Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika inter81

inter81

#6400768 Napisano: 07.09.2017 23:08:58 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Byłam dziś w Kauflandzie na zakupach.Po odejściu od kasy,ukucnęłam ,żeby poukładać sobie w torbie zakupy,(a miałam ich sporo),więc położyłam parasol obok.Zapomniałam go zabrać,uszłam,może z 10m i skojarzyłam ,że nie mam parasola.Cofnęłam do kasy i pytam kasjerkę,czy nie został parasol? Kasjerka i klienci powiedzieli, że jakaś starsza pani podniosła go , więc kasjerka mówi mi, że mam iść zobaczyć do informacji, może pani zostawiła.Oczywiście, poszłam i co?baba nie zostawiła,tylko sobie zabrała.Jeżeli ja cofnęłam się ,to ona musiała mnie mijać !!! Złodziejstwo w biały dzień emotka Parasol kupiłam tydzień temu, fajny składany, taki podręczny.Całe szczęście,że nie padało, jak wracałam,bo jeszcze więcej bym była wkurzona emotka

Ja tak w ubiegłym roku straciłam telefon... nie zdążyłam wyjść ze sklepu, trwało to minuty, dzwonię z drugiego telefonu i już wyłączony. Musiał zabrać go ktoś kto stał tuż za mną w kolejce... Masakra. Żeby to jeszcze był jakiś iPhone za 3 tysiaki, a to był badziew kupiony 3 lata wcześniej za 300 zł i jeszcze całą szybkę miał stłuczoną.... ludzie są okropni. 

teraz to pikuś, wystarczy miec spisane IMEI telefonu i zgłosić na policję, nie muszą nic robić więc wykrywalność bez problemu jeśli się ktoś zaloguje wiadomo kto(teraz wszystkie nr zarejestrowane) kilka lat temu kolega kupił tel z szemranego źródła ale spadł mu z klatki schodowej 4 piętro na sam dół za 2 godziny byli u niego panowie z wizytą powiedział że kupił od cyganów na dworcu i nie jest w stanie wskazać kto mu go sprzedał Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6400765 Napisano: 07.09.2017 23:04:42 w Wkurza mnie...
mio napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Pojechałam na zakupy, rozdzieliłam je na 2 paragony, sprawdziłam czy dobrze wszystko podzieliłam i co... W domu zorientowałam się, że kupujac Almette, wzięłam te bez kodu  emotka

 ja na odwrót kupiłam Almette z kodem a nie wziełam paragonu  emotka emotka

zagrajcie na dwie/dwoje wspólnie, może to znak od losu? Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6400764 Napisano: 07.09.2017 23:01:58 w Wkurza mnie...
1mariusz napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Byłam dziś w Kauflandzie na zakupach.Po odejściu od kasy,ukucnęłam ,żeby poukładać sobie w torbie zakupy,(a miałam ich sporo),więc położyłam parasol obok.Zapomniałam go zabrać,uszłam,może z 10m i skojarzyłam ,że nie mam parasola.Cofnęłam do kasy i pytam kasjerkę,czy nie został parasol? Kasjerka i klienci powiedzieli, że jakaś starsza pani podniosła go , więc kasjerka mówi mi, że mam iść zobaczyć do informacji, może pani zostawiła.Oczywiście, poszłam i co?baba nie zostawiła,tylko sobie zabrała.Jeżeli ja cofnęłam się ,to ona musiała mnie mijać !!! Złodziejstwo w biały dzień emotka Parasol kupiłam tydzień temu, fajny składany, taki podręczny.Całe szczęście,że nie padało, jak wracałam,bo jeszcze więcej bym była wkurzona emotka

Ja tak w ubiegłym roku straciłam telefon... nie zdążyłam wyjść ze sklepu, trwało to minuty, dzwonię z drugiego telefonu i już wyłączony. Musiał zabrać go ktoś kto stał tuż za mną w kolejce... Masakra. Żeby to jeszcze był jakiś iPhone za 3 tysiaki, a to był badziew kupiony 3 lata wcześniej za 300 zł i jeszcze całą szybkę miał stłuczoną.... ludzie są okropni. 

A ja pół roku temu,właśnie w Kauflandzie w toalecie znalazłam nowiutkiego IPhone i poszłam zanieść do informacji.Przyszła po niego dziewczyna.Należę do uczciwych ludzi i nie popieram kradzieży emotka

W zeszłym tygodniu pojechaliśmy wreszcie do Cetniewa .Poszliśmy na basen ,była z nami tylko grupa emerytów na aerobiku.Przy wyjściu okazało się ,że mężowskie klapeczki wcięło...No cóż ,mogę tylko pochwalić męża za dobry gust! emotka emotka

co do basenu to u nas na basenie kilka razy w tym roku (Rybnik) była kupa ludzi... co do parasola kiedys jak robiłem jako listonosz znalazłem jeden powiesiłem na płocie za 2 minuty podjeżdża auto gdzie jest parasol który ktoś z nich zgubił że mam oddawać ale im było głupio jak powiedziałem że na płocie powiesiłem żeby nie zniszczyło. ogólnie kilka rzeczy jak znalazłem i oddałem to tylko kłopoty później przez to miałem lepiej popatrzeć czy nikt nie widzi brać i citaka Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6400730 Napisano: 07.09.2017 21:53:25 w Lay's
a zwrotki dalej odsyłają w lays maxx? Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6400302 Napisano: 07.09.2017 08:34:32 w Mam problem...
paragon będzie taki sam na cały kraj więc nie bójta Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6400301 Napisano: 07.09.2017 08:31:52 w Wkurza mnie...
kinzao napisał(a):

Wkurza mnie tłumaczenie Panią w marketach po co mi pieczątka na do d... opisanym paragonie! emotka Dzisiaj miałem całą przeprawę z Panią z Intermarche, która zaczęła mi rzucać tekstami, że takie przybijanie pieczątek jest nielegalne O.o emotka Długo musiałem jej tłumaczyć, że opis żelu pod prysznic w żaden sposób nie sugeruje produktu Palmolive i tylko dlatego proszę o potwierdzenie tego co kupiłem... ostatecznie pieczątkę dała, ale 5 minut walenia głową w mur bo w moim zapyziałym mieście chyba jestem jedynym, które gra w konkursach i śmie prosić o takie rzeczy...

opis jest ten sam na cały kraj fakt faktem intermasze ma beznadziejnie opisane produkty,  jedynie to chyba piwo pisze konkretnie jaka marka Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6400298 Napisano: 07.09.2017 08:26:16 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

Wkurza mnie ilosc konkursów na Carex, Luksja, Palmolive, NIVEA .... z 15 butelek pod zlewem a ZERO płynu do naczyń. emotka  bez konkursu głupio kupić.

myj mydłem w płynie, skoro ja myje ręce płynem do mycia naczyń i cifem żeby doszorować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6399650 Napisano: 05.09.2017 15:20:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
aneczka-p napisał(a):

50 zł Kaufland - Poczuj wakacyjną świeżość (wczoraj nieodebrane połączenie, dziś sms) emotka

"Masz tak samo jak ja" Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6399397 Napisano: 05.09.2017 10:14:38 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

Genialne , jak dział marketingu Biedronki, wie dokładnie KIEDY zrobic promocjie emotka Od 31 -08  emotka   
pr

przedtem to sprite ani fanty nie było w puszeczkach oni wiedzieli o tym dokładnie od 4 tygodni co zrobić żeby sie nie narobić a zarobić Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6399393 Napisano: 05.09.2017 10:12:54 w Wkurza mnie...
czy jest tu na forum cwaniaczek co odkręca luksje na auchan Żory i odkłada na półkę? odkreca, zakręca a ja kupiłem i mi sie wylało na zakupy bo niedokręcone było a nie zauważyłem. Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6399391 Napisano: 05.09.2017 10:07:15 w Lay's
filemon02c napisał(a):

Najgorsze jest to,że się czeka i ma się nadzieję na wygraną..Jak przychodzi co do czego to później figa z makiem xD 

zawsze można zostawić sobie tą nadzieję, a i tak się wygrywa najcześciej wtedy jak się o tym zapomni aż tu nagle surprise Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

inter81

#6399338 Napisano: 05.09.2017 07:34:27 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
izak1000 napisał(a):

Dlaczego właśnie  na dom dziecka?

z początku z 2 lata temu stawałem pod biedronką i dzieliłem dzieciom których nie było stać ale pod biedronke przyszli dla towarzystwa z kimś kto akurat naszkrobał 1,20 ale ludzie dziwnie sie patrzyli i czułem sie jak zboczeniec Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6399252 Napisano: 04.09.2017 21:05:42 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
bibeck napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pingu4 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

rebelmen napisał(a):

A gdzie najtaniej Crunchips 140 Gram ?

pytałam ale jeszcze nikt nie wie. ja jutro spróbuję w żabce

w żabce do środy po 3,49 sztukaw tesco chyba jeszcze trwa promocja 2 za 7 zł

te małe opakowanie 140gr za 3,49 - to faktycznie taniocha

Dla kogoś, kto chce tylko zagrać w konkursie, a nie je tej trucizny, to cena atrakcyjna. Ja sam niestety Laysy już utylizuję, bo szkoda zdrowia mojego i innych.

ja to oddaje na dom dziecka te wszystkie śmieciowe produkty spożywcze Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6399114 Napisano: 04.09.2017 16:51:00 w Połączenia nieodebrane
618690401 dzisiaj no 13:37 ktoś coś? z góry dzięki jak ktoś coś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6399102 Napisano: 04.09.2017 16:24:36 w Informują
maile z kauflanda "wspólnie dbamy o wasze piękno" niestety w moim przypadku o dyskwalifikacji bo w zgłoszeniu wpisałem nr paragonu a nie nr systemowy lub tranzakcji ktos jeszcze tak wtopił czy tylko ja takie szczęście mam? Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6398782 Napisano: 04.09.2017 09:13:40 w Auchan
bruce napisał(a):

joasiunia napisał(a):

W budzie psa wygrało w poprzednim etapie, nie spodobało się w ogrodzie, w garażu, u sąsiadki, w fotelu, pod warzywami dla dzieci na talerzu, w fortepianie, w ciescie na święta i w bułce kajzerce   emotka  

emotka emotka  Ale wyobraźnia! emotka Ostatnie zdecydowanie jest najlepsze, ale pewnie organizatorzy sądzili, że to plagiat. emotka (Oczywiście żartuję, żeby nie było... emotka emotka emotka  - edit - splagiatowane to by było w stu procentach, gdybyś jeszcze dorzuciła - w gaciach skrzypka, nawet niekoniecznie na dachu emotka ).

w bułce kajzerce to akurat w np lista shindlera na szybko owijaja w chleb fanty pierscionki itp i połykają Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

inter81

#6398499 Napisano: 03.09.2017 08:21:18 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
agakaz2 napisał(a):

rebelmen napisał(a):

A gdzie najtaniej Crunchips 140 Gram ?

pytałam ale jeszcze nikt nie wie. ja jutro spróbuję w żabce

nie chce więcej kupować chipsów do końca roku tak jakby mi sie mocno przejadły emotka dzieki osobom powyżej za odpowiedź o carex Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

inter81

#6398443 Napisano: 02.09.2017 21:13:58 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
gdzie wogóle kupic te CAREX? są w np tesco, auchan? Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6397921 Napisano: 01.09.2017 17:37:52 w Smolar
jedni będą się wozić autami jak paniska a pozostali będą mogli wąchać ich spaliny i leczyć pognite od coli zęby. Wyświetl w wątku >>
0 1 madllen

inter81

#6397059 Napisano: 31.08.2017 13:18:36 w Dyskusje o loteriach
luckyluk34 napisał(a):

ladyinred napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

a czemu te zawleczki z żywca trzeba trzymać aż do 4 października?

Bysmy długo pamiętali, że daliśmy się wpuścić w maliny emotka

Ja zgłosiłem w loterii łącznie około 3200 kodów i nic...Kolejna loteria gdzie ewidentnie widać, że w losowanie była ingerencja ludzka. 
Najpierw pierwsze dwie nagrody po 300k wygrały Panie z Warszawy o nazwisku S. Co dziwne żadna z tych Pań nie wygrała nagrody 3300zł, ani żadna z pozostałych miejscowości wygrywających 300k. 

z tego co mi tu teraz podpowiada znajoma to panie s również wygrywały w heineken Wyświetl w wątku >>
0 0