Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lola.lola

lola.lola

#6085220 Napisano: 01.10.2015 18:37:22 w Pomocy!!!!
michałek13 napisał(a):

Drugie pytanie wino, nie mogę doszukać się w regulaminie. Jak raz się wygrało to można próbować dalej na siebie?
I druga kwestia dostałam e-mail, że winko dotrze w ciągu 24 h, które dawnooooooooo minęły a winka brak emotka

niektórzy chwalili się na forum kilkoma więc pewnie można wygrać więcej niż jedno..
a u mnie taka sama sytuacja, 24h minęły i nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6085056 Napisano: 01.10.2015 14:27:48 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
A dla mnie najcenniejszy był prezent z okazji Dnia Matki organizowany przez Sephorę. 
Bukiet róż, kartka z moimi życzeniami i karta upominkowa o wartości 400 zł do wykorzystania w perfumerii.

Radość i zaskoczenie bezcenne emotka
To była najbardziej satysfakcjonująca nagroda jaką wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6084951 Napisano: 01.10.2015 12:06:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
polarniczka napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Ktoś już dostał wino z Faktorii?
Pakują je jakoś ładnie?

w dwa kartony....pierwszy taki specjalny jak na butelkę a drugi to tnt....nic szczególnego

Ahh dzięki emotka  myślałam, że może w jakieś ładne, drewniane pudełko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6084934 Napisano: 01.10.2015 11:51:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś już dostał wino z Faktorii?
Pakują je jakoś ładnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6084285 Napisano: 30.09.2015 14:04:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tusienka napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

tusienka napisał(a):

Może sie znajdzie dobra duszyczka która podpowie co pisać w Faktorii win? Wierszyk, zwykły tekst, śmesznie, jak prawdziwy koneser wina, podawać konkretne wino czy ogólnie. Pomocy emotka

Ja jak pisałam wierszem to się nie udawało. Napisałam prosto, zwyczajnie i wygrałam emotka

a podawałaś jakiś konkretny przykład? Jakąś nazwę wina czy tak ogólnei

Ja też napisałam prosto, bez rymów.. nie podawalam nazwy konkretnego wina.. napisałam po prostu jakie wino mi smakuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6083635 Napisano: 29.09.2015 15:53:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noisy0000 napisał(a):

Dobra, przyznać się bez bicia, kto już grał w Ferrero? emotka  pytam, bo postanowiłam RAZ zapolować na iPada ALE w sklepach nie ma opakowań Gold Edition... emotka  Ktoś coś widział i wie ? emotka

Ja widziałam w sklepie złotą edycję ale za 20,00 zł emotka  rok temu za takie opakowanie ale bez napisu "GOLD EDITION" płaciłam 14,99 zł. Także dziękuję bardzo -  nie dość, że nagrody gorsze to jeszcze cena wyższa emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6083511 Napisano: 29.09.2015 13:44:29 w Wkurza mnie...
benasia napisał(a):

To ja dla relaksu zjem Prince Polo - wysłałam 4 zgłoszenia, nie wygrałam i więcej nie mam zamiaru wysyłac   emotka

nie ma sensu, tam Stasiek drukuje sobie paragony w swoim małym sklepiczku w Przemyślu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6083347 Napisano: 29.09.2015 10:51:36 w Pomocy!!!!
pierniczek napisał(a):

lola.lola napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

lola.lola napisał(a):

POMOCY !
muszę zrobić guacamole na wieczór, mam trzy duże awokado ALE niestety są twarde... myślicie, że z twardych też wyjdzie dobre??

emotka

Niestety, chyba nie (guacamole nie robiłam ale jak użyłam niedojrzałego, czyli twardego avocado, do sałatki to miała dziwny smak). Ale jak coś to daj znaćemotka

Hmmm no zdecydowanie lepiej jest robić z dojrzałego ale w awaryjnej sytuacji (taka jak moja) można zrobić z twardych - ciężko było mi zblendować ale po trudach się udało. W kwestii smaku - limonka, czosnek, pieprz i sól nadają wyrazisty smak więc nie jest mdłe, bo tego się jedynie obawiałam emotka

na przyszłość - połóż obok jabłek. Przy jabłkach wszystko szybko ,,dojrzewa'' - serio, sprawdzałam wielokrotnie emotka

Hmm myślę, że  w tym przypadku nawet jabłka nie miałyby takiej mocy, bo musiały dojrzeć w ciągu 3 godzin  emotka  ale dziękuję za informację, w mniej ekstremalnych sytuacjach na pewno skorzystam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6083212 Napisano: 28.09.2015 23:08:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

ktosiu napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Rozczarowało mnie Fererro w tym roku emotka  Wartość nagrody głównej wynosi niecałe 60 tysięcy a tak naprawdę to nic fajnego... szkoda..

Hehe mam to samo odczucie emotka  Sheraton mijam codziennie w drodze do pracy także żadna frajda spedzić tam weekend.. Przejażdżka ferraari? no nie wiem, nie kręcą mnie luksusowe samochody jakoś specjalnie emotka  za taką wartośc nagrody mogli dać coś duuuużo fajniejszego.. Poprzednie edycje zdecydowanie bardziej mi się podobały..

Nie lubię konkursów promocyjnych, gdzie gruba kasa jest wyrzucana w błoto, a tak niestety widzę ten konkurs Ferrero   emotka  Ja na pewno odpuszczam.

W poprzednich edycjach aż chciało się grać, bo nagrody tak kusiły... 10 tysięcy do wydania w jeden dzień w Złotych Tarasach - ogromne szaleństwo, każdy chyba o czymś takim marzy, rok temu wyjazd do Mediolanu i również "kieszonkowe" emotka   taki potencjał konkursu i taka klapa..

dziwny regulamin. Kto inny jest organizatorem, a paragony/oświadczenia przesyłać do Ergo marketing? I czy ja dobrze rozumiem-wartośc pojedynczej nagrody głównej-pobyt w WARSZAWIE i pojeżdzenie ferrari + kieszonkowego 5 tys zł to razem to ponad 50 TYSIĘCY? Głupie. Aż sie nie chce w to grać, W dodatku tylko w weekend kwietnia 2016 można wykorzystać! raz w tygodniu ipad? Fatalny konkurs. jak Mediolan im się znudził, to mogli do Rzymu na zakupy zabrać. Weekend w Warszawie za 50 tysięcy..szał..;-(

Mogli dać z 15 tysięcy tego kieszonkowego a tak to ciężko mi sobie wyobrazić jakieś sensowne rozbicie tej puli - okej Sheraton może i jest luksusowy ale bez przesady, nie jest to pięciogwiazdkowy kurort nad oceanem żeby tyle kosztował pobyt. Więc czyżby "przejażdżka" ferrari była aż tak kosztowna? I czy to naprawdę aż taka frajda? Może dla miłośników motoryzacji, mi wystarczy moja Toyota. Nie mogę się  nadziwić jak można było tak zmarnować konkurs z takim potencjałem...  Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6083073 Napisano: 28.09.2015 19:52:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

mariwanna napisał(a):

wyniki tesco - nie wchodzę w szczegóły, kto wygrał. Ale zdanie "Zwycięzcą serdecznie gratulujemy!" mnie powaliło emotka

Aż razi w oczy emotka

Żenada, o niektórych wygranych fotkach nie wspomnę...

Popieram. Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6083071 Napisano: 28.09.2015 19:49:22 w Pomocy!!!!
beniaminowa napisał(a):

lola.lola napisał(a):

POMOCY !
muszę zrobić guacamole na wieczór, mam trzy duże awokado ALE niestety są twarde... myślicie, że z twardych też wyjdzie dobre??

emotka

Niestety, chyba nie (guacamole nie robiłam ale jak użyłam niedojrzałego, czyli twardego avocado, do sałatki to miała dziwny smak). Ale jak coś to daj znaćemotka

Hmmm no zdecydowanie lepiej jest robić z dojrzałego ale w awaryjnej sytuacji (taka jak moja) można zrobić z twardych - ciężko było mi zblendować ale po trudach się udało. W kwestii smaku - limonka, czosnek, pieprz i sól nadają wyrazisty smak więc nie jest mdłe, bo tego się jedynie obawiałam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6082994 Napisano: 28.09.2015 18:10:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
stellasz napisał(a):

kamil17 napisał(a):

Prince Polo emotka

dokładnie emotka

tak samo u mnie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6082973 Napisano: 28.09.2015 17:45:28 w Pomocy!!!!
POMOCY !
muszę zrobić guacamole na wieczór, mam trzy duże awokado ALE niestety są twarde... myślicie, że z twardych też wyjdzie dobre??

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6082640 Napisano: 28.09.2015 11:17:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ronja napisał(a):

Jeśli wyraźnie mniej osób zagra w Ferrero i promocja dużo mniej się uda, to w przyszłym roku pomyślą o lepszych nagrodach. A jak ludzie się rzucą i na cokolwiek, to w przyszłym roku jeszcze bardziej przyoszczędzą.

Co racja to racja.. dlatego ja pewnie zagram raz, żeby nie mieć poczucia, że całkiem odpuściłam ale nie będę szaleć tak jak w poprzednich latach bo nie mogłam przejeść tych pralinek emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6082624 Napisano: 28.09.2015 11:04:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Rozczarowało mnie Fererro w tym roku emotka  Wartość nagrody głównej wynosi niecałe 60 tysięcy a tak naprawdę to nic fajnego... szkoda.. Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6082329 Napisano: 27.09.2015 13:04:20 w SZUKAM....
super, dzięki dziewczyny! zatem wybieram się na wycieczkę po okolicznych sklepach w poszukiwaniu nasion chia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6082315 Napisano: 27.09.2015 12:17:10 w SZUKAM....
lilu napisał(a):

lola.lola napisał(a):

emotka

Czy w marketach można kupić nasiona chia ? Ktoś się gdzieś z nimi spotkał i może podpowiedzieć gdzie emotka

emotka

Widziałam ostatnio w rossmannie emotka

Ouuu rewelacja! Bo tak czytam w internecie, że ciężko je gdzieś dostać i jedynie na allegro ale wolałam poszukać czegoś w stacjonarnych sklepach Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6082310 Napisano: 27.09.2015 12:07:14 w SZUKAM....
emotka

Czy w marketach można kupić nasiona chia ? Ktoś się gdzieś z nimi spotkał i może podpowiedzieć gdzie emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6082053 Napisano: 26.09.2015 18:34:33 w Wkurza mnie...
Choć też tak mam, że wkurza mnie jak w większych sieciówkach, np z perfumami oblepiają mnie panie proponujące pomoc.. czasem chcę sobie pooglądać a zza każdego regału wyłania się miła pani proponująca pomoc.. Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6082051 Napisano: 26.09.2015 18:30:39 w Wkurza mnie...
Ronja napisał(a):

To naprawdę trzeba elastycznie. Mały sklep - sprzedawczyni czasem stale na zapleczu, czasem wychodzi - krzyczeć? Innym razem mała cukiernia, Pani zajęta obsługą innego klienta, wtedy np. mówię Dzień Dobry dopiero, gdy przyjdzie moja kolejka. Inna sytuacji, gdy znasz tę osobę prywatnie, wtedy się też wita jakby nieco inaczej. I ogólnie...  z czasem człowiek zdobywa doświadczenie co i jak w danym przypadku, zawsze następnym razem może coś poprawić  emotka  , zamiast np. się dręczyć, że zachował się niegrzecznie i wyszedł na mruka emotka

Racja. Ale tutaj analizujemy konkretny przypadek i skoro ktoś wchodzi do małego i cichego sklepu, gdzie ekspedientka/sprzedawczyni siedzi na widoku i nie jest zajęta innymi klientami to klient raczej powinien powiedzieć pierwszy  emotka

ps. ciekawy temat do wymiany zdania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0