Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka

malenka

#5953852 Napisano: 10.12.2014 16:41:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
golds napisał(a):

Czy w konkursie: Jak czujesz się w swojej skórze - NIVEA wysyłają wiadomości e-mail o wygranej czy trzeba się odszukać na liście laureatów?



Wysyłają wiadomości. Polecam sprawdzać też folder "spam". Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5953799 Napisano: 10.12.2014 14:52:59 w Wkurza mnie...
A mnie wkurzają ludzie, którzy muszą się z resztą świata podzielić niemal każdym filmikiem jaki obejrzą na youtube. Mam internet mobilny i każde buforowanie, każde samoistne odtworzenie się filmiku zżera mi transfer. Wypada w ogóle przestać korzystać z facebooka.
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5953276 Napisano: 09.12.2014 13:11:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
evja napisał(a):

Mam do Was pytanie.
Chodzi o konkurs NIVEA-jak się czujesz w swojej skórze. Odnalazłam się na liście zwycięzców z drugiego etapu.
Czy oni już rozsyłali maile? Niestety nic do mnie nie dotarło do tej pory.



Wysyłali, a maile często lądują w spamie. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5951675 Napisano: 04.12.2014 21:51:07 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Zatoki! boli i boli! Dwa tygodnie spokoju i zaczyna się od nowa, już nie wyrabiam. emotka


kup sobie takie cos do przepłukiwania zatok - Fixstin czy jakos tak emotka Działa emotka Ja stosowałam u 5 latki i u męża



No właśnie póki biorę jakieś leki jest ok, czuję się dobrze, a tylko na 2 dni odstawię to wszystko wraca i boli od nowa emotka Ale przecież nie mogę całe życie jechać na lekach, już mnie Małż od lekomanów wyzywa.



Ja też mam problemy z zatokami. Jedyne co mi pomaga to naświetlanie. Przez 10 dni sesje po 15 minut i na 2 lata mam spokój. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5951170 Napisano: 04.12.2014 13:02:56 w Wkurza mnie...
aneczkar10 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

wkurza mnie Jacobs emotka emotka


mnie też, oraz ogólny brak szczęścia ostatnio emotka



Mnie też! Wygląda na to, że jestem wybitnym beztalenciem! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5947625 Napisano: 25.11.2014 20:15:41 w SZUKAM....
sssylwiaaa napisał(a):

Szukam, w jakim sklepie kupię laski cynamonu?

W moich niestety brak emotka



Widziałam w Lidlu po 2,44 za 5 małych lasek. A dziś kupiłam w sklepie ogrodniczym po 40 groszy za laskę. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5947513 Napisano: 25.11.2014 16:29:19 w SZUKAM....
rachel napisał(a):

kadett33 napisał(a):

rachel napisał(a):

szukam informacji jak na facebooku sprawić by pojawiały się powiadomienia o wywołaniu na tablicy w tym takim globusiku. Brałam udział w konkursie, wygrałam i po 3 tygodniach dopiero zobaczyłam że mnie wywołali, powiadomienia brak, nagrody eż bo za późno odesłałam dane:/


jak polubisz post to piwno być powiadomienie jak coś się pojawi w tym poście.


właśnie nie dostaje i stąd problem



Mam ten sam problem. Wcześniej wszystko działało, a po ostatnich zmianach na Facebooku przestałam otrzymywać powiadomienia gdy ktoś mnie wywoła. Nie mam pojęcia jak to naprawić. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5947389 Napisano: 25.11.2014 13:05:58 w Wkurza mnie...
beniaminowa napisał(a):

Wkurza mnie to, że jadę dziś z kocurkirem na kastrację. Wiem, że to dla jego i mojego dobra... Biedny chodzi głodny a później będzie tylko gorzej emotka



Doskonale Cię rozumiem. Ja w sobotę zabieram kotkę do sterylizacji i czuję się jak barbarzyńca. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5945485 Napisano: 20.11.2014 12:09:32 w Kaufland konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

malenka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Oświadczam, iż zapoznałem/łam się z Regulaminem Konkursu „Cały dzień dobry z
Nestle” i wyrażam zgodę na jego treść. Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat oraz
że nie jestem pracownikiem Organizatora ani żadną z osób wymienionych w §1 pkt.5
Regulaminu



Dziękuję emotka A czy było tam jakieś ograniczenie na osobę/gospodarstwo?



http://webcache.g...mp;ct=clnk&gl=pl



Wielkie dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5945475 Napisano: 20.11.2014 11:55:06 w Kaufland konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

Oświadczam, iż zapoznałem/łam się z Regulaminem Konkursu „Cały dzień dobry z
Nestle” i wyrażam zgodę na jego treść. Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat oraz
że nie jestem pracownikiem Organizatora ani żadną z osób wymienionych w §1 pkt.5
Regulaminu



Dziękuję emotka A czy było tam jakieś ograniczenie na osobę/gospodarstwo? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5945467 Napisano: 20.11.2014 11:47:46 w Kaufland konkursy
Czy ktoś ma może regulamin konkursu "Cały dzień dobry z Nestle"? Ze strony Kauflandu regulamin zniknął i nie mam pojęcia jak wygląda oświadczenie, które trzeba odesłać. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5945455 Napisano: 20.11.2014 11:35:00 w Informują
Kaufland Nestle. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5942663 Napisano: 13.11.2014 14:23:32 w Popraw sobie humor...
To tak w kierunku tych, którzy mają zapas wódek z ostatnich konkursów emotka

https://31.media....JT1rg1yego1_1280.jpg Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5941545 Napisano: 10.11.2014 13:13:05 w Wkurza mnie...
asiunia260 napisał(a):

giulietta napisał(a):

megery napisał(a):

Cześć Wszystkim! a mnie wkurzył Carrefour, poszłam z moim "dzieciem" po zabawkę transformers z gazetki Zabawki jak z bajki" i okazało się że zabawka nie kosztuje jak napisali w gazetce 49,90 zł, a ponad 190 zł. (Błąd w gazetce, zamieścili zdjęcia nie tego produktu), na stoisku nie było żadnej kartki, informacji że jest taki błąd, w bok-u nic nie wiedzieli, dopiero po mojej interwencji wykryli błąd. Napisałam @ do centrali, ale czy coś to da? Chciałabym kupić zabawkę po cenie gazetkowej emotka



miałam taką sytuację w auchan może rok temu, błąd w gazetce na kilku cenach! poszłam do POK, pani zrobiła fotki paragonu, gazetki i produktów i od razu zwrócili ma kasę emotka w rossmanie tak jest często na kosmetykach, że na półce inna cena niż na kasie i też dziewczyna sprawdza i płacisz tą widoczną z regału emotka



ja raz tak miałam w Drogerii Natura. Byłam kupić prezent dla mamy na święta i zobaczyłam na półce zestaw L'oreal za śmieszne pieniądze - chyba 30 zł, taka cena była też naklejona na opakowanie a przy kasie okazało się, że ten zestaw kosztuje 70 zł xD zwróciłam uwagę na znaczną rozbieżność i zapłaciłam te 30 zł emotka



Ale tutaj jest chyba troszkę inna sytuacja. Jeżeli cena jest na półce to masz prawo kupić produkt w takiej właśnie cenie. Inna sprawa jest w przypadku gazetek- w gazetce jest zaznaczone, że za "błąd w drugu nie odpowiadają". Jeżeli więc cena 49,90 była tylko w gazetce, a nie na półce sklepowej, to megery ma raczej nikłe szanse żeby kupić zabawkę za taką kwotę. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5941504 Napisano: 10.11.2014 11:49:12 w SZUKAM....
moni250 napisał(a):

nariam napisał(a):

malenka napisał(a):

Szukam osób, które biorą udział w loterii "Wygrywaj z Bródką". Czy na maila przychodzi potwierdzenie wzięcia udziału? Taka informacja jest na stronie, ale ja żadnego maila nie dostałam.



nie dostałam



ja też nie dostałam potwierdzenia



Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że nasze zgłoszenia zostały zapisane. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5941469 Napisano: 10.11.2014 09:15:06 w SZUKAM....
Szukam osób, które biorą udział w loterii "Wygrywaj z Bródką". Czy na maila przychodzi potwierdzenie wzięcia udziału? Taka informacja jest na stronie, ale ja żadnego maila nie dostałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5939663 Napisano: 05.11.2014 11:35:02 w Kaufland konkursy
Ja wciąż czekam... Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5939116 Napisano: 04.11.2014 10:13:37 w Kaufland konkursy
mia napisał(a):

magnus napisał(a):

mia napisał(a):

vickichelm napisał(a):

Czy będzie ktoś tak miły i wklei tutaj oświadczenie? Bardzo proszę:)


„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TQ Group Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.), tylko i wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia konkursu „Troszczymy się o Twoją pogodną jesień”. emotka


Pogodną jesień ?? czy jesienny budżet ?


Takie oświadczenie - załącznik do regulaminu jest na stronie Kauflanda... Po prostu skopiowałam.



Na stronie są dwa regulaminy jesiennych konkursów. Zakończony to „Troszczymy się o Twoje jesienne wydatki”. A oświadczenie brzmi tak:

Załącznik Nr 2


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu „Troszczymy się o Twoje jesienne wydatki”


„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TQ Group Sp. z o.o.zgodnie z ustawą
z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.), tylko i wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia konkursu „Troszczymy się o Twoje jesienne wydatki”.

Trzeba uważać, bo naprawdę można się zakręcić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5938766 Napisano: 03.11.2014 13:58:51 w Inne mniejsze markety
A ja mam same pozytywne doświadczenia. Babeczki wszystko skrupulatnie sprawdziły, ale nie było problemów z wydawaniem bonów. Wszystko spokojnie, w bardzo miłej atmosferze, wręcz się cieszyły, że ktoś z ich sklepów wygrał. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5938068 Napisano: 31.10.2014 18:29:44 w Inne mniejsze markety
asiatko napisał(a):

mieliscie taka sytuacje ze w Eko kierownica nie miala bonow z 2 etapu?



To ciekawe, bo u mnie miała bony z II etapu już w momencie kiedy ja odbierałam etap I. Zdarzyło się natomiast, że w jednym sklepie w zeszły piątek nie było bonów i dotarły dopiero w poniedziałek. Wyświetl w wątku >>
0 0