Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika inter81

inter81

#6207378 Napisano: 03.06.2016 17:42:25 w Wkurza mnie...
monnikk napisał(a):

asantesana napisał(a):

monnikk napisał(a):

asantesana napisał(a):

Pokusiłam się o sprawdzenie ile osób spoza bieżących puf wygrało TV w etapie V. I wiecie co - ANI JEDNA. I to mnie wkurzyło na maksa, bo okazuje się, ze moje wysiłki mogę sobie wsadzić... 

Mogli napisać w regulaminie, że wybierają tv tylko z bieżącego tygodnia, to byłoby sprawiedliwe. Ale wtedy spadłaby sprzedaż produktów a nie o to im chodzi.

A jaka tu byłaby sprawiedliwość? Wygrałam pufę to nie mogę już walczyć o TV, a jakiś Kowalski napisze byle co w ostatnim tygodniu i wygra TV, bo reszta się już wystrzelała?

źle się wyraziłam. Sprawiedliwie to złe słowo. Chodziło mi o to, że wtedy nie pozostawiliby złudzeń, że można w późniejszym tygodniu wygrać tv za dobre hasło. A tak niby można a nie nie można.

Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6202317 Napisano: 26.05.2016 12:42:20 w Wkurza mnie...
nelunia napisał(a):

wkurza mnie, że przesyłka z wygraną zmywarką musi być dostarczona do godz.13, bo później Pan  dostawca ma odbiory na terenie miasta emotka

przeprowadź sie ze wsi do miasta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6202316 Napisano: 26.05.2016 12:39:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ja wiem ale nie powiem wiedza(fachowa porada) kosztuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0