Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika banka-manka

banka-manka

#6197854 Napisano: 17.05.2016 10:19:32 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wie ktoś jak otworzyć linka w aplikacji instagram? Niby link jest ale się nie świeci i jak klikam to nic się nie dzieje emotka  

Próbujesz przez aplikację na telefonie? Tu nigdy się nie podświetla - musisz skopiować link i tak w niego wejść.
Jak otworzysz instagrama na kompie, link normalnie się podświetla emotka

Aha emotka  no wlasnie na insta siedzę przeważnie na tel i nigdy nie mogę otworzyć linku emotka  dzieki za info, znaczy że się nie da emotka  

U mnie przynajmniej też się nie da emotka
Polecam zalogować się na insta na kompie, zdjęć nie dodasz, ale komentarz już tak. Ja lubię tak szukać różnych rzeczy no i wchodzić w te linki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6197841 Napisano: 17.05.2016 10:06:28 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

Wie ktoś jak otworzyć linka w aplikacji instagram? Niby link jest ale się nie świeci i jak klikam to nic się nie dzieje emotka  

Próbujesz przez aplikację na telefonie? Tu nigdy się nie podświetla - musisz skopiować link i tak w niego wejść.
Jak otworzysz instagrama na kompie, link normalnie się podświetla emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6197699 Napisano: 16.05.2016 20:55:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Na cały tydzień się zapisuję, może coś z tego wyczaruję... Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6197404 Napisano: 16.05.2016 13:54:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

Nie ma mnie na liście chociaz odesłałam paragon pierwszego dnia... Młynka niet... 

Mam to samo. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6197175 Napisano: 15.05.2016 20:06:34 w Kupię...
Aparat fotograficzny (lustrzankę) - szukam czegoś podobnego (lub tego)  co były do wygrania w Tyskie.
Proszę o oferty PW z modelem i ceną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6197046 Napisano: 15.05.2016 10:47:52 w Czy informują/ informowali?
nina54 napisał(a):

Na którym dniu stanęło informowanie z Glamour? Jakieś maile od nich szły w ogóle?

10 maja odczytywali wiadomości z 8 maja.
Więc zapewne do 8, jak nie i dalej już niestety poinformowane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6196793 Napisano: 14.05.2016 12:54:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

Tak, są duże emotka  tylko zastanawiam się czy one będą miały suwak.. kiedyś moja koleżanka miała swój Obag i nie miał przez co się do nich zniechęciłam.. ale teraz robią z suwakami tylko czy te nasze będą go miały.

One są puste, jak 'szopery'. Najlepiej do nich dokupić oragnizery zapinane na zamek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6196765 Napisano: 14.05.2016 11:48:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

stefania7 napisał(a):

donia7 napisał(a):

tak naprawdę to ja widzę tylko 3 warianty emotka

3 torebki x 3 kolory rączek = 9 wariantów

aaa ok emotka

Ja na początku też się nie zorientowałam o co biega emotka
A to są w końcu te małe, czy duże rozmiary torebek? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6196757 Napisano: 14.05.2016 11:34:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

donia7 napisał(a):

z tymi o'bag to myślicie, że będą sprawdzać kto jaką wybrał na stronce czy wyślą pierwszą lepszą?Kurczę, ja chcę to pomarańczową i taką też wybrałam emotka

Chyba to co wybraliśmy.
No bo po co by się zaznaczało jaką kombinację się chce przy zgłoszeniu, skoro by dawali losowe?
Nie straszcie! Ja chcę moją chabrową emotka

może warto do nich napisać emotka  chyba to zrobię po weekendzie i podpytam emotka

Nie ma co pytać. Na pewno dostaniemy to co wybraliśmy - kolor torebki i uchwytu.
....toreb marki „O’Bag”w dziewięciu wariantach kolorystycznych odpowiadającychposzczególnym wariantom możliwym do wyboru przez Uczestników zgodnie z pkt. 2.4.5
2.4.5 wybór wariantu kolorystycznego nagrody (kolor torebki oraz uchwytu) spośróddostępnych opcji, zgodnie z preferencjami Uczestnika;
Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6196751 Napisano: 14.05.2016 11:27:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

z tymi o'bag to myślicie, że będą sprawdzać kto jaką wybrał na stronce czy wyślą pierwszą lepszą?Kurczę, ja chcę to pomarańczową i taką też wybrałam emotka

Chyba to co wybraliśmy.
No bo po co by się zaznaczało jaką kombinację się chce przy zgłoszeniu, skoro by dawali losowe?
Nie straszcie! Ja chcę moją chabrową emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6196730 Napisano: 14.05.2016 09:54:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Z 10 też były @ z torbami obag z tych sałat?

Chyba wszyscy już powiadomieni, na stronie są uzupełnione wyniki.
Może tam sprawdź, czy nie ma Twoich inicjałów. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6196667 Napisano: 13.05.2016 21:50:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yolka123 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Czy Albedo bardzo czepia się niewyraźnych paragonów?
Teraz ubrudziłam paragon kremem i lekko zatłuściło ceny produktów, nazwy dobrze widać i inne rzeczy na paragonie. Grać, czy paragon do wywalenia?

Graj, widać po paragonie, żeś "normalny człowiek", a nie taki , co trzyma paragony w koszulkach foliowych.
Albedo tylko się ucieszy. emotka

Dzięki!
Pod światło ceny też dobrze widać. A ceny ubrudzone właściwie innych produktów, nie promocyjnych. A jest jeszcze druga kolumna z cenami.
Nazwa jest dobrze, nr paragonu, data, sklep itp.  też.
Poza tym, co ja się przejmuje i tak pewnie nie wygram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6196655 Napisano: 13.05.2016 21:25:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Albedo bardzo czepia się niewyraźnych paragonów?
Teraz ubrudziłam paragon kremem i lekko zatłuściło ceny produktów, nazwy dobrze widać i inne rzeczy na paragonie. Grać, czy paragon do wywalenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6196650 Napisano: 13.05.2016 21:20:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Dobra, a Belvita w Leclerc będzie znów na dany sklep, czy jak w Mili ogólna pula? 

43 rowery do wygrania czyli tyle ile jest sklepow leclerc ☺

Aj, a skąd takie info? Jest gdzieś już regulamin? Zadanie domyślam się, że te same.
Ciekawe ile zdjęć sie zdubluje w sklepach, ciekawe czy dużo osób wysyła/będzie wysyłać te same ujęcia emotka

oferta jest na stronie http://www .opiniodajnia. pl/e-leclerc-gazetka-17-05-2016/4/# (trzeba zlikwidować spacje) 

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6196643 Napisano: 13.05.2016 21:14:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy w belVicie macie potwierdzenie na maila, czy tylko to na stronie po dodaniu zgłoszenia? W Prince Polo przychodziło potwierdzenie, a to ta sama agencja, dlatego się trochę martwię brakiem

Potwierdzeniem jest to co można wydrukować, tam wszystko jest opisane. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6196640 Napisano: 13.05.2016 21:12:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Dobra, a Belvita w Leclerc będzie znów na dany sklep, czy jak w Mili ogólna pula? 

43 rowery do wygrania czyli tyle ile jest sklepow leclerc ☺

Aj, a skąd takie info? Jest gdzieś już regulamin? Zadanie domyślam się, że te same.
Ciekawe ile zdjęć sie zdubluje w sklepach, ciekawe czy dużo osób wysyła/będzie wysyłać te same ujęcia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6196627 Napisano: 13.05.2016 20:58:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dobra, a Belvita w Leclerc będzie znów na dany sklep, czy jak w Mili ogólna pula?  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6196625 Napisano: 13.05.2016 20:55:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

w Mili były lepsze i gorsze prace ale nie mi oceniać. Lepsze jakościowo i takie zwykłe nawet nie skontarstowane emotka

No właśnie.
Więc naprawdę są niezbadane wyroki jury bo nie wiadomo co im się uwidzi przy nagradzaniu w danym sklepie, momencie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6196619 Napisano: 13.05.2016 20:50:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

niezbadane są wyroki jury emotka

I tu się zgodzę!
Tym bardziej patrząc na wyniki z Mili  emotka

bamfarfe22 napisał(a):

Sporo tych zdjęć i paragon ów musiało być emotka  ja tam zagrałem 2 zdjęciami na jeden sklep bo więcej u mnie w mieście nie ma haha

Cała 5! A jak się okazało w praktyce, pomysłów było i więcej emotka
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6196614 Napisano: 13.05.2016 20:46:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bamfarfe22 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

vazzz napisał(a):

Czy jak zamieszczacie zdjęcie na konkurs Belvita w Auchan to widać je na podglądzie w formularzu w całości czy jest ucięte?

Ucięte te nie kwadratowe, ale później w potwierdzeniu wyświetla się w całości emotka

Och nie zwróciłam uwagi na to potwierdzenie co się wyświetla  emotka

Ja sobie ja zapisuje, tak na wszelki wypadek. No i też, żeby wiedzieć które zdjęcie na który paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0