Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka

malenka

#5851948 Napisano: 18.04.2014 15:36:16 w Kaufland konkursy
isiulka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Od razu wysyłamy skany dowodu , czy tylko dane ?

od razu skan i dane emotka



No chyba nie. Skan paragonu owszem, ale nie skan dowodu. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5850475 Napisano: 15.04.2014 12:42:24 w Pomocy!!!!
Pilnie potrzebuję informacji czy można reklamować biżuterię kupioną u jubilera? Jakiś miesiąc temu kupiłam złote kolczyki na angielskim zapięciu. Ja sama nie lubię tego zapięcia, ale tak mi jubiler doradzał "że bezpieczne", "że kolczyk sam się nie odepnie", "że wygodne", że głupia posłuchałam go i kupiłam! Kolczyki miałam na uszach pewnie z 5 razy i w jednym z nich się to zapięcie wyrobiło, kolczyk nie da się zapiąć. Czy w takiej sytuacji mogę reklamować towar i żądać naprawy na koszt salonu jubilerskiego? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5840528 Napisano: 21.03.2014 22:00:24 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie to, że słoneczko pięknie opaliło prawą połowę mojej twarzy na cudowną czerwień. Teraz rozmawiając z kimś wypada ustawiać się do niego profilem. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5840062 Napisano: 20.03.2014 18:39:21 w Popraw sobie humor...
alamak napisał(a):

martunik3 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

aerdna napisał(a):

isiulka napisał(a):

joan napisał(a):

Się łamią. Ołówki. Wchodzę zatem na stronę firmy z art. biurowymi, aby kupić naostrzyk. NIE MAJĄ! Szok wielki. Wrzucam słowo naostrzyk w Googla, żeby znaleźć sklep z większym asortymentem. Okazuje się, że nie istnieje coś takiego, jak naostrzyk. Jest temperówka. Mój świat się zawalił! emotka


Mam podobny dylemat, tyle że z ostrzaczką emotka



A mi w szkole wmawiano, że nie ma temperówki tylko jest ostrzałka. emotka



Mówicie o strugaczce? emotka



eee, chyba mówią o podstrugiwaczce emotka emotka



raczej o ostrzytku emotka



Nic nie wiecie, jedyna prawidłowa nazwa to stugawka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5837827 Napisano: 15.03.2014 17:26:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tulipanka dobra uwaga z tym wykorzystywaniem dzieci. Nie wiem kim będzie moje dziecko, może prezydentem, a może osobą duchowną. Raczej bym nie chciała żeby po X latach ktoś odgrzebał "w internetach" jakieś rozkoszne zdjęcia na którym moja pociecha została uwieczniona w sytuacji uwłaczającej godności własnej człowieka. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5837779 Napisano: 15.03.2014 13:49:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
haz0r napisał(a):

kelo77 napisał(a):

http://www.jogobe...szenie/index/id/4668

Teraz w każdym konkursie ktoś wyskakuje z kartonu emotka , współczuje osobom, które nie potrafią sami nic wymyślić, tylko koniecznie muszą zaczerpnąć "inspiracji" innych.



Do tego szkaradne dziecko emotka



Jogobudowanie pełną gębą- 11 kubeczków. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5837048 Napisano: 13.03.2014 12:57:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Palmolive mnie olało i nie wiem jak to możliwe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5836870 Napisano: 13.03.2014 09:14:28 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

aneta19790411 napisał(a):

Kiedy urodziłam córkę, mąż poszedł zgłosić jej narodziny do USC i zgubił oba dowody - mój i swój. Oba się znalazły - jego ktoś przyniósł do domu i od razu zażądał 200 zł za oddanie



200 zł??!! Ale ktoś pazerny. Już lepiej wyrobić sobie nowy, od 2010 jest za darmo.



Ale coś takiego to jest wyłudzenie i jest karalne. Znalazca nie ma prawa żądać niczego w zamian za oddanie dokumentów/ komórki itp. Wynagrodzenie jest zawsze dobrą wolą gubiącego i od niego powinna wyjść inicjatywa ewentualnej nagrody dla znalazcy. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5836694 Napisano: 12.03.2014 17:36:53 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie nowy facebook, który bardzo organiczna mi widoczność postów publikowanych przez fanpage marek. W rezultacie na swoim wallu widzę pewnie jakieś 2/3 publikowanych postów, ciekawe ile konkursów z tego tytułu przegapię. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5834722 Napisano: 07.03.2014 11:52:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
selenes napisał(a):

frodo napisał(a):

A gdzieś są w ogóle wyniki Vichy?



Frodo, w topiku wyniki emotka Ktoś tam wrzucił plik PDF.

Ja się trochę dziwię, że na 100 zestawów nikt nie wygrał, szczególnie że nieźle się naskakałam przy tym emotka



Ja wygrałam emotka I tak jak podejrzewałyśmy- maile wcale nie były wysyłane do zwycięzców. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5834420 Napisano: 06.03.2014 14:35:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Duży zestaw RMF:
- perfumy (jedne z nowszych za około 100)
- zegarek damski
- szminka x2
- krem na dzień
- krem na noc
- perełki brązujące do twarzy
- cienie do powiek x2
- maskara

Chyba wszystko wymieniłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5834349 Napisano: 06.03.2014 12:39:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewka656 napisał(a):

ewka656 napisał(a):

aneczka128 napisał(a):

ewka656 napisał(a):

Czy dostał ktoś maila z konkursu Vichy:
https://www.e-kon...hy.html#.UxgtCD95N1Y

Miały być do 5.03...



a nie chodzi o ten : https://www.e-kon...hy.html#.Uxgu8uN5NCA

ja czekam ale chyba jeszcze nie było wyników
na FB napisali że wyniki wkrótce powinny się pojawić



tak tak, o ten emotka przepraszam, pomyliłam linki emotka



Z FB wiem, że dziś poleciały maile do szczęśliwców...



Nie wiem czy to info na fb można traktować poważnie. Już kilkakrotnie ich informacje okazywały się palcem po wodzie pisane emotka Nagród sporo, a nikt się jeszcze nie pochwalił. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5833704 Napisano: 05.03.2014 11:49:37 w Pomocy!!!!
zezowaty_kot napisał(a):

joan napisał(a):

zezowaty_kot - wczoraj widziałam kota (podobny do mojego egzemplarza, hihi); dziś w avku widzę Ciebie. Przeglądarka Chrome.



Właśnie o to mi się rozchodzi, że ja też widziałam przez kilka dni kota (ustawiony niedawno) i nagle dziś wchodzę i widzę siebie emotka

Nic, no może kwestia przeglądarki, spróbuję wykasować historię, może tu leży problem. emotka

Dziękuję wszystkim za pomoc emotka



W przeciwieńtwie do większości, ja widzę Ciebie. Chrome. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5828918 Napisano: 23.02.2014 17:47:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loczeq napisał(a):

ameryka napisał(a):

ciekawe na podstawie jakiego prawa nie można zwrócić zakupionego towaru jeśli nie nosi on śladów użycia?



a na podstawie jakiego prawa można zwrócić jakikolwiek towar w sklepie stacjonarnym? emotka ja o takim nie słyszałem emotka



Akurat tutaj na podstawie, że sprzęt jest już zarejestrowany. A jakim sposobem sprzęt fabrycznie nowi i nieużywany może być zarejestrowany? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5828661 Napisano: 22.02.2014 20:32:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
Trzeba ich zapytać czy jeśli by uczestnik wysłał w mailu swój adres to też komisja by się pofatygowała przyjechać na miejsce żeby obejrzeć zgłoszenie do konkursu w postaci przedstawienia w wersji "live". No bo skoro linki do innych serwisów akceptują jako "odpowiedź wysłana mailem"... Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5827970 Napisano: 21.02.2014 13:34:40 w PLAGIATY
moniq napisał(a):

kalka161 napisał(a):

Ja się tak zastanawiam... Jeśli ktoś stworzył pracę konkursową: pokaz zdjęć, dorzucił do tego muzyczkę nie swoją, to chyba już jest problem z prawami autorskimi?
Właśnie natknęłam się na coś takiego w konkursie jednej z krakowskich galerii handlowych, wśród prac, które mają gwarantowaną nagrodę emotka Według autorki wsio jest oki, bo praca jest jej, a muzyka jakaś musiała być emotka



Dobre pytanie. Jeśli biorę udział w konkursie powiedzmy na animację i chociaż zrobię ją w 100% sama a podłoże np. piosenkę Madonny to łamię prawa skoro zadaniem nie jest stworzenie muzyki i nie ona jest oceniana?



To nie jest legalne. Tutaj cutat:
" Utwór muzyczny podlega ochronie prawno-autorskiej niezależnie od czasu jego trwania. Nawet bardzo krótkie utwory lub ich fragmenty wymagają – w przypadku ich wykorzystania – zgody uprawnionych i zapłaty tantiem.

Aby legalnie korzystać z utworów, należy więc uzyskać zgodę uprawnionych twórców oraz opłacać wynagrodzenia autorskie. Na terytorium Polski zgody takiej udziela Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, które reprezentuje zarówno twórców polskich, jak i zagranicznych. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej i ma postać umowy licencyjnej o korzystanie z utworów. W celu doprowadzenia do podpisania umowy przyszły użytkownik powinien złożyć wniosek o jej zawarcie."

Wiem, że są jakieś tam ścieżki dźwiękowe, które można wykorzystać we własnych filmikach, ale jest tego dosyć mało. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5827644 Napisano: 20.02.2014 20:57:13 w Wkurza mnie...
selenes napisał(a):

Mnie wkurzają głupkowate rymowanki na konkurs, nawet jak nie biorę udziału, jak to czytam to aż mi się niedobrze robi.

Niektórzy mają świetne pióro i oczywiście nie ma mowy o takich częstochowskich, nudnawych rymach i jest pełna przewrotność i sensowna historia w takim utworze, ale większość to jakaś załama. Szczególnie jak zacznę przeglądać konki na FB.

Dzisiejszy dzień chyba mnie zainspirował wyjątkowo do takiego narzekania emotka



O to to! Ja dłuższe wypowiedzi piszę w zasadzie wyłącznie prozą. Jednak wiele osób pisze rymem i te wierszyki po prostu nie mają sensu. Czytam to i ani to ładne, ani składne, a nagrodę zgarnie na zasadzie "wkład pracy i oryginalność". No soryy, ale w prozie też się trzeba narzeźbić i napracować żeby każde słowo smakowało jak mus czekoladowy. Coś jest rymowane więc jakby z założenia musi być lepsze? Guzik prawda. Śledzę konkursy na fejsie i bardzo mało jest prawdziwych poetów wśród tamtejszych konkursowiczów. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5827399 Napisano: 20.02.2014 14:39:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

Myślicie, że w tym konkursie także nagradzane będą prace nieregulaminowe przesłane na adres organizatora?

http://wielkikonk...s3/index.html#awards

chyba pokuszę się o maila do organizatora



Na pewno ktoś się pokusi o grającą i świecącą makietę konsoli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5826792 Napisano: 19.02.2014 18:41:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
https://www.faceb.../app_432186616908771

Wyniki Słodkiej Chwili na fb. Ręce opadają... Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5826509 Napisano: 19.02.2014 12:41:50 w Wkurza mnie...
selenes napisał(a):

radosna napisał(a):

http://wiadomosci...=warszawa#BoxWiadTxt



Dla mnie to jakaś załama. W ogóle nie ma idealnego sposobu na przesyłkę w Polsce.

In Post - wyrzucają listy, są ulokowani niewiadomo gdzie, ludzie nie wiedzą o przepisanych rejonach (czy raczej kioskach)
PP - listonosze często nie zostawiają awiz i mają wszystko głęboko gdzieś, chociaż i tak uważam że to jedna z lepszych form przesyłek...
Kurierzy - tutaj mogłabym się rozpisywać, ale generalnie: Klient dla kuriera, a nie kurier dla klienta. Ile razy mi się zdarzyło szukać faceta w środku miasta po pracy, bo on już do mnie do domu nie zajedzie, a do pracy nie dojedzie bo korki. A jak nie to dopiero jutro, a jutro np. wylatuję do rodziny......

Chyba kurierów mam dość najbardziej, szczególnie że mieszkam w małym mieście i tu nie ma ich punktów, by sobie odebrać rzecz.



Mnie jednak najbardziej wkurza PP. Ostatnio miałam przygodę bo przesyłka dotarła zniszczona więc musiałam ją odebrać na poczcie. Jak zobaczyłam w jakim jest stanie, powiedziałam, że mają ją odesłać do nadawcy. Pani wydała mi druczek na którym widniało "odmowa przyjęcia przesyłki". Poprosiłam o dopisanie powodu nieodebrania (czyli, że paczka dotarła zniszczona) i wtedy pani zaczęła kręcić, że po co, że na noc, przecież zwrot to zwrot. A właśnie, że nie jest tak, że zwrot to zwrot! Skoro paczka była zniszczona to ja chcę to dobitnie zaznaczyć, bo w przeciwnym razie mogę stracić prawo do nagrody, a nadawca uzna, że skoro nie odebrałam to mój problem, nagroda przepada. Wyświetl w wątku >>
0 0