Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika teodozja

teodozja

#5904845 Napisano: 20.08.2014 11:20:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Perfumek Yodema doszedł, chyba juz od kilku dni siedział sobie w skrzynce na listy.Dziś dopiero zauważyłam, listem zwykłym. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5904822 Napisano: 20.08.2014 10:54:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nniewidzialnaa napisał(a):

gdzie są te nagrody, co miały trafiać do mnie...?


Pewnie tam gdzie i moje czyli w czarnej d.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5904490 Napisano: 19.08.2014 15:35:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Lord Głoder odebrany z paczkomatu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5904300 Napisano: 19.08.2014 11:27:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwierzyniec napisał(a):

Vivacia napisał(a):

chesti napisał(a):

Ile ciastek HITa kupiliście w ciągu tygodnia? emotka


Ja ich nigdzie nie mogę znaleźć emotka Nie wiem, czy ja ślepa, czy tak ciężko je dostać?


w Tesco - 3,99, w różnych "zwykłych" sklepach między 4 a 5 zł


Nie wiem czy to o te ciasteczka chodzi ale ja widziałam ciasta Hit w Netto były za 2,49 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5904298 Napisano: 19.08.2014 11:26:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Też nic nie mogę wygrać, smutno jakoś, małe nagródki też nawet nie chcą do mnie Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5904285 Napisano: 19.08.2014 11:16:15 w Giełda Kodów ; )
Ja również oferuję głosy za kody Danio emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5903388 Napisano: 16.08.2014 16:23:21 w SZUKAM....
isiulka napisał(a):

teodozja napisał(a):

A ja szukam takie informacji, a mianowicie muszę oddać do naprawy telefon(mam tylko jeden telefon)i zrobiłam sobie przekierowania rozmów na telefon mamy. Czy jak oni go tam w naprawie rozbiorą to te przekierowania dojdą na innych telefon? Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi emotka


Przekierowania ustawiasz na starterze a nie na telefonie emotka
Więc powinno wszystko działaś, chyba że nie będziesz miała pieniędzy na koncie lub dostawca sieci kom. nie świadczy takich usług.


Dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5903387 Napisano: 16.08.2014 16:22:27 w Zakupy na konkursy - usługi
Jakby ktoś jeszcze potrzebował Hoop Cole Dino to w poniedziałek idę do Dino emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5903382 Napisano: 16.08.2014 16:02:28 w SZUKAM....
A ja szukam takie informacji, a mianowicie muszę oddać do naprawy telefon(mam tylko jeden telefon)i zrobiłam sobie przekierowania rozmów na telefon mamy. Czy jak oni go tam w naprawie rozbiorą to te przekierowania dojdą na innych telefon? Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5902799 Napisano: 14.08.2014 15:00:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

teodozja napisał(a):

https://www.faceb...stkoopieknychwlosach

Proszę zobaczcie ten konkurs. Tutaj jest zdjecie pani, która wygrała. Praca polecała na zrobieniu fryzury, która najbardziej jest podobna to wzorca, który prezentuje modelka, taka blondynka.Czy to jest zgodne z regulaminem bo ja chyba WZROK STRACIŁAM.



a czy ten konkurs był w bazie?


Ja go znalazłam w szybkich konkursach na fb.To raczej osoba która tam podała go dodała Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5902782 Napisano: 14.08.2014 14:46:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rkvi napisał(a):

teodozja napisał(a):

Już podałam poprawny. Tam jest pani modelka z fryzurą wzorcową, a jak wejdziemy w Rowenta for Elite tam jest zdjęcie fryzury pani, która wygrała. Dodam że zgłoszeń było 35 z czego około 15-17 były zupełnie innymi fryzurami, ktoś miał zdjecie z uroczystości rodzinnych, ładne uczesanie to wstawił. Nagród było 20. Wygrały uczesania niezgodne z regulaminem.Konkurs polegał zgodnie z regulaminem na możliwie najlepszym odwzorowaniu fryzury. Czy ze mną jest coś nie tak?

Nic, tylko pisać reklamację, jak miał być kok, to koki powinny wygrać.


Dziękuję, napisałam, ale chamstwo.Dodam że te zdjęcia były udostępnione w czasie trwania konkursu także je widziałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5902763 Napisano: 14.08.2014 14:18:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Już podałam poprawny. Tam jest pani modelka z fryzurą wzorcową, a jak wejdziemy w Rowenta for Elite tam jest zdjęcie fryzury pani, która wygrała. Dodam że zgłoszeń było 35 z czego około 15-17 były zupełnie innymi fryzurami, ktoś miał zdjecie z uroczystości rodzinnych, ładne uczesanie to wstawił. Nagród było 20. Wygrały uczesania niezgodne z regulaminem.Konkurs polegał zgodnie z regulaminem na możliwie najlepszym odwzorowaniu fryzury. Czy ze mną jest coś nie tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5902759 Napisano: 14.08.2014 14:09:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.faceb...stkoopieknychwlosach

Proszę zobaczcie ten konkurs. Tutaj jest zdjecie pani, która wygrała. Praca polecała na zrobieniu fryzury, która najbardziej jest podobna to wzorca, który prezentuje modelka, taka blondynka.Czy to jest zgodne z regulaminem bo ja chyba WZROK STRACIŁAM.

Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5902667 Napisano: 14.08.2014 11:35:45 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

ziolko napisał(a):

teodozja napisał(a):

Czekałam dziś na rozstrzygnięcie konkursu, na którym mi zależało, napracowałam się. Kur.. wygrały prace niezgodne z regulaminem. Nie wiem czy tam w tych komisjach debile siedzą?Jaki to ma cel żeby nagrodzić prace niezgodne z regulaminem?
Wogóle jakis pos... dzień.



no bo to nazywa się "kreatywność" emotka emotka

moim zdaniem pseudokreatywność

a Ty pisz reklamację




Kurcze, jak mnie wkurzają sytuacje, w których jury nie respektuje zapisów własnego regulaminu. W takim wypadku nie można się poddawać i koniecznie trzeba reklamować! Inną kwestią jest, że pewnie często-gęsto te reklamacje olewają, ale i tak trzeba walczyć z nieuczciwym traktowaniem bądź co bądź klientów.
Powodzenia! emotka
p.s.
a wogóle co to jury, co to za konk?! emotka


Konkurs z bazy na fb był, był w topie szybkie konkursy na fb, trzeba było dodać zdjęcie fryzury.Większość pań pododawała jakieś zupełnie inne uczesania, chyba im zostały fotki z uroczystości rodzinnych co nijak się miało do fryzury wzorcowej, a one wygrały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5902448 Napisano: 13.08.2014 19:17:28 w Wkurza mnie...
Czekałam dziś na rozstrzygnięcie konkursu, na którym mi zależało, napracowałam się. Kur.. wygrały prace niezgodne z regulaminem. Nie wiem czy tam w tych komisjach debile siedzą?Jaki to ma cel żeby nagrodzić prace niezgodne z regulaminem?
Wogóle jakis pos... dzień. Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5901847 Napisano: 12.08.2014 19:37:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia napisał(a):

Niech mi ktoś powie jak nie wygra się maskotki głoda po wpisaniu kodu co pisze? Bo u mnie tak pisze : Brak losu lub Danpunktów.

I nie wiem czy źle kod wpisałam (bo kiepsko go widac od środka) czy też nie jest wygrywający... emotka


To żle wpisałaś. Powinno pisać peszek.... Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5901785 Napisano: 12.08.2014 17:45:33 w Zakupy na konkursy - usługi
Mogę zrobić zakupy na Hoop colę w Dino Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5901680 Napisano: 12.08.2014 15:07:34 w SZUKAM....
ladyinred napisał(a):

teodozja napisał(a):

Szukam informacji,porady. Mam kartę prepeidą, która była do wygrania w konkursie Hochlanda w Żabce. Mam na niej kilkadziesiąt złotych ale nie mogę ich wydać bo wybija że zły PIN. Przyszłam do domu mysląc że moze zapomniałam Pinu, zalogowałam się na stronie WBK,zmieniłam PIN i dalej pokazuje że zły PIN. Co jest grane?



mialam kiedys podobna sytuacje - moj pin diabli wzieli, ale wszedl ten pierwszy 2424

nie wiem dlaczego



Dziekuję, napisała do nich i czekam na odpowiedź. Ludzie w kolejce w Biedronce mysleli że ukradłam kartę pewnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5901610 Napisano: 12.08.2014 14:00:02 w SZUKAM....
Szukam informacji,porady. Mam kartę prepeidą, która była do wygrania w konkursie Hochlanda w Żabce. Mam na niej kilkadziesiąt złotych ale nie mogę ich wydać bo wybija że zły PIN. Przyszłam do domu mysląc że moze zapomniałam Pinu, zalogowałam się na stronie WBK,zmieniłam PIN i dalej pokazuje że zły PIN. Co jest grane? Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5901084 Napisano: 11.08.2014 14:22:07 w Inne mniejsze markety
joan napisał(a):

teodozja napisał(a):

Dostał już ktos ten formularz z Natury Sayoss?


O jaki formularz chodzi? Nam miła pani powiedziała, że prześle regulamin na mejle, bo ponoć już go nie ma na stronie Natury; należy wszystko odesłać zgodnie z punktem 4.7.

Regulamin mam wydrukowany, ale wszystkie oświadczenia zawsze zastępuję słowami "bla bla "bla", więc nie wiedziałam, co dokładnie trzeba podpisać. Niemniej w sieci można znaleźć regulamin, więc nie będę na czekała na w/w mejla, tylko wydrukuję, co trzeba i poślę od razu.
http://www.droger.../Regulamin-Syoss.pdf



Ano tak, dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0