Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika arya

arya

#5578252 Napisano: 08.02.2013 11:50:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Walizki z Citibanku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5578026 Napisano: 08.02.2013 08:35:45 w Inne mniejsze markety
apoccalipsa napisał(a):

komisja od 1.02.2013 do 8.02.2013 roku a w ciągu 7 dni roboczych od posiedzenia komisji, ze zwycięzcą skontaktuje się Organizator na numer, z którego dokonali zgłoszenia udziału w Konkursie , więc chyba mają czas do 15.02.



Też tak wywnioskowałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5577182 Napisano: 07.02.2013 12:16:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jest gdzieś załącznik z produktami biorącymi udział w promocji? Chodzi mi o Rexonę.

anialistopad gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5573729 Napisano: 04.02.2013 11:37:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

arya napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu Nutella. Czy rejestrując się za pośrednictwem strony internetowej, dokończenie zdania może mieć więcej niż 160 znaków?


Nie.



Dzięki. Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5573086 Napisano: 03.02.2013 05:45:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie odnośnie konkursu Nutella. Czy rejestrując się za pośrednictwem strony internetowej, dokończenie zdania może mieć więcej niż 160 znaków? Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5571500 Napisano: 01.02.2013 07:43:55 w Rossmann
W konkursie głównym Loreal w regulaminie jest mowa tylko i wyłącznie o PARAGONIE jako dowodzie zakupu, a Pan, który informował mnie o wygranej w odpowiedzi na moje pytanie (po konsultacji z kimś w tle), powiedział, że może być to również faktura, ale oryginał. Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5571466 Napisano: 01.02.2013 07:09:39 w Rossmann
marcin_zelu napisał(a):

Nie ma co gdybać, napisałam zapytanie do Rossnetu ws paragonu na konkurs VML. Uważam, że specjalnie zorganizowali te dwa konkursy w tym samym czasie, żeby właśnie zachęcić ludzi do kupna tej dosyć drogiej maskary (kupując jedną rzecz, możesz wziąć udział w dwóch konkursach). Zobaczymy co odpiszą.



Też pisałam, jakiś tydzień temu i nie dostałam odpowiedzi. Dzisiaj wysłałam kolejnego maila, może się odezwą.
Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5571425 Napisano: 01.02.2013 06:37:54 w Rossmann
hepinka napisał(a):

fryteczka napisał(a):

fiufiu2003 napisał(a):

arya napisał(a):

Wrrrrrrr ja też wczoraj zarejestrowałam się na rossnecie, bo myślałam, że już po ptakach w konkursie głównym, a dzisiaj zadzwonili z kosmetykami. Ja chyba skseruję paragon, oryginał wyślę do Loreala, a do rossnetu kopię. A nóż widelec się zlitują emotka



Nie ma szans,żeby przeszły kopie .Zawsze wysyła sie tylko oryginał...


dokladnie.. nie przez przypadek te 2 konkursy zrobili w 1 terminie



chyba że poczekasz do wyników i wtedy zdecydujesz co lepsze emotka
bo kopia paragonu... trochę poczarować by trzeba było emotka




Paragon do głównego konkursu muszę odesłać w ciągu 3 dni roboczych i tak zrobię. Mam za swoje, że nie chciało mi się pojechać wczoraj do Rossmana po drugą maskarę emotka Jakby się okazało, że wygrałam skuter nie darowałabym sobie. Szanse pewnie niewielkie, ale teraz też tak myślałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5571333 Napisano: 01.02.2013 05:11:27 w Rossmann
Wrrrrrrr ja też wczoraj zarejestrowałam się na rossnecie, bo myślałam, że już po ptakach w konkursie głównym, a dzisiaj zadzwonili z kosmetykami. Ja chyba skseruję paragon, oryginał wyślę do Loreala, a do rossnetu kopię. A nóż widelec się zlitują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5567101 Napisano: 29.01.2013 10:22:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marlena083 napisał(a):

arya napisał(a):

Kiedy zaczęli powiadamiać zwycięzców w I etapie Volume Million Lashes Lorea'l ???





21 stycznia tj. od poniedziałku



Dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5567062 Napisano: 29.01.2013 09:59:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiedy zaczęli powiadamiać zwycięzców w I etapie Volume Million Lashes Lorea'l ??? Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5566752 Napisano: 28.01.2013 09:05:45 w TESCO konkursy
targicola napisał(a):

mia napisał(a):

Dokładnie - tym bardziej że z Tesco paragonów nikt sobie nie nadrukuje, bo raz dwa można w systemie sprawdzić emotka


Ale na allegro widziałem niedawno rolki do kas z nadrukiem tesco.Poza tym mało której agencji (w tym Karlsbadowi)chce się sprawdzać prawdziwość paragonów(niestety) emotka Więc i w tym konkursie Gutenbergi będą miały pole do popisu...... emotka



Bardzo mi się podoba konkurs, ale jak czytam o takich przekrętach to krew mnie zalewa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5565963 Napisano: 28.01.2013 12:44:06 w Kaufland konkursy
Monika11 napisał(a):

radosna napisał(a):

http://www.regula...ufland/Procedury.pdf

Tak na wszelki wypadek dla szczęśliwców emotka


a o co chodzi?



Na maila należy odesłać skan dowodu zakupu i swoje dane.
Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5565881 Napisano: 28.01.2013 12:02:33 w Kaufland konkursy
anet napisał(a):

arya napisał(a):

anet napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

bony 4/4 emotka



Wow, gratuluje!!

A czy dostał ktoś już smsa z bydgoskich?

u mnie cisza...



U mnie 1/1 w Bydgoszczy:)


Na Wojska Polskiego, czy w innym?
Ciekawe , czy to ślą wg kodów, czy wg numerów tel jednak



Wojska Polskiego Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5565843 Napisano: 28.01.2013 11:53:53 w Kaufland konkursy
Mam pytanie do tych, którzy wygrali po kilka bonów. Gracie na rodzinę, bo w regulaminie jest jeden bon na jedno gospodarstwo domowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5565838 Napisano: 28.01.2013 11:51:25 w Kaufland konkursy
anet napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

bony 4/4 emotka



Wow, gratuluje!!

A czy dostał ktoś już smsa z bydgoskich?

u mnie cisza...



U mnie 1/1 w Bydgoszczy:) Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5565020 Napisano: 27.01.2013 05:18:46 w Biedronka
gracet napisał(a):

ela napisał(a):

asia670 napisał(a):

to wszystko nic -ja dałąm trochę bonów w prezencie,żeby sobie rodzinka zrobiła DARMOWE zakupy i wiecie co usłyszałam? nooo,że tak za bardzo to nie ma co tam kupić za 100zł,bo np.mięso czy wędliny paczkowane/co normalne przecież jest/są droższe niż w innych sklepach,oni jedzą inny nabiał, no i w ogóle to wyszło ,że zrobiłam im tylko kłopot emotka emotka emotka no brak mi słów po prostu.Obiecałąm sobie,że następnym razem to się nawet nie przyznam,że coś wygrałam. emotka /bo niektórych to bardzo boli,nawet w rodzinie emotka /


skąd ja to znam emotka


eh, mogłabym pisać i pisać na ten temat....




emotka emotka emotka Ja powiedziałam, że bony są imienne i po kłopocie. Zresztą sama ich teraz potrzebuję, żeby wzmocnić swój budżet emotka Ale fakt faktem, że przestałam już informować o swoich wygranych, bo pojawiła się zazdrość. O każdym konkursie wszystkim mówię, a że nie chce im się w nim brać udziału to ich sprawa. Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5562844 Napisano: 25.01.2013 09:52:29 w Biedronka
maria1980 napisał(a):

karolkas napisał(a):

karolkas napisał(a):

jola29k napisał(a):

karolkas napisał(a):

mój Kacper brał ostatnio udział w konkursie szkolnym, zrobił bałwanka, takiego swojego, nie wygrał. Ale jak zobaczyłam jakie prace dzieci przyniosły, to mi szczęka opadła. Myślę że w Kiorze podobne przychodzą.
to są prace wykonywane przez dzieci http://www.sp69.s...ex.html#DSC02045.JPG



prace śliczne



prace śliczne, nie powiem , ale kategoria wiekowa klasy 1-3. Większość z pewnością była robiona przez rodziców.



w szkole takie rzeczy przechodzą, to dlaczego w kiorze miałyby nie przejść.
Tak jak się pisze hasła pod różne agencje, tak też prace plastyczne też chyba się powinno robić. Widocznie w Kiorze trzeba lekko pomagać dzieciom, by zostać zauważonym.



co do tych prac ,to w klasie u mojej córki jest jedna dziewczynka,której pracy zawsze są duże (na tle innych),pieknie dopracowane-widać rękę mamy-od początku do końca.No i wychowawczyni wiesza to w gablocie klasowej(chyba nie muszę opisywać jak to wygląda na tle prac wykonanych własnoręcznie przez dzieci)No i po co? Skoro rysunki,które robi na lekcji wyglądają tak jak wszystkich...? Chyba jednak nie powinna wieszać czegoŚ co zrobiła mama-chyba ze mama robi zaocznie podstawówkę ?

Co do konkursu -moje dziecię nie maluje niczego na konkursy ,nie startuje -trzymam ją z dala...
Za to bierze udział w literackich i innych -gdzie czarne na białym widać wkład pracy dziecka emotka



Nam też się nie udało wygrać. Nie mam do nikogo pretensji, bo pewnie dużo dzieci brało udział. No właśnie DZIECI... Moja córeczka (4,5 roku) pracę wykonała od początku do końca sama. Jak na jej możliwości, rysunek był naprawdę piękny i dopracowany emotka Myślałam, żeby może dodać coś od siebie, ale stwierdziłam, że skoro konkurs jest dla dzieci, to dla dzieci. To żenujące, że zdarzają się sytuacje, o jakich piszecie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5562545 Napisano: 24.01.2013 08:35:16 w Inne mniejsze markety
Czy wygrał ktoś w konkursie Superpharm Neutrogena??? Wyświetl w wątku >>
0 0

arya

#5555438 Napisano: 18.01.2013 01:16:42 w Biedronka
Jaka jestem wściekła, że nie podałam telefonu ani maila, tylko adres emotka emotka Dobrze chociaż, że pracę podpisałam emotka Mogliby dać listę laureatów na stronie. Wyświetl w wątku >>
0 0