Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika banka-manka

banka-manka

#6111933 Napisano: 14.11.2015 18:52:02 w Paragony
PILNIE kupię paragon z kurczakiem kukurydzianym !! Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6111815 Napisano: 14.11.2015 12:29:56 w SZUKAM....
Gdzie kupię kurczaka kukurydzianego? W kauflandzie u mnie nie ma, a wiem, że kiedyś był emotka  Gdzie szukać? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6111465 Napisano: 13.11.2015 16:02:13 w SZUKAM....
Czy ktoś ostatnio dostał zwrot z Dove za ostatnie dni października? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6111349 Napisano: 13.11.2015 14:17:58 w SZUKAM....
Przy testowaniu LIPIKAR na Interi miało być 10 dodatkowych nagród od La Roche, za wystawienie opinii na ich stronie - czy ktoś może dostał jakąś wiadomość, albo są jakieś wyniki? Czy to przepadło? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6110480 Napisano: 12.11.2015 08:30:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

ktoś się orientuje czy zwracają jeszcze za żel dove?  emotka

Ja jeszcze czekam za zwrot z ostatnich dni października. Więc kto ich tam wie, czy jeszcze jest pula. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6110259 Napisano: 11.11.2015 08:55:13 w SZUKAM....
shell napisał(a):

Z ktorego dnia informowali wczoraj/przedwczoraj z wyskocz z kapaci? Dzwonia  z zastrzezonego?

Ktoś wczoraj pisał, ze dzwonili z 4.11.
I chyba z zastrzezonego. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6110018 Napisano: 10.11.2015 15:55:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

http://www.e-konk...n1.html#.VkIE5V51GfM

lewiatan radosna jesień

A odpowiedź piszecie ręcznie, czy drukujecie? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6110008 Napisano: 10.11.2015 15:43:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama2006 napisał(a):

chyba te @ rozsyłali wszystkim, bo ja winko dawno juz dostałam a @ mimo to przyszedł

A ja dostałam, choć nic nie wygrałam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6110006 Napisano: 10.11.2015 15:41:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

banka-manka napisał(a):

agadawid napisał(a):

Odnośnie konkursu w Lewiatanie to co wysłać: pomysł na ciekawe spędzenie jesiennych wieczorów czy przepis kulinarny???
W regulaminie mowa raz o jednym a drugi raz o drugim emotka .

W którym miejscu pisze o przepisie? Ja nic takiego nie widzę. 

mam odpowiedź:


Tematem konkursu jest opis jak Pani spędza jesienne wieczory. Jeśli czas upływa Pani na gotowaniu i ma Pani ochotę
podzielić się z nami przepisem na danie spożywane najczęściej jesienią
to oczywiście nie mamy nic przeciwko, aczkolwiek nie jest to wymagane. Proszę w kilku zdaniach opisać swoje jesienne wieczory lub ciekawy pomysł jak one mogłyby wyglądać.

Dziękuje pięknie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6109840 Napisano: 10.11.2015 11:18:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agadawid napisał(a):

banka-manka napisał(a):

agadawid napisał(a):

Odnośnie konkursu w Lewiatanie to co wysłać: pomysł na ciekawe spędzenie jesiennych wieczorów czy przepis kulinarny???
W regulaminie mowa raz o jednym a drugi raz o drugim emotka .

W którym miejscu pisze o przepisie? Ja nic takiego nie widzę. 



15. Za nieprawidłowe są uznane Kupony:
a. wypełnione niezgodnie z treścią pkt 5 b Regulaminu,
b. wypełnione niekompletnie,
c. bez dołączonego przepisu kulinarnego,
d. niezawierające dołączonego oryginału paragonu fiskalnego,
e. zawierające nieważny paragon fiskalny,
f. zawierające dane więcej niż jednej osoby,
g. niezawierające podpisu Uczestnika.

Dziękuje. Nie zauważyłam tego.
Ja bym się trzymała pytania o jesień - w opisie takie jest, w pkt.4 zasadach konkursu też, do tego pogrubione emotka  Myślę, że to chyba błąd.
Chyba, że warto napisać do organizatora. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6109831 Napisano: 10.11.2015 11:12:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agadawid napisał(a):

Odnośnie konkursu w Lewiatanie to co wysłać: pomysł na ciekawe spędzenie jesiennych wieczorów czy przepis kulinarny???
W regulaminie mowa raz o jednym a drugi raz o drugim emotka .

W którym miejscu pisze o przepisie? Ja nic takiego nie widzę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6109777 Napisano: 10.11.2015 09:54:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

http://kuchenneodkrycia.pl/konkurs

Mam pytanie odnośnie tego konkursu - na stronie jest takie pytanie konkursowe:
Jakie danie Ty przygotowałbyś dla swojej rodziny podczas pobytu na „kuchennej wyspie”? Uzasadnij swój wybór!

W regulaminie:
Jakie danie przygotowałbyś dla swojej rodziny, jako ilustrację swojej wyprawy do świata kulinarnych przygód? Uzasadnij wybór

Czy te pierwsze pytanie, to nie jest z jakiejś zeszłej edycji, bo w zwycięzcach jest taka odpowiedz.
Jak odpowiadać?


Podbijam, bo wśród czekolady zaginęło.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6109637 Napisano: 09.11.2015 21:13:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
http://kuchenneodkrycia.pl/konkurs

Mam pytanie odnośnie tego konkursu - na stronie jest takie pytanie konkursowe:
Jakie danie Ty przygotowałbyś dla swojej rodziny podczas pobytu na „kuchennej wyspie”? Uzasadnij swój wybór!

W regulaminie:
Jakie danie przygotowałbyś dla swojej rodziny, jako ilustrację swojej wyprawy do świata kulinarnych przygód? Uzasadnij wybór

Czy te pierwsze pytanie, to nie jest z jakiejś zeszłej edycji, bo w zwycięzcach jest taka odpowiedz.
Jak odpowiadać? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6109332 Napisano: 09.11.2015 15:35:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Czy otwiera Wam się ta strona Wedla: http://desery.wedel.pl/ . Bo mi się otwiera,aale tylko główna i dalej nie wiem, co należy zrobić, bo widzę tylko obrazek,że konk od 9 listopada i co dalejemotka

Tak, bez problemu.
W skrócie trzeba nagrać filmik, w którym przekonasz Wargorra do konkretnego smaku deseru. Konkurs podzielony na 2 etapy - w każdym do wygrania raz wycieczka i 50 'super zestawów deserów' (20 batonów).
Wedel na FB podał link - spróbuj wejść przez niego. Mnie z rana nie otwierało się z linku podanego na forum, a tego z Wedla już tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6109210 Napisano: 09.11.2015 13:05:16 w Czy informują/ informowali?
kachaaa__ napisał(a):

banka-manka tak tak, zapomniałam wkleić linku emotka  bardzo mnie intryguje czemu tak zwlekaja z wynikami emotka

Myślałam, że to jeden z tych 'lepszych' konkursów - dobrze zorganizowany, dopracowany. A organizator odpowiedzialny. Ale jak widać średnio   emotka   Widziałam, że na FB  wydawnictwa ktoś pytał o wyniki, ale zero odpowiedzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6109178 Napisano: 09.11.2015 12:38:39 w Czy informują/ informowali?
kachaaa__ napisał(a):

hej a ten konkurs ? wyniki miały być na stornie 6.11, a maile do 9.11. Na stronie wyników brak, zastanawia mnie czy ktoś wygrał ? emotka

Chodzi Ci o konkurs kreatywnie i bez glutenu?
Też czekam na wyniki.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6108698 Napisano: 07.11.2015 21:47:58 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Czy w konkursie Wyskocz z kapci Nałęczowianka w razie wygranej trzeba odesłać oryginał paragonu?
Mam kilka konkursowych zakupów na jednym paragonie i nie wiem, czy warto grać.

tak oryginał trzeba wysłać.

Dziękuję.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6108683 Napisano: 07.11.2015 20:49:50 w SZUKAM....
Czy w konkursie Wyskocz z kapci Nałęczowianka w razie wygranej trzeba odesłać oryginał paragonu?
Mam kilka konkursowych zakupów na jednym paragonie i nie wiem, czy warto grać. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6107640 Napisano: 06.11.2015 09:47:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Może Interia robi teraz tak, jak było przy testowaniu Lipikar - nagroda dostarczona do domu, dawno zmacana, a dopiero później mejl z gratulacjami i na końcu lista  emotka


Aha, zmylili mnie tym, że formularz jeszcze działa, chociaż konkurs zakończył się 03.11. Wygrałam u nich w tym roku sprzęt - zamiast formularza zamieścili wtedy listę laureatów emotka

Te zostawianie aktywnego formularza kilka dni po zakończonym konkursie zauważyłam, że robi się co raz bardziej popularne.
I nie wiadomo, czy konkurs przedłużony, czy zgłoszenia teraz dodane przejdą, czy po prostu olali sprawę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6107622 Napisano: 06.11.2015 09:22:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

bethan napisał(a):

(...) nie miałabym odwagi wysłać gniota i sygnować go swoim nazwiskiem. (...)


Przecież dawno temu ustaliłyśmy, że słabsze teksty wysyłamy na naszych facetów emotka I dlatego wygrał Radzio emotka

Z innej beczki: co z poniższym konkursem? Do wczoraj mieli informować laureatów, dzisiaj nadać nagrody, formularz działa, echo, cicho... Ktoś coś wie? emotka
http://www.e-konk...87.html#.VjxhJNIveW8

Może Interia robi teraz tak, jak było przy testowaniu Lipikar - nagroda dostarczona do domu, dawno zmacana, a dopiero później mejl z gratulacjami i na końcu lista  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0