Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika banka-manka

banka-manka

#6157570 Napisano: 08.02.2016 21:53:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś odbierał już bony w Częstochowie - centrum, nie Poczesna i może powiedzieć jak było? Szlaki przetarte, można bezpiecznie odbierać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6156503 Napisano: 06.02.2016 14:18:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

Jesteś pewien ???
To z pocztą na Onecie, gdzie majle przychodzą po kilku godzinach, ale z czasem konkursowym ?
Zaskarzyć Onet , że się leni ? emotka

Gram od początku na onecie i jeszcze ani razu nie miałam opóźnienia z linkiem, zawsze przychodzi po kilku sekundach.
Jestem ciekawa od czego to zależy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6156484 Napisano: 06.02.2016 13:36:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

Ile osób gra o bony Auchan w jasnogórskiej okolicy? emotka

Że o okolice Częstochowy chodzi? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6156138 Napisano: 05.02.2016 18:27:10 w Dziś cieszę się z.....
joan napisał(a):

Najlepiej od razu zmówić paciorek za ciąże mnogie emotka

Znajoma właśnie w takiej ciąży, samych początkach. Lekarz jak im ogłaszał, że dwójka to zaczął od tekstu, że połasili się na 500 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6154409 Napisano: 03.02.2016 12:58:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Szukam tego konkursu - https://nieolewamymiasta.pl/
Nie potrafię go zlokalizować w bazie. Skończył się chyba 25.01, a wyniki mają byc 05.02. Podany wyżej link przekierowuje do głównej strony, na której prędzej był konkurs. Teraz jest w BLOG http://nieolewamy...e-miejskich-potrzeb/ ale bez dostępu do regulaminu, zgłoszeń czy w ogóle wzmiance o konkursie emotka  Ktoś ma na kompie zapisany regulamin? 
Mój link do regulaminu nie działa.
Do konkursu zgłaszało się przez aplikację na FB - też nie działa.
https://www.faceb...08234241&fref=ts
Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6153832 Napisano: 02.02.2016 13:47:23 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
bzowapani napisał(a):

magnus napisał(a):

To działa w dwie strony
Umiesz czytać  Regulamin- zastosuj sie do niegoemotka  hasło- to hasło, praca plastyczna- to praca plastyczna, zdjęcie- to zdjęcie a nie kombinowanie filamami, makietami, laurkami, recznymi wyszywankami. Dla takich "twórcóf" jest masa konkursów tematycznychemotka
Organizatorzy nie sa bez winy, to oczywiste, tylko nie jest oczywiste na ile są powiązani z "LAUREATAMI".
Gdyby wszystko było proste i oczywiste to nie byłoby takich przewałek jak chociażby w Biedronkowych Leonach.


Ostatnio był konkurs chyba na InPost - do wygrania był telefon, odpowiedź miała być pisemna - wygrał film. Organizator odpisał coś w stylu ' Pan B. zaryzykował i wysłał do Nas tak bardzo ciekawy film. Jego ryzyko się opłacało'
Tak, zaryzykował złamać regulamin. Zaryzykował zrobić z Organizatorów idiotów. Zaryzykował zagrać im na nosie.
Póki tak będą traktowane zapisy i regulamin 'bo to było świetne zagranie, bo to było odważne, bo to się wyróżniało' tak długo będą takie dziadostwo wysyłane. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6153407 Napisano: 01.02.2016 20:15:00 w Czy informują/ informowali?
Widziałam, że informowali z Tesco Magazynu Remington, a czy z Knorr też poszły SMS? Może być PW.
http://tescomagaz...kursy/obiad-z-knorr/ Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6153290 Napisano: 01.02.2016 17:42:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chciałam się upewnić, czy w nowym konkursie Milki CIACHNIJ SELFIE wysyła się selfie, czy zdjęcie, które obrazuje emocje, jakie wywołują w Tobie ciastka? emotka  Bo tytuł konkursu jest jednoznaczny, ale patrząc po ostatnim konkursie selfie, organizowanym przez T Mobile nic mnie już nie zdziwi.
Ktoś podzieli się przemyśleniami jakie zdjęcia słać - selfie, czy dowolne? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6152481 Napisano: 30.01.2016 09:53:43 w Czy informują/ informowali?
szala napisał(a):

Czy były wyniki tego konkursu? http://www.filmweb.pl/contest/4873

Jeszcze zastanawia mnie jeden konkurs. Było trzeba opisać postanowienia noworoczne, to był konkurs jakiegoś banku, tylko nie pamiętam do końca. Tam trzeba było opisać oe postanowienie, ile pieniędzy wydasz, ile zaoszczędzisz na czymś innym. Kurde, nie pamiętam. Kto mnie oświeci emotka

To chyba była AXA.
https://www.e-kon...wy.html#.Vqx5HrLhDIU
Konkurs skończył się dopiero 25.01. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6152469 Napisano: 30.01.2016 08:27:47 w SZUKAM....
Reni napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Czy ktoś też ma neostradę od Orange? 
Na początku tygodnia zapłaciłam fakturę, a dziś przyszedł mejl z podziękowaniem za wpłatę (podana suma) i z linkiem, że mogę sprawdzić stan mojego konta na stronie Orange. Pierwszy raz emotka  Nigdy tak nie było. Do tego w treści mejla mam jakiś dziwny numer niby wpłaty. Nie dostałam żadnej wiadomości, żeby wprowadzali takie zmiany jak mejle z podziękowaniem.
Próba oszustwa?

ja już od kilku miesięcy dostaję takiego @ po wpłacie emotka  a ten "dziwny numer" to Twój numer klienta  emotka

Serio? Ja pierwszy raz! A numer porównywalna do nr faktury i nic mi nie pasowało emotka
Dzięki za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6152416 Napisano: 29.01.2016 22:31:29 w SZUKAM....
Czy ktoś też ma neostradę od Orange? 
Na początku tygodnia zapłaciłam fakturę, a dziś przyszedł mejl z podziękowaniem za wpłatę (podana suma) i z linkiem, że mogę sprawdzić stan mojego konta na stronie Orange. Pierwszy raz emotka  Nigdy tak nie było. Do tego w treści mejla mam jakiś dziwny numer niby wpłaty. Nie dostałam żadnej wiadomości, żeby wprowadzali takie zmiany jak mejle z podziękowaniem.
Próba oszustwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6152390 Napisano: 29.01.2016 21:36:43 w BelVita - konkurs śniadaniowy
barcza napisał(a):

buncia88 napisał(a):

barcza napisał(a):

tu masz rację jak nie masz gazety może być nawet jakaś aktualna gazetka promocyjna ze sklepu

* najlepiej z nowym konkursem emotka

Ostatecznie możesz z bonem na wycieczkę od Smolara z ostatniego konkursu emotka

Już wieczór, więc może mogę napisać - bon może okazać się za mały emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6151568 Napisano: 28.01.2016 16:03:47 w Pomocy!!!!
A ja znów szukam pomocy emotka  Tym razem w kwestii przyjemniejszej - ktoś doradzi w kwestii doboru moździerza kuchennego?  Zdecydowałam się na kamienny/marmurowy, a nie porcelanowy, ale nie wiem jaki. Może ktoś ma z konkretnego sklepu/dany model i podzieli się opinią.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6151514 Napisano: 28.01.2016 13:42:26 w Pomocy!!!!
snowflakemichałek13 emotka  człowiek uczy się na błędach. Pierwszy i ostatni raz. Człowiekowi się wydaje, że jak jest uczciwy to i wszyscy tacy są.

koper dziękuje emotka  dwa razy awizowana, czyli 2x14 dni czekania, aż ją wyślą z powrotem do mnie?
Twój sposób na przedpłatę kosztów wysyłki + ewentualnego zwrotu już wczoraj wprowadziłam przy kolejnej prośbie o pobraniową paczkę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6151442 Napisano: 28.01.2016 11:41:35 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Możesz zarezerwować miejsce(nie dawaj opcji płacenia), masz też wgląd które miejsca są już zarezerwowane - tyle, że u mnie trzeba być 15 min przed seansem bo z automatu anulują im się wtedy rezerwacje. Miałam tak ostatnio, kobietka za mną była 13 min przed seansem i sprzedawca stwierdził, że wszystkie rezerwacje już się anulowały a ja 3 min wcześniej bez problemu realizowałam.

Dziękuje 
A mogę wybrać miejsca oznaczone dodatkową opłatą +0,25 zł i zapłacić nimi kodami? Czy tylko te normalne miejsca?

tak emotka  tylko nie miejscówki VIP (jeśli są tak owe w Twoim kinie) ... te zwykłe (+0,25 itd) normalnie podchodzą pod voucher 

emotka  super, dzięki za uświadomienie! Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6151432 Napisano: 28.01.2016 11:28:20 w SZUKAM....
koniczynka123 napisał(a):

Możesz zarezerwować miejsce(nie dawaj opcji płacenia), masz też wgląd które miejsca są już zarezerwowane - tyle, że u mnie trzeba być 15 min przed seansem bo z automatu anulują im się wtedy rezerwacje. Miałam tak ostatnio, kobietka za mną była 13 min przed seansem i sprzedawca stwierdził, że wszystkie rezerwacje już się anulowały a ja 3 min wcześniej bez problemu realizowałam.

Dziękuje 
A mogę wybrać miejsca oznaczone dodatkową opłatą +0,25 zł i zapłacić nimi kodami? Czy tylko te normalne miejsca? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6151408 Napisano: 28.01.2016 11:07:29 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Czy w Multikinie idzie rezerwować bilety/miejsca internetowo, a później w kasie zapłacić za nie kodami z Wedla? 
Nigdy nie byłam w Multikinie emotka  i nie wiem jakie tam panują zasady. Bez rezerwacji boję się, że na miejscu może okazać się brak miejsc i kilometrowa wycieczka pójdzie na marne.

tak, możesz zarezerwować przez Internet, odebrać bilet w kasie (pokazując numer vouchera)

emotka
Dzięki.
Dopisałam jeszcze pytanie odnośnie wyboru miejsca - orientujesz się jak to jest? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6151401 Napisano: 28.01.2016 11:05:41 w SZUKAM....
Czy w Multikinie idzie rezerwować bilety/miejsca internetowo, a później w kasie zapłacić za nie kodami z Wedla? I czy można wybrać wtedy miejsca, które są oznaczone dopłatą + 0,25 gr? Czy można do nich dopłacić, czy zostają nam miejsca bez dopłaty?
W ogóle kto to wymyślił, żeby bilety w zależności od miejsca miały inną cenę!! W CC takich głupot nie ma.
Nigdy nie byłam w Multikinie emotka  i nie wiem jakie tam panują zasady. Bez rezerwacji boję się, że na miejscu może okazać się brak miejsc i kilometrowa wycieczka pójdzie na marne. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6151336 Napisano: 28.01.2016 09:39:41 w BelVita - konkurs śniadaniowy
joasiajulia napisał(a):


Pierwsze śniadanie od Belvity-nawet nie zadzwonili że już wysyłają ...
Firma powiesiła na bramie i też nie zadzwonili....
Czy wasze ciastka,też są w takich ilości i opakowaniu???

emotka
Te opakowanie ciastek to jest wyciągnięte z tego dużego kartonowego emotka  Ta firma przebija wszystkie! U jednych cały karton, u drugich pojedyncze ciastka, ale które można kupić na sztuki, a tu firma tak dla siebie łapie, że karton rozrywa i wyciąga po jednym emotka  Dobrze, że jeszcze pojedynczych ciastek nie dzielili emotka
Pisz koniecznie reklamację. Zarówno co do zachowania jak i zawartości śniadania.
To jest kilka listków pekińskiej, pomidor i rzodkiewka?? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6151191 Napisano: 27.01.2016 21:03:38 w Pomocy!!!!
barszcz napisał(a):

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość przysługuje jedynie tym konsumentom, którzy kupili towar od osoby fizycznej (tj. przedsiębiorcy). Taka sprzedaż zachodzi wówczas w modelu B2C, czyli na linii przedsiębiorca-konsument. Jeśli mamy do czynienia ze sprzedażą C2C, tj. osoba prywatna-osoba prywatna, wszystko zależy od dobrej woli sprzedającego, bowiem żadna ustawa nie nakazuje mu przyjmowania zwrotów sprawnych produktów. Znalazłam tylko coś takiego!gdyby odebrała ,nie mogłaby zwrócić,a tak to niestety nic nie możesz.Ja zawsze wysyłam z olx po przedpłacie na konto!

emotka  dziękuje
Ja też nigdy nie wysyłam emotka  Kilkadziesiąt rzeczy już sprzedałam. A teraz raz się ugięłam na gadkę o tym, że została oszukana, bla bla bla.. I wysłałam. A osoba się rozmyśliła jak paczka była w drodze, bo kupiła sobie ten sam przedmiot na miejscu i już nie chce!! 
Jestem tak wściekła. Bo nie dość, że kasa w plecy, czas, bo nie mam tego przedmiotu to jeszcze się boję, że przez te wysyłki, leżenie na poczcie uszkodzi się i wtedy będzie całkowita klapa. Wyświetl w wątku >>
0 0