Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dede

dede

#5725857 Napisano: 27.08.2013 12:50:07 w Biedronka
W moim przypadku świeżość nazwiska wogóle nie działa choś może to dlatego że jest to nazwisko dość popularne, ale co ja tam będę sobie tłumaczyć Nie lubią mnie i już emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5725846 Napisano: 27.08.2013 12:40:26 w Biedronka
Tez mogę powiedzieć że mimo rewelacyjnych prac nie wpadło w Biedronkowej Kiorze nic oprócz kredek Chciałabym tylko zauważyć że ta owa "rewelacyjność" to pojęcie względne i każdemu co innego się podoba poza tym konkurencja jest ogromna więc rewelacyjność pracy nie jest tu gwarantem nagrody Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5725818 Napisano: 27.08.2013 12:03:20 w Biedronka
Ja juz wogóle jestem głupia Jak oni będą traktować wiek: rocznikowo czy wg dnia urodzin Zresztą co to za różnica skoro autor i tak jest niepełnoletni a rok różnicy w tą czy w tamtą praktycznie i tak nic nie zmienia jeśli chodzi o stopień zaawansowania pracy plastycznej Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5725810 Napisano: 27.08.2013 11:52:57 w Biedronka
mkrzysiek napisał(a):

Ja dzwoniłem do nich to mówili że bedziemy musieli na protokole odbioru nagrody wpisac pesel dziecka a oni go sprawdza czy jest prawdziwy emotka


Spoko tylko że niektórzy mają urodziny w trakcie trwania konka i ciekawe czy bądą się czepiać że ktoś miał wysyłając 15 lat a ewntualnie wygrywając ma lat 16 Przecież konkurs trwa ponad miesiąc i wiele dzieci ma wtedy urodziny Ciekawe jak to potraktują Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5725178 Napisano: 26.08.2013 12:08:10 w Biedronka
asiabuczkowska napisał(a):

ktosiu napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

czy ktoś na Disney Biedronka wysyła na osobę dorosłą?


ja jestem w kropce i teraz nie wiem jak wysyłać
czy dorośli wygrywają w konkach rysunkowych Disneya???


Pisałam do Kiory. W odpowiedzi dostałam informację, że to konkurs tylko dla nieletnich.


sama niewiem....w tamtym roku wygrałam tableta w Biedronka Disney na osobę dorosłą emotka


To ja już sama nie wiem a też szkoda wysyłać nie mając pewności zwłaszcza że w taką pracę trzeba trochą czasu włożyć Chętnie wysłałabym coś ekstra od siebie ale nie wiem czy jes sens emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5725109 Napisano: 26.08.2013 10:28:47 w Biedronka
ekuc2 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

czy ktoś na Disney Biedronka wysyła na osobę dorosłą?


ja jestem w kropce i teraz nie wiem jak wysyłać
czy dorośli wygrywają w konkach rysunkowych Disneya???


Ktoś z forum pytał i podobno tylko nieletni mogą brać udział Kiedyś było inaczej ale już od kilku konków mają nieco inny regulamin i załącznik Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5724413 Napisano: 23.08.2013 22:02:01 w Paragony
A ja nadal szukam paragonu na konk Disney C4 Mogę wymienić na paragon Palmolive ITM bo jutro się zaopatrzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5724238 Napisano: 23.08.2013 16:28:37 w Paragony
Potrzebuję paragon na konk Disney w C4 Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5723852 Napisano: 22.08.2013 20:52:02 w Biedronka
dede napisał(a):

Powiedzcie mi czy w przypadku wygranej w konku Disney organizator jakoś sprawdza czy wiek dziecka się zgadza Pytam bo wysłałam wcześniej 1 pracę a teraz po urodzinach autora chcę wysłać jeszcze jedną z tym że teraz jest on jakby o rok do przodu Wprawdzie nadal jest niepełnoletni ale tak to dziwnie teraz wygląda Jedna praca rok młodszy druga praca rok starszy emotka


Podbijam żeby rozwiać wątpliwości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5723851 Napisano: 22.08.2013 20:51:13 w Biedronka
gracet napisał(a):

eciepecie napisał(a):

79magda napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

dede napisał(a):

Jak wysyłacie pracę na konk Disneya? Można poleconym?


można Ja wysłałem prace w kartonie po bananach i odebrali paczke emotka

ja w pudle po TV 42" i też przyjęli emotka

Ja wynajęłam specjalny skład kolejowy, ale jeszcze jest w drodze emotka

...a ja wykorzystałem loty testowe Dreamlinera, by zrobić desant swojej pracy u Organizatorów emotka


kto mnie przebije? Maersk Mc-Kinney Moller


Nieważne czym wysłane ale co wysłane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5723822 Napisano: 22.08.2013 20:08:57 w TESCO konkursy
Ciekawe czy jutro będą wyniki pierwszego tygodnia oleju wielkopolskiego? Chociaż może lepiej zapytać czy wogóle będą? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5723812 Napisano: 22.08.2013 19:51:45 w Biedronka
Powiedzcie mi czy w przypadku wygranej w konku Disney organizator jakoś sprawdza czy wiek dziecka się zgadza Pytam bo wysłałam wcześniej 1 pracę a teraz po urodzinach autora chcę wysłać jeszcze jedną z tym że teraz jest on jakby o rok do przodu Wprawdzie nadal jest niepełnoletni ale tak to dziwnie teraz wygląda Jedna praca rok młodszy druga praca rok starszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5723506 Napisano: 22.08.2013 10:47:24 w Biedronka
mundek2004 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

dede napisał(a):

Jak wysyłacie pracę na konk Disneya? Można poleconym?


można
Ja wysłałem prace w kartonie po bananach i odebrali paczke emotka



ja w pudle po TV 42" i też przyjęli emotka


emotka a ja chcę im wysłać pracę w zwykłej kopercie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5723328 Napisano: 21.08.2013 22:31:48 w Biedronka
anava napisał(a):

dede napisał(a):

Jak wysyłacie pracę na konk Disneya? Można poleconym?

chyba można


A wysyłał ktoś poleconym i wygrał? Pamiętam że kiedyś było w regulaminie że listem zwykłym ale teraz nie ma takiego zapisu
Pytam ponieważ wolałabym wysłać poleconym Praca jest wypukła i obawiam się że poczta może odpuścić sobie jej dostarczenie ze względu na niewygodne wymiary Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5723288 Napisano: 21.08.2013 21:26:42 w Biedronka
Jak wysyłacie pracę na konk Disneya? Można poleconym? Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5723064 Napisano: 21.08.2013 14:37:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Lunka napisał(a):

dede napisał(a):

Powiedzcie mi proszę czy w loterii Danio po wpisaniu kodu biorę już udział w losowaniu czy muszę go jeszcze jakoś zatwierdzić? Tam są jakieś punkty i ciągle mam tyle samo więc nie wiem czy moje wpisywane kodziki biorą już udział?



po prawej stronie po wpisaniu kodu jest taki 'ptaszek'. Klikasz tam i tym samym masz zatwierdzony kod.

Ok Dziękuję Wyświetliło mi się że już biorę udział emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5723053 Napisano: 21.08.2013 14:27:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Powiedzcie mi proszę czy w loterii Danio po wpisaniu kodu biorę już udział w losowaniu czy muszę go jeszcze jakoś zatwierdzić? Tam są jakieś punkty i ciągle mam tyle samo więc nie wiem czy moje wpisywane kodziki biorą już udział? Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5721908 Napisano: 19.08.2013 19:45:24 w Paragony
Kupię paragon na konk Disney Carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5721899 Napisano: 19.08.2013 19:37:29 w Biedronka
Nie napisali że mogę dosłać załącznik tylko napisali że w tym miejscu należy wpisać nazwisko dziecka ale zanim oni odpisali ja już pracę wysłałam bo na forum dostałam odpowiedź że tutaj trzeba wpisać rodzica Teraz już jestem głupia bo przecież osoba z forum wygrała wpisując w tym miejscu właśnie rodzica
Teraz to ja wiem tylko tyle że nic nie wiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5721869 Napisano: 19.08.2013 19:04:05 w Biedronka
psika napisał(a):

dede napisał(a):

Ta kiora mnie wykończy Teraz kiedy wysłałam pracę oni mi odpisują że w miejscu "Ja niżej podpisany/podpisana ………… " należy wpisać nazwisko dziecka a ja wpisałam rodzica Ten ich załącznik jest tak zakręcony że oni już chyba sami nie wiedzą jak powinien być wypełniony bo gdyby wiedzieli to załączyli by wzór prawidłowego wypełnienia emotka
Porażka totalna Przez ten głupi załącznik nie ma szans cokolwiek wygrać emotka

Wypelnij jeszcze raz tez zalaczniki i doslij im, powinni podpiac.


Napiszę do nich i zapytam czy wogóle zechca je podpiąć Wiem że już zanudzam ale zależy mi bardzo na tym konku Czy mógłby ktoś kto już kiedyś wygrał napisać krok po kroku gdzie kogo wpisywał wysyłając pracę osoby nieletniej?Już kompletnie nie wiem jak podejść do tego załącznika emotka Wyświetl w wątku >>
0 0