Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika arya

arya

#5555376 Napisano: 18.01.2013 12:17:24 w Kaufland konkursy
bc14 napisał(a):

to przyznajcie się ile obstawiacie sklepów?



2
Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5555132 Napisano: 18.01.2013 09:23:20 w Biedronka
pola731 napisał(a):

podobno rysunkowy już rozwiązany, ale nie wiadomo jak i kiedy będą informować -nie wiem czy jest lista bo nie zdążyłam zapytać -dzwoniłam, ale wyzerowało mi konto i głupio mi było dzwonić drugi raz z innego telefonu



Ja dosłałam informację, że lada dzień ma się pojawić lista zwycięzców na stronie Biedronki. Na temat tego czy jest się laureatem nie udzielają telefonicznie informacji.
Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5555053 Napisano: 18.01.2013 07:20:55 w Kaufland konkursy
nineczka17 napisał(a):

arya napisał(a):

A powiedzcie mi jeszcze, jedno gospodarstwo domowe może wygrać tylko jedną nagrodę w danym sklepie, czy w ogóle w konkursie?



w całym konkursie



Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5555051 Napisano: 18.01.2013 07:13:12 w Kaufland konkursy
A powiedzcie mi jeszcze, jedno gospodarstwo domowe może wygrać tylko jedną nagrodę w danym sklepie, czy w ogóle w konkursie? Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5555042 Napisano: 18.01.2013 06:08:11 w Kaufland konkursy
W tym konkursie zawsze był zapis w regulaminie: jedno gospodarstwo domowe=max jedna wygrana? Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5554883 Napisano: 17.01.2013 08:19:11 w Biedronka
pola731 napisał(a):

arya napisał(a):


Pierwszy raz brałam udział w tego typu konkursie i nie wpadłam na to, żeby wpisać numer telefonu emotka Pozostaje mi obserwować listonosza i liczyć na to, że przyniesie mi polecony emotka


kiedyś w Leclercu, dawno temu był konkurs rysunkowy i zawiozłam rysunek mojego wtedy 6 czy 7 letniego syna - nikt nas nie zawiadomił, że jakąś zabawkę wyrysował bo zginęła im kartka z danymi (?)
dopiero jak zobaczyłam wystawione nagrodzone prace i poszłam się dowiadywać to się okazało, że dali zabawkę komuś innemu, młody dostał jakieś puzzle na pocieszenie, bo zrobiłam mu fotkę jak trzymał ten rysunek po skończeniu - od tego czasu zawsze w sposób trwały podpisuję rysunki - czy to zanoszone do szkoły, przedszkola czy konkursowe



Imię i nazwisko córki oraz swoje napisałam na odwrocie, ale nic więcej. Mogliby w sumie napisać w regulaminie, dla takich mugoli jak ja, by podać odpowiednie dane na wykonanej pracy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5554874 Napisano: 17.01.2013 08:07:24 w Biedronka
mkatarzyna90 napisał(a):

pola731 napisał(a):

facet napisał(a):

pola731 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

adamo79 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Mam pytanie. Czy Disney dzwonił dzisiaj do kogoś?


a to już wcześniej dzwonili do kogoś?


Znajoma napisała mi, że dzisiaj zaczęli, dlatego zadałam pytanie, bo nikt się nie pochwalił...


wolałabym, żeby dali listę - niby nie czekam, bo znam realia, ale jednak ...
znowu się na niczym nie skupię tylko będę zaklinać telefon



Ale jak oni mają dzwonić??? Bo przecież na tym formularzu co trzeba było wypełnić, nigdzie nie było pola na podanie numeru tel.
emotka emotka emotka


ja każdy rysunek jaki dzieciaki robią na konkurs podpisuję na odwrocie i dopisuję odruchowo swój telefon - nigdy nie zastanawiałam się czy jest taki wymóg czy nie ma ;
a koleżanka napisała, że do kogoś zadzwonili


nie martw się emotka
poniżej fragment regulaminu

6.1. Organizator zawiadomi zwycięzców Konkursu o wygranej najpóźniej do dnia 1.02.2013. Zawiadomienie ze strony Organizatora nastąpi drogą telefoniczną, listem poleconym lub listem elektronicznym, stosownie do informacji podanych w zgłoszeniu.



Pierwszy raz brałam udział w tego typu konkursie i nie wpadłam na to, żeby wpisać numer telefonu emotka Pozostaje mi obserwować listonosza i liczyć na to, że przyniesie mi polecony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5554859 Napisano: 17.01.2013 07:53:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś dostał smsem pytanie finałowe z konkursu Superpharm-Neutrogena? Mieli słać dzisiaj ok.20 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5554231 Napisano: 17.01.2013 10:54:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wygrał może ktoś zestaw neutrogena w Superpharm? Wysyłali smsy o wygranej czy dzwonili??? Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5554217 Napisano: 17.01.2013 10:50:53 w Inne mniejsze markety
Czy orientuje się może ktoś czy w konkursie Vanish w Intermarche trzeba kupić zestaw Vanish oraz wskazane produkty łącznie za 20 zł, czy kupić zestaw, a dodatkowe produkty na kwotę 20 zł? Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5554044 Napisano: 17.01.2013 07:24:31 w Inne mniejsze markety
malutka456 napisał(a):

szukam dobrej duszyczki,ktora podpowie jakie odpowiedzi sa preferowane w konkursach Kaufland, chce zagrac pierwszy raz i nie wiem czy napisac o postanowieniach noworocznych takich prawdziwych czy tez trzeba wtracic slowko kaufland np.? emotka




Mam podobną prośbę. Jeżeli ktoś może pomóc proszę o radę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5553254 Napisano: 16.01.2013 12:00:04 w Biedronka
W moim przypadku wygrało hasło wysłane na męża więc to jego dane widnieją na bonie. Zgarnęliśmy główną nagrodę więc bonów trochę jest do wydania i gdy pierwszy raz poszliśmy na zakupy, było masę problemów emotka Najpierw konsternacja i strach w oczach kasjerki i kierowniczki. Zakupy za 200 zł trzeba było podzielić na dwa razy. Pierwsza partia towaru przeszła z bólem. Drugą trzeba było od nowa kasować, po czym okazało się, że bon nadal nie wchodzi. Babki zamknęły kasę dla innych i walczyły dalej. Okazało się, że jak doliczyły jakąś pierdołę, by kwota była większa niż 100 zł bon wreszcie przeszedł. Teraz już nie ma problemów w tej biedronce. (Najbardziej rozbawił mnie tekst kierowniczki: Niech pan idzie też z tymi bonami do innej biedronki, żeby ICH zaskoczyć emotka emotka )Natomiast w innym sklepie, mimo że byliśmy pierwszymi klientami z bonami, pani kierowniczka była doskonale przygotowana i wszystko poszło jak po maśle.
Wniosek taki, że jak kierownictwo jest jak trzeba, to wcześniej dowiaduje się o akcjach promocyjnych i procedurach jakie im towarzyszą. Choć kasjerki zawsze otwierają szeroko oczy i drżą z przerażenia jak zaczynamy zakupy od tekstu będę płacić bonem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5526946 Napisano: 21.12.2012 03:51:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

arya napisał(a):

Nie wiem czy ktoś brał udział w konkursie urodzinowym Premiumclub i czeka na wyniki dotyczące nagrody głównej, ale na stronie pojawiła się taka informacja:

Jury konkursu „Wymyśl hasło promujące Premium Club” po zapoznaniu się ze wszystkimi zgłoszonymi propozycjami haseł promujących Premium Club uznało, że nie przyzna nagrody głównej. Decyzja ta została podjęta na podstawie punktu II.4 Regulaminu konkursu na hasło, zgodnie z którym jury może nie dokonać wyboru zwycięzcy nagrody głównej.
emotka emotka emotka


Brał, brał emotka Ten konkurs pod każdym względem był totalnie odjechany. Szczegółów, plagiatów i innych, oszczędzę... emotka
Cieszę się, że w ogóle cokolwiek udało mi się tam wygrać.



Dlatego taka decyzja mnie jakoś nie zdziwiła, choć nie ukrywam, że chociaż podzielą nagrodę na kilka osób. Też się cieszę, że cokolwiek udało mi się tam wygrać.
Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5526941 Napisano: 21.12.2012 03:45:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem czy ktoś brał udział w konkursie urodzinowym Premiumclub i czeka na wyniki dotyczące nagrody głównej, ale na stronie pojawiła się taka informacja:

Jury konkursu „Wymyśl hasło promujące Premium Club” po zapoznaniu się ze wszystkimi zgłoszonymi propozycjami haseł promujących Premium Club uznało, że nie przyzna nagrody głównej. Decyzja ta została podjęta na podstawie punktu II.4 Regulaminu konkursu na hasło, zgodnie z którym jury może nie dokonać wyboru zwycięzcy nagrody głównej.

emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5526699 Napisano: 21.12.2012 12:17:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta 100 zł do Empiku-lepieje Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5523023 Napisano: 19.12.2012 09:40:11 w Inne mniejsze markety
adamadam napisał(a):

fryteczka napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

haha...pierwszy raz widzialam takie wyniki emotka szok


http://www.nestle...pl/pdf/laureaci2.pdf
a im głębiej w listę tym ciekawiej emotka emotka emotka
tylko coś mi się wydaje że kogoś odrzucili bo jest masa w trakcie weryfikacji a wcześniej listy były pełne emotka emotka


tez super emotka ciagiem 1 osoba..w 2 dniu ciagiem 2 osoba..masakra


tyleee nagród
a ani jedna nie wpadła do mnie



Do mnie też żadna nie wpadła, a jak zobaczyłam wyniki, przynajmniej wiedziałam dlaczego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5513315 Napisano: 14.12.2012 10:54:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dede napisał(a):

arya napisał(a):

Dzięki, mam nadzieję, że się przekonam na własnej skórze emotka


Hej Też wysłałaś zgłoszenie dzisiaj? Mam nadzieje że te dzisiejsze łapią się na poniedziałkowe wyniki bo ja to jak zwykle na ostatni gwizdek emotka



Wysłałam wczoraj późnym wieczorem. Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5513293 Napisano: 14.12.2012 10:46:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki, mam nadzieję, że się przekonam na własnej skórze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5513265 Napisano: 14.12.2012 10:33:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Orientuje się może ktoś, po jakim czasie odsyłają maila potwierdzającego udział w konkursie SORAYA??? Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5511927 Napisano: 13.12.2012 04:46:10 w Biedronka
Jeszcze za wcześnie na telefony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0