Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lola.lola

lola.lola

#6183061 Napisano: 12.04.2016 14:06:29 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie brak weny w konkursie Lindor.... emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6182347 Napisano: 10.04.2016 22:50:13 w Wkurza mnie...
Mój znajomy jest barmanem w warszawskim klubie.. kapsli ma pełno..  emotka  dlatego szanse tam są małe.. Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6182343 Napisano: 10.04.2016 22:43:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dang21 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Czy w konkursie Delecta "małe-wielkie katastrofy"można wziąć udział więcej niż raz? Czytałam w regulaminie, że niby można a jak chcę dodać kolejne zdjęcie to nie ma formularza tylko podziękowanie za zgłoszenie emotka

A próbowałaś z innej przeglądarki?  emotka

Ok dzięki, z innej poszło emotka  Aczkolwiek myślałam, że skoro można zgłosić wiele prac to nie trzeba z różnych przeglądarek.. Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6182213 Napisano: 10.04.2016 13:23:52 w Wkurza mnie...
szindy napisał(a):

Faceci emotka

Popieram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6182204 Napisano: 10.04.2016 11:52:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Delecta "małe-wielkie katastrofy"można wziąć udział więcej niż raz? Czytałam w regulaminie, że niby można a jak chcę dodać kolejne zdjęcie to nie ma formularza tylko podziękowanie za zgłoszenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6180359 Napisano: 05.04.2016 16:23:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Do chłopaka mojej siostry wciąż nie dotarł zestaw karmelowych czekolad od Wedla z konkursu "Karmellove pełne radości"...  czy ktoś również miał taką sytuację?  Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6178007 Napisano: 30.03.2016 16:15:23 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

Wkurzają mnie nowobogaccy klienci - szacunku dla drugiego człowieka nie mają. Notorycznie dzwonią na telefon firmowy (branża stolarska) w niedzielne czy świąteczne popołudnia. Dziwią się, że ludź pracuje tylko od 7:00 do 19:00 i nikt nie odbiera, gdy próbują dodzwonić się np. w środę o 22(!), że nikt nie przyjedzie na pomiar w niedzielę, no i jakim prawem raz w roku można tak zostawić firmę i wyjechać na urlop na jeden cały tydzień  emotka  emotka

Autentyk:
Po ceremonii pogrzebania stryja, podchodzi do nas zapłakana kuzynka(córka zmarłego):
emotka emotka

No proszę, widzę defed, że my z podobnej branży  emotka   Dlatego doskonale Cię rozumiem"proszę na pomiar przyjechać w niedzielę, wtedy będziemy w domu" emotka   Takie czasy nastały, że niestety klient próbuje wejść wykonawcy na głowę narzucając swoje zasady.. Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6177916 Napisano: 30.03.2016 13:10:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

http://poranakora...d4ef4ed4b2645419.gif

a co sądzicie o tym? Tu otwiera się jako normalne zdjęcie, ale na stronie działa jako gif, złożony z kilkudziesięciu innych zdjęć.. Mam nadzieję, że ma Pani Kasia paragon na każde z poszczególnych ujęć emotka  Dla mnie lekka nadinterpretacja. Zdjęcie to nie seria zdjęć. eh

Na facebooku ktoś zapytał czy można nadsyłać krótkie filmy bądź prezentację składające się z kilku fotek obrazujące psoty
i Koral odpowiedział: "Akceptowalne są gify. Formaty zdjęć to: jpg, png, gif o wadze do 5 MB"...

Dla mnie zdjęcie to zdjęcie dlatego odpuściłam sobie ten konkurs bo już wiem, że nie mam szans emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6177086 Napisano: 26.03.2016 08:55:54 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że LEJE OD SAMEGO RANA ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6176426 Napisano: 24.03.2016 13:17:07 w SZUKAM....
Ahahaha no dziękuję emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6176417 Napisano: 24.03.2016 12:51:02 w SZUKAM....
Szukam dobrej duszy, która oświeci mnie twórczo (bo chyba się trochę wypaliłam) emotka
Piszę bileciki do prezentów "od Zajączka" dla członków rodziny i NIE MOGĘ NIC ZRYMOWAĆ z
"Dlatego w nagrodę smakołyk przynoszę..." emotka

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć bo nie ruszę z miejsca a jest jeszcze kilka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6176365 Napisano: 24.03.2016 11:01:44 w Wkurza mnie...
bridget napisał(a):

mam pytanie    gdzie się zmienia  haslo? wczoraj  mi zablokowano konto na emotka stare haslo nie mogłam się zalogowac  widziałam ze kilka osób już tak wcześniej miało czemu?

Może miałaś niepoprawną nazwę użytkownika? Była kiedyś jakaś akcja, że blokowali konta tym, którzy mieli wymyślone imiona i nazwiska Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6175271 Napisano: 21.03.2016 10:04:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
leoniu napisał(a):

Mam pytanie a propos Liptona - tam wrzucili 6 wyróżnień. A regulaminowo ma być 10. W drugim etapie dali 8. To gdzie są te pozostałe, żeby była pełna dziesiątka? Na fb?

Jeszcze pewnie nie potwierdzone, jak się wypełni formularz to praca pojawia się na stronie Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6174987 Napisano: 19.03.2016 23:00:15 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się, że miałam dzień odpoczynku, mogłam pobyć sama ze sobą, wiele rzeczy sobie przemyśleć. Zjadłam smaczne śniadanie, poszłam na długi (naprawdę długi bo aż 8km) spacer i porządnie się dotleniłam. Po powrocie wzięłam miłą kąpiel, zrobiłam kawowy peeling. Wieczór spędziłam z książką w ręku. Warto czasem zrobić sobie taki dzień. Z tego się dziś cieszę. Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6174734 Napisano: 18.03.2016 21:20:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

dede napisał(a):

mdepfs napisał(a):

dede napisał(a):

Rozumiem, że Lipton powiadamia wszystkich na raz? emotka  Masakra nigdzie nic nie mogę wygrać, w Liptonie najbardziej się postarałam i  teraz najbardziej doskwiera mi ta przegrana emotka

oj nie ma co smutać, po prostu na Ciebie czeka jakaś większa nagroda emotka  

Dziękuję za miłe słowo, moźe jeszcze coś ruszy, chociaż mi już wszelki zapał zgasł bo efektów jak nie było tak nie ma emotka

nie mogę znaleźć listy laureatów z ostatniego etapu lipton- skąd wiecie kto wygrał?

Lipton informował zwycięzców  Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6174650 Napisano: 18.03.2016 19:03:45 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
Jeśli ktoś planuje własnoręcznie zrobić na Wielkanoc mazurek i szuka czegoś innego niż najpopularniejszy - kajmakowy, polecam mazurek kokosowy!
Jest naprawdę rewelacyjny, rok temu zrobił furorę i w tym roku cała rodzina dopytuje, czy również będzie emotka
W przepisie jest z konfiturą malinową lecz w propozycjach pojawia się również jagodowa, przełamująca słodki smak kremu.
Polecam, jest naprawdę przepyszny i pięknie wygląda!

http://www.mojewy...pis/mazurek-kokosowy
Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6174101 Napisano: 17.03.2016 12:34:26 w Kupię...
Ok, przestałam już wierzyć, że uda mi się kiedykolwiek wygrać tak więc kupię konsolę xbox 360 w dobrej cenie emotka
Jeśli ktoś ma na sprzedaż proszę o wiadomość z ceną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6174031 Napisano: 17.03.2016 10:36:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lolka182 napisał(a):

zuzola napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Używał już ktoś blendera z konkursu Amica? Do mnie wczoraj dotarł, nie blendowałam jeszcze nic ale sprawdzałam go sobie naciskając guzik i zwiększając moc i po chwili ta metalowa końcówka zrobiła się ciepła... To normalne?

w instrukcji jest napisane by nie uzywać blendera dłużej niż 1 minutę,a przy rozdrabnianiu twardych produktów dłuzej niż 15 sekund,
może dlatego?długo sprawdzałaś?emotka

moim zdaniem blendera powinno się używać pulsacyjnie po kilka sekund - wtedy jest wydajny, nie grzeje się i nie ma ryzyka spalenia. Blender który pracuje na sucho też szybciej się nagrzeje, ponieważ ostrza nie mają oporu i obracają się szybciej

To była chwilka, pulsacyjnie.. może rzeczywiście to dlatego, że na sucho... Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6174013 Napisano: 17.03.2016 10:08:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Używał już ktoś blendera z konkursu Amica? Do mnie wczoraj dotarł, nie blendowałam jeszcze nic ale sprawdzałam go sobie naciskając guzik i zwiększając moc i po chwili ta metalowa końcówka zrobiła się ciepła... To normalne? Wyświetl w wątku >>
0 0

lola.lola

#6173866 Napisano: 16.03.2016 20:19:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pewnie się zorientowali, że coś jest nie tak gdy ludzie pisali, że smakiem z dzieciństwa jest chleb z cukrem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0