Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika banka-manka

banka-manka

#5612967 Napisano: 14.03.2013 20:32:46 w RMF
malutka456 napisał(a):

banka-manka ja i mama mamy rozne nazwisko,ale Panie stwierdzily, ze kupon traktuja jak gotowke, wiec kupony na bielizne mozna laczyc z kuponami na bielizne, a kosmetyki z kosmetykami emotka



Dziękuje ! emotka emotka
Mam nadzieje, że moje i Mamy Pani połączy i uda nam się kupić coś fajnego !

Wydaje mi się, że im prędzej pójdzie się te bony wykorzystać tym lepiej. Bo w końcu rozdali ich 1000 na bieliznę.
Jeszcze trochę i nic w sklepach nie zostanie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5612765 Napisano: 14.03.2013 16:03:19 w RMF
malenka89 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Ja byłam dziś w Sosnowcu, tym razem po bieliznę i Pani była przecudowna emotka Pomogła dobrać odpowiedni biustonosz, pomierzyła mnie i w końcu wiem jaki mam rozmiar hehe

Za dwa komplety z nowej kolekcji wyszło 220 zł (drugi za 50 %) emotka

Mniejszy wybór dla osób z dużym biustem, ale da się coś wybrać emotka



Sosnowiec plejada ? emotka



tak emotka



Dziękuje emotka
A możesz jeszcze coś napisać o łączeniu bonów? Na różne osoby, ale o tym samym nazwisku? I czy tu też obowiązuje zniżka 30 % na kosmetyki ? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5612749 Napisano: 14.03.2013 15:51:07 w RMF
malenka89 napisał(a):

Ja byłam dziś w Sosnowcu, tym razem po bieliznę i Pani była przecudowna emotka Pomogła dobrać odpowiedni biustonosz, pomierzyła mnie i w końcu wiem jaki mam rozmiar hehe

Za dwa komplety z nowej kolekcji wyszło 220 zł (drugi za 50 %) emotka

Mniejszy wybór dla osób z dużym biustem, ale da się coś wybrać emotka



Sosnowiec plejada ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5612077 Napisano: 13.03.2013 20:19:52 w RMF
Czy ktoś był w sklepie w Częstochowie i może powiedzieć jak to tam wygląda ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5611657 Napisano: 13.03.2013 12:41:41 w RMF
ashe napisał(a):

banka-manka napisał(a):

isetta napisał(a):

goralecka napisał(a):

A czy ktos sie orientuje czy ta promocja -30% na kosmetyki bedzie jeszcze w weekend?bo chcialam sie wybrac od razu po bielizne kosmetyki a z bielizna czekam do weekendu z powodu znizki z joy



Wydaje mi się, że widziałam na ulotce w sklepie, że promocja jest do 31 marca emotka



Czy ta ulotka z informacją o promocji znajduje się gdzieś przy kasie czy przy półce z kosmetykami ?

Bo jak byłam w piątek to nic takiego nie było, sprzedawczyni też nic nie wspominała o jakimś rabacie emotka



tak ulotka powinna stać przy kasie. Mi panie mówiły, że ona miała być do 8 marca ale ją przedłużono. Więc zapytaj bo powinna być emotka



Dziękuje ! emotka
Będę pytać.

Dziś zakupiłam JOY i w weekend mam zamiar wykorzystać bon i na bieliznę i na kosmetyki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5611428 Napisano: 13.03.2013 07:17:58 w RMF
isetta napisał(a):

goralecka napisał(a):

A czy ktos sie orientuje czy ta promocja -30% na kosmetyki bedzie jeszcze w weekend?bo chcialam sie wybrac od razu po bielizne kosmetyki a z bielizna czekam do weekendu z powodu znizki z joy



Wydaje mi się, że widziałam na ulotce w sklepie, że promocja jest do 31 marca emotka



Czy ta ulotka z informacją o promocji znajduje się gdzieś przy kasie czy przy półce z kosmetykami ?

Bo jak byłam w piątek to nic takiego nie było, sprzedawczyni też nic nie wspominała o jakimś rabacie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5610501 Napisano: 12.03.2013 09:30:40 w RMF
gamzurek5 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

gamzurek5 napisał(a):

Nie wiem czy wiecie ale dzisiaj wyszedł nowy numer Twojego Stylu i tam są różne kupony w tym do esotiq 50 zł emotka Może ktoś mógłby zrobić takie małe podsumowanie gdzie są jakieś kupony, zniżki , jakie są aktualnie promocje w salonach żeby każdy mógł jak najwięcej i najtaniej kupić emotka



Czy możesz napisać coś więcej o tym bonie? Czy trzeba kupić za jakąś minimalną kwotę? Czy to się łączy z bonami RMF? emotka

Czy te - 30 % z JOY dotyczy tylko nie przecenionej bielizny, czy cały asortyment ? emotka




tego niestety nie wiem na stronie styl.pl jest lista sklepów gdzie te bony z gazety można zrealizować, gazety jeszcze nie kupiłam może tam coś więcej będzie napisane



Dziękuje ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5610490 Napisano: 12.03.2013 09:24:44 w RMF
ashe napisał(a):

banka-manka napisał(a):

gamzurek5 napisał(a):

Nie wiem czy wiecie ale dzisiaj wyszedł nowy numer Twojego Stylu i tam są różne kupony w tym do esotiq 50 zł emotka Może ktoś mógłby zrobić takie małe podsumowanie gdzie są jakieś kupony, zniżki , jakie są aktualnie promocje w salonach żeby każdy mógł jak najwięcej i najtaniej kupić emotka



Czy możesz napisać coś więcej o tym bonie? Czy trzeba kupić za jakąś minimalną kwotę? Czy to się łączy z bonami RMF? emotka

Czy te - 30 % z JOY dotyczy tylko nie przecenionej bielizny, czy cały asortyment ? emotka





rabaty z wszystkich gazet tylko na nową kolekcję,
wcześniej również napisałam przy zakupach za 150 zł masz rabat 50 zł (styl i flesh)
BON RMF to bon płatniczy- pisane też wcześniej



Dziękuje ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5610477 Napisano: 12.03.2013 09:15:11 w RMF
gamzurek5 napisał(a):

Nie wiem czy wiecie ale dzisiaj wyszedł nowy numer Twojego Stylu i tam są różne kupony w tym do esotiq 50 zł emotka Może ktoś mógłby zrobić takie małe podsumowanie gdzie są jakieś kupony, zniżki , jakie są aktualnie promocje w salonach żeby każdy mógł jak najwięcej i najtaniej kupić emotka



Czy możesz napisać coś więcej o tym bonie? Czy trzeba kupić za jakąś minimalną kwotę? Czy to się łączy z bonami RMF? emotka

Czy te - 30 % z JOY dotyczy tylko nie przecenionej bielizny, czy cały asortyment ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5610082 Napisano: 11.03.2013 18:52:48 w RMF
like-a-bomb napisał(a):

Śląsk (KTW, Sosnowiec, Częstochowa) - jeśli ktoś zrobi zakupy w którymś z tych salonów proszę o wrażenia emotka



Ja także dołączam się do prośby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5609221 Napisano: 11.03.2013 09:40:24 w RMF
icotynato napisał(a):

szkoda,ze nie udało mi sie wygrac tego bonu na bielizne bo biustonosze pusch up w Esotiq maja super-najlepsze jakie miałam. Mona se nimi cycki o 2-3 rozmiery powiekszyc i są bardzo wygodne emotka



Jest nadzieja, że znajdę coś na moje maleństwa emotka
Super !! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5609196 Napisano: 11.03.2013 09:24:20 w RMF
aurorcia napisał(a):

banka-manka napisał(a):

aurorcia napisał(a):

beata21 napisał(a):

https://www.facebook.com/esotiq
tu można pooglądać i ceny sprawdzić emotka


Kurcze, czy tylko ja nie lubię całych usztywnianych biustonoszy??? emotka



Też bym nie lubiła, jakby ich nie potrzebowała emotka
Wydaje mi się, że taki markowy sklep będzie miał wszystkie rodzaje i te usztywnianie, pusch up i inne emotka



Jak oglądam ich kolekcję to widzę aż 2 nie całe usztywniane, ale znając życie to pewnie albo ich nie będzie, albo rozmiaru nie będzie emotka
A usztywniany w rozmiarze co najmniej D to namiot prawie i jeszcze powiększa o rozmiar, a tego mi nie potrzeba emotka emotka



Zazdraszczam rozmiaru emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5609029 Napisano: 10.03.2013 20:48:38 w RMF
aurorcia napisał(a):

beata21 napisał(a):

https://www.facebook.com/esotiq
tu można pooglądać i ceny sprawdzić emotka


Kurcze, czy tylko ja nie lubię całych usztywnianych biustonoszy??? emotka



Też bym nie lubiła, jakby ich nie potrzebowała emotka
Wydaje mi się, że taki markowy sklep będzie miał wszystkie rodzaje i te usztywnianie, pusch up i inne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5609006 Napisano: 10.03.2013 20:21:44 w RMF
ktosiu napisał(a):

W promocji były też kosmetyki do ciała. Wiem, że siostra kupiła 3 sztuki: jakiś peeling, balsam do ciała i jeszcze coś. Dopłaciła chyba 2 zł.



Dzięki emotka
Bo jak byłam w piątek w sklepie, to za bon mogłam kupić tylko peeling i balsam do ciała. A dopłata byłaby 8 zł.
Peeling był za 59 zł, a balsam za 49 zł.
Żadnej promocji nie było.
Może to zależy od sklepu. Albo promocja dopiero wchodzi.

Więc nawet dobrze, że bon nie wchodził emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5608991 Napisano: 10.03.2013 20:09:07 w RMF
ktosiu napisał(a):

dolly napisał(a):

Mia, któraś z forumowiczek pisała, że własnie są, nawet po 17zł biustonosze, ale z kolei druga dziewczyna napisała, że voucher nie łączy się z innymi promocjami- ale nie sprecyzowała dokładnie o co chodzi


Siostra kupowała kosmetyki. Wszystkie dostała w cenach promocyjnych. Mówiła, że bielizna nie jest droga. Jutro wybieram się na zakupy z rana. Obadam sytuację, po ile bielizna i jaki wybór.



Czy wiesz może po ile są kosmetyki w promocyjnej cenie ? Czy w promocji są te do biustu, na cellulit czy te ogólne do ciała? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5608007 Napisano: 09.03.2013 09:39:57 w RMF
Ja wczoraj chciałam już wykorzystać bon to się nie dało.
Pani początkowo nie wiedziała co i jak, bo to pierwszy jej bon. Po kilku telefonach była instrukcja, ale nie było połączenia z bazą danych kodów.
Czy ktoś wie od kiedy te bony są aktywne? Ważne do 30 kwietnia, a od kiedy?

Sprzedawczyni była zdziwiona, że naprawdę można coś wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5581151 Napisano: 11.02.2013 07:38:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

Widziałam przed chwilą reklamę w telewizji- silan wyślij sms na numer? Ktoś może wie o co chodzi emotka Włączyłam niestety na sam koniec emotka



http://www.silan.pl/rozrywka/loteria/

Może to? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5462898 Napisano: 21.11.2012 10:12:54 w Giełda Kodów ; )
Oddam kod z zimowej promocji Kubusia pierwszej osobie, która się po niego zgłosi na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5456334 Napisano: 17.11.2012 08:49:29 w Inne mniejsze markety
iva napisał(a):

Uprzejmie informujemy, że w dniu 2012-11-16 firma MEDIA CONTACTS WARSZAWA MARYNARSKA 15 nadała przesyłkę

normalnie szok! już myślałam że się nigdy nie doczekam. Chodzi o colgate intermarche emotka



Przepraszam, nie chce się wtrącać ale wydaje mi się, że ten mejl dotyczy nagrody w konkursie Oriflame Moja kobiecość. Może brałaś udział?
Do mnie za każdym razem jak nadawali nagrodę z tego konkursu wysyłali własnie takiego mejla. Wszystkiego nagrody wozi 7. A oni wysyłają to na bieżąco.
Ale mogę się mylić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5447567 Napisano: 12.11.2012 06:26:01 w Kaufland konkursy
Dziękuję wszystkim za odpowiedź emotka
Widocznie to nie Kaufland z bonem. A szkoda. Wyświetl w wątku >>
0 0