Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka

malenka

#5937902 Napisano: 31.10.2014 14:08:56 w Informują
Kaufland informuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5937808 Napisano: 31.10.2014 11:24:26 w Wkurza mnie...
Gillette Race! Zamiast regulaminowej nagrody:

"Zestaw McLaren obejmuje torbę, butelkę i ręcznik, Zestaw Gillette obejmuje ręczną maszynkę do golenia Fusion ProGlide i 2 wkłady oraz żel do golenia Fusion ProGlide 200 ml"

Dostałam dziś butelkę, żel i maszynkę bez wkładów! Czekałam na nagrodę 2 miesiące! Dawno nie byłam tak wściekła! Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5937334 Napisano: 30.10.2014 10:29:01 w SZUKAM....
Szukam regulaminu konkursu Gillette Race. Ten na stronie konkursu zniknął. Czekam na nagrodę ponad 2 miesiące, a oni mi dziś piszą, że wysłali mi tylko część nagrody, która nawet nie wyrówna mi kasy zainwestowanej w ten konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5937207 Napisano: 29.10.2014 21:04:17 w Wkurza mnie...
anet napisał(a):

radosna napisał(a):

joan napisał(a):

serberta - wrzuć info na Olx, z telefonu nawet, bez zdjęcia. Napisz, że za darmo i odbiór tylko osobisty. Numeru telefonu nie podawaj. Zobaczysz, że w mig się ktoś zgłosi emotka

Dziewczyny, ja nie przepadam za słodyczami i zwykle ciamkam pół czekolady przez kilka dni (a Mój pożera swoją część w ciągu minuty albo dwóch). Dlatego otwarłam dziś beztrosko jedną z tych nowych czekolad Wedla, karmelową z solonymi orzeszkami i jakby nigdy nic zaczęłam jeść. Nie lubię ani czekolad, ani solonych orzeszków. Tymczasem to połączenie smaków zahipnotyzowało mój żołądek i omal całej tabliczki nie wsunęłam! emotka



Joan! Przez Ciebie będę gruba. Bo teoretycznie od dzisiaj się odchudzam emotka a w praktyce jutro kupię sobie tę czekoladę. Już od kilku dni zastanawiam się, jak ona może smakować. Dlaczego ja jestem taka uległa emotka


Radosna, też tak mam emotka , a Joan nas tu kusi czekoladowymi smakami emotka



Nie jedzcie tej czekolady! emotka Raz spróbujecie i... R.I.P Dieta. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5936352 Napisano: 28.10.2014 15:18:13 w Ambasadorinnowacji - Philips
Alle napisał(a):

Czy któraś z Pań /któryś z Panów/ wie, czy Philips informuje o wygraniu (czyli pozostawieniu) lub konieczności zwrotu testowanego produktu czy trzeba samemu z klucza go odesłać? Regulamin mówi o zwrocie, jeśli testowany produkt nie zostanie przyznany jako nagroda ale już nie precyzuje, jak to się odbywa formalnie.



Na maila wyślą Ci informację czy masz produkt odsyłać. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5935824 Napisano: 27.10.2014 12:55:30 w Inne mniejsze markety
UWAGA!!! DOTYCZY EKO!

W jednym ze sklepów nie dostałam SMSa o wygraniu bonu na 150 zł, a mój numer znajdował się na liście laureatów, którą miała w sklepie kierowniczka. Istnieje więc możliwość, że nie wszystkie SMSy do Was dotarły. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5934535 Napisano: 23.10.2014 14:26:47 w Ambasadorinnowacji - Philips
Quiz:
c
a
c
b
b Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5934509 Napisano: 23.10.2014 13:18:52 w SZUKAM....
Szukam czy Lubella informowała już z fartuszkami z niedzieli? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5934411 Napisano: 23.10.2014 10:56:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agicho u mnie ten patent nie działał. Opcja "szukaj" pokazywała mi różne wyniki, w zależności od tego jak przewinęłam pasek ze zgłoszeniami. Raz osób o moim imieniu było 5, później 11, a ostatecznie ponad 20. Oczywiście sprawdzałam po zakończeniu konkursu, na dwóch różnych kompach. Nie było innego wyboru jak tylko czekać na maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5934280 Napisano: 22.10.2014 22:16:21 w SZUKAM....
memos napisał(a):

Z którego etapu są dzisiejsze łosiowe bluzy?



Z 2. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5933690 Napisano: 21.10.2014 18:10:40 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie wyrzynający mi się właśnie ząb mądrości, który skazuje mnie na ból i płynną dietę. Żebym chociaż rzeczywiście od niego zmądrzała... Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5933506 Napisano: 21.10.2014 12:33:08 w Hochland
kunlunija napisał(a):

malenka napisał(a):

giulietta napisał(a):

troyd napisał(a):

I tak oto w wątku zapadła cisza ... a na Allegro wzrosła sprzedaż kart SIM ... emotka



a niech kupują emotka myślisz, że w sytuacji kiedy nie wiadomo ile kodów jest nieunikalnych każdy nawet unikalny zgłoszony więcej niż raz będzie brał udział w losowaniu? żeby potem zgłosiło się 2-200 zwycięzców? emotka



Tak mi się właśnie wydaje, że pomimo tego ich śmiesznego oświadczenia, tylko unikalne kody będą nagradzane żeby właśnie uniknąć sytuacji kiedy zgłasza się kilku laureatów. Cudowna ta loteria emotka



no tak, tylko że nie ma pewności, czy kod, który zgłaszasz jest unikalny emotka )
Czy ktoś to zgłosił do IC ?



Zgadza się. I dlatego ja już po przeczytaniu regulaminu (a zwłaszcza zapisu o nie wymaganym, a ewentualnym proszeniu o kod z opakowania) stwierdziłam, że ta loteria to nie na moje nerwy. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5933503 Napisano: 21.10.2014 12:22:57 w Hochland
giulietta napisał(a):

troyd napisał(a):

I tak oto w wątku zapadła cisza ... a na Allegro wzrosła sprzedaż kart SIM ... emotka



a niech kupują emotka myślisz, że w sytuacji kiedy nie wiadomo ile kodów jest nieunikalnych każdy nawet unikalny zgłoszony więcej niż raz będzie brał udział w losowaniu? żeby potem zgłosiło się 2-200 zwycięzców? emotka



Tak mi się właśnie wydaje, że pomimo tego ich śmiesznego oświadczenia, tylko unikalne kody będą nagradzane żeby właśnie uniknąć sytuacji kiedy zgłasza się kilku laureatów. Cudowna ta loteria emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5932192 Napisano: 17.10.2014 14:59:29 w Popraw sobie humor...
Zamówiłam dla teściowej przez internet pościel. Piękną wybrałam, lawendowo- beżową. Pościel miała być prezentem, więc poprosiłam żeby nie wkładali do paczki paragonu. Pościel przyszła już jakiś czas temu, teściowa podziękowała, a ja sprawę zamknęłam. No i dziś tę pościel zobaczyłam na żywo. To nie ta którą zamawiałam! Zamiast pięknego fioletu, pościel ma majtkowy róż i wzory w... bzykające się ludziki w różnych pozycjach! Teściowa wdowa, bóg wie co sobie pomyślała jak tę pościel zobaczyła! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5931971 Napisano: 17.10.2014 09:42:35 w Czy informują/ informowali?
mikki85 napisał(a):

is77 napisał(a):

Widziałam gdzieś wpisy o nagrodzie z konkursu urodzinowego eko. To z 1 etapu czy już z 2?



jeden wpis na tyle nagród emotka

mnie interesuje jak informowali - SMS czy telefon ???



Nie no, teraz mnie załamaliście! A ja sobie głupia planowałam, że za te bony, co je wygram, urządzę święta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5931340 Napisano: 15.10.2014 19:06:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
synk napisał(a):

uwaga na fanpage Lays - oni nie ukrywają wpisów...oni zgłaszają konta. I to skutecznie - bo trzeba odsyłać skan dowodu. Więc jak ktoś chce mieć problem z kontem to może pisać o wynikach, o tym że dsf ma już 15 kart...itp emotka



emotka To już nawet nie jest głupota prowadzącego fanpage. To jest złośliwość! Już przy poprzednim konkursie mieli olewkę odnośnie oszukiwania aplikacji, ale teraz to już szczy szczytów! Wypada złożyć pisemną skargę do Działu Marketingu, albo masowo wysyłać do nich zgłoszenia przez formularz na stronie lays. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5930358 Napisano: 13.10.2014 21:27:04 w Kaufland konkursy
mariolakal napisał(a):

Czy w oświadczeniach na syoss, które dzisiaj wysyłali laureatom macie też takie dziwne przekłamania typu: &&#8221 itp. itd. ? Jak taką chińszczyznę wydrukować ? emotka



Kopiuj treść oświadczenia z regulaminu konkursu. tam jest poprawna wersja. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5928441 Napisano: 09.10.2014 14:15:47 w SZUKAM....
staszek napisał(a):

is77 napisał(a):

staszek napisał(a):

czy z konkursu gillette race już wszyscy zostali poinformowani? http://gillettera...u%20Gillette_POL.pdf
bo widziałam tylko jedną osobę, która pisała o wygranej. Ktoś jeszcze jest?



Pytasz o wyjazd? emotka sama jestem ciekawa emotka
ale w zasadzie już rozpakowałam swoje walizki emotka


o wyjeździe nawet nie pomyślałam emotka chodziło mi o zestawy



Informowali na bieżąco, a dziś chyba rezerwę załatwiali. Mam nadzieję, że jeszcze do mnie zadzwonią z wyjazdem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5925797 Napisano: 03.10.2014 08:54:10 w Wkurza mnie...
jola_asia napisał(a):

Wczoraj wkurzył mnie sklep abc.W sklepie jest telewizor gdzie wyświetlają się produkty które są w promocji i była ciekawa oferta na piwo żywiec kup 2 a zapłacisz 4,50 zł.Mówię wieczorem mężowi że piwo w takiej cenie,to wziął skrzynkę i pojechał.Wrócił i mi mówi"ale masz promocję,2,79zł bo w tym sklepie nie obowiązuje".oczywiście paragonu nie wziął.to ja do auta i się pytam dlaczego wprowadzają klientów w błąd,a ekspedientka tak ona wie,ale to szef.na telewizorku wyświetlają sie płatki zbożowe pytam się czy są w tej cenie ona że nie.A hitem było to olej kujawski w promocji na wyświetlaczu 5,49 mówię po ile ten olej a one udają że mnie słyszą w końcu mi po wielkich trudach odpowiedziała że 7,49 to jest 2 zł więcej.tak oszukują w sklepach.przyjdzie klient zrobi zakupów więcej to się nie skapnie emotka



Widać zapłacili za telewizor i na promocyjne ceny już ich nie stać. Piwo trzeba było oddać, albo męża przeszkolić w takich sytuacjach kryzysowych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5925123 Napisano: 01.10.2014 21:55:37 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie już nawet nie loterie, ale ten ich chory rodzaj, który sprawia, że większość nagród w ogóle nie zostaje wydana i zostaje do dyspozycji organizatora. Biedronka, Lipton, Vifon... Mam wrażenie, że ostatnio coraz więcej takich "promocji", które tylko naganiają naiwnych klientów, a szanse na wygraną praktycznie równe zeru. Wyświetl w wątku >>
0 0