Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka

malenka

#5925061 Napisano: 01.10.2014 20:07:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenka1483 napisał(a):

selenes napisał(a):

Kate78 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

https://www.odetc...ymsoba.pl/zwyciezcy/

zobaczcie kto wygrał motory emotka



emotka To chyba jakieś jaja! Nasz pan Tomasz! Facet musi prowadzić hurtownię spożywczą emotka



emotka

okulary też ma emotka emotka



Napomknę nieśmiało, że Maćkowice leżą obok Przemyśla emotka
Mnie zastanawia jak to możliwe, że koleś wygrał 3 motocykle, a tylko jedne okulary. To się ma nijak do statystyki! Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5923591 Napisano: 29.09.2014 09:36:25 w Biedronka
Testy ruszyły! Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5922675 Napisano: 25.09.2014 21:01:48 w Pomocy!!!!
ace napisał(a):

b011375 napisał(a):

ace napisał(a):

Czy ktoś z Was korzysta z Areo? Albo Areo 2? Czym to się różni? Bo chce sobie neta na ipadzie zainstalować, a nie wiem jak to wszystko ugryźć. Bedę wdzięczna za pomoc, lub opinię emotka


a skad jestes bo jesli z jakiegos duzego miasta to bedzie dzialac aero moj facet ma tez ale mieszkamy na wsi i roznie to bywa raz ok a raz nie


Tak z Krakowa. Tylko mnie intryguje fakt ze to darmowy internet emotka A ja nie wierze w nic co jest za darmo emotka Dlatego w takich przypadkach szukam haczyka emotka
A na czym to polega? Przysyłają jakieś hasło? jakiś sim czy coś? Bo nie wyobrazam sobie tego za bardzo?



Ja szczegółów technicznych nie znam bo mi to mój TŻ załatwił żebym się nie wściekała, że limity w PLAYu przekraczam. Zdaje się, że jakiś wniosek przez neta składasz, płacisz 20 zł, a oni Ci przesyłają kartę SIM pocztą. Modem musisz mieć własny. Faktycznie jest za darmo, działa cały czas, chociaż prędkość neta oczywiście nie powala i czasem zbuforowanie krótkiego filmiku trwa lata świetlne. Ale jak na darmowy internet jest super. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5922668 Napisano: 25.09.2014 20:49:06 w Pomocy!!!!
ace napisał(a):

Czy ktoś z Was korzysta z Areo? Albo Areo 2? Czym to się różni? Bo chce sobie neta na ipadzie zainstalować, a nie wiem jak to wszystko ugryźć. Bedę wdzięczna za pomoc, lub opinię emotka



A chodzi nie chodzi Ci może o Aero? emotka Ja mam już prawie rok, działa dobrze, chociaż od czasu do czasu trzeba wklepywać kod żeby znów się połączyć z internetem. Ale zdaje się, że musisz mieć wbudowany modem 3g żeby Ci to Aero na ipadzie chodziło.

edit: mi na wsi też działa bez problemu, ale może to od regionu zależy. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5922522 Napisano: 25.09.2014 16:07:27 w Wkurza mnie...
madzia34 napisał(a):

ze nie mam szczescia w losowaniach i nie uda mi sie dla dziecka wygrac ferii(a ci co niepotrzebuja to wygrywaja emotka )



Ja też bardzo chciałam wygrać dla chrześnicy emotka Porażka mnie nie dziwi, bo moje szczęście w loteriach jest równe 0. Niemniej jednak fajnie byłoby chociaż raz odczarować los. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5921902 Napisano: 24.09.2014 16:16:14 w Kaufland konkursy
Monika11 napisał(a):

Macie zwrotki po odeslaniu danych emotka Czekam juz godzinke i cisza



Ja też nie mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5921892 Napisano: 24.09.2014 15:58:36 w Kaufland konkursy
Myślicie, że to już koniec? Czy jeszcze jutro pójdą jakieś eski uzupełniające? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5921498 Napisano: 23.09.2014 21:28:19 w Wkurza mnie...
Patrząc jak podbijający dach wiaty siding wesoło odlatuje sobie razem z wiatrem, poczułam się jak w tej reklamie pożyczki z "Muzeum niespełnionych marzeń". W moim przypadku jest to marzenie altance umożliwiającej wypicie kawy na dworze. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5920663 Napisano: 22.09.2014 10:21:05 w Ambasadorinnowacji - Philips
Czy ktoś z forum testował urządzenie do depilacji światłem Lumea z Ambasadora innowacji? Jeśli tak to proszę oo kontakt na PW, mam pytanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5920460 Napisano: 21.09.2014 17:26:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kammaro napisał(a):


Nawet nie zastanawiałam się, czy postawa kamela była ok. Po prostu nienawidzę zawiści, a takie wypisywanie głupot na forum, jest dla mnie przejawem mega zazdrości.

edit

Nie twierdzę, że postawa kamela była uczciwa!



No ale moim zdaniem w pierwszej kolejności należy zastanowić się nad uczciwością, a dopiero w kolejnej nad ewentualną zawiścią osoby bądź co bądź celowo wyrolowanej. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5920438 Napisano: 21.09.2014 16:55:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kammaro napisał(a):

Aż sama sprawdziłam, o co chodzi i jestem w szoku emotka Należało zebrać 3 pieczątki (chyba żaden problem), aby wziąć udział w konkursie. Za kolejne pieczątki "...otrzymasz voucher na dowolną potrawę z promocji „8 Smaków Dookoła Świata” i 1 z 1 200 zestawów przysmaków od Sante."
Czyli ja to widzę tak: Komuś (żeby nie napisać Mugolowi) żal 4 litery ściska, bo znajomemu się udało i myśli sobie, że gdyby wiedział o konkursie, to na pewno On by wygrał
emotka
Żałosne...

Nie znam osób o nicku kamel i klosek , i nie brałam udziału w konkursie.



Ja to widzę w trochę inny sposób. Ktoś celowo namawiał ludzi żeby kupowali jedzenie tutaj, a nie gdzieś indziej, nie informując ich o konkursie i zabierając znaczki, które notabene do niego nie należały. Dla mnie to jest taka sytuacja jak w przypadku kasjerek chowających paragony konkursowe pod ladę i uważam, że nie jest to uczciwe. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5919334 Napisano: 18.09.2014 15:48:22 w Wkurza mnie...
Mikki nie będę kazała sobie przywozić tego badziewia bo i tak nie mam gdzie tego położyć w mieszkaniu, ale na jutro załatwiłam sobie transport do firmy żeby osobiście pomierzyć te okna i zrobić zdjęcie żeby ewentualnie wystawić na jakimś lokalnym portalu. To też wycieczka, bo 50 km w jedną stronę, ale póki ich nie pomierzę i na własne oczy nie zobaczę to chyba nie zasnę spokojnie. Firmy o niczym nie informuję, bo mam zamiar wykorzystać element zaskoczenia. Zobaczymy co uda mi się ugrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5919322 Napisano: 18.09.2014 15:27:31 w Wkurza mnie...
mikki85 napisał(a):

malenka napisał(a):

koper niestety sytuacja jest tak absurdalna jak to w Twoim poście. Mamy spisaną umowę i na umowie, są podane wymiary z zaznaczeniem, że wymiary podawał klient i to on za nie odpowiada. Firma zabezpieczyła się od odpowiedzialności na każdy możliwy sposób. I co z tego, że to w ich gestii powinno być wymierzenie okien?

I wiece co? Jeszcze wczoraj miałam jakieś dziwne przeczycie i powiedziałam do mamy "Żeby to nie wyszło tak, że nie dostaniesz ani kasy, ani okna".



podobno na każdego cwaniaka jest jeszcze większy cwaniak...

jeśli w umowie nie ma zapisu, że cena została obniżona o jakiś procent lub o konkretną kwotę ze względu na samodzielne pomiary, zapis o odpowiedzialności klienta jest bezprawny

czasem firmy doliczają sobie kasę za usługę zwaną "pomiarem"
jak tego nie ma czarno na białym, masz ich w kieszeni



Mikki nie ma takiego zapisu w umowie, ale konsultowałam się z Rzecznikiem przed chwilą i usłyszałam, że w takiej sytuacji sprawę mogę próbować załatwić tylko i wyłącznie polubownie. Ja osobiście nic nie mogę zrobić, bo nie jestem stroną w tym sporze, działania może podjąć tylko i wyłącznie mama, bo to ona podpisywała umowę. Mama z kolei powiedziała, że musi się z tym wszystkim przespać i wymyślić możliwie najlepsze wyjście z sytuacji, chociaż patrząc na nią widzę, że przyjęła postawę "wyparcie przez pogodzenie się z wolą nieba". W całej tej sprawie najgorsze jest to, że po prostu nie stać nas na nowe okno, a stare są tak stare i nieszczelne, że zimą firanki nam powiewają w domu. I na siebie też jestem zła bo nie dopilnowałam żeby ktoś z firmy przyjechał wykonać pomiary. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5919311 Napisano: 18.09.2014 15:08:45 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

malenka - mnie to wygląda na 100% oszustwo.

Generalnie okna dzielą się na 2 rodzaje:
- o wymiarach standardowych, idziesz do Castoramy i se kupujesz okna, co tam stoją, mój znajomy potem wstawiał samodzielnie;
- o wymiarach niestandardowych (ja takie mam) - nie ma opcji, żeby komuś innemu pasowały!
Ja bym nie czekała do poniedziałku.

Czy Twoi rodzice podpisali jakiekolwiek papiery? Np. że okno źle wymierzyli, więc się go zrzekają?



Nic nie podpisywali.

Właśnie rozmawiałam z Rzecznikiem. Przy takiej umowie jaką zawarliśmy nie jest w stanie nic zrobić. Prawo stoi po stronie firmy. Jedyne co mi poradziła to żeby pojechać do firmy i sprawdzić czy wymiary okna rzeczywiście są takie jak zamawiane. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5919306 Napisano: 18.09.2014 15:01:03 w Wkurza mnie...
koper niestety sytuacja jest tak absurdalna jak to w Twoim poście. Mamy spisaną umowę i na umowie, są podane wymiary z zaznaczeniem, że wymiary podawał klient i to on za nie odpowiada. Firma zabezpieczyła się od odpowiedzialności na każdy możliwy sposób. I co z tego, że to w ich gestii powinno być wymierzenie okien?

I wiece co? Jeszcze wczoraj miałam jakieś dziwne przeczycie i powiedziałam do mamy "Żeby to nie wyszło tak, że nie dostaniesz ani kasy, ani okna". Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5919297 Napisano: 18.09.2014 14:51:11 w Wkurza mnie...
Słuchajcie, sprawa wygląda tak:
Oni powiedzieli, że okno może u nas zostać, ale ewentualnie mogą zapytać szefa czy by tego okna nie wziął "w komis" do nich. W sensie, że może ktoś będzie chciał okno w takim samym wymiarze i kupi to. No i wzięli to okno ze sobą. Mi się ta cała sprawa strasznie nie podoba i uważam, że coś tu śmierdzi, ale może po prostu mam paranoję.

Mam zamiar pójść do Rzecznika w poniedziałek, ale sama widzę jak na dłoni, że wszystko jest tak zrobione, że nie da się powiedzieć, że to ich wina.


edit
Chodzi też o to, że mieszkanie jest małe i zwyczajnie nie ma gdzie tych okien trzymać więc sama uznała, że sensownie jest żeby oni je wzięli w ten rzekomy komis.

Oczywiście okna zostały opłacone. Co lepsze, opłacone też zostało zdemontowanie starych i zamontowanie nowych okien. I za to też nie odzyskamy kasy! Bo to jest jakaś tam usługa łączna, dzięki której Vat na okna wynosił tylko 8 %, a nie standardowe 22%. No pluję sobie w brodę, że mnie nie było w domu, bo pozostali domownicy to jak cielęta we mgle! Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5919284 Napisano: 18.09.2014 14:35:48 w Wkurza mnie...
Ja też uważam, że to profesjonalista powinien mierzyć, tym bardziej, że to okna niestandardowe i w grę wchodziły jakieś framugi, listeweczki i cholera wie co jeszcze. Cała sytuacja mi się jeszcze nie do końca w głowie mieści! Niestety, umowa spisana, a na umowie jak byk stoi napisane, że wymiary okna podawał klient i to on ponosi odpowiedzialność za ewentualne wynikające z tego uchybienia. Ale najbardziej mnie martwi to, że może po prostu zostaliśmy wykiwani. Bo po tym jak pracownicy oświadczyli, że okno jest za duże, nikt u mnie w domu nie wpadł na pomysł zmierzenia tego przywiezionego przez nich okna i upewnienia się czy faktycznie ma takie wymiary jak na umowie. Mnie niestety wtedy w domu nie było.


toka
niestety nie da się powiększyć otworów okiennych bo wtedy z zewnątrz nie byłoby w ogóle widać framugi okna, a z kolei na to nie zgadza się spółdzielnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5919273 Napisano: 18.09.2014 14:23:22 w Wkurza mnie...
mikki85 napisał(a):

malenka napisał(a):

Jestem tak wkurzona, że normalnie mam ochotę kogoś pobić! Zamawialiśmy okna do domu. Ponad miesiąc czekania bo robione na wymiar. Dziś firma przyjeżdża zakładać i okazuje się, że... okna są za duże! emotka A najlepsza część historii jest taka, że to moja mama sama robiła i podawała wymiary dla firmy więc ani nie mamy nowych okien, ani nie odzyskamy kasy, bo to nie ich wina, że wymiary były złe! emotka



ale zazwyczaj dobra firma sama dokonuje pomiarów, bo klient się na tym może nie znać



Ja to właśnie doskonale wiem. Nie wiem z kolei co wstąpiło w mamę, że zaryzykowała ponad 1 600 zł, przekonana, że sama sobie z tym poradzi. Owszem, prosiła żeby ktoś z firmy przyjechał sprawdzić wymiary, ale usłyszała coś w stylu "na pewno dobrze pani wymierzyła". I zamiast nalegać to stwierdziła, że będzie ok! W innym wypadku odpowiedzialność spadła by na firmę, a tak? Jak sobie pomyślę ile czasu trzeba było oszczędzać na te okna to aż mi się ryczeć chce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5919258 Napisano: 18.09.2014 14:09:59 w Wkurza mnie...
Jestem tak wkurzona, że normalnie mam ochotę kogoś pobić! Zamawialiśmy okna do domu. Ponad miesiąc czekania bo robione na wymiar. Dziś firma przyjeżdża zakładać i okazuje się, że... okna są za duże! emotka A najlepsza część historii jest taka, że to moja mama sama robiła i podawała wymiary dla firmy więc ani nie mamy nowych okien, ani nie odzyskamy kasy, bo to nie ich wina, że wymiary były złe! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5918877 Napisano: 17.09.2014 17:19:48 w Ambasadorinnowacji - Philips
marta_1234 napisał(a):

odkurzacze phlips eco - AirflowMax , PowerCyclone



A PowerCyclone to nie jest rozwiązanie stosowane tylko w odkurzaczach bezworkowych? Wydaje mi się, że wszystkie odkurzacze wymienione w tym pytaniu są workowe i nie mają technologii PowerCyclone. Niech ktoś da znać czy zaakceptowali taką odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0