie, wczoraj tak sie tego wystraszylam ze omal nie zemdlalam, musialam sie polozyc zeby samoloty przeszly. Do lekarki troche sie z tym wstydze isc bo ost wymusilam na niej skierowanie na jakies badania zwiazane z tym ze zbyt czesto jestem przy...bana i spiaca. Pobadaniach wyszlo ze jest ok i że widocznie taka moja uroda. Jest tu jakis lekarz???

Asia, nie lecz się przez Internet, tylko idź jednak lepiej do lekarza, nawet jeśli się 'wstydzisz

może to wyrostek robaczkowy

Szukanie diagnozy w internecie,to kiepski pomysł.Zostaw wstyd w domu i idź do lekarza.Takie objawy moga miec setki przyczyn,a równie dobrze żadnej!

Ja też tak poradzę jak ktoś tu już pisał, jak nie chcesz iść do swojej lekarki to idź na dyżur do swojego szpitala jakoś tak po 20.00 i powiedź że wcześniej Cię bolało,ale teraz pogorszyło się na noc i dlatego przyszłaś.Powinni na miejscu zrobić USG i podstawowe badania krwi,moczu itp. Wyświetl w wątku >>
0 0