Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika inter81

inter81

#6467929 Napisano: 27.02.2018 18:40:20 w co chcielibyście wygrać?
cb656 napisał(a):

maverick napisał(a):

Główna z Kamisa  emotka

Ale to przecież loteria nie rywalizacja konkursowa emotka
Patrząc w ten sposób, to mnie się marzy wygrana pierwszego stopnia w europejskiej loterii pieniężnej... emotka

tak mi się jakoś skojarzyło ze skupieniem https://www.youtu.../watch?v=Co6d7UBPStA Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6467518 Napisano: 26.02.2018 16:24:23 w Lay's
nie cierpię chipsów ,coli itp u mnie w hurtowni makro brak w kaufie brak a gdzie indziej zapominałem zobaczyć nie ta pora roku na rower, Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6466867 Napisano: 23.02.2018 17:15:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jesienna mobilizacja kolejny konkurs i brak pokazania jakże cudowne nazwy wygrały żeby wszystko było tylko wiadome szanownemu żuri Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6466160 Napisano: 22.02.2018 10:10:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
taalvikki napisał(a):


czemu? jak powiedział klasyk, miej swoje sprawdzone patenty i pisz to samo lekko przerobione hasło, skoro uważasz, że tak to działa.

wtedy tak czy tak musisz się wysilić i cokolwiek wymyślić, a w durnych loteriach idziesz na ilość. dla mnie loterie zabijają radość konkursowania, bo nie trzeba kombinować, nawet głupich wierszyków wymyślać, tylko wklepywać jak maszyna, która potem będzie to wybierać. no frajda, że hoho! 

już nie wspomnę o tym, że im więcej kupujemy losów, tym mniej na tym zyskujemy my, a więcej kto? producent. tak więc, ok, chcesz innym napędzać kasę a nie sobie, to kupuj po tysiąc losów. emotka może połowa ci się zwróci, a może nie. emotka
--------------------------------------

driga talviki widocznie wymyślam zawsze takie durne i denne i żenujące rzeczy że nigdy nie wygrywam a moja kreatywność jest poniżej zera, co w tym ciekawego? nakupić produktów których sie nie potrzebuje a potem nie wygrac bo tak zwane jury ma jakiś koślawy gust, jeśli ktos ma więcej losów to chyba logiczne że powinien miec więcej szans w losowaniu a nie od razu być odrzucanym jak np u smolara gdzie ludzie posłali po 3-4 zgłoszenia i cieszyli paszcze że 2/3 albo 3/4 a wg regulaminu 1 na gospodarstwo domowe. widocznie jurorom podoba się twój tak zwany gust i pomysłowość. a według twojego rozumowania im więcej losów to taka osoba powinna mieć mniej szans. pominusuj se moje posty bo prawdy nie zdzierżysz Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6465786 Napisano: 21.02.2018 09:45:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):


Na pewno jest sposób, ale: nie podadzą Ci go ludzie, którzy nie wyrywają (bo nie wiedzą) + nie podadzą Ci go ludzie, którzy wygrywają (to logiczne).

Moim zdaniem wszelkie konkursy/loterie na same kody z kapsli są durne do kwadratu, bo pracownicy knajp mają tego od zaje*. Taka ogólnopolska fikcja, że zwykły śmiertelnik może coś ugrać.

czemu? jakby powiedział klasyk załóż knajpe albo zatrudnij się w barze i wbijaj ile kodów chcesz nikt ci nie broni, ktoś na forum pisał że skupił  ponad 2 tysiące kapsli z żywca i figa z makiem, brat był w zeszłym roku na LM i jedna osoba rok wcześniej wygrała wyjazd za 2 dwa wpisane kapsle. w pierwszy dzień osoba wpisała 5 kapsli i wygrala PS4 i piłke i już od tej pory nie
gra. to samo mogę powiedzie o konkursach wygrywają ci co mają sprawdzone patenty bo posyłają to samo lekko przerobione od lat a durne jury to kupuje, wole jak uczciwie losuje maszyna niż wybiera nie wiadomo kto a że ktos ma więcej losów od innego nikt nie broni innemu dokupić losów. Wyświetl w wątku >>
0 1 taalvikki

inter81

#6465686 Napisano: 20.02.2018 20:34:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
shineoff napisał(a):

Tak samo się sprawdzało jajka niespodzianki - te cięższe miały zazwyczaj figurki (kolekcjonowaliście? emotka  ), te lżejsze jakieś beznadziejne nagrody. Teraz to już w ogóle rzadko kiedy można trafić figurkę, same bylejakie te zabawki. 

ja ostatnio co kupiłem to chyba jak hipopotamy a to było przed 1995 emotka i wtedy rzeczywiście w co piątej była figurka i nawet na "wydmuszce" były tak ustawione że w co piątej było wystarczyło trafić pierwsza a potem juz co piatą szło policzyc ale i tak nie było kasy żeby pozwolić sobie na wiecej niz 2 w miesiącu Wyświetl w wątku >>
1 shineoff 0

inter81

#6464761 Napisano: 17.02.2018 18:06:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
shineoff napisał(a):

Wszystko kwestia szczęścia. Na wakacjach zbierałam kapsle Specjal na kufle. Przy okazji podniosłam inne...i co. .Znalazłam 3 na których było  piwo,które odebrałam w sklepie. Potem na You tube oglądałam kolesiów co nakupowali piw i sprawdzali prawdopodobieństwo. Nie wierzyłam,że na tyle mieli tak mało, a ja na parę sztuk 3 piwa.

 Ja miałam takie szczęście z Big Milkami emotka  Na 10 kupionych 8 wygrywało, a często wygrany też miał szczęśliwy patyczek! Ha, pamiętam jak dzieciaki macały patyczki, czy są na nich napisy o wygranej emotka   

i dlatego potem zaczęli robić logo na każdym a info o wygranej jest wsadzane w loda Wyświetl w wątku >>
1 shineoff 0

inter81

#6464600 Napisano: 16.02.2018 19:00:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
apoccalipsa napisał(a):

inter81 napisał(a):

Ta pani tymi 5 kodami od niechcenia trafiła chyba również piłkę w tym dniu,no chyba że taka zbieżność danych.To nawet lepszy fuks niż jak fortuna w 1972. emotka  

no właśnie nieprawdopodobne lecz prawdziwe bo to koleżanka jest i  stąd wiem

i dlatego rozsyłasz pw   ,,tlumacząc,, jej podwójną wygraną 5 kodami? emotka  
nie musisz tego robić, miała szczęście i tyle na ten temat emotka  

bo dopiero potem ujrzałem że pytałaś stronę wcześniej...opisałem jak było i tyle ale nie było w tym żadnego spisku z mojej strony pozdrawiam Wyświetl w wątku >>

inter81

#6464549 Napisano: 16.02.2018 16:55:06 w Dyskusje o wynikach konkursu

Ta pani tymi 5 kodami od niechcenia trafiła chyba również piłkę w tym dniu,no chyba że taka zbieżność danych.To nawet lepszy fuks niż jak fortuna w 1972. emotka  

no właśnie nieprawdopodobne lecz prawdziwe bo to koleżanka jest i  stąd wiem Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6464287 Napisano: 16.02.2018 09:41:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
poprostuanette napisał(a):

serio uważasz że osoby zaqsiadające w jury nie zorientują się ze np taka praca http://deserzserc...tml#lg=1&slide=0
http://deserzserc...tml#lg=1&slide=1 http://www.deserz...877921ii-172-m.jpg  jest sciągnieta z netu? Zresztą ostatnio duzo firm woli nagrodzić (stety lub niestety) zdjęcia gorsze jakościowo aby nie było później posądzenia o plagiat....

 jak dla mnie strona którą podałeś 90% to zdjęcia z netu zrobione przez profesjonalistów i po dokładnej obróbce komputerowej.  Jak najlepszy pomysł ze zdjeciem produktu obok Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6464051 Napisano: 15.02.2018 15:54:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
ikropka napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

ikropka napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Monika11 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

lager napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

https://heineken.com.pl/#zwyciezcy
czy oni mieszają z wynikami czy ludzie mają tak niesamowite szczęście, że wygrali po dwie nagrody ( ograniczenie 5 kodow na osobę dziennie ) ???

Ale nie ma na stronie wyników z 1 dnia emotka

już są na stronie wyniki

ale nie wszystkie nagrody dali
i dalej tak dziwnie, że te same osoby się powtarzają
no chyba że mają takie szczęście emotka  

wyniki w loteriach G3 zawsze mnie zastanawiały. Szczęście niektórych jest wprost niewiarygodne

i znowu podwójne wygrane 

i pierwszego dnia ten sam pan też miał piłkę. To się nazywa szczęście.


jeśli chodzi o playstation i piłke małgorzata J. Rybnik pierwszego dnia to wysłała 5 kodów słownie 5 od niechcenia bo uznała że nagrody sa do d... skoro nie ma kegów z piwem. fuks jak fortuna w 1972. w poprzednich edycjach na 1 sezon loterii 2 góra 3 beczki piwa Wyświetl w wątku >>

inter81

#6459434 Napisano: 03.02.2018 21:49:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
henks133 napisał(a):

z tym Silanem w Tesco chyba same rezerwy będą... gra niewarta świeczki.. wysłanie oświadczeń i paragonu 6,80 zł. a sama wygrana 15,89 zł. Nie mówiąc już o koszcie produktu, który upoważniał do wzięcia w konkursie udziału. emotka  odsyłać? 

wyślij zwykłym listem Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6458236 Napisano: 31.01.2018 19:30:00 w Czy informują/ informowali?
lager napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

czy Nivea Men już informował z konkursy z koszulkami i wyjazdami na derby Madrytu?

Jeszcze trzymają w niepewności emotka

jest mail niestety tylko i aż koszulka Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6457875 Napisano: 30.01.2018 20:39:53 w Pomocy!!!!
jeszcze po Rosyjsku Paka to cześć na do widzenia przynajmniej w wymowie Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6457817 Napisano: 30.01.2018 17:39:59 w Pomocy!!!!
jokan napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

pioge7 napisał(a):

POMOŻE KTOŚ? w Minionkach o jaką pakę chodzi? paka że więzienie czy paka jako paczkę tą tekturową?

ja sugerowałam się zdjęciem na stronie konkursowej, gdzie minionki ubrane sa w pasiaki  emotka

ja tez bym to obstawiala (ale jeszcze nie gralam, bo nie mam pomyslu he he)

jest jeszcze paka jako paczka zgrany kolektyw Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6457052 Napisano: 28.01.2018 10:58:33 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że tylu ludzi poprawia mi nastrój, dostarczając powody do radosnego szczerzenia się i suszenia zębów emotka emotka
Konkurs na ZDJĘCIE PSA, a taka masa przysyła... KOTY emotka
I nieważne, że kilkadziesiąt wpisów powyżej jest komentowanych przez Organizatora, który przypomina z anielską cierpliwością, tłumacząc zasady łagodnie, jak dziecku w przedszkolu - to i tak następny nie czyta tego wszystkiego i wrzuca kolejną fotkę ukochanego kiciusia emotka UWIELBIAM TO! emotka

no i dobrze po 1. dyskryminacja po 2. kot fajniejszy jak spi a po 3. tak zwane zdjecia pokazowe nie biorące udziału od fanatyków Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6456937 Napisano: 27.01.2018 15:41:36 w Pomocy!!!!
hmmm wiecie co mi przyszło? wyprac w automacie wodoszczelny telefon i w czasie prania na niego zadzwonić Wyświetl w wątku >>

inter81

#6456848 Napisano: 27.01.2018 01:32:28 w Pomocy!!!!
nie umiem spać którąś noc z rzędu tzn usypiam ale bardzo późno pije za duzo kawy chyba Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6455153 Napisano: 22.01.2018 12:42:30 w Kupię...
Bilety do multikino Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6453845 Napisano: 18.01.2018 10:49:16 w Wkurza mnie...
1. skoro o kaufie mowa to m,am na działce wyrzucone przez kolportera gazetek reklamowych około 50 paczek, napisałem do kauflanda żeby dali bona na 100 za uporzątnięcie i cisza od sierpnia, tym jesteśmy dla niemiaszków śmietnikiem.
2. włanczam konkursy po koleji lece i co ja pacze same smolary

dziękuję. Wyświetl w wątku >>
0 0