Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fragles

fragles

#5336790 Napisano: 22.08.2012 01:25:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kotmarian napisał(a):

z innej beczki na czym stanęło tchibo???? na niedzieli???


według informacji na PW skończyli na dniu wczorajszym emotka (( Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5336674 Napisano: 22.08.2012 12:23:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kotmarian napisał(a):

z innej beczki na czym stanęło tchibo???? na niedzieli???


no właśnie, czy obdzwonili już poniedziałek 20.08.12. ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5331806 Napisano: 17.08.2012 07:35:18 w Carrefour konkursy
mahuska napisał(a):

ile kosztuje proszek na ten konk emotka emotka

http://www.carref...ziriada-w-carrefour/



u mnie 5.99 zł
Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5312301 Napisano: 03.08.2012 12:42:23 w Udane wymiany - polecane nicki:)
masza emotka
Bardzo polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5308172 Napisano: 31.07.2012 05:15:38 w Paragony
Szukam paragonu Odlotowe Wakacje muszę dosłać 2 szt. Proszę konkretne oferty na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5294728 Napisano: 20.07.2012 11:46:41 w Paragony
Stokrotka z 7.07.12 mam 3 paragony PW z konkretną ofertą proszę Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5288054 Napisano: 15.07.2012 10:02:24 w PODZIĘKOWANIA
kajdas123
Dziękuję emotka emotka emotka emotka emotka
za to, że czuwasz i przypominasz, gdy trzeba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5286789 Napisano: 14.07.2012 10:01:07 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

Specjalistka do spraw Kasowych
SuperPharm
Wroclaw

Zwracam się z uprzejma prośbą o wydanie kuponu szt. 1, który umożliwi mi wzięcie udziału w konkursie Nivea.
W dzisiejszym dokonałem regulaminowych zakupow konkursowych, dysponuję wena twórczą i zamierzam stanąć w konkursowe szranki.
Posiadanie kuponu, który natychmiast po wypełnieniu stosownych rubryk wrzucę do urny, jest mi więc absolutnie niezbędne.
Z góry dziękuję za zapoznanie się z moja prośbą i udostepnienie kuponu konkursowego i służbowego dlugopisu.

Z poważaniem
Fragles



emotka Już wydrukowane będę tylko zmieniać adresata emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5286775 Napisano: 14.07.2012 09:51:21 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

a jak zepsujesz kupon, to finito emotka


Dokładnie, dlatego raczki drżą jak wypisuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5286768 Napisano: 14.07.2012 09:47:50 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

joan napisał(a):

79magda napisał(a):

joan napisał(a):

fragles napisał(a):

u mnie kupony były reglamentowane, po uprzednim bardzo wyraźnym i stanowczym żądaniu, babka wydała z miną cierpiętnicy


Reglamentowane? Czyli że jak, jeden paragon = jeden kupon? Czyli dobrze emotka


Tam się i tak na kuponie podawało numer paragonu
emotka


Wiem, bo również wypisywałam kupon. Ale fakt, że kupony wydzielają kasjerki jest sensowny, żeby kupony, no wiesz, nie zniknęły w tajemniczy sposób.



albo nie wpadły w ręce niepowołane (czyt. nie należące do kasjerek) emotka



One (kasjerki) jakoś dziwie przywiązują się do kuponów czy gadżetów dodawanych przy zakupach
emotka
Nie przeszkadza mi, że jest 1 kupon do 1 zakupów, ale to, że muszę prosić i jeszcze uzasadniać prośbę. Dla mnie to żenada. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5286757 Napisano: 14.07.2012 09:41:05 w Inne mniejsze markety
joan napisał(a):

fragles napisał(a):

u mnie kupony były reglamentowane, po uprzednim bardzo wyraźnym i stanowczym żądaniu, babka wydała z miną cierpiętnicy


Reglamentowane? Czyli że jak, jeden paragon = jeden kupon? Czyli dobrze emotka



Dokładnie tak, ale uprosić było ciężko
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5286742 Napisano: 14.07.2012 09:31:44 w Inne mniejsze markety
kalisto1986 napisał(a):

W moim superpharm kupony były przyczepione do półki z żelami nivea, ale tak, że w życiu bym nie wpadła, ze to kupony ( swoją drogą nawet nie były za bardzo widoczne). Za to urne zakamuflowali w innej części sklepu ( pani też nie potrafiła wskazać mi lokalizacji urny, tylko mówila - gdzieś tam przy koszach).
W końcu koleżanka znalazła na małej półeczce wciśniętą między inne kosmetyki - gdybyśmy jej nie szukały w życiu byśmy nie powiedziały, ze to urna konkursowa ( ilość kuponów w środku wskazywala na to, że za dużo osób jej nie znalazło)
Też jestem zdania, że konkursy urnowe to jedna wielka pomyłka ...



u mnie kupony były reglamentowane, po uprzednim bardzo wyraźnym i stanowczym żądaniu, babka wydała z miną cierpiętnicy
Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5283063 Napisano: 12.07.2012 01:19:26 w Rossmann
nineczka17 napisał(a):

endzi1984 napisał(a):

czy tan mail do p. Moniki jest aktualny monika_kolinska@rossmann.com.pl bo niechce mi wyslac wiadomosci pisze ze bledny adres


juz nie


pani Monika już nie zajmuje się konkursami, tak mi powiedziała miła pani Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5282218 Napisano: 11.07.2012 09:29:14 w Carrefour konkursy

fragles

#5282205 Napisano: 11.07.2012 09:20:05 w Carrefour konkursy
nocti napisał(a):

Już któryś raz spotykam się z określeniem odbieranie radości z wygranej... i nie rozumiem. Nie wiem... może jestem jakaś dziwna, ale...
Czysto teoretyczna sytuacja - wygrywam samochód albo bony wycieczkowe na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ogólnie wielka nagroda! Moje hasło nie jest plagiatem, nie jest z załącznikiem i nie przekracza dozwolonej ilości znaków (to chyba główne grzechy z jakimi się spotykamy po stronie organizatorów). emotka
Moje hasło jest prostą rymowanką, bez jakiegoś szaleństwa i super oryginalnego pomysłu. Proste, lekkie i przyjemne. I to hasło wygrywa, jest opublikowane i ludzie zaczynają pisać, że cienkie, słabe, moje było lepsze itp. emotka

I teraz moje podejście jest takie - mam na tyle samokrytycyzmu by przyznać, że moje hasło nie jest wysokich lotów i bardzo prawdopodobne, że były lepsze, ale to ja wygrałam i wygrałam uczciwie więc żadne komentarze nie odbiorą mi radości . emotka


nocti napisał(a):

Już któryś raz spotykam się z określeniem odbieranie radości z wygranej... i nie rozumiem. Nie wiem... może jestem jakaś dziwna, ale...
Czysto teoretyczna sytuacja - wygrywam samochód albo bony wycieczkowe na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ogólnie wielka nagroda! Moje hasło nie jest plagiatem, nie jest z załącznikiem i nie przekracza dozwolonej ilości znaków (to chyba główne grzechy z jakimi się spotykamy po stronie organizatorów). emotka
Moje hasło jest prostą rymowanką, bez jakiegoś szaleństwa i super oryginalnego pomysłu. Proste, lekkie i przyjemne. I to hasło wygrywa, jest opublikowane i ludzie zaczynają pisać, że cienkie, słabe, moje było lepsze itp. emotka

I teraz moje podejście jest takie - mam na tyle samokrytycyzmu by przyznać, że moje hasło nie jest wysokich lotów i bardzo prawdopodobne, że były lepsze, ale to ja wygrałam i wygrałam uczciwie więc żadne komentarze nie odbiorą mi radości . emotka



Ja uważam, że trzeba się sporo natrudzić, by trafić w gust jury i czasem mocno spuścić z tonu i literackich zapędów. Najważniejsza jest skuteczność. I nie oszukujmy się, każdy tutaj gra żeby wygrać. Jak ktoś chce uznania w środowisku literackim zawsze można walczyć o Nike emotka
Bez przesady z tym osądzaniem. Co niby ma zrobić Zwyciężczyni ? Posypać głowę przed nami popiołem, przeprosić ? Zadzwonić do Smolara i powiedzieć po przemyśleniu stwierdzam, że hasło jest żenujące, wybraliście gniota, znam kilka lepszych ode mnie osób. Skoro nie jest to plagiat ani makieta itp.
Każdy z nas może być w takiej samej sytuacji, albo i był tylko miał szczęście, że jego hasła nie opublikowali. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5281716 Napisano: 11.07.2012 02:53:11 w Połączenia nieodebrane
mia napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

mia napisał(a):

664027468
Co to mogło dzwonić koło 14.40? emotka



To 4 Frame! Może z główną z BAM emotka


Weź mnie nie dobijaj...
Przepadłoby??? emotka



dzwonią jak listonosz dwa razy, a nawet trzy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5275794 Napisano: 06.07.2012 01:47:37 w TESCO konkursy
clearka napisał(a):

Czy ktoś jeszcze NIE DOSTAŁ piłki z autografem? U mnie nadal jej nie ma... emotka


u mnie też, a odesłałaś numer karty ? Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5275617 Napisano: 06.07.2012 11:52:17 w Udane wymiany - polecane nicki:)
mariwanna dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5271738 Napisano: 03.07.2012 11:26:36 w Udane wymiany - polecane nicki:)
stonkaemotka
(z opóźnieniem podziękowania, ale zawsze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5271542 Napisano: 03.07.2012 08:06:57 w Paragony
Mam paragon Fa Natura, przyjmę kosmetyki. Wyświetl w wątku >>
0 0