Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika banka-manka

banka-manka

#6195664 Napisano: 12.05.2016 13:59:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś zdradzi, albo pochwali się czy gra w Belvicie na Wrocław? emotka
Duża konkurencja? Bo nie wiem czy próbować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6195522 Napisano: 12.05.2016 11:02:18 w SZUKAM....
defed napisał(a):

Niedawno sprzedawałam kilka przedmiotów (małe rtv/agd) i wszystkie wysyłałam paczką24/48. Na formularzu nadania paczki jest miejsce na informacje o jej zawartości. Gdy panie widziały słowo "głośnik",""telefon"itp., próbowały mi wmówić, że muszę ubezpieczyć paczkę, skoro takie wartościowe rzeczy przesyłam. Ale to nie prawda, nie muszę. Na czyjejś niewiedzy można łatwo zarobić. Trzeba być czujnym  emotka

Ale ubezpieczenie w tej formie przesyłki nic nie kosztuje? 
Przynajmniej moje babeczki nic nie biorą emotka  A same mi to podpowiedziały. I teraz zawsze ubezpieczam i to na dość dobrą kwotę emotka  (co też Panie sugerowały).
Wiem, że w tych zwykłych paczka pocztowych (żółte kartki) w zależności od podanej wartości rośnie cena (przy drogich rzeczach nawet i 20-30 zł sobie liczą). Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6195521 Napisano: 12.05.2016 11:00:23 w SZUKAM....
defed napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Czy listem poleconym muszę wysyłać rzeczy tylko w kopercie czy może też to być mała paczka w kartoniku? 

List polecony dokładniej nazywa się: PRZESYŁKA POLECONA o wadze max 2kg i może mieć 2 gabaryty A i B różniące się cenami.
A to czy jest to koperta czy kartonik, czy nawet przedmiot owinięty papierem toaletowym i workiem na śmieci (ostatnio taką przesyłkę dostałam) - to BEZ RÓŻNICY emotka  Byle mieściło się w normach:

  emotka  bardzo dziękuje! 
Najwyżej moim kumatym Paniom na poczcie rzucę tymi przepisami! Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6195401 Napisano: 12.05.2016 07:50:24 w SZUKAM....
Czy listem poleconym muszę wysyłać rzeczy tylko w kopercie czy może też to być mała paczka w kartoniku?  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6195202 Napisano: 11.05.2016 17:23:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Ktoś ostatnio pisał, że rowery z Belvity są wystawione w sklepach i że to konkretnie one są do wygrania i odbioru - skąd takie info? (...)


Stąd, że po co by mieli wystawiać na sklepie rower, którego nie można wygrać? emotka Widziałam go dziś: nie jest żółty, raczej taka zabielona, niedojrzała cytryna; opony brązowe.

No widziałam go dziś, oglądałam. I pisało na nim 15". A w regulaminie jak byk 19" emotka
Specjalnie wybrałam ten sklep, żeby rower był duży. Na tej 15" to kolana będę miała pod brodą.
Kolor i model bardzo fajny. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6195176 Napisano: 11.05.2016 16:52:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Ktoś ostatnio pisał, że rowery z Belvity są wystawione w sklepach i że to konkretnie one są do wygrania i odbioru - skąd takie info?
Byłam dziś w Simple i fakt stoi rozłożony, piękna wystawka, plakat gigant itp. No ale to na pewno nie jest to ten rower, co do wygrania, bo to był mikrus na siedmiolatkę emotka  A na ten sklep wypada akurat 19. 
No i w regulaminie pisze, że wysyłka do 30 czerwca - więc w końcu jak to jest? Skąd jest ta informacja, że do odbioru w sklepie?

7. Celem odbioru Nagrody w Konkursie, Laureat zobowiązany jest w sposób wskazanyw niniejszym ustępie, lecz najpóźniej do dnia 30 czerwca 2016 r. stawić się osobiście
w Punkcie Sprzedaży, który Laureat wskazał w zwycięskim Zgłoszeniu. Odbiór Nagrody
będzie wiązał się z koniecznością przedstawienia przez Laureata dowodu tożsamości oraz
podpisania stosownego protokołu odbioru Nagrody.

Andii dziękuje emotka  Chyba znów pomieszałam regulaminy, ze starym Belvita. 
Tylko teraz znów mnie zastanawia co z tym rozmiarem, bo wystawiona była 15", a wg regulaminu na ten sklep przypada 19". Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6195167 Napisano: 11.05.2016 16:45:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś ostatnio pisał, że rowery z Belvity są wystawione w sklepach i że to konkretnie one są do wygrania i odbioru - skąd takie info?
Byłam dziś w Simple i fakt stoi rozłożony, piękna wystawka, plakat gigant itp. No ale to na pewno nie jest to ten rower, co do wygrania, bo to był mikrus na siedmiolatkę emotka  A na ten sklep wypada akurat 19. 
No i w regulaminie pisze, że wysyłka do 30 czerwca - więc w końcu jak to jest? Skąd jest ta informacja, że do odbioru w sklepie? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6194802 Napisano: 11.05.2016 09:37:52 w SZUKAM....
dang21 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Jadę dziś na zakupy Belvitowe - chciałam się upewnić - kupujemy DWA produkty wymienione w załączniku, nie ważne za jaką kwotę! (w Mili było za 10 zł - tu tego nie ma?).
Czy jest teraz jakaś promocja w Simple coś gratis, coś taniej itp. Żeby potem nie było zaskoczenia na paragonie, że dziwnie opisane emotka
emotka

Dokładnie,  trzeba zakupić po prostu dwa produkty bez względu na cenę emotka

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6194758 Napisano: 11.05.2016 08:20:48 w SZUKAM....
Jadę dziś na zakupy Belvitowe - chciałam się upewnić - kupujemy DWA produkty wymienione w załączniku, nie ważne za jaką kwotę! (w Mili było za 10 zł - tu tego nie ma?).
Czy jest teraz jakaś promocja w Simple coś gratis, coś taniej itp. Żeby potem nie było zaskoczenia na paragonie, że dziwnie opisane emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6193651 Napisano: 09.05.2016 14:05:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Na zapas się wpisuję emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6193614 Napisano: 09.05.2016 13:24:53 w SZUKAM....
assal napisał(a):

Banka-manka: Wszystkie nagrody są pokazane w gazetowym wydaniu  emotka

To nie wiedziałam! To będzie jeszcze coś ciekawego?  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6193605 Napisano: 09.05.2016 13:15:17 w SZUKAM....
assal napisał(a):

Teraz torebka piękna, ale podatek 250. Chyba poczekam na zegarki emotka

Zegarki? A skąd wiesz, że będą? Albo kiedy?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6193575 Napisano: 09.05.2016 12:52:52 w SZUKAM....
assal napisał(a):

Banka-manka: Poza wpadką przed weekendem majowym, gdzie im się śpieszyło bardzo i raz dwa rozwiązali z cztery konkursy, średnio dwa dni po zamknięciu danej edycji można wypatrywać maila  emotka

emotka  dziękuje!
Brałam udział pierwszy raz, bo i nagroda wpadła w oko. Teraz tylko kciuki trzymać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6193543 Napisano: 09.05.2016 11:52:15 w SZUKAM....
Czy komuś udało się wygrać w urodzinowym konkursie Glamour (oprócz jednej osoby, która upolowała płaszcz)? Czy oni daje powiadamiają o wynikach przed zakończeniem etapu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6193109 Napisano: 07.05.2016 16:36:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noisy0000 napisał(a):

A ja wam powiem, że mnie nie zachęcają te sałaty Fit&Easy emotka  jakieś takie spocone i zaparowane sobie leżą w tych (o)BAGACH

To zależy jaki sklep, jaki termin ważności i jak je przechowują. Czasem naprawdę wyglądają niepatetycznie emotka  
Kolejna kwestia to połowa paczki to nie sałata a twarde łodygi emotka  
Jedynie dobre są same sałaty rukola, roszponka itp. Dobre, bo nie trzeba myć emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6193090 Napisano: 07.05.2016 13:31:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

Te torby Obag w konkursie Fit&Easy to są te w największym rozmiarze? Bo ten uchwyt jest taki mały, że chyba nie da jej się nosić na ramieniu?

Tu dają te krótkie rączki (tak wnioskuję  z obrazka emotka  ), a są też długie - zawsze później można dokupić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6193000 Napisano: 06.05.2016 21:17:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Czy ktoś może mi napisać ile torebek dziennie dają w Fit&Easy? Nie mam dostępu teraz do regulaminu emotka

Każdego dnia do wygrania będzie 5 modnych toreb marki O Bag

Dziękuje bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6192997 Napisano: 06.05.2016 21:13:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś może mi napisać ile torebek dziennie dają w Fit&Easy? Nie mam dostępu teraz do regulaminu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6192797 Napisano: 06.05.2016 14:15:45 w SZUKAM....
defed napisał(a):

nie kupowałam jeszcze, bo opakowania miały b.krótki termin ważności, więc nie wiem
moje ITM też zamknęli - 24 kw - na zawsze  emotka emotka

dzięki emotka
Zastanawiam się, czy taką mieszankę da się zamrozić. Jarmuż, bez problemu (też jest na liście). Nie wiem jak sama sałata.
Gdzieś słyszałam, że niby ITM ma się całkiem zamknąć, ale patrząc po ilości konkursów nie chce mi się w to wierzyć. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6192790 Napisano: 06.05.2016 14:09:19 w SZUKAM....
defed napisał(a):

@banka-manka - tak, w Biedrze także są Fit&Easy, choć przewaga jest tych biedronkowych i trzeba uważać, jak z podróbami coli emotka

emotka  dziękuje!
Napisz jeszcze, że paragon dobrze opisany to będzie super emotka
Bo Netto ma kijowe emotka  Do tego źle kupiłam, bo rukolę, a ona nie wchodzi na promo. I tak 12 zeta wydane, zgłoszenie nie posłane emotka
ITM miało wszystko, ale zamknęli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0