Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika banka-manka

banka-manka

#6091080 Napisano: 09.10.2015 17:31:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś może mi rozjaśnić kilka kwestii odnośnie tego konkursu?
https://www.e-kon...cy.html#.VhfcOfntmko

1) Jakie zdjęcie w końcu trzeba dodać - autoportret zwycięzcy, czy swoje zdjęcie  z produktem? Które zdjęcie podlega ocenie i jest zdjęciem konkursowym?
2) Zakup produktu promocyjnego ma być dokonany przed zgłoszeniem, czy trzeba mieć po prostu paragon w razie wygranej?
3) Czy są gdzieś publikowane wyniki i wygrane zdjęcia?

Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6090672 Napisano: 09.10.2015 10:19:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Testowanie Vizira, wozi GLS Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6090040 Napisano: 08.10.2015 12:38:51 w SZUKAM....
Szukam jak to jest z wykorzystaniem muzyki na licencji CC w filmach konkursowych - czy dobrze rozumiem, że mimo tego, że dany utwór należy do otwartych zasobów, to jeśli czerpię z tego korzyści (ewentualna nagroda) muszę mieć wykupioną licencję komercyjną? Czy jest jakaś opcja wykorzystania darmowego utworu w filmach konkursowych, czy wchodzi jedynie zakupów lub stworzenie czegoś własnego? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6089876 Napisano: 08.10.2015 09:51:22 w Biedronka
aleks1983 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Czy jeśli nie dostałam potwierdzenia na maila z Mocy o wysłaniu formularza tzn że nie doszedł? Wysłac jeszcze raz? Bo na stronce podziękowali za wysłanie a maila nie dostałam?

może pomyliłaś się wpisując maila?

chyba nie:( poczekam do wieczora najwyżej wieczorem wyślę jeszcze raz


Miałam taki problem w zeszłym tygodniu. Nie dostałam potwierdzenia, a byłam pewna ze wpisałam wszystko ok. Wysłalam wiec raz jeszcze. Po tym dostalam dwa potwierdzenia za te zgloszenie i poprzednie. Napisalam do nich o pomylce i prosbie o skasowanie zdunlowanego zgłoszenia. Odpisali, skasowali, ale nie wybrali do nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6089472 Napisano: 07.10.2015 15:36:30 w Biedronka
anuska7 napisał(a):

anuska7 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

banka-manka napisał(a):

anuska7 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Chciałam się zapytać o odsyłanie oświadczenia na bilety z WEDLA:
Wystarczy wydrukować tekst oświadczenia z mejla, podpisać ręcznie, zeskanować i wysłać? 

jeszcze trzeba dopisać swoje dane


Dziękuje.
Tak, wiem. I jeszcze paragon. Chodziło mi o oświadczenie, co z nim zrobić lub jak je zrobić   emotka


ja przekopiowałam do  programu word i powiększyłam emotka wydrukowałam, podpisałam i wysłałam @ 


Dziękuje emotka
Właśnie zrobiłam tak samo. Na tej samej kartce skopiowałam też paragon. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6089468 Napisano: 07.10.2015 15:31:24 w Biedronka
anuska7 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Chciałam się zapytać o odsyłanie oświadczenia na bilety z WEDLA:
Wystarczy wydrukować tekst oświadczenia z mejla, podpisać ręcznie, zeskanować i wysłać? 

jeszcze trzeba dopisać swoje dane


Dziękuje.
Tak, wiem. I jeszcze paragon. Chodziło mi o oświadczenie, co z nim zrobić lub jak je zrobić   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6089462 Napisano: 07.10.2015 15:26:12 w Biedronka
Chciałam się zapytać o odsyłanie oświadczenia na bilety z WEDLA:
Wystarczy wydrukować tekst oświadczenia z mejla, podpisać ręcznie, zeskanować i wysłać?  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6088926 Napisano: 06.10.2015 20:07:38 w SZUKAM....
migi napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Regulaminu do tego konkursu.
Ja chyba jestem ślepa, że nie widzę go na stronie emotka
http://www.rmf.fm/f/loreal.html

http://www.podroz...otProm(15-09-24).pdf
a teraz?

To regulamin loterii. Też szukałam regulaminu do tego konkursu i się poddałam emotka

Dzięki emotka
Cżyli regulaminu nie ma, albo dobrze go ukryli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6088860 Napisano: 06.10.2015 18:51:54 w SZUKAM....
Regulaminu do tego konkursu.
Ja chyba jestem ślepa, że nie widzę go na stronie emotka
http://www.rmf.fm/f/loreal.html Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6087858 Napisano: 05.10.2015 17:00:49 w Biedronka
Czy dalej rozsyłają mejle o nagrodach II stopnia?
Ktoś może napisać z jakiej mam godziny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6087556 Napisano: 05.10.2015 14:13:55 w Biedronka
iwonciaaa napisał(a):

Śniło mi się, że ten Piotr M i Iwona M przy konsolach to ja i Tata i, że gramy ze sobą z dwóch różnych kątów domu.
Ten konkurs na psychikę idzie emotka

Ten Piotr M. z konsola to jest u mnie w domu  :P
Mam taką cichą nadzieję. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6087330 Napisano: 05.10.2015 11:55:13 w Biedronka
squika napisał(a):

Gratulacje dla autkowiczow emotka

"Ja" byłam na liście zwycięzców, ale mail gdzieś zobaczył z drogi. I łącze się w bólu z wszystkimi w podobnej sytuacji emotka


Ja też byłam   emotka  I już nie liczę na mejla. 
Wolałabym nie widzieć tam swoich inicjałów.

Jeszcze raz dla autkowiczów gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6087288 Napisano: 05.10.2015 11:35:37 w Biedronka
Gratulacje!! emotka
Rettib ja jeszcze trzymam za Nas kciuki, może gdzieś wolniej idą emotka   Któraś z Nas musi to być! Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6086739 Napisano: 04.10.2015 12:10:53 w Biedronka
vazzz napisał(a):

fino napisał(a):

monikar napisał(a):

A co z resztą Ipadów i kiedy mają być maile?

no właśnie nie wiadomo, brakuje też 5 laureatów konsol i 5 aparatów... emotka

Ciekawe czy w ogóle uzupełnią listę i ewentualnie kto na nią "wskoczy". Czy osoby których w ogóle nie ma na liście czy też osoby, które są np. na liście wygranych biletów. Pomijając fakt, że lista biletów też nie jest w całości zapełniona.

Lista biletów jest ułożona alfabetycznie. Muszą chyba mieć gdzieś ułożona wg najlepszych zgłoszeń. No bo jak ewentualnie będą wskakiwac osoby na lepsze nagrody? Chyba nie wg alfabetu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6086650 Napisano: 04.10.2015 10:22:17 w Biedronka
polarniczka napisał(a):

jak myślicie, czy niektórzy poszli po bandzie i powysyłali tańczące kartki i kolorowe torty w kształcie Wedla? mogliby rzucić pracami które wygrały, ciekawość mnie zżera... 

Nad tym samym dziś się zastanawiałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6086575 Napisano: 04.10.2015 08:54:45 w Biedronka
Moje inicjały są przy aucie, konsoli i biletach emotka  I co wygrałam?  emotka

EDIT: U męża konsola lub bilety jeszcze  emotka No na pewno... Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6085291 Napisano: 01.10.2015 20:22:00 w SZUKAM....
Czy w konkursie 15 lat IKEA Katowice po wysłaniu zgłoszenia dostaje się link aktywacyjny, albo jakieś potwierdzenie? Poszły wczoraj dwa zgłoszenia, żadnego potwierdzenia. W galerii nowych prac nie ma dodanych.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6085226 Napisano: 01.10.2015 18:41:09 w SZUKAM....
barszcz napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Czy przy wypełnianiu formularza w zakładce Kontakt w Mocy Nagród dostaje się później jakieś potwierdzenie na mejla?

Tak,u mnie przychodI natuchmiast!

Dzięki. Czyli ja mam jakiś problem. Zresztą dlatego do nich pisałam. Wysłałam dwa razy te samo hasło, na ten sam paragon i dane. W krótkim odstępie czasu, bo nie dostałam potwierdzenia na mejla przy zgłoszeniu pierwszym. Przyszło dopiero razem z drugim, po zdublowanym zgłoszeniu. Miałam nadzieję, że anulują zgłoszenie i w razie w, nie będą żądać dwóch paragonów o tym samy nr. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6085214 Napisano: 01.10.2015 18:25:42 w SZUKAM....
Czy przy wypełnianiu formularza w zakładce Kontakt w Mocy Nagród dostaje się później jakieś potwierdzenie na mejla? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6083673 Napisano: 29.09.2015 16:44:33 w Biedronka
holala napisał(a):

zauwazylam jedno nazwisko, ktore pojawia sie dzien w dzien z mojej okolicy, a ja mam wiekszosc spudlowanych strzalow..

U mnie jest to samo. Ja nie mam zbyt dobrej celności. Ale z mojej miejscowości dwie osoby na zmianę są na liście prawie codziennie (one plus ktoś z ich rodziny), czasem zdarzy im się przerwa jednodniowa - nie wiem na ile to nie wybranie przez 'jury', a na ile ich brak zgłoszeń. Wyświetl w wątku >>
0 0