Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fragles

fragles

#2793752 Napisano: 28.10.2009 01:07:34 w Rossmann
eveline22 napisał(a):

czy ktoś brał udział w finale konkursu pranie czystym relaksem?


ja nie dostałem pytania finałowego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2786670 Napisano: 26.10.2009 01:44:20 w Rossmann
wowczek napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

79magda napisał(a):

Nie mam maila emotka


ja tez emotka emotka



i ja emotka



ani ja emotka


ja też nie emotka nie odebrałem jak dzwonili we wtorek i już drugi raz nie miałem telefonu
Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2786218 Napisano: 26.10.2009 11:55:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
aggie napisał(a):

samantha22 napisał(a):

aggie napisał(a):

Widzieliście to???
Znów dodaj do ulubionych!!!!!!!


http://www.travel...-rozstrzygniety.html


porażka emotka



A może zrobimy tak, ze w każdym konkursie w którym trzeba będzie coś ułożyć, każdy z nas prześle miedzy innymi właśnie to wybitne i zarazem jakże oryginalne hasło. Może wtedy ktoś się zorientuje, ze to juz sie wszystkim dawno przejadło...



Dokładnie, my tutaj się gorączkujemy, staramy zachować jakąś klasę i poziom haseł, a inni sobie nic z tego nie robią i zgarniają nagrody. I śmieją się z nas w kułak. Ja od dzisiaj wysyłam, a co ... Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2776951 Napisano: 22.10.2009 08:29:43 w Rossmann
ciasssteczko napisał(a):

w takim razie pewnie osoby, ktore podaly dane juz zostaly obdzwonione emotka


a ja dopiero dziś zobaczyłem, że mam nieodebrane połączenie z Red Age (ich numer) z wtorku, może w sprawie Paryża emotka No, ale jeśli tak to pewnie by zadzwonili w środę raz jeszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2771772 Napisano: 21.10.2009 10:53:49 w Połączenia nieodebrane
marzanna napisał(a):

Z tym że z Redage dzwonią raczej z niezastrzeżonego emotka


a z nimi różnie bywa, czasem stacjonarny, czasem komórka raz miałem nr prywatny Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2759060 Napisano: 17.10.2009 02:38:12 w Carrefour konkursy
gosia16 napisał(a):

Ja wysłałam tylko 1 stronę dowodu jest tam adres imie nazwisko i pesel który i tak się podawało w sms-ie, numer dowodu zakleiłam.Stwierdziłam że raczej nie chodzi im o moje zdjęcie i nazwisko rodowe ktore jest na drugiej stronie.


ale mi pan powiedział, że mają być obie strony, bo na drugiej jest adres zameldowania ... Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2758978 Napisano: 17.10.2009 01:58:31 w Carrefour konkursy
jackk76 napisał(a):

fragles napisał(a):

A ja z innej beczki odnośnie Medias Mobile. Chodzi mi o przymuszanie do wysyłania im kopii dowodów osobistych.
Nie znam innej agencji reklamowej, która miałaby takie wymagania, zwłaszcza przy wygranych małej wartości. Moja koleżanka zrezygnowała z tego powodu z nagrody, bo nie chciała wysyłać kopii tak ważnego dokumentu pocztą. Dodam, że ma powód bo kiedyś korzystając z jej dowodu ktoś wziął tv na raty, ale to inna historia.
Uważam, że ten zapis regulaminowy do duża przesada niczym nieuzasadniona.
Znam kilka osób, które dzwoniły do Medias i pytały o powód takiego zapisu w regulaminie i każda z nich uzyskiwała inną odpowiedź i komentarz tylko pan/i jest tym zdziwiona a tysiące zwycięzców odsyła dowody i nic nie ma przeciwko. A uzasadniano, że :
- taki wymóg ma organizator promocji, fundator nagród itp.
- dowód jest po to by sprawdzić czy zwycięzca jest pełnoletni
- do weryfikacji meldunku (bo jest 1 nagroda na gospodarstwo domowe)
Unilever czy Henkel na przykład robią też promocje w innych agencjach i one nie chcą dowodu więc nie o to chodzi. Wystarczy program, który wychwyci ten sam adres przy danych zwycięzców, a pełnoletniość identyfikuje sam pesel.
Ale myślę, że chodzi o co innego, ktoś kiedyś napisał regulamin z takim zapisem i teraz jest kopiowany, a zmieniane dane i tyle. Co między innymi było przyczyną błędu z konkursem Knorra i nr 7135 i 7141.
Interesuje mnie w jaki sposób przechowują te kopie dowodów ? Przecież są tam wszystkie dane, wzór podpisu itp.
Co Wy na to ?



Nie tylko ta agencja tak robi, ale rzeczywiście jest to trochę niebezpieczne wysyłać kopię dowodu osobistego. Im chodzi o weryfikację tak jak wyżej - czy jest się osobą pełnoletnią, potwierdzenie adresu zamieszkania. Najlepiej więc przed zrobieniem skanu dowodu zakleić serię i numer, pesel, podpis. Data urodzenia i adres powinien chyba im wystarczyć, a resztę można przecież uzupełnić przy odbiorze podpisując protokół odbioru.


Ja dużo nie wygrywa i spotkałem się z tym tylko przy wygranych w Medias, a jakoś nikt agencji nie podpowiedział, że można zakleić wrażliwe dane. Bo można sobie wyobrazić co się dziej jak taki list zaginie... Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2758930 Napisano: 17.10.2009 01:34:08 w Carrefour konkursy
niuniu napisał(a):

dorothy napisał(a):

czy ktoś dostał bony z konku Pampersa 300 zł? Ileż można czekać emotka



no wlaśnie... ile można czekać... jeszcze nie mam tak jak i wszyscy wygrani z resztą emotka


i ja czekam, żałuję, ze nie wziąłem fotelika, byłby na prezent bo na chrzest idę Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2758901 Napisano: 17.10.2009 01:24:14 w Carrefour konkursy
A ja z innej beczki odnośnie Medias Mobile. Chodzi mi o przymuszanie do wysyłania im kopii dowodów osobistych.
Nie znam innej agencji reklamowej, która miałaby takie wymagania, zwłaszcza przy wygranych małej wartości. Moja koleżanka zrezygnowała z tego powodu z nagrody, bo nie chciała wysyłać kopii tak ważnego dokumentu pocztą. Dodam, że ma powód bo kiedyś korzystając z jej dowodu ktoś wziął tv na raty, ale to inna historia.
Uważam, że ten zapis regulaminowy do duża przesada niczym nieuzasadniona.
Znam kilka osób, które dzwoniły do Medias i pytały o powód takiego zapisu w regulaminie i każda z nich uzyskiwała inną odpowiedź i komentarz tylko pan/i jest tym zdziwiona a tysiące zwycięzców odsyła dowody i nic nie ma przeciwko. A uzasadniano, że :
- taki wymóg ma organizator promocji, fundator nagród itp.
- dowód jest po to by sprawdzić czy zwycięzca jest pełnoletni
- do weryfikacji meldunku (bo jest 1 nagroda na gospodarstwo domowe)
Unilever czy Henkel na przykład robią też promocje w innych agencjach i one nie chcą dowodu więc nie o to chodzi. Wystarczy program, który wychwyci ten sam adres przy danych zwycięzców, a pełnoletniość identyfikuje sam pesel.
Ale myślę, że chodzi o co innego, ktoś kiedyś napisał regulamin z takim zapisem i teraz jest kopiowany, a zmieniane dane i tyle. Co między innymi było przyczyną błędu z konkursem Knorra i nr 7135 i 7141.
Interesuje mnie w jaki sposób przechowują te kopie dowodów ? Przecież są tam wszystkie dane, wzór podpisu itp.
Co Wy na to ?
Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2755322 Napisano: 16.10.2009 09:45:47 w Carrefour konkursy
malenka89 napisał(a):

Czy ktoś ma maila (i temat maila) na który trzeba odesłać paragon z Garniera (konkurs ogólnopolski - nagroda kosmetyki)?


justyna.sadura@redage.pl
w temacie maila Garnier corpo Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2749943 Napisano: 14.10.2009 02:47:54 w Carrefour konkursy
martusiamj napisał(a):

kaki22 napisał(a):

martusiamj napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

pats napisał(a):

Koniec obrażania!!! emotka
Dzwonią z konka Dajemy Szansę i rozdają stypendia! emotka emotka


oooo




Z głównymi nagrodami?



podobno obdzwonione wczoraj....



A z jakiego numeru dzwonią?


odpowiadam tu bo nie nadążam na PW :

dzwoni zastrzeżony nr, proszą o adres, potwierdzenie, że się grało i nie jest z Unilevera i jest się opiekunem prawnym dziecka do 13 lat i prześlą wszystkie dokumenty listem, trzeba będzie odesłać dokument potwierdzający prawną opiekę (akt urodzenia lub tym podobne) i oryginał paragonu Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2745949 Napisano: 13.10.2009 12:25:18 w Paragony
Mam paragony :
1. Herbale z Reala
2. Garniery na ogólnopolski
Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2745894 Napisano: 13.10.2009 12:13:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
kadjas123 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

Konkurs Tiger Energy Water-konkretne rozczarowanie...na tyle kuponów-null...Ktoś coś wygrał od nich?


ja ze znajomą tez mase haseł,oczywiście wszystkie musiały byc z paragonami i też nic.Horror emotka


ale przynajmniej Tigerki były tanie jak barszcz bo za 1,99 a w innych sklepach u mnie nawet po 5,90 zł emotka u mnie na 10 zgłoszeń dwie wygrane Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2721533 Napisano: 06.10.2009 12:13:26 w Paragony
Mam paragon z Rossmanna Cztery Pory Roku Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2716879 Napisano: 05.10.2009 10:58:21 w Paragony
merus napisał(a):

potrzebuje paragon loreala za 39 zł- konkurs 100 lat piękna


ten z Thalgo ? Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2715103 Napisano: 04.10.2009 09:14:27 w Carrefour konkursy
mahuska napisał(a):

mnie sie mozg już poci...dumam jeszczze nad schwarzkopfem emotka emotka


a myślałem, ze tylko ja na ostatnią chwilę gram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2707380 Napisano: 01.10.2009 11:20:35 w TESCO konkursy
beciala napisał(a):

kasiaw1431 napisał(a):

no i zadzwoniłam do tego madia s pan powiedział najpierw że tak były i poprosiłam by sprawdził dokładnie kiedy to zaraz się poprawił że dostali wczoraj hasła z numerami i oddał zlecenie na rozesłanie sms-ów ale dokładnie niewie czy już je rozesłano prosił by zadzwonić po 13 to sprawdzi


mnie też powiedział, że smsy nie były jeszcze rozsyłane
emotka


pan odpowiedzi na pytania tworzy na poczekaniu jak my prace konkursowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2707032 Napisano: 01.10.2009 10:04:55 w TESCO konkursy
beciala napisał(a):

termitek99 napisał(a):

MediaS rozsyła smsy. Niech ktos tam zadzwoni.


ma ktoś numer?


el./fax: +48 42 633 87 98
tel.: +48 42 633 95 44 Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2704352 Napisano: 30.09.2009 02:32:40 w Carrefour konkursy
szunia napisał(a):

właśnie miałam telefon z garnier carrefour emotka
Mazury wpadły emotka


gratulacje !! Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#2704278 Napisano: 30.09.2009 02:05:39 w TESCO konkursy
siwy28 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

A tak na poważnie to ja sama nie lubię jak ktoś jest nachalny, ale tu nie było innego wyjścia.
Agencje muszą się nauczyć, że terminów się dotrzymuje.
Jeżeli chcą żebyśmy ich szanowali to niech oni szanują Nas emotka




dokładnie,rozumiem że mogą nie mieć czasu itp ale powinni brać tyle roboty ile są w stanie wykonać....



uczciwiej by było gdyby ustalali realne dla siebie terminy rozwiązania konkursów Wyświetl w wątku >>
0 0