Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka

malenka

#5991275 Napisano: 13.03.2015 10:03:47 w Ambasadorinnowacji - Philips
Alle napisał(a):

malenka napisał(a):

Szukam osób, które testowały na Platformie Ambasadorów odkurzacze w ramach poprzednich dużych testów. Niejasno pamiętam, że wybrali wtedy chyba 20 testerów. Czy rzeczywiście na koniec odkurzacze dostała tylko połowa testujących? Czy jest tu ktoś kto musiał odsyłać testowany sprzęt? Mam kilka pytań byłabym wdzięczna za odzew tutaj, albo na PW.

Odkurzacz trafił do 12 osób. Z tego co kojarzę nie wszyscy zamieścili video recenzję, nie wiem jak z pozostałymi wymaganiami. Niestety znam jedynie osobę, która dostała odkurzacz po całej akcji  emotka

Dziękuję za odpowiedź!Najbardziej interesuje mnie kwestia tego, czy są osoby które wywiązały się z postanowień regulaminu, spełniły wszystkie wymagania, a mimo to odkurzacza nie dostały? Regulamin testowania mówi o "zwycięzcach akcji" którzy najlepiej wypełnili zadanie. Zastanawiam się czy jest to tylko taki "motywator" dla testujących, czy też faktycznie zostawiają testowany sprzęt tym kilku osobom, które zarobiły najfajniejsze recenzje. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5991152 Napisano: 12.03.2015 21:04:18 w Ambasadorinnowacji - Philips
Szukam osób, które testowały na Platformie Ambasadorów odkurzacze w ramach poprzednich dużych testów. Niejasno pamiętam, że wybrali wtedy chyba 20 testerów. Czy rzeczywiście na koniec odkurzacze dostała tylko połowa testujących? Czy jest tu ktoś kto musiał odsyłać testowany sprzęt? Mam kilka pytań byłabym wdzięczna za odzew tutaj, albo na PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5990542 Napisano: 11.03.2015 17:02:44 w Ambasadorinnowacji - Philips
ondine coś tam skrobnę, ale wyobraźni przesadnie angażować nie będę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5990539 Napisano: 11.03.2015 16:49:35 w Ambasadorinnowacji - Philips
rachel napisał(a):

Są nowe zadania i znów test odkurzacza z zadaniem podzieleniem się 5 znajomym....troche mi się to nie podoba bo co mam tak chodzić po domach z odkurzaczem ???

 Też mi się nie podoba, bo Ci znajomi mają wystawić opinie na 3 serwisach. Więc w sumie trzeba napisać 18 opinii, a odkurzacze dostanie tylko 14 osób spośród testujących. Rozumiem takie zaangażowanie gdyby ten odkurzacz miał u mnie zostać, ale angażować znajomych, robić philipsowi darmową reklamę w internecie, a na koniec dowiedzieć się, że masz odesłać sprzęt? Ja sobie daruję. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5988323 Napisano: 05.03.2015 18:12:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

malenka napisał(a):

defed napisał(a):

napisał(a):monikar napisał(a):Co zrobić gdy się nie dostało kodu do Empik z Guseppe mimo odesłania danych?

mam to samo... informacja o wygranej z 3 marca 2015, tego samego dnia przesłałam dane i cisza...emotka

Ja nie dostałam jeszcze kodu za dane odesłane 2 marca. Czy ktoś jeszcze z tego dnia nie dostał kodu?

Ja nie mam z wygranej z 1 marca ale dane odsyłałam 2 marca

O widzisz. Może mają chwilowy przestój. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5988313 Napisano: 05.03.2015 17:52:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

monikar napisał(a):

Co zrobić gdy się nie dostało kodu do Empik z Guseppe mimo odesłania danych?

mam to samo... informacja o wygranej z 3 marca 2015, tego samego dnia przesłałam dane i cisza...emotka

Ja nie dostałam jeszcze kodu za dane odesłane 2 marca. Czy ktoś jeszcze z tego dnia nie dostał kodu? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5987224 Napisano: 04.03.2015 10:28:41 w SZUKAM....

malenka

#5986572 Napisano: 02.03.2015 21:58:22 w SZUKAM....
iskierka napisał(a):

Jak to jest z tymi opłatami ..Facet ma różne rzeczy do sprzedania.Jedna rzecz to osobna przesłka i osobna opłata+(20zł) a wszystkie rzeczy zamówione dochodzą w jednej paczce?Jedna z rzeczy dochodzi niewłaściwa i musimy ja odesłać na własny koszt bo nie da się wymienić na to co zamawialiśmy bo facet okazuje się że tego nie ma ...????  Czy to jest dozwolone płacić za przesyłkę każdej rzeczy osobno a one wszystkie dochodzą w jednej paczce??

Żądaj zwrotu kosztów wysyłki. Skoro płaciłaś 20 zł od sztuki/paczki to powinnaś dostać tyle przesyłek za ile zapłaciłaś. Jeżeli zapłaciłaś za przesyłkę kilka razy,  On wysyłając w jednej paczce wszystko zwyczajnie wyłudził od Ciebie kasę. W płatnościach masz potwierdzenie za ile przesyłek płaciłaś. Jeżeli jedna rzecz się nie zgadza z winy sprzedającego (tz. on wysłał zły przedmiot) to również nie powinnaś odsyłać jej na swój koszt, w końcu to jego pomyłka, nie Twoja. Musisz mu jasno postawić sprawę i nie dać sobie wmówić bajek. Niestety sprzedający ostatnio w taki sposób próbują sobie dorobić do zysków.  Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5985686 Napisano: 28.02.2015 11:07:44 w Ambasadorinnowacji - Philips
kacha57 napisał(a):

Powiadomienie właśnie przyszło że nie dostałam,ale jestem ciekawa dlaczego nie dostałam.Człowiek siedzi skrobie główkuje się a oni i tak mają to gdzieś

Napisz do nich. Na moje to powinno być wyszczególnione co należy ująć w zadaniu żeby je zaliczyli. Bo teraz wygląda jakby tylko na podstawie włąsnego "widzimisię" zaliczali i odrzucali te kreatywne pytania otwarte. Jeżeli wytłumaczą Ci gdzie popełniasz błąd to przynajmniej na przyszłość będziesz się go wystrzegać. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5985344 Napisano: 27.02.2015 10:05:01 w Ambasadorinnowacji - Philips
zdolnabestia napisał(a):

W sekcji "Angażuję" mam:
- Jaki jest typ Twojej cery i jak radzisz sobie z jej problemami?
- Przygotuj się na powitanie wiosny z VisaPure
- Odwiedź FanPage Philips Polska

A powinno być coś o blogu?

U mnie jest tak samo. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5985334 Napisano: 27.02.2015 09:49:39 w SZUKAM....
tadziowa napisał(a):

Czy ktoś się orientuje czy te puszki z mąki szymanowskiej mają zamiar wysyłać na bieżąco czy raczej po zakończeniu całego konkursu?

Mi dzwoniąca pani powiedziała, że raczej w kwietniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5985252 Napisano: 26.02.2015 21:15:58 w Czy informują/ informowali?
olabas napisał(a):

informowali już dzisiaj z heinekena?

Tak, były maile z rana. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5980982 Napisano: 17.02.2015 11:55:43 w Wkurza mnie...
O właśnie to mnie też wkurza! Że prezent wygrany ma dla obdarowanego niejednokrotnie mniejszą wartość niż gdybym go kupiła w sklepie! No bo przecież "Nic Cię to nie kosztowało". A prawda jest taka, że nie byłoby mnie stać na to żeby kupić w sklepie jakiś wypasiony prezent. Z tego powodu przestałam dawać kosztowne wygrane, a zaczęłam kupować drobiazgi tak jak reszta rodziny. Niestety, teraz się okazało, że to również jest w złym goście, bo "Patrzcie ją, wczoraj kurier przywiózł suszarkę do włosów, a w prezencie daje marny zestaw filiżanek ze sklepu obok". Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5980641 Napisano: 16.02.2015 15:22:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

Jak informują z mąki Szymanowskiej na zgłoszenie przez formularz www?

 Wysyłają maile. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5980162 Napisano: 15.02.2015 08:58:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

snowflake napisał(a):

napisał(a):defed napisał(a):
czesc składowa produktu...

Czytałam emotka Tylko ja nadal widzę w regulaminie, że zdjęcie ma być z produktem a nie z częścią składową produktu emotka
Idąc Twoim tokiem myślenia, ciekawe kiedy ktoś wygra selfie z mąką ziemniaczaną - w końcu to część składowa produktuk:

Nie rozumiem w czym jest gorsze zdjęcie z samym opakowaniem jednoznacznie wskazującym na to, ze pochodzi od produktu promocyjnego,który tak czy siak został zakupiony, na czym zależało zleceniodawcy konkursu,         od fotografii z wafelkiem bez opakowania, z wafelkiem który tylko w domyśle jest produktem promocyjnym, ale nie da się tego udowodnić bo zdjęcie jednoznacznie tego nie wskazuje.

Różni się tym, że opakowania można mieć jeszcze z konkursu z bluzami. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5980081 Napisano: 14.02.2015 19:43:36 w Biedronka
Dzięki dziewczyny, w takim razie postawię na mix Purina + Felix emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5980040 Napisano: 14.02.2015 16:34:02 w Biedronka
Szukam oświecenia w konkursie Biedronki z okazji Dnia Kota. Czy produkty konkursowe to tylko i wyłącznie karma Purina, czy też wszystkie marki pod patronatem Puriny? W regulaminie nie widzę spisu produktów promocyjnych, a w okolicznych Biedrach najtańsza karma Purina kosztuje 17 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5974534 Napisano: 02.02.2015 12:30:39 w Intermarche
stamp napisał(a):

co za nietrybemotka od 05.02. do 25.02. to jest jeden dzień?

Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem. W dzisiejszych czasach coraz rzadsza umiejętność.
edit:
(uwaga ironia!) Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5973812 Napisano: 30.01.2015 18:32:10 w Intermarche
Też mi się wydaje, że idą dniami. Inna sprawa, że mam wrażenie jakby dziennie obdzwaniali nie więcej niż 20 osób żeby trzymać nas w napięciu jeszcze do połowy lutego. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5973504 Napisano: 30.01.2015 09:25:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ni ma mikrofali, ni ma robota kuchennego. Why?! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0