Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka

malenka

#5826492 Napisano: 19.02.2014 12:16:36 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

http://wiadomosci...=warszawa#BoxWiadTxt



Poczta Polska podstawiła swojego człowieka żeby zdyskredytować konkurencję emotka

Chyba za dużo seriali szpiegowskich oglądam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5826440 Napisano: 19.02.2014 11:08:49 w PLAGIATY
kalka napisał(a):

malenka napisał(a):

Ale oddzielmy dwie kwestie. Ludzie wyskakujący z kartonu to już z 40 lat temu w filmach się pojawiali. Tutaj chodzi o pomysł NADANIA SIĘ W PACZCE POCZTĄ, a biorąc pod uwagę fakt, że wyniki Cruhchips są dosyć świeże, można domniemywać, że autor zdjęcia na Lorda mocno się wzorował na czyimś pomyśle.


zgadzam się i jestem tego samego zdania.
Dla mnie ważne jest nie tylko CO wygrywam, ale JAK!
Akurat w tym konkursie nie brałam udziału, jednak potrafię cieszyć się z wygranej konkurencji, a największą stysfakcję i otarcie łez przynosi mi zawsze świadomość, że wygrałam z lepszym, a na pewno z grającym FAIR emotka
Cieszę się jeszcze bardziej, kiedy szczęśliwm i grającym fair laureatem zostaje ktoś z nas, czyli z naszego forum emotka



Ja w tym konkursie też nie brałam udziału i zawsze mi się buźka cieszy jak główne nagrody wpadają u nas na forum, ale wkurza mnie jedno. Skomentuj coś negatywnie, a zaraz Cię zarzucą hasłami żeś zazdrosny i zawistny! emotka Nie jestem zazdrosna i chylę głowę przed lepszymi od siebie, ale chciałabym żeby wygrywały prace nowatorskie od początku do końca wymyślone samodzielnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5826422 Napisano: 19.02.2014 10:46:43 w PLAGIATY
kalka napisał(a):

"mocno się wzorował" emotka emotka dobre stwierdzenie, nawet powiedziałabym mocne emotka
Ktoś wygrał (na szczęście tylko na chwilę) główną nagrodę wykorzystując mój wiersz,ale zmieniając niektóre wyrazy analogicznymi i teraz już WIEM: on po prostu "mocno się wzorował" emotka
Cieszę się, że mamy różne poglądy i że możemy je swobodnie wyrażać, więc wyrażę jeszcze jeden: kopiowanie pomysłu nie koniecznie stanowi plagiat, ale trudno mi się oprzeć wrażeniu, że jeśli ktoś się "mocno wzorował", to widocznie nie miał własnej inwencji twórczwej i takiegoż samego wkłdu, zrobił reprodukcję czyjegoś fotoobrazu, wykorzystał, niedawno nagrodzony, świetny pomysł i niezależnie od wszystkiego jest to obciach emotka



Klaka, nie wiem, chyba nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi, albo ja nie zrozumiałam Twojej... Przecież nigdzie nie napisałam, że popieram taki sposób wygrywania konkursu. A słowa "plagiat" nie użyłam z tego względu, że nie potrafię udowodnić czy że autor zdjęcia znał pracę Cruchips, czy jej nie znał. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5826384 Napisano: 19.02.2014 09:40:47 w PLAGIATY
Ale oddzielmy dwie kwestie. Ludzie wyskakujący z kartonu to już z 40 lat temu w filmach się pojawiali. Tutaj chodzi o pomysł NADANIA SIĘ W PACZCE POCZTĄ, a biorąc pod uwagę fakt, że wyniki Cruhchips są dosyć świeże, można domniemywać, że autor zdjęcia na Lorda mocno się wzorował na czyimś pomyśle. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5826148 Napisano: 18.02.2014 19:26:57 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

ziolko napisał(a):

tereniago - pani u optyka mogła pokazać tą ustawę emotka
pewnon zarządzenie szefa, a nie ustawa


Toż to wkurzyłam się okropnie.Jutro idę osobiście odebrać te okulary,więc powiem jej to co myślę emotka Przypomniało mnie się,gdy Lidka była jakoś we wrześniu,czy w październiku,to na "dzień dobry" powiedziała jej ta sama baba,że musi u nich okulary kupić,a ona była tylko u kontroli,bo coś ją bolało oko,bez żadnych okularów emotka ,a teraz mężowi powiedziała,że od stycznia tego roku jest ustawa.Dlatego z ciekawości napisałam!Jutro pojadę z nią,jak z g..... emotka



Ja bym na Twoim miejscu okularów nie odbierała, tylko zażądała natychmiastowego zwrotu pieniędzy i recepty. A jak baba będzie dalej próbowała być cwana, postrasz rzecznikiem, bo dalej będzie kiwać nieświadomych. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5826049 Napisano: 18.02.2014 17:38:44 w Wkurza mnie...
ivanotta napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wkurzyłam się,bo mężowi zepsuły się okulary,z tego powodu poszedł do okulisty.Wyszedł z gabinetu,a pani z optyka powiedziała,że od 1 stycznia jest ustawa,że okulary musi zrobić zaraz na miejscu u nich emotka .Musiał oprawki zaraz wybrać i zapłacić emotka Czy ktoś orientuje się w tej sprawie?Mamy sprawdzonego optyka,u którego cały czas robimy okulary i ma duży wybór oprawek,a ten jest maleńki i nie ma specjalnego wyboru emotka emotka emotka


jaka niby ustawa? ja bym to wzięła za zwykły chwyt marketingowy..



Coś mało prawdopodobne mi się to wydaje. Gdyby to było refundowane to ok, rozumiem, ale skoro mąż za wszystko płacił to jakim prawem ktoś miał mu narzucać gdzie i kiedy ma receptę realizować? Siostra była co prawda w grudniu na wizycie, ale powiedzieli jej, że na zrealizowanie recepty ma 3 m-ce. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5823439 Napisano: 13.02.2014 20:03:22 w Wkurza mnie...
polarniczka napisał(a):

http://qrkoko.pl/upominek-albo-zycie/

emotka emotka emotka

bardzo mnie wkurza



O mamo jak mnie wkurza takie żebranie o "drobny upominek"! Ja się zastanawiam czy Ci ludzie w realu też tak robią? Stoją po sklepem, liczą klientów, a później wchodzą do środka, pędzą do kierownika, mówią, że są 1 000 osoba w sklepie i w związku z tym chcą nagrodę? To jest tak żałosne... ale widzę, że na niektórych fanpage działa, co dodatkowo mnie wkurza. Bo wygląda na to, że fan nr np. 1000 jest bardziej wartościowy niż taki fan nr 780. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5823134 Napisano: 13.02.2014 11:31:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
giulietta napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pawwwel napisał(a):

Brał ktoś z Was udział w konkursie na fanpage'u BigActive? Co sądzicie o wynikach???
Ja uważam, że organizator chyba sam nie zrozumiał o co mu chodziło, a sam zaznaczał, że ma być perspektywa z punktu widzenia, a tymczasem kilka nagrodzonych prac to zwykłe herbaciane ustawki... nagroda główna (bon) trafiła do kogoś kto wogóle się nie przyłożył i nie miał pomysłu na prace konkursową. Mam trochę żal do tych wyników, bo długo myślałem nad swoją pracą by była idealna i... mam imbryczek, no ale nie cieszy on tak bardzo jak widzę z czym przegrałem i ile zaangażowania włożyłem w swój pomysł. Chyba nie umiem przegrywać z takim shitem. Szczególnie jak sobie narobię nadziei... emotka


ja jeszcze nie wzięłam udziału w tym konkursie z racji mojego podejścia (mam jeszcze czas emotka ) ale widziałam wyniki poprzedniego konkursu "fotograficznego" prowadzonego na big active, to nagrodzone prace pupci nie urywały i były w ręcz nijakie (nie chcę nikogo obrazić) a prace z wielkim polotem nie były zauważone (nie brałam udziału, bo termin konkursu taak szybko przelecial emotka ) - więc od tego organizatora nie ma czego wymagać emotka



ja też "mam jeszcze czas" emotka a w tym poprzednim było dużo super fotek, ale z herbatami spoza regulaminu, promocja dotyczyła nowych herbat ekspresowych w torebkach! a na fotkach były inne rodzaje pomijając już herbatę konkurencji emotka



Czuję się troszkę zdezorientowana. Myślałam, że zdjęcia mają być z perspektywy kubka herbaty. Teraz już sama nie wiem jak mam interpretować regulamin i jakie zdjęcia wysłać w tej turze. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5822567 Napisano: 12.02.2014 12:37:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem, ale nie chciałabym się o tym przekonać na własnej skórze! Jest też ograniczenie do 50 kodów na miesiąc. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5822562 Napisano: 12.02.2014 12:30:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

luk1990 napisał(a):

stopro napisał(a):

czy z Głodomaniaków Danio muszę mieć opakowania w razie wygranej? czy tylko kody wpisane wystarcza?



w poprzednim konkursie (tzn w 1 edycji) wygrałam ps3 i nie trzeba było nic odsyłać-same kody wystarczały emotka )



Miałem tak samo z pokrowcem na telefon emotka sam kod wpisany do aplikacji im wystarcza emotka



Ale teraz wszedł nowy regulamin:

Uczestnicy zobowiązani są do zachowania paragonów potwierdzających zakup
Produktów, będących podstawą do udziału w Loterii. Uczestnicy zobowiązani są
również do zachowania oryginalnych opakowań Produktów z widoczną treścią
unikalnych kodów alfanumerycznych, tożsamych z tymi, które zgłosili do Loterii
(dla każdego zgłoszonego do Loterii kodu).
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5821716 Napisano: 10.02.2014 21:51:15 w Kaufland konkursy
Ach sromotna klęska! Dzięki niej moje ego znów mieści się w jednym tylko pokoju emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5821709 Napisano: 10.02.2014 21:41:06 w Wkurza mnie...
Denerwuje mnie to, że jest coraz więcej konkursów w których do wygrania jest sesja zdjęciowa, a dla mnie to żadna nagroda. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5821636 Napisano: 10.02.2014 20:24:26 w Informują

malenka

#5818660 Napisano: 06.02.2014 10:35:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
koza.k90 napisał(a):

ale czy to coś da ?

czy ktoś już kiedyś zgłaszał podobny przypadek i coś wskórał ?

baba jest tak bezczelna, że nawet na siebie zagrała, mimo, że delikatesy noszą jej nazwisko



Możesz napisać oficjalną reklamację i zacytować konkretne punkty regulaminu. Nie brałam udziału w tym konkursie, ale moim zdaniem kobieta złamała jeden z ważniejszych punktów regulaminu. I skoro raz jej się udało to w kolejnym konkursie zagra na połowę swojej rodziny. W najlepszym wypadku odbiorą jej nagrodę, w najgorszym będą na przyszłość uczuleni na tego typu rzeczy. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5818652 Napisano: 06.02.2014 10:29:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
koza.k90 napisał(a):

http://topmarkety.pl/page.php?id=164

pkt. 9 regulaminu zabrania udziału w konkursie pracownikom sklepów i ich rodzinom

a ja widzę na liście właścicielkę jednego z Top Marketów (nr 9 na liście) i ekspedientkę (nr 5)

jak sądzicie - czy warto coś z tym robić ?

tyle osób z forum uczciwie grających nic przecież nie wygrało



Jeśli masz pewność to oczywiście zgłoś. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5815002 Napisano: 30.01.2014 11:38:08 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

malenka napisał(a):

Wchodząc na palmolivemen pokazuje się zakończony konkurs. A nagrody w nim były takie same jak te pokazane teraz w gazetce Kaufland.


Nagrody inksze, niy boło bryli.



Faktycznie! Sorry za wprowadzanie zamieszania, kamera mi się za bardzo na mózg rzuciła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5814991 Napisano: 30.01.2014 11:29:32 w Kaufland konkursy
Wchodząc na palmolivemen pokazuje się zakończony konkurs. A nagrody w nim były takie same jak te pokazane teraz w gazetce Kaufland. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5811658 Napisano: 24.01.2014 12:17:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olmix napisał(a):

Mam do Was pytanie dotyczące konkursu Avon z Rmf fm. Czy oni dzwonią na antenie do wszystkich zwycięzców (nagroda główna + wyróżnienia), czy tylko do zwycięzców nagrody głównej? Jak powiadamiają o wygranej? Widzę swoje imię i miasto i lekka nadzieja się pojawiła emotka Z góry dzięki na odpowiedź



Dzwonią i zapraszają do rozmowy na antenie nagrody główne. Pozostałych nie informują w żaden sposób. No chyba, że do głównej się nie dodzwonią, albo główna nie wyrazi chęci na rozmowę na antenie. Odnoszę wrażenie, że w takiej sytuacji zapraszają na antenę kogoś z dodatkowych zwycięzców. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5811326 Napisano: 23.01.2014 17:21:13 w Wkurza mnie...
polarniczka napisał(a):

malenka napisał(a):

dotti25 napisał(a):

wkurza mnie, że nigdy nie dotarła żadna wygrana powieść z portal medialnego. Za każdym razem twierdzą, ze wysłali dawno temu nie dostali zwrotu. Wszystkie przesyłki szczęśliwie docierają tylko oni ciągle mają pecha i wszystko ginie po drodze do mnie emotka

dziś dostałam od nich taką sama odpowiedź



I pewnie jeszcze powiedzieli Ci, że wysłali zwykłym listem więc nie ma jak sprawdzić co się stało z przesyłką? Jeżeli sytuacja powtórzyła się kilka razy to jest to więcej niż podejrzane.

A mnie wkurzają ludzie, którzy grają dosłownie o wszystko, wcale nie dlatego, że potrzebują, ale tylko dla dreszczyku emocji przy odczytywaniu wyników. Dla nich to setny kubek lub tysięczna smycz, które pewnie i tak wylądują w jakimś pudle, a dla kogoś innego byłaby to super niespodzianka.



pojechałaś po garach...ja ze smyczy firmowych robię zasłony a kubki traktuję jak kostkę brukową...



Czyli jednak potrzebujesz emotka
Jakoś tak mnie to boli, że u kogoś (kto gra dla sportu) coś zostanie rzucone w kąt (bo wygrywa dużo cenniejsze rzeczy), gdzie ktoś inny byłby mega szczęśliwy z takiego drobiazgu. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5811302 Napisano: 23.01.2014 16:57:56 w Wkurza mnie...
dotti25 napisał(a):

wkurza mnie, że nigdy nie dotarła żadna wygrana powieść z portal medialnego. Za każdym razem twierdzą, ze wysłali dawno temu nie dostali zwrotu. Wszystkie przesyłki szczęśliwie docierają tylko oni ciągle mają pecha i wszystko ginie po drodze do mnie emotka

dziś dostałam od nich taką sama odpowiedź



I pewnie jeszcze powiedzieli Ci, że wysłali zwykłym listem więc nie ma jak sprawdzić co się stało z przesyłką? Jeżeli sytuacja powtórzyła się kilka razy to jest to więcej niż podejrzane.

A mnie wkurzają ludzie, którzy grają dosłownie o wszystko, wcale nie dlatego, że potrzebują, ale tylko dla dreszczyku emocji przy odczytywaniu wyników. Dla nich to setny kubek lub tysięczna smycz, które pewnie i tak wylądują w jakimś pudle, a dla kogoś innego byłaby to super niespodzianka. Wyświetl w wątku >>
0 0