Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika banka-manka

banka-manka

#6107592 Napisano: 06.11.2015 08:37:58 w Pomocy!!!!
mmaddamm napisał(a):

banka-manka napisał(a):


Czy w HEYAH na kartę jest teraz promocja podwójne doładowanie? Mama dostała sms, że niby od 2 listopada ma być - ale sms dziwnym trafem wyparował (nie wiem czy jej się przywidziało, czy niechcący skasowała - idzie w zaparte, że miała takiego sms). Ja w necie nie potrafię znaleźć żadnej informacji. Może ktoś dostał takiego sms? emotka

tak podwójne doładowanie max do 150 złotówek na 30dni. trzeba wysłać sms o treści TAK na 80404 a potem doładować konto za min 10 zł, w ciągu 5 dni nastąpi podwojenie. Dodatkowo darmowy internet 250MB na 5 dni, potem 6zł co 30 dni. jak na moje oko chodzi tu o automatyczne przedłużanie internetu, chyba ze będzie można to jakoś wyłączyć.

Dziękuje emotka
Z tym internetem to nie ciekawie. Bo mama nie potrzebuje i w ogóle jej telefon nie ma dostępu do internetu, bo to typowy dla seniorów.
Pewnie będzie jakiś sms, żeby wysłać aby wyłączyć usługę.
I kiepska ta promocja. Tylko 30 dni na wykorzystanie. Kiedyś było na zawsze, ale z kolei trzeba było dwa razy doładować i wartość drugiego doładowania podwajali. 
EDIT: Dostałam już sms aktywującego - przy doładowaniach powyżej 20 zł jest dodatkowy internet. Przy niższych nie. Więc jak ktoś tego nie chce, to doładować np. dwa razy po 10 zł (chyba, że można tylko raz). Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6107588 Napisano: 06.11.2015 08:32:57 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Czy w HEYAH na kartę jest teraz promocja podwójne doładowanie? Mama dostała sms, że niby od 2 listopada ma być - ale sms dziwnym trafem wyparował (nie wiem czy jej się przywidziało, czy niechcący skasowała - idzie w zaparte, że miała takiego sms). Ja w necie nie potrafię znaleźć żadnej informacji. Może ktoś dostał takiego sms? emotka


Również dostałam coś w tym stylu, a potem... cisza. Z tym, że u mnie chyba pisało o tym T-Mobile.

Przez przyapadek skasowałam moją wypowiedź, zamiast zacytować emotka
Heyah, chyba podnależy pod T-mobile. Więc może jest coś na rzeczy.
Szukam dalej w necie, może coś będzie.

EDIT: Znalazłam regulamin.
https://www.heyah...82901d08fc9b1e9e4e87

Więc jednak jest!
Mamcia jeszcze całkiem nie zgłupiała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6107313 Napisano: 05.11.2015 17:06:08 w Paragony
Mam wolny paragon Activia C4 - sprzedam lub wymienię na wygrany notes. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6106669 Napisano: 04.11.2015 19:28:22 w Wkurza mnie...
elotta napisał(a):

banka-manka napisał(a):

polarniczka napisał(a):

wkurzają mnie ludzie wklejający konkursy i nie czytający regulaminów....pisze, że konkurs (zbieranie odpowiedzi) trwa do 01.11.2015 a wyłanianie laureatów do 05.11.2015 i co pisze ten co wkleja? że konkurs trwa do 05.11.2015....dla takich osób jest specjalne miejsce w piekle....wrrrrrr

Gdzie takie rzeczy można zgłaszać?
Kilkakrotnie tez na takie coś się natknęłam. Teraz też wisi świeży konkurs z taką głupotą - do jutra termin, a ktoś wpisał termin z testowaniem - i konkurs kończy się za 43 dni!

mogłabyś dać linka do konkursu? emotka


Zgłoszenia do testowania do dzisiaj, do północy.
https://www.e-kon...is.html#.VjpNnbcvfIU Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6106668 Napisano: 04.11.2015 19:26:30 w Wkurza mnie...
zwierzyniec napisał(a):

banka-manka napisał(a):

polarniczka napisał(a):

wkurzają mnie ludzie wklejający konkursy i nie czytający regulaminów....pisze, że konkurs (zbieranie odpowiedzi) trwa do 01.11.2015 a wyłanianie laureatów do 05.11.2015 i co pisze ten co wkleja? że konkurs trwa do 05.11.2015....dla takich osób jest specjalne miejsce w piekle....wrrrrrr

Gdzie takie rzeczy można zgłaszać?
Kilkakrotnie tez na takie coś się natknęłam. Teraz też wisi świeży konkurs z taką głupotą - do jutra termin, a ktoś wpisał termin z testowaniem - i konkurs kończy się za 43 dni!

Klikasz w zieloną koniczynkę po prawej stronie przy tytule konkursu i masz "zgłoś błąd" - wpisujesz prawidłowe dane i będzie poprawione

Dziękuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6106639 Napisano: 04.11.2015 18:49:11 w Wkurza mnie...
polarniczka napisał(a):

wkurzają mnie ludzie wklejający konkursy i nie czytający regulaminów....pisze, że konkurs (zbieranie odpowiedzi) trwa do 01.11.2015 a wyłanianie laureatów do 05.11.2015 i co pisze ten co wkleja? że konkurs trwa do 05.11.2015....dla takich osób jest specjalne miejsce w piekle....wrrrrrr

Gdzie takie rzeczy można zgłaszać?
Kilkakrotnie tez na takie coś się natknęłam. Teraz też wisi świeży konkurs z taką głupotą - do jutra termin, a ktoś wpisał termin z testowaniem - i konkurs kończy się za 43 dni! Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6106616 Napisano: 04.11.2015 18:17:44 w Wkurza mnie...
emotka  przegapiłam konkurs w żabce - myślałam, że do dziś! Jedno zgłoszenie poszło. Dziś miało być drugie, jest paragon, odpowiedz - a to było do wczoraj, a nie do dziś !!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6105319 Napisano: 02.11.2015 19:54:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wojowniczka napisał(a):

Odnośnie faktorii- każdy, kto brał udział w konkursie dostał maila, czy tylko ci, którzy nie otrzymali win? Bo dostałam maila, a na żadne wino w sumie nie czekam emotka ale jak przyjdzie to się nie obrazę emotka


Chyba wszyscy, jak leci.
Ja dostałam, choć nie wygrałam emotka  Może jednak wyślą emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6105266 Napisano: 02.11.2015 18:41:54 w Gratulacje! Dla wygranych!
0 0

banka-manka

#6104520 Napisano: 31.10.2015 21:13:00 w SZUKAM....
fryteczka napisał(a):

Gdzie w reg do testow jest mowa o zakupie produktow?


W tym samy miejscu i w takiej samej formie, jak w przypadku 5 kg cukierków 
W celu wzięcia udziału w Konkursie Uczestnik powinien nabyć przynajmniej jednoopakowanie Produktów Wawel i zachować dowód ich zakupu. Produkty, których nabycie
uprawnia do udziału w Konkursie, zwane dalej , to wszystkie rodzaje
produktów Wawel dostępne w sklepach na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. 

Podobno trzeba mieć z datą wcześniejszą niż zgłoszenie w konkursie (ludzie wypytują na FB Wawel) Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6104376 Napisano: 31.10.2015 12:12:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

banka-manka napisał(a):

monkakk napisał(a):

Mam pytanie wysłałam męża po zakupy kinder kanapek do ABC. Wrócił i na paragonach ma słodycze ;/   Ma ktoś takie doświadczenia ? Czy uwzględnią to w konkursie ABC? Objeździliśmy 4 inne w ogóle nie mają kinder kanapek i nie będą mieć 

Na konkurs 'Domowe pyszności' - na paragonie miałam 'śmietana LUKS' (a była to śmietana zott) - przy zgłoszeniu dawało się skan paragonu - wygrałam zgłoszeniem z tym paragonem. Więc przeszło. Najlepiej chyba napisać do organizatora - albo poprosić w sklepie o pieczątkę.
A przy tych słodyczach jest jeszcze jakiś nr?
U mnie pisze 'Baton Kinder' niezależnie jakie batony kupiłam.

Słodycze 3.00szt*   Mój pierwszy konkurs ABC i już mam dość, część sklepów ze strony ABC już nie ma ... w 4 nie było Kinder kanapek, w tym ostatnim były to na paragonie słodycze ....

Bo u mnie po tej śmietanie, czy kanapkach jest numer np. 123 - myślałam, że może przez nie jest identyfikowanie konkretnych produktów.
Ja ostatnio też się najeździłam za sklepami - bo na stronie pisze, że jest, a naprawdę sklep dawno zamknięty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6104364 Napisano: 31.10.2015 11:35:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

Mam pytanie wysłałam męża po zakupy kinder kanapek do ABC. Wrócił i na paragonach ma słodycze ;/   Ma ktoś takie doświadczenia ? Czy uwzględnią to w konkursie ABC? Objeździliśmy 4 inne w ogóle nie mają kinder kanapek i nie będą mieć 

Na konkurs 'Domowe pyszności' - na paragonie miałam 'śmietana LUKS' (a była to śmietana zott) - przy zgłoszeniu dawało się skan paragonu - wygrałam zgłoszeniem z tym paragonem. Więc przeszło. Najlepiej chyba napisać do organizatora - albo poprosić w sklepie o pieczątkę.
A przy tych słodyczach jest jeszcze jakiś nr?
U mnie pisze 'Baton Kinder' niezależnie jakie batony kupiłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6104183 Napisano: 30.10.2015 20:11:02 w Pomocy!!!!
polarniczka, pchela bardzo dziękuje emotka Jutro podczas zakupów pójdę z tym felernym serem. Dałam za niego 10 zł, mało to nie jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6103959 Napisano: 30.10.2015 15:14:35 w SZUKAM....
bzowapani napisał(a):

Na fb Pilsner szybko odpisuje i mi to odpisał, więc uderzaj do nich a nie do K-exa emotka Numer przesyłki masz, więc napisz do Pilsnera, opisz sytuację, podaj numer przesyłki to oni już sobie to wyjaśnią. Ewentualnie zadzwoń pod numer, który jest na opakowaniu piw, i tam wszystko powiedz emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6103915 Napisano: 30.10.2015 14:32:11 w SZUKAM....
snowflake napisał(a):

magy2020 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

W jaki sposób mogę skontaktować się z nadawcą piwa Pilsner - tak by wysłali do mojego oddziału firmy kurierskiej pismo, że nie trzeba podać nr dowodu? Babka na infolinii nie odpuszcza, albo go podam, albo kurier będzie mieć karę. Oni muszą dostać oficjalne pismo. Jak to załatwić?

U mnie kurier wrócił następnego dnia po dostawie po numery dowodów, więc chyba tego wymagają.

Po pierwsze - na każdym 4paku macie numer telefonu, pod który kurier ma dzwonić w razie wątpliwości.
Po drugie nie trzeba podawać numeru i serii dowodu ( w regulaminie nic nie ma), a tu jest odpowiedź Pilsnera w tej sprawie "Dziękujemy za wiadomość. Kurier dostał dyspozycję wydania nagrody również w sytuacji, w której numer dowodu osobistego nie
zostanie wpisany do protokołu odbioru nagrody. Zgodnie z regulaminem,
kurier może natomiast poprosić o okazanie dowodu tożsamości, przed
wydaniem nagrody."
Po trzecie nigdy bym nie podała tych danych dla głupiego 4 paku emotka

Dziękuje.
A gdzie mogę znaleźć te oficjalne info - żebym mogła przesłać  link do firmy kurierskiej? Babka na infolinii mówi, że nie zadzwoni - jej to nic nie da. Musi mieć oficjalne pismo od Nadawcy. Piwo mam wydane. Jak nie podam nr lub nie będzie oficjalnego odwołania konieczności nr dowodu to kurier będzie mieć karę. A jak ani nie chce podawać nr, ani nie chcę żeby kurier miał karę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6103889 Napisano: 30.10.2015 14:08:38 w Pomocy!!!!
Czy w Biedronce można reklamować produkty spożywcze bez paragonu (odesłałam na moc). Dziś wyciągam żółty ser i chce otworzyć, a tam wszystko zapleśniałe, a data ważności do końca grudnia emotka  Ser marki Biedronkowej. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6103404 Napisano: 29.10.2015 22:25:35 w Biedronka
A u mnie o dziwo ostatnie dni - rewelacja! Od początku nie grałam. Szło raz lepiej, raz gorzej. Ostatnie wyniki - super! Aż żałuję, że ostatnie dwa dni odpuściłam   emotka   Na zakończenie biedroneczka dziś puszczona! Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6103308 Napisano: 29.10.2015 20:10:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W ABC - nr dowodu zakupu to wydr.11111 czy któryś na dole? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6103273 Napisano: 29.10.2015 19:37:01 w SZUKAM....
W jaki sposób mogę skontaktować się z nadawcą piwa Pilsner - tak by wysłali do mojego oddziału firmy kurierskiej pismo, że nie trzeba podać nr dowodu? Babka na infolinii nie odpuszcza, albo go podam, albo kurier będzie mieć karę. Oni muszą dostać oficjalne pismo. Jak to załatwić? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6103172 Napisano: 29.10.2015 17:28:25 w Informują
0 0