Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika banka-manka

banka-manka

#6168559 Napisano: 03.03.2016 21:07:53 w SZUKAM....
Szukam co to może być za nagroda nadana dzisiaj InPostem od GoldenSubmarine ? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6168008 Napisano: 02.03.2016 20:01:52 w Wkurza mnie...
mkrzysiek napisał(a):

Wkurzają mnie jedne buty z New Balance seria 373 dzisiaj doszły  smierdzą klejem .Siostra wchodzi do pokoju i się pyta co kleiłem?emotka
Za 300zł spodziewałem się lepszych butów.
Wymienić nie mogę bo płaciłem voucherem.

Możesz wymienić emotka  Masz na to 14 dni od daty zakupu. 
Nie możesz jedynie ich całkowicie zwrócić. 
Buty kupione za Voucher obejmuje taka sama gwarancja i prawo wymiany. Zwrot jest niemożliwy, bo bon jest wykorzystany, nowego nie wydrukują, a gotówki nie mogą wydać. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6167850 Napisano: 02.03.2016 15:14:58 w Kupię...
Kupię bilety do CC ważne cały tydzień. Proszę o ceny na PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6167717 Napisano: 02.03.2016 12:48:49 w Kaufland konkursy
parole21 napisał(a):

Możecie mi przytoczyć pełną treść smsa? Bo do mnie doszło coś takiego Kaufland Troszczymy (...) na kaufland@tqg.pl wyślij dane wymagane w pkt 13...

I u mnie to samo. Ucięte pół wiadomości. Ostatnim razem też tak było. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6167525 Napisano: 02.03.2016 09:18:33 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

Wkurza mnie syf na środku nosa. Nie wiem jak go zakamuflować, nie tapetuję się. Skubany wyrósł centralnie i w dodatku sączy się z niego, tryska choćby wulkanem radości.  Pozostaje tylko ciachnąć selfie emotka

W kryzysowych sytuacjach kleiłam plaster na takie dziady emotka
Może i zwraca na siebie bardziej uwagę, ale przynajmniej nie widać, że to syf - a do niego to zawsze było multum komentarzy, rad itp.A tak - zadrapałam się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6167524 Napisano: 02.03.2016 09:17:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
logos89 napisał(a):

Dziś poszło zgłoszenie w carex a Pani w rossmanie chyba się czaiła na paragon bo się ociągała z wydaniem go emotka  W rossmanie promocja na carex zapas 500 + mydło 250 za 8 zł

Dzięki za info!  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6167330 Napisano: 01.03.2016 20:35:34 w SZUKAM....
benasia napisał(a):

Czy ktoś orientuje się ile mniej więcej może kosztować - czy w ogóle opłaca sie - naprawa aparatu Nikon Coolpix l27 któremu zaciął się obiektyw?

Obiektyw czy migawka?
Warto podejść do punktu serwisowego (takiego co się zna na aparatach) i zapytać - znają się, mieli pewnie podobne przypadki, wiedzą ile kosztuje wymiana danej części, jeśli to ona jest zepsuta  emotka
Ostatnio zepsuła mi się migawka w Nikonie D3100 - naprawa 500 zł, a to jeszcze na używanych częściach (poszła malutka część z migawki, a trzeba było całość wymienić). Opłacało się. Choć nowy bez obiektywu kosztuje ok. 1 tys. Ale zależało mi na naprawie. Faceta gadał, że teraz robią bardzo słabe 'środki', a ich naprawa przewyższa wartość aparatu. Taki myk. 
Naprawdę warto do renomowanego serwisu, nie musi być sieciówka. W zwykłych elektrycznych ręce mi rozkładali.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6166949 Napisano: 01.03.2016 11:08:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

Z przepisów wedla, ktoś już zwróci im uwagę na fb, więc może coś z tym zrobią. Rozbawił mnie gulasz- facet położył jakąś sałatę i pomidorki i mamy... gulasz emotka :D

Mnie się chce śmiać z tych ich moderacji emotka  Jak mogli nie zauważyć, że ktoś dodał zdjęcie ich autorstwa jako swoje przy zgłoszeniu?
Albo, że 10 osób o różnych imionach dodaje to samo zdjęcie? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6165793 Napisano: 26.02.2016 19:05:33 w Czy informują/ informowali?
Będę upierdliwa - czy kogoś dziś informowali z Tago, piernikowy domek? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6165298 Napisano: 25.02.2016 20:57:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

MartaZey napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Karmellove - nie wierze, że 4/5 zwycięzców to filmy...  emotka

a wiecie jak się kręci takie filmy? Czy to po prostu dużo zdjęć zmontowanych z podkłądem muzycznym?
https://youtu.be/rSqk2jHG7co

Ten jest akurat fajowski emotka  emotka

Filmik bardzo fajny.
Ale nie wiem czy to ta sama Pani, która jest fotografem. Trudno wygrać, z profesjonalistami, którzy mają zaplecze.
https://www.facebook.com/AMMCStudio
https://www.faceb.../?type=3&theater Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6165172 Napisano: 25.02.2016 16:55:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MartaZey napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

http://karmellove.wedel.pl/
Chłopak wygrała czekolady.
Ale ten patent, styl i zdjęcia 'na laboratorium/ widziałam już chyba w 3 konkursach, na pewno instagramowych PZU Kariera i innych, też na IG. Ktoś chyba zarzucał, że ciągle powielany ten sam pomysł.

Ale o ktorym zgloszeniu mowa?

Widzę, że nie dodaje się konkretne zgłoszenie,.
http://karmellove.wedel.pl/f9b3f9d7f6fa/
Może teraz będzie działać. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6165165 Napisano: 25.02.2016 16:48:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
http://karmellove.wedel.pl/
Chłopak wygrała czekolady.
Ale ten patent, styl i zdjęcia 'na laboratorium/ widziałam już chyba w 3 konkursach, na pewno instagramowych PZU Kariera i innych, też na IG. Ktoś chyba zarzucał, że ciągle powielany ten sam pomysł. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6165016 Napisano: 25.02.2016 12:40:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zonka78 napisał(a):

Też czekam, ale zgłoszeń było tak dużo, że raczej marne szanse emotka

Przenoszę tutaj, żeby było na temat, a tam bez karniaka emotka
Tak, jest bardzo dużo zgłoszeń. Jednego razu przeglądałam pod rząd około 50 zgłoszeń (więcej nie dałam rady). 40 z nich przedstawiały dzieci w różnej kombinacji, raczej kiepskiej jakości, a pozostałe koty/psy i inne zwierzęta.
Na pewno są lepsze i gorsze zgłoszenia. Na lepsze się nie na tknęłam. 90 % z nich to dzieci, dzieci, dzieci.... Ale też nie oglądałam ich jakoś bardzo dużo. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6165002 Napisano: 25.02.2016 12:18:35 w Czy informują/ informowali?
lola.lola napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Czy Karmellove Wedla już informowało ?

Nikt się nie chwalił.
Wg regulaminu najpóźniej w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu, mają więc czas do niedzieli. Stawiam, że dziś lub jutro będą informować.

Ok, to dobrze bo widziałam w MDW, że ktoś pisał o zestawie Wedla i myślałam, że może chodziło o zestaw czekolad emotka  więc jest jeszcze minimalna szansa emotka

Też widziałam. I napisałam PW - to jest wygrana z konkursu Wedla na FB emotka
Na karmellove jeszcze szansa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6164973 Napisano: 25.02.2016 11:33:48 w Czy informują/ informowali?
lola.lola napisał(a):

Czy Karmellove Wedla już informowało ?

Nikt się nie chwalił.
Wg regulaminu najpóźniej w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu, mają więc czas do niedzieli. Stawiam, że dziś lub jutro będą informować. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6164910 Napisano: 25.02.2016 09:56:23 w SZUKAM....
maryam napisał(a):

Jak długo czeka się na dodanie pracy w testowaniu przepisów Wedla?

Ja czekałam prawie 2 dni.
Coś wolno wrzucają. Na stronie raz na jakiś czas się aktualizują.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6164618 Napisano: 24.02.2016 16:47:26 w Czy informują/ informowali?
olciak napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Znów pytam - czy Tago do kogoś dzwoniło? Może być PW. 
Nie wiem czy jest jeszcze na co czekać.

chyba można mieć jeszcze nadzieję, bo dopiero wczoraj rano odczytywali @

Dziękuje za informację.
Ja niestety nie dostałam potwierdzenia, że wiadomość odczytana.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6164606 Napisano: 24.02.2016 16:31:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noisy0000 napisał(a):

Ja w weekend będę na warszawskiej cavaliadzie, poczęstuję konia milką i może sobie cyknie ze mną selfie emotka

Ale, że koń też będzie na zdjęciu?
Gdzieś niedawno czytałam artykuł - facet z synem zrobili sobie fotkę, razem z koniem, co był na łące. Wygrali chyba wycieczkę. Zgłosiła się właścicielka konia, że zgody nie udzieliła i jej się należy nagroda. Organizator chyba w końcu podarował dwie wycieczki dla gościa i właścicielki konia emotka  To chyba była Anglia.
Więc uważaj z tym koniem, bo jeszcze o naruszenie praw autorskich będą Cię ścigać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6164598 Napisano: 24.02.2016 16:11:36 w Czy informują/ informowali?
Znów pytam - czy Tago do kogoś dzwoniło? Może być PW. 
Nie wiem czy jest jeszcze na co czekać. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6164593 Napisano: 24.02.2016 16:02:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

A może teraz tak we dwoje? Położyć się oczywiście. W końcu Milka zbliża emotka

Gratulacje dla zwycięzców emotka  

W kuchni - było.
W sypialni - było.
W pokoju dziecięcy - było.
Na schodach/korytarzu - było.
W łazience - było.
To gdzie teraz fote trzeba strzelić? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0