Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika banka-manka

banka-manka

#5690738 Napisano: 04.07.2013 21:07:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zapas Oleju Wielkopolskiego z Wielkanocnego konkursu emotka
Kurier DHL Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5681531 Napisano: 22.06.2013 12:48:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
eveliina napisał(a):

pecia napisał(a):

mariolakal napisał(a):

pecia napisał(a):

po jakim czasie informują w konkursie Sonko, np. jeśli wczoraj zarejestrowało się zgłoszenie? ma ktoś wiedzę w tym temacie emotka



Ponoć na następny dzień... Kurde, ja też wczoraj słałam... emotka



no to już pewnie po ptakach emotka szkoda, bo fajna nagroda - żal, że jedna dziennie



potwierdzam, ja @ o wygranej miałam na drugi dzień po wysłaniu



Z piątku, soboty i niedzieli powiadamiają w poniedziałek. W inne dni tygodnia na drugi dzień. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5656375 Napisano: 19.05.2013 08:06:08 w Wkurza mnie...
Teściowa ! emotka
Wydaje połowę swojej wypłaty na ubrania. Drogie ubrania. Jej szafa się nie domyka. Jest połowa miesiąca, a ona nie ma już prawie wcale wypłaty.
Wczoraj wróciła ze sklepu z butami za 400 zł ! emotka I zaraz zapowiedziała do swojego syna (nie do mnie i do męża), że będzie pożyczać pieniądze pod koniec miesiąca, bo jej braknie emotka
Wspomnę, że wisi nam już prawie 1500 zł....

Ręce mi opadają emotka Do niej, że tak robi i do męża, że nie potrafi odmówić mamie... Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5655573 Napisano: 17.05.2013 15:39:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw kosmetyków Lirene z pierwszego tygodnia Sonko emotka
Poczta Polska - kurier Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5654997 Napisano: 16.05.2013 18:29:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mereszka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

mereszka napisał(a):

Czy dobrze czytam post wyniki konkursów jogobelli główna to Monika Urbaniak emotka


Tak, wyobraź sobie, że tak.



No no no brrrraaakk słów emotka



A ja bym chciała by organizator poprosił o paragony na WSZYSTKIE wykorzystane kubeczki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5654602 Napisano: 16.05.2013 11:05:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

Mam nadzieję,że tutaj przynajmniej autorem jest ta sama osoba(?) Bo zdjęcie jest naprawdę super.

http://romet.pl/wicher/wynik,25.html
http://fotoforum....werowo-kolorowo.html



Chyba ta sama.
Te samo zdjęcie wygrało też tu:
http://kolorymiwg...asu_Woolite_,,2.html Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5637057 Napisano: 17.04.2013 19:26:19 w Hochland
agamaty napisał(a):

infernalia napisał(a):

z tych kupionych topionych pozostanie mi chyba serowej nagotować emotka



emotka Miałam Ci ja kiedyś przepis na niemiecką zupę krem z porów i serkami topionymi, ale nijak nie mogę znaleźć... emotka



ja taką robiłam, ale z serkiem Hochland mi nie wyszla jak powinna. Najlepsze są takie serki z lokalnych mleczarni w małych kostkach. więc cóż... pozostaje smarować, smarować... ja już więcej nie kupuję, szau te serki nie robią, niestety...



Ja takowy przepis posiadam jest to zupa z serków topionych, pieczarek z porą i mięsem mielonym emotka Jeśli ktoś chętny mogę podać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5621987 Napisano: 26.03.2013 17:20:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olmix napisał(a):

Czy były już wyniki lub ktoś otrzymał maila albo nagrodę z dodatkowego konkursu La Roche Posay BB krem?



Były. Wiszą na stronie.
https://ilove.lar...STA%20ZWYCIEZCOW.pdf

Pod wynikami z I etapu testowania. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5615441 Napisano: 18.03.2013 12:45:01 w RMF
ekuc2 napisał(a):

kamuun napisał(a):

wczoraj zrealizowałam jeden bon połączony z kuponem rabatowym z joya, kupiłam jeden komplet bielizny, ale i tak jestem mega zadowolona emotka
drugi bon czeka do kwietnia, żeby połączyć go z rabatem z twojego stylu emotka


byłam w dwóch salonach i w obu powiedziały że Joya mi nie mogą uwzględnić i że przecenione towary też nie mogą być, kuponów rabatowych też nie dostałam

dobrze że chociaż kupiłam 2 komplety ze zniżką na drugi i mam to co mi pasuje



Te ekspedientki są nie do informowane. Pisz do Esotiq, ja napisałam z pytaniem o te zniżki, jak i zakup męskiej bielizny. Dostałam takie coś:

Witamy,
bony RMF traktujemy jako środek płatniczy, więc jest oczywiście możliwość zakupienia bielizny przecenionej jak również skorzystania z promocji kuponowych zawartych w czasopismach.

Można również kupić męską bieliznę HENDERSON

Pozdrawiamy

Zespół ESOTIQ FORMULA
www.esotiq.com/formula Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5614390 Napisano: 16.03.2013 20:22:06 w RMF
To ja też obkupiona emotka
Dwa komplety bielizny, piżamka i koszula nocna. Do tego 3 sztuki kosmetyków emotka emotka emotka
Pani przesympatyczna ! Pomagała ze zniżkami, kombinowała co najlepiej się opłaca, co dobrać itp. ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5612976 Napisano: 14.03.2013 20:44:41 w RMF
ashe napisał(a):

mi tak w żadnym z dwóch salonów w których byłam nie chciały tak zrobić. Ja osobno, mąż osobno.



To ciekawe w jednych salonach łączą w innych nie.
Chyba to zależy od dobrej woli ekspedientki. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5612967 Napisano: 14.03.2013 20:32:46 w RMF
malutka456 napisał(a):

banka-manka ja i mama mamy rozne nazwisko,ale Panie stwierdzily, ze kupon traktuja jak gotowke, wiec kupony na bielizne mozna laczyc z kuponami na bielizne, a kosmetyki z kosmetykami emotka



Dziękuje ! emotka emotka
Mam nadzieje, że moje i Mamy Pani połączy i uda nam się kupić coś fajnego !

Wydaje mi się, że im prędzej pójdzie się te bony wykorzystać tym lepiej. Bo w końcu rozdali ich 1000 na bieliznę.
Jeszcze trochę i nic w sklepach nie zostanie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5612765 Napisano: 14.03.2013 16:03:19 w RMF
malenka89 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Ja byłam dziś w Sosnowcu, tym razem po bieliznę i Pani była przecudowna emotka Pomogła dobrać odpowiedni biustonosz, pomierzyła mnie i w końcu wiem jaki mam rozmiar hehe

Za dwa komplety z nowej kolekcji wyszło 220 zł (drugi za 50 %) emotka

Mniejszy wybór dla osób z dużym biustem, ale da się coś wybrać emotka



Sosnowiec plejada ? emotka



tak emotka



Dziękuje emotka
A możesz jeszcze coś napisać o łączeniu bonów? Na różne osoby, ale o tym samym nazwisku? I czy tu też obowiązuje zniżka 30 % na kosmetyki ? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5612749 Napisano: 14.03.2013 15:51:07 w RMF
malenka89 napisał(a):

Ja byłam dziś w Sosnowcu, tym razem po bieliznę i Pani była przecudowna emotka Pomogła dobrać odpowiedni biustonosz, pomierzyła mnie i w końcu wiem jaki mam rozmiar hehe

Za dwa komplety z nowej kolekcji wyszło 220 zł (drugi za 50 %) emotka

Mniejszy wybór dla osób z dużym biustem, ale da się coś wybrać emotka



Sosnowiec plejada ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5612077 Napisano: 13.03.2013 20:19:52 w RMF
Czy ktoś był w sklepie w Częstochowie i może powiedzieć jak to tam wygląda ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5611657 Napisano: 13.03.2013 12:41:41 w RMF
ashe napisał(a):

banka-manka napisał(a):

isetta napisał(a):

goralecka napisał(a):

A czy ktos sie orientuje czy ta promocja -30% na kosmetyki bedzie jeszcze w weekend?bo chcialam sie wybrac od razu po bielizne kosmetyki a z bielizna czekam do weekendu z powodu znizki z joy



Wydaje mi się, że widziałam na ulotce w sklepie, że promocja jest do 31 marca emotka



Czy ta ulotka z informacją o promocji znajduje się gdzieś przy kasie czy przy półce z kosmetykami ?

Bo jak byłam w piątek to nic takiego nie było, sprzedawczyni też nic nie wspominała o jakimś rabacie emotka



tak ulotka powinna stać przy kasie. Mi panie mówiły, że ona miała być do 8 marca ale ją przedłużono. Więc zapytaj bo powinna być emotka



Dziękuje ! emotka
Będę pytać.

Dziś zakupiłam JOY i w weekend mam zamiar wykorzystać bon i na bieliznę i na kosmetyki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5611428 Napisano: 13.03.2013 07:17:58 w RMF
isetta napisał(a):

goralecka napisał(a):

A czy ktos sie orientuje czy ta promocja -30% na kosmetyki bedzie jeszcze w weekend?bo chcialam sie wybrac od razu po bielizne kosmetyki a z bielizna czekam do weekendu z powodu znizki z joy



Wydaje mi się, że widziałam na ulotce w sklepie, że promocja jest do 31 marca emotka



Czy ta ulotka z informacją o promocji znajduje się gdzieś przy kasie czy przy półce z kosmetykami ?

Bo jak byłam w piątek to nic takiego nie było, sprzedawczyni też nic nie wspominała o jakimś rabacie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5610501 Napisano: 12.03.2013 09:30:40 w RMF
gamzurek5 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

gamzurek5 napisał(a):

Nie wiem czy wiecie ale dzisiaj wyszedł nowy numer Twojego Stylu i tam są różne kupony w tym do esotiq 50 zł emotka Może ktoś mógłby zrobić takie małe podsumowanie gdzie są jakieś kupony, zniżki , jakie są aktualnie promocje w salonach żeby każdy mógł jak najwięcej i najtaniej kupić emotka



Czy możesz napisać coś więcej o tym bonie? Czy trzeba kupić za jakąś minimalną kwotę? Czy to się łączy z bonami RMF? emotka

Czy te - 30 % z JOY dotyczy tylko nie przecenionej bielizny, czy cały asortyment ? emotka




tego niestety nie wiem na stronie styl.pl jest lista sklepów gdzie te bony z gazety można zrealizować, gazety jeszcze nie kupiłam może tam coś więcej będzie napisane



Dziękuje ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5610490 Napisano: 12.03.2013 09:24:44 w RMF
ashe napisał(a):

banka-manka napisał(a):

gamzurek5 napisał(a):

Nie wiem czy wiecie ale dzisiaj wyszedł nowy numer Twojego Stylu i tam są różne kupony w tym do esotiq 50 zł emotka Może ktoś mógłby zrobić takie małe podsumowanie gdzie są jakieś kupony, zniżki , jakie są aktualnie promocje w salonach żeby każdy mógł jak najwięcej i najtaniej kupić emotka



Czy możesz napisać coś więcej o tym bonie? Czy trzeba kupić za jakąś minimalną kwotę? Czy to się łączy z bonami RMF? emotka

Czy te - 30 % z JOY dotyczy tylko nie przecenionej bielizny, czy cały asortyment ? emotka





rabaty z wszystkich gazet tylko na nową kolekcję,
wcześniej również napisałam przy zakupach za 150 zł masz rabat 50 zł (styl i flesh)
BON RMF to bon płatniczy- pisane też wcześniej



Dziękuje ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#5610477 Napisano: 12.03.2013 09:15:11 w RMF
gamzurek5 napisał(a):

Nie wiem czy wiecie ale dzisiaj wyszedł nowy numer Twojego Stylu i tam są różne kupony w tym do esotiq 50 zł emotka Może ktoś mógłby zrobić takie małe podsumowanie gdzie są jakieś kupony, zniżki , jakie są aktualnie promocje w salonach żeby każdy mógł jak najwięcej i najtaniej kupić emotka



Czy możesz napisać coś więcej o tym bonie? Czy trzeba kupić za jakąś minimalną kwotę? Czy to się łączy z bonami RMF? emotka

Czy te - 30 % z JOY dotyczy tylko nie przecenionej bielizny, czy cały asortyment ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0