Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lola.lola

lola.lola

#6173861 Napisano: 16.03.2016 20:08:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Czy w konkursie Kamisa tym na 25 lecie, to pisze siè o smaku dzieciństwa ogólnie czy związanego z Wielkanocą. Bo zdziwiła mnie ta Wielkanoc na stronie plus zdjęcia potraw.

Ja też się nad tym zastanawiałam bo w pytaniu w formularzu nie jest to sprecyzowane i może to lekko zmylić. Ale w regulaminie jest zapis, ze ma być to smak związany z Wielkanocą. Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6173838 Napisano: 16.03.2016 19:13:49 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że ludzie oszukują.... emotka  nawet w takich pierdołach.... wkurza mnie to.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6173789 Napisano: 16.03.2016 16:52:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
logos89 napisał(a):

Kończe dziś z milką !! Już nie mam na nich siły, były już okulary z ciastek, zdjęcia z synkiem, założyłam nawet strój sędziego, przebrałam siebie za królową a synka za rycerza , zdjęcia  wdomu, na dworze , mnóstwo zwykłych zdjęć i mnóstwo fotomontaży KONIEC!! KONIEC!! 

Ja zakończyłam na kolczykach z choco wafli (myślałam, że mi uszy odpadną) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6173786 Napisano: 16.03.2016 16:46:32 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

mdepfs napisał(a):

wkurza mnie druga połówka i jego zadzieranie nosa emotka  niech mi zniknie z oczu (dziś na pewno ..) emotka emotka emotka


Ja mam dziś urodziny, mój oczywiście nawet czekolady nie kupił i jeszcze się obraził, że śmiem mieć zły nastrój ;]

Oho, mój BYŁY nie uznawał takiego święta jak moje urodziny.. zawsze musiałam na nim wymuszać jakiekolwiek świętowanie..
"Kotku, dziś mam trening, przełóżmy je na jutro"...  emotka

Btw - Wszystkiego najlepszego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6173732 Napisano: 16.03.2016 14:52:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Blender i u mnie (SMS wczoraj) Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6173502 Napisano: 15.03.2016 23:08:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

jak długo się czeka na blender z Amica? dzisiaj dostałam sms o nadaniu przesyłki

W wątku "dziś dotarła nagroda" pisali, że przyjeżdzał następnego dnia po otrzymaniu smsa  Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6173214 Napisano: 15.03.2016 17:02:29 w SZUKAM....
W temacie jajek Milki - znalazłam w Auchan po 6zł za paczuszkę - jakby ktoś również skusił się na to ciasto emotka  Dziękuję za podpowiedzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6173025 Napisano: 15.03.2016 13:47:57 w SZUKAM....
Z dotarciem do Tesco mam zawsze problem emotka  może zobaczę w Auchan choć na stronie ciasta proponowali trochę inne te jajeczka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6173020 Napisano: 15.03.2016 13:39:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
trampek, napisał(a):

do mnie tez karmelove;)

i do mnie dojechały  Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6173010 Napisano: 15.03.2016 13:34:10 w SZUKAM....

Chciałam zrobić na święta to ciasto: http://www.mojewy...-kremem-i-jajeczkami
i mam pytanie czy komuś gdzieś rzuciły się w oczy te jajeczka? Jeśli tak, to w jakim sklepie je znajdę? Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6172960 Napisano: 15.03.2016 12:20:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

haz0r napisał(a):

Czy mieliście taką sytuację, że z Amica zweryfikowali Wam maila, a nie dostaliście SMSa o wygranej?

Amica ma czas do 14.04 bodajże... chyba nie trzeba się denerwować na zapas emotka

Ja mam taką sytuację, czekam cierpliwie Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6172931 Napisano: 15.03.2016 11:42:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
logos89 napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Czy w ciachnijselfie ktoś próbował zrobić kolaż ze zdjęć?

Ja zrobiłam, że nie ma ciastek to jestem smutna a jak są to jestem wesoła . 

To dokładnie tak samo jak ja emotka  myślałam, że takie emocje przejdą ale widać nie o to chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6172897 Napisano: 15.03.2016 10:50:52 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie, że ostatnio Lay's robi same męskie konkursy emotka  I nagrody też męskie... a co to, kobiety nie jedzą chipsów?!
Otóż czasem jedzą emotka
(dodałam do bazy konkurs "Męska rzecz")

Spośród wszystkich Prac Konkursowych Komisja wybierze łącznie 1 (słownie: jednego) Laureata Nagrody Głównej, jaką jest wyjazd dla 6 (słownie: sześć) osób na finałowy mecz Ligi Mistrzów UEFA wraz z zakwaterowaniem w hotelu (2 noclegi) oraz przelotem z lotniska w Warszawie na lotnisko Linate lub Malpensa w Mediolanie gdzie odbywa się mecz Ligi Mistrzów UEFA i z powrotem, transferem z hotelu na stadion i z powrotem (w postaci podstawionych, dedykowanych autokarów) oraz przewodnika kieszonkowego,
o łącznej wartości 51 093,13 PLN. emotka emotka
...a "jak powinno wyglądać prawdziwe męskie spotkanie"?
Moim zdaniem na prawdziwie męskim spotkaniu nie może zabraknąć... KOBIET  emotka podających chipsy w strojach frywolnych
emotka
I tak napisz. Powodzenia.

Jest już tytuł "wodzianki" więc czemu miałoby nie być "chipsianki" emotka A potem zabiorę 5 koleżanek na zakupy w Mediolanie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6172885 Napisano: 15.03.2016 10:27:46 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że ostatnio Lay's robi same męskie konkursy emotka  I nagrody też męskie... a co to, kobiety nie jedzą chipsów?!
Otóż czasem jedzą emotka
(dodałam do bazy konkurs "Męska rzecz") Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6172775 Napisano: 14.03.2016 21:22:44 w Wkurza mnie...
kalinea napisał(a):

Kompletnie nie rozumiem wg jakiego klucza wybierani są zwycięzcy na ciachnijselfie... Jak tak dalej pójdzie szanowna komisja przyzna mi nagrodę bo nie będzie mogła już patrzeć na moją buźkę emotka   Chyba pobiję rekord ilości wysłanych zgłoszeńemotka

Moim zdaniem nie mają żadnego klucza emotka  Miały być głównie emocje a są raczej przebieranki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6172693 Napisano: 14.03.2016 18:17:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

Ja próbowałam ich przechytrzyć zakładając blond perukę - niestety, nie dają się emotka  

pesel nie kłamie emotka

No racja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6172656 Napisano: 14.03.2016 17:20:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolkas napisał(a):

lola.lola napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

dede napisał(a):

Dzisiaj na ciachnijselfie zrobiłam z siebie wariata emotka  Mam nadzieję, że  się opłaci emotka

Ja już mam teorię taką, że jak widzą kolejny raz tą samą gębę to nawet jeśli zdjęcie jest mega kreatywne to i tak nie wygra....
Wiem. O gustach się nie dyskutuje... może nie trafiam w gust jury (raczej napewno), a może moich zgłoszeń już poprostu noe biorą pod uwagę? Może spróbuję zagrać na siostrę emotka

z drugiej strony mogą pomyśleć "Boże, tyle zdjęć już wysłała - dajmy jej nagrodę za wytrwałość" emotka  i na to liczę emotka

na moją facjatę też już chyba patrzeć nie mogą emotka

Ja próbowałam ich przechytrzyć zakładając blond perukę - niestety, nie dają się emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6172652 Napisano: 14.03.2016 17:17:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wojowniczka napisał(a):

dede napisał(a):

Dzisiaj na ciachnijselfie zrobiłam z siebie wariata emotka  Mam nadzieję, że  się opłaci emotka

Ja już mam teorię taką, że jak widzą kolejny raz tą samą gębę to nawet jeśli zdjęcie jest mega kreatywne to i tak nie wygra....
Wiem. O gustach się nie dyskutuje... może nie trafiam w gust jury (raczej napewno), a może moich zgłoszeń już poprostu noe biorą pod uwagę? Może spróbuję zagrać na siostrę emotka

z drugiej strony mogą pomyśleć "Boże, tyle zdjęć już wysłała - dajmy jej nagrodę za wytrwałość" emotka  i na to liczę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6172573 Napisano: 14.03.2016 14:44:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolinamat napisał(a):

Nikt nie zabroni... może się jedynie paragon zmarnować. Ja słałam jedno w kinie w pudle po popcornie ciastka wsypane i ten drugi raz zamazałam nieco nazwę kina  na pudle - bo myślałam że chodzi im o reklamę.... ale jednak nie o to im chodziło... nie lubią mnie i tyle... A zdjęcie było fajne emotka

Ja wysłałam jedno zdjęcie (wydawało mi się fajne) i nic. Potem przerobiłam je na czarno białe i też nic  emotka  widać jak się nie spodobało za pierwszym razem to i za drugim, piątym czy dziesiątym też się nie spodoba i trzeba tworzyć dalej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6172272 Napisano: 13.03.2016 16:30:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Barimor napisał(a):

Z Ciachnij selfie chyba się wściekli bo niektóre fotki są bardzo słabe....co myślicie??

które masz na myśli? Wyświetl w wątku >>
0 0