Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika inter81

inter81

#6214047 Napisano: 14.06.2016 19:50:38 w DARMOWE minuty i startery
cudaczek121 napisał(a):

Byłam dziś w jednym salonie Play zarejestrować 4 startery, to lalunia mi kazała podać, ile w przybliżeniu kasy mam na każdym starterze oraz  datę ważności konta po doładowaniu, numer sms i nr telefonu, na jakie były wykonywane połączenia z danego numeru w ciągu ostatnich 3 dni oraz numer seryjny widniejący na starterze.Nie miałam starterów przy sobie, a tylko na 1 miałam aktywne konto, pozostałe muszę i tak najpierw doładować na 5 zł,aby przywrócić aktywność.W innym salonie we Wrocławiu pani okazała się bardziej przychylna i poprosiła tylko o numer mojego telefonu i datę ważności konta oraz przybliżoną wartość środków.W sumie mam doładowany 1 numer na razie kwotą 100 zł.To z kolei dziwne, bo mam ten starter aktywny od 2010 roku, to chyba 500 zł powinnam dostać za staż,he,he.Ale w sumie może dobrze,że tak mało, bo nawet nie wiem, czy tą 100 wykorzystam, skoro na premium nie da rady.Ale czasem są konki,że można na zwykłe numery wysyłać

z jakies pół roku temu chciałem zarejestrowac 1 numer sie okazało że musze miec aktywne konto na połączenia wychodzące no bez jaj wyszedłem starter wyrzuciłem Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6214041 Napisano: 14.06.2016 19:42:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
buncia88 napisał(a):

emotka Kaj Moje PS? Kaj kosz z Tesco? Kaj Whiskacz?!emotka Działaj wątku...

żeby chocioż tyn łiskacz dali ku pokrzepiyniu serc... Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6214040 Napisano: 14.06.2016 19:41:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nie wygrywam nawet nagród gwarantowanych np saga napisali że zwrot zaliczony i kasiora w ciągu 21 dni dziś mija 40 dzień kasy nima musiałem reklamacje pisac osiągnąłem dno dna tym sposobem najgorszy z najgorszych a właśnie kupione 10 paczek kit kat i też figa jestem zawalony kocim żarciem na 3 miesiące Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6213140 Napisano: 13.06.2016 21:57:52 w Wkurza mnie...
mamadwojga napisał(a):

Wkurza mnie jak ktoś pisze że wygrał z Desperadosa cokolwiek jednym kodem bo ja tam wbiłam pół reklamówki kapsli i jedno wielkie G... wylosowałam.
I jeszcze leje jak z cebra i walą pioruny a ja się boję piorunów i jestem w biurze sama.... malutka i do domu daleko...

malenka napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

Wkurza mnie jak ktoś pisze że wygrał z Desperadosa cokolwiek jednym kodem bo ja tam wbiłam pół reklamówki kapsli i jedno wielkie G... wylosowałam.
I jeszcze leje jak z cebra i walą pioruny a ja się boję piorunów i jestem w biurze sama.... malutka i do domu daleko...

Ja wklepałam ponad 70 kodów i nic. Koleżanka wklepała 3 i trafiła 100 zł. Myślę, że blokują osoby, które wklepują za dużo kodów żeby ograniczyć wygrane wśród barmanów i właścicieli knajp.

po to jest blokada 5 szt na dzień załóżmy że ktoś sobie pije 4 piwka dziennie np heineken a jest takich mnóstwo wiec policz ile sobie uskłada po roku pół reklamówki Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6212875 Napisano: 13.06.2016 13:54:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
"Posmakuj bez kosztów" herbata SAGA otrzymaliscie zwroty? napisałem reklamacje od 2 maja mineło już wiecej jak 21 dni info o pozytywnej weryfikacji było a kasiory brak nie po to człowiek kupuje herbate żeby za nią płacic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6212337 Napisano: 12.06.2016 15:05:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malutka456 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

inter81 napisał(a):

Jak to jest z tymi mistycznymi urnami w Bricomarche? ktoś wrzucał osobiście? bo jak mam iśc do POK a pani powie mi rze wrzuci za mnie to jakoś mnieto odstrasza

Sa małe urny obok skutera

Urny są przy kasie zazwyczaj, chociaż aktualnie jestem w Przemyślu i tam urna stoi na stoliku, obok jest plik kuponów (chyba z 200), ołówek i krzesełko emotka  Zgłoszeń jest ok. 1/5 z tego co w moim mieście  emotka

byłem u mnie stała urna na workach z ziemią ogrodową na przeciw kas niestety wolnych kuponów nie było Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6212281 Napisano: 12.06.2016 11:12:00 w skojarzenia
boher401 napisał(a):

iskra - tęcza (jedna iskra sprawia że.. tęcza płonie ;d ta kolorowa w Warszawie) emotka

normalnie aż poczułem smród palonej gumy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6212192 Napisano: 11.06.2016 19:44:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

magnus napisał(a):

konrads6 napisał(a):

jak myślicie czy czteropak za 1 grosz będzie  można zgłosić do konkursu w Graj o emocje ? emotka

W jaki sposób ?
Dostaniesz kupon/voucher na odbiór piwa za 1 grosz, to nie jest zakup 4-packa

Interesujące pytanie... Na ten 1 gr też będzie w końcu paragon..emotka Ciekawe jaki będzie opis na tym paragonie...

Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6212190 Napisano: 11.06.2016 19:41:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak to jest z tymi mistycznymi urnami w Bricomarche? ktoś wrzucał osobiście? bo jak mam iśc do POK a pani powie mi rze wrzuci za mnie to jakoś mnieto odstrasza Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6211130 Napisano: 09.06.2016 19:38:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mkrzysiek napisał(a):

Piłka adidas euro2016 w kartonie Dziurawa emotka emotka

ostatnio jechałem na rowerze i w klatce był duży pies bernardyn i miał z 7 takich zabitych piłek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6211127 Napisano: 09.06.2016 19:31:56 w WC - rozmowy o wszystkim
dobrze że nagłośnili sprawe tego kolesia co go na Malcie złapali ku przestrodze ale jakoś poprawy nie widze u paniczek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6208574 Napisano: 06.06.2016 15:16:55 w Oddam za darmo

inter81

#6208435 Napisano: 06.06.2016 13:19:16 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że własnie na ostatni dzień dotarły bilety z coli na mecz na 12.06 z irlandia płn po ponad miesiącu oczekiwania, nikt nie chciał jechac i to mnie jeszcze wkurza że wartośc zapisana w regulaminie na 1260 zł z drobnymi co sugerowałoby 1 kategorie (155 euro) a sie okazało ze 2 kategoria (105 euro) i jeszcze kurier kisił tą przesyłke i zamiast w piątek przywiózł dzisiaj. i jeszcze bezczelnego chłopa zruzgałem w auchan bo sie wcisł do kolejki po truskawki i robił ze mnie debila Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6208122 Napisano: 05.06.2016 21:20:07 w Las Vegas Energy Drink
sprawa prosta zgłoś do prokuratury jako oszustwo publiczne 2. załóż sprawe cywilną to na prawde dużo nie kosztuje byle ze znajomym prawnikiem żeby ładnie koszta sądowe nabic, ps nazwiska z tej trefnej listy to chyba ktos kopał palcem w.....nie chodzi o nos i kombinował, na początku siatkówka ale pomyślał że sie ludzie pokapują zaczął kopac paluchem dalej i wymyślał jakieś bąble. hehe faktycznie zapomniec sie przelogowac to najwiekszy ból albo zapomniec sie czegoś innego a justyna jarzyńska to aż trąci nazwiskiem wymyślonym jak te z konkursu oczywisci ewymyślonym podczas kopania palcem w wiadomo czym. ps zdjecie Łukasza na furmance jest bardzo fajne mnie si epodoba. Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6207894 Napisano: 04.06.2016 22:49:22 w Pomocy!!!!
taalvikki napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Jakiś tępak za przeproszeniem, z premedytacją ochlapał mnie i młodszą siostrę na ulicy - dosłownie jakby rzucił w nas wanną pełną brudnej wody. Co zrobić? Zapamiętałam model samochodu i rejestracje, można to gdzieś zgłosić na policję czy jak? Szpaner w mini copperze z muzyką puszczoną na fulla... nie podaruję takiemu


zgłosisz, ale... jak udowodnisz? jeżeli tylko na podstawie Twojego zeznania by łapali typa, to znaczyłoby, że każdy każdego może o coś takiego oskarżyć, bo... nie wiem, na przykład go nie lubi. jakiś dowód chyba musi być, tak mi logika podpowiada. 



Może sie udac na policje celem ustalenia własciciela szedł z córką czy z kimśtam, ma już 1 świadka, no fajnie by było jakby kogoś zaczepił co to widział nikt chyba nie nosi w reku kamery całodobowo Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6207558 Napisano: 03.06.2016 21:18:22 w Giełda Kodów ; )
maryam napisał(a):

maryam napisał(a):

Za 4 kody Lays oddam pin do tego konkursu http://www.e-konk...18.html#.V1Aor3om-uA emotka

Nikt nie chce pinu?Są jeszcze wszystkie nagrody za kody emotka

pisałem na prv czy aktualne ale cisza Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6207378 Napisano: 03.06.2016 17:42:25 w Wkurza mnie...
monnikk napisał(a):

asantesana napisał(a):

monnikk napisał(a):

asantesana napisał(a):

Pokusiłam się o sprawdzenie ile osób spoza bieżących puf wygrało TV w etapie V. I wiecie co - ANI JEDNA. I to mnie wkurzyło na maksa, bo okazuje się, ze moje wysiłki mogę sobie wsadzić... 

Mogli napisać w regulaminie, że wybierają tv tylko z bieżącego tygodnia, to byłoby sprawiedliwe. Ale wtedy spadłaby sprzedaż produktów a nie o to im chodzi.

A jaka tu byłaby sprawiedliwość? Wygrałam pufę to nie mogę już walczyć o TV, a jakiś Kowalski napisze byle co w ostatnim tygodniu i wygra TV, bo reszta się już wystrzelała?

źle się wyraziłam. Sprawiedliwie to złe słowo. Chodziło mi o to, że wtedy nie pozostawiliby złudzeń, że można w późniejszym tygodniu wygrać tv za dobre hasło. A tak niby można a nie nie można.

Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6202317 Napisano: 26.05.2016 12:42:20 w Wkurza mnie...
nelunia napisał(a):

wkurza mnie, że przesyłka z wygraną zmywarką musi być dostarczona do godz.13, bo później Pan  dostawca ma odbiory na terenie miasta emotka

przeprowadź sie ze wsi do miasta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inter81

#6202316 Napisano: 26.05.2016 12:39:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ja wiem ale nie powiem wiedza(fachowa porada) kosztuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0