Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika noisy0000

noisy0000

#6100637 Napisano: 25.10.2015 13:57:42 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

Wkurza mnie, że nikt w internetach nie założył jeszcze forum dla "Wielbicieli Jednego Kubka", gdzie takowi mogliby się zrzeszać, zamiast zawracać cenzura na forum konkursowym, które ewidentnie słuzyć powinno tym, którzy chcą grać i wygrywać!

ojej, problem na skalę światową emotka  współczuję Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6100623 Napisano: 25.10.2015 13:03:25 w Wkurza mnie...
gosia16 napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Rozumiem, że Ty w każdym konkursie wysyłasz wyłącznie jedno zgłoszenie, żeby czasem za dużo nie wygrać, a jak w dwóch konkursach wygrasz nie daj Boże dwie podobne nagrody, to oddajesz na cele charytatywne? Ja tam gram, żeby wygrać. I jak wysyłam 11 zgłoszeń (tak, tyle mleka chleje tygodniowo moja żarłoczna rodzina emotka  ) to bym chciała wygrać 11 misek. I rozumiem wkurzenie pioge7, bo jak wygrałam jedną, to dochodzę do wniosku, że szkoda mi czasu na konkurs, którym nie uzupełnię sobie miseczek, które mi dzieci wytłukły że aż miło, a w którym jeszcze zamiast życzeń wygrywa przysięga.

Rozmawiamy o konkretnym konkursie także - tak wygrałam kubek i nie zamierzam więcej grać emotka  

i chwała ,więcej dla mnie - chyba to się tak mówi :P "drogocenną" porcelanę zaniosę do pracy ,koleżanki się ucieszą, oczywiście pija mleko ze mnąemotka

W tej sytuacji szczerze życzę, żebyś nachapała się jak najwięcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6100618 Napisano: 25.10.2015 12:53:11 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

Rozumiem, że Ty w każdym konkursie wysyłasz wyłącznie jedno zgłoszenie, żeby czasem za dużo nie wygrać, a jak w dwóch konkursach wygrasz nie daj Boże dwie podobne nagrody, to oddajesz na cele charytatywne? Ja tam gram, żeby wygrać. I jak wysyłam 11 zgłoszeń (tak, tyle mleka chleje tygodniowo moja żarłoczna rodzina emotka  ) to bym chciała wygrać 11 misek. I rozumiem wkurzenie pioge7, bo jak wygrałam jedną, to dochodzę do wniosku, że szkoda mi czasu na konkurs, którym nie uzupełnię sobie miseczek, które mi dzieci wytłukły że aż miło, a w którym jeszcze zamiast życzeń wygrywa przysięga.

Rozmawiamy o konkretnym konkursie także - tak wygrałam kubek i nie zamierzam więcej grać emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6100616 Napisano: 25.10.2015 12:48:50 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

gosia16 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

ale ja założenie sobie obrałem, chyba mogłem, i się wkurzyłem że się założenie nie spełniło..  a czy jestem pazerny... nie wiem... jeśli gram w czymś i o ileś o chyba może mnie wkurzyć to że się nie udało... pomału dochodzę do wniosku że nie ma co się chwalić wygranymi (co już od lat nie robię) bo piszą że się jest pazernym ani wkurzać, bo się też jest pazernym.... gdzie ci ludzie z forum z lat 2008-2011... kiedy było tak fajnie, a teraz zazdrość i obrażanie... dziękuję... piszcie co chcecie! Mnie nie obchodzi to... wkurzać się mogę i po to jest ten wątek!!!

pamiętam te czasy - pół pokoju batonów snickers i wór kapci Leonowych emotka

wspaniałe czasy i jakoś nie przypominam sobie żeby jakaś zawiść była albo wypominanie że worek batonów z poczty dotarł

Widać 2015 rok przyniósł ze sobą również brak umiejętności czytania ze zrozumieniem emotka  dla mnie to jest po prostu śmieszne, że ktoś użala się, że wygrał nędzne 8 sztuk naczyń emotka  widać ludzie są różni, jedni cieszą się z jednego kubka a drudzy się wściekają, że 8 to mało.. dla mnie to jest pazerność i to mnie już w sumie bardziej śmieszy niż wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6100605 Napisano: 25.10.2015 12:04:42 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

ale ja założenie sobie obrałem, chyba mogłem, i się wkurzyłem że się założenie nie spełniło..  a czy jestem pazerny... nie wiem... jeśli gram w czymś i o ileś o chyba może mnie wkurzyć to że się nie udało... pomału dochodzę do wniosku że nie ma co się chwalić wygranymi (co już od lat nie robię) bo piszą że się jest pazernym ani wkurzać, bo się też jest pazernym.... gdzie ci ludzie z forum z lat 2008-2011... kiedy było tak fajnie, a teraz zazdrość i obrażanie... dziękuję... piszcie co chcecie! Mnie nie obchodzi to... wkurzać się mogę i po to jest ten wątek!!!

Nie wiem czy można nazwać to "zazdrością" bo do tego raczej daleko emotka  Ja mam jeden kubek i jestem zadowolona, nie potrzebuję całej "zastawy" z napisem łaciate bo gościom raczej byłoby mi wstyd coś na tym podać emotka  chodziło bardziej o ludzką mentalność, we wspomnianych przez Ciebie latach być może ludzie nie rzucali się tak łapczywie na nagrody.. a jeśli tak Ciebie wkurza, zdobycie marnych 5 kubków i 3 misek i mówisz o tym publicznie to kogoś innego może wkurzyć takie  podejście, w końcu tak jak sam zauważyłeś - po to jest ten wątek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6100598 Napisano: 25.10.2015 11:36:50 w Wkurza mnie...
Finezyjna napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Myślałem że uda sie za pierwszym razem uzbierać komplet po 6 z łaciatego a tu nici kubków na razie 5" miseczek 3. emotka  trzeba będzie sie spręży w drugiej edycji emotka  wiem ze niektórzy powiedz żeby się cieszyć z tych 3 no ale po to gram żeby sie udało i to mnie wkurza że sie nie udało emotka

Boże...

Faktycznie ręce opadają, mnie nie udało się wygrać..ani miski ani kubka..bez jakichkolwiek założeń. Zadziwiające, że nie wkurzam się z tego powodu...a może powinnam emotka

Mi się wydaje, że jak ktoś już jest taki pazerny to powinien swoje frustracje zachować dla siebie i nie kompromitować się nimi publicznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6100586 Napisano: 25.10.2015 10:48:56 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

Myślałem że uda sie za pierwszym razem uzbierać komplet po 6 z łaciatego a tu nici kubków na razie 5" miseczek 3. emotka  trzeba będzie sie spręży w drugiej edycji emotka  wiem ze niektórzy powiedz żeby się cieszyć z tych 3 no ale po to gram żeby sie udało i to mnie wkurza że sie nie udało emotka

Boże... Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6100450 Napisano: 24.10.2015 18:23:07 w SZUKAM....
aniago81 napisał(a):

czy wygrał ktoś ten drogocenny kubek z łaciatego i nie dostał maila??
bo właśnie się odszukałam na liście, że wygrałam ale to już chyba minął termin odesłania kodów??
miał ktoś podobny przypadek??

A może to po prostu ktoś inny.. Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6100395 Napisano: 24.10.2015 14:43:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noisy0000 napisał(a):

Bez sensu są te dyskusje...
+ Osoba, która zdobyła 20 tysięcy zł na pewno nie jest 100% autorem tego tekstu ponieważ przewija się on w internecie ze zmienionymi lekko detalami - to raz.
+ Zwycięskie zgłoszenie nie jest zgodne z tematem - nie są to urodzinowe życzenia - to dwa.

i tyle w temacie emotka  emotka  emotka

i nie byłabym zdziwiona jakby teraz autor czytał tą burzę na forum i sobie myślał "haha cenzurazy, ale was przerobiłem a wy główkowaliście nad oryginalnymi tekstami" 

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6100385 Napisano: 24.10.2015 14:39:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bez sensu są te dyskusje...
+ Osoba, która zdobyła 20 tysięcy zł na pewno nie jest 100% autorem tego tekstu ponieważ przewija się on w internecie ze zmienionymi lekko detalami - to raz.
+ Zwycięskie zgłoszenie nie jest zgodne z tematem - nie są to urodzinowe życzenia - to dwa.

i tyle w temacie emotka  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6100334 Napisano: 24.10.2015 12:27:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

kunlunija napisał(a):

teksty aktów prawnych, uzasadnienia wyroków, decyzje administracyjne itp. nie podlegają prawu autorskiemu  

to znaczy, że można kraść? emotka  bo plagiat to kradzież cudzego utworu lub jego części.... z definicji jest umyślny czyli świadomy.....

No to w takim razie kradnijmy czyjeś hasła zamiast trudzić się wymyślając swoje i nie miejmy później do siebie wzajemnie pretensji, jak ktoś inny zdobędzie wartościową nagrodę naszym hasłem emotka  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6099959 Napisano: 23.10.2015 17:26:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

giulietta - zgadzam się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6099947 Napisano: 23.10.2015 17:08:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
no ale w Łaciatym to przysięga a nie życzenia... więc.......... Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6099921 Napisano: 23.10.2015 16:32:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mellowfruit napisał(a):

magisterek napisał(a):

HOLLY napisał(a):

magisterek napisał(a):

W Łaciatym wyniki - pięknie ładnie - a gdzie te nagrodzone teksty, które według regulaminu miały też być na stronie? Pytam apropos tych życzeń na miarę 20 tys emotka

To chyba te "życzenia" wygrały:
Ślubuję Ci Łaciate miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że kolejne 20-lecia spędzisz zawsze ze mną!


FAJNE!

fajne, ale to w końcu ślubowanie, czy życzenia...

Fajne czy nie... ale czy warte 20 tysięcy? ciężko powiedzieć, gdy nie wie się jakie były inne... no i trudno nazwać to "życzeniami".. w każdym razie Panie Pawle... gratulacje  Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6099268 Napisano: 22.10.2015 18:12:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w łaciatym w zgłoszeniu sms jest taki sam limit znaków co przez formularz na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6098875 Napisano: 22.10.2015 10:44:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie FERRERO ROCHER będą publikowane prace zwycięzców ? Ktoś doczytał? Bo na razie są same imiona. Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6095720 Napisano: 17.10.2015 18:04:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czyli osoby, które wysyłały zgłoszenie Łaciate przez formularz na stronie mają odesłać im w kopercie tylko ten kod z opakowania?
Pierwszy raz muszę coś odesłać dlatego nie wiem i proszę o pomoc..
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6095029 Napisano: 16.10.2015 13:38:16 w Wkurza mnie...
Jadąc dziś autobusem usłyszałam (ciężko było nie usłyszeć; nie podsłuchiwałam) jak dwie panie rozmawiały o takim przypadku, że dwie dziewczyny nałykały się tabletek na kaszel, który powoduje jakieś dziwne stany, że obie skończyły w szpitalu  emotka  trochę poszperałam na ten temat w internecie i rzeczywiście takich przypadków jest pełno! Chodzi o Acodin - tabletki na kaszel dostępne bez recepty.. Jestem w szoku, że pomimo takich sytuacji to ustrojstwo jest dostępne dla każdego  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6094477 Napisano: 15.10.2015 15:25:26 w Wkurza mnie...
kubatbg napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

A mnie wkurza, że nie potrafię wyleczyć się ze swojego EX emotka  rozstaliśmy się rok temu po 6 latach związku... emotka  emotka   emotka



jazda z przed tego komputera !!!!! dzisiaj kosmetyczka i fryzjer jutro przyjaciółki, dobry humor + impreza = w sobotę nowy facet (albo kilka numerów do kilku facetów) i "problem" z głowy .....

ahh żeby to było takie proste emotka  od roku już tak próbuję i próbuję ale nic, myśli wciąż wracają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6094473 Napisano: 15.10.2015 15:20:27 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że nie potrafię wyleczyć się ze swojego EX emotka  rozstaliśmy się rok temu po 6 latach związku... emotka  emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0