Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fragles

fragles

#5357773 Napisano: 10.09.2012 11:58:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fragles napisał(a):

szprotka napisał(a):

Właśnie, tym bardziej, że za jeden paragonik trzeba zapłacić 23 zł. Czy ktoś widział taniej ELSEVE?


w Tesco są w promocji te większe chyba 400 ml


szampon 400 ml za 11.99
odżywka 400 ml za 12,99 Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5357771 Napisano: 10.09.2012 11:56:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szprotka napisał(a):

Właśnie, tym bardziej, że za jeden paragonik trzeba zapłacić 23 zł. Czy ktoś widział taniej ELSEVE?


w Tesco są w promocji te większe chyba 400 ml Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5354046 Napisano: 06.09.2012 12:36:19 w Inne mniejsze markety
sylzab2294 napisał(a):

jarko44 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

mia napisał(a):

Niestety, ale jak dla mnie wygląda na to, że konkurs Viziriady został jednak rozstrzygnięty. emotka
Malo prawdopodobne, żeby sobie taka długa przerwę w informowaniu zrobili... Po co zresztą?

Znaczy, kolejny konkurs u mnie w plecy. emotka


Też tak myślę, ale 0d 16 do 20 wszystkie wpadły na forum a kolejne 9 -już nie??? emotka Niemożliwe! emotka emotka



tym bardziej, że gra na forum wystartowała chyba jakoś 21 Będą jutro dzwonić dalej emotka


dzwoniłam dziś...i usłyszałam, że pani jest w trakcie powiadamiania, a poza tym to mam się wczytać w regulamin to tam wszystko pisze emotka


Pani potrzebuje duuuużo czasu, bo głownie zajęta jest kombinowaniem jak zrobić żeby nie przyznać nagrody
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5352685 Napisano: 05.09.2012 11:46:04 w Inne mniejsze markety
ewachem napisał(a):

apropos Woseby to czy juz informowali z jakichkolwiek dni?


pewnie tak, bo zwykle informowali na bieżąco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5352012 Napisano: 04.09.2012 07:09:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
eldidu napisał(a):

Liczyłam, że Woseba się odezwie, a tu cisza:/ A kawy nie mam już komu dawać. Nie mam dużych wymagań, potrzebuje tylko ten monitor:(


Ja kawy nawet już wąchać nie mogę, rozdaję wszystkim , ale kręcą nosem na Wosebę. Ja nie piję kawy, ale czego się nie robi dla nagrody emotka Teraz nawet waruję przy telefonie emotka Żeby nie było jak z konsolami. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5351896 Napisano: 04.09.2012 05:14:41 w Inne mniejsze markety
mundek2004 napisał(a):

ventylll napisał(a):


Dziś do nich dzwoniłem w sprawie wysłania paragonu i mi szanowna pani oznajmiła, że nie jestem laureatem tylko POTENCJALNYM laureatem



bo u nich laureatem, zostajesz wtedy gdy otrzymujesz wygraną w domu.
Chociaż raz przy rolkach mieli ewidentne prawo mnie zdyskwalifikować ( pani mi nawet o tym powidziała) ale nagrodę dostałem emotka



Ale tym razem w regulaminie jest, że osoba poinformowna jest laureatem, nie ma mowy o potencjalnych )Viziriada Stokrotka).
Co do telefonów, do mnie dzwonili wczoraj.
Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5351829 Napisano: 04.09.2012 03:49:29 w Inne mniejsze markety
ilonar2301 napisał(a):

fragles napisał(a):

iaziaz napisał(a):

fragles napisał(a):

Dodatkowo mają do numeru przypisane dane osobowe z ostatnich konkursów. U mnie sprzed 2 lat emotka
Bo jak oddzwoniłem i się przedstawiłem babka mówi, ale to nie pan ...
Jak mówię, że się w sms-ie nie podawało danych i skąd ma to zaczęła ściemniać, że to pomyłka, bo koleżanka źle wpisała dane innego zwycięzcy itp. itd.
A prawda jest taka, że przechowują dane (więc jak komuś odsprzedajecie wygrany numer telefonu to się możecie zdziwić). Do tego w regulaminie nie ma ile razy dzwonią i w jakich odstępach więc robią co chcą.
Nie ma potencjalnych, ale odbijają sobie inaczej.


przeciez wlasciciel numeru moze sie zmienic emotka



Dokładnie to jej powiedziałem, poza tym dane mogą trzymać tylko dla celów 1 konkretnego konkursu, a w tym wypadku ostatnia wygrana na ten numer u nich była ponad 2 lata temu emotka
Poza tym ja oddawałem też nagrody dla ludzi wscieklego emotka i ich dane są na moich numerach.
Żenada i wstyd, ale nie ma na nich mocnych.



Nie od dziś wiadomo, że agencje tworzą bazy danych z numerami, adresami do nich przyporządkowanymi itp. Więc w gruncie rzeczy mogą rozdawać nagrody komu chcą, a nie tej osobie, która miała najlepsze zgłoszenie emotka



Niby mogą robić co chcą, w końcu w walce z mafią wszystkie chwyty dozwolone, ale powinni unikać tak żenujących wpadek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5351762 Napisano: 04.09.2012 02:45:41 w Inne mniejsze markety
iaziaz napisał(a):

fragles napisał(a):

Dodatkowo mają do numeru przypisane dane osobowe z ostatnich konkursów. U mnie sprzed 2 lat emotka
Bo jak oddzwoniłem i się przedstawiłem babka mówi, ale to nie pan ...
Jak mówię, że się w sms-ie nie podawało danych i skąd ma to zaczęła ściemniać, że to pomyłka, bo koleżanka źle wpisała dane innego zwycięzcy itp. itd.
A prawda jest taka, że przechowują dane (więc jak komuś odsprzedajecie wygrany numer telefonu to się możecie zdziwić). Do tego w regulaminie nie ma ile razy dzwonią i w jakich odstępach więc robią co chcą.
Nie ma potencjalnych, ale odbijają sobie inaczej.


przeciez wlasciciel numeru moze sie zmienic emotka



Dokładnie to jej powiedziałem, poza tym dane mogą trzymać tylko dla celów 1 konkretnego konkursu, a w tym wypadku ostatnia wygrana na ten numer u nich była ponad 2 lata temu emotka
Poza tym ja oddawałem też nagrody dla ludzi wscieklego emotka i ich dane są na moich numerach.
Żenada i wstyd, ale nie ma na nich mocnych. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5351747 Napisano: 04.09.2012 02:31:13 w Inne mniejsze markety
Dodatkowo mają do numeru przypisane dane osobowe z ostatnich konkursów. U mnie sprzed 2 lat emotka
Bo jak oddzwoniłem i się przedstawiłem babka mówi, ale to nie pan ...
Jak mówię, że się w sms-ie nie podawało danych i skąd ma to zaczęła ściemniać, że to pomyłka, bo koleżanka źle wpisała dane innego zwycięzcy itp. itd.
A prawda jest taka, że przechowują dane (więc jak komuś odsprzedajecie wygrany numer telefonu to się możecie zdziwić). Do tego w regulaminie nie ma ile razy dzwonią i w jakich odstępach więc robią co chcą.
Nie ma potencjalnych, ale odbijają sobie inaczej. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5351741 Napisano: 04.09.2012 02:27:55 w Inne mniejsze markety
malenka89 napisał(a):

fragles napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

I co, cisza dzisiaj z konsolami?? emotka



czekam z niecierpliwością na 4 ostatnie dni i coś nie chcą dzwonić emotka



Lepiej pilnujcie telefonów, bo dzwonią 3 razy pod rząd, jak nie odbierzecie dzwonią do następnej osoby, do mnie dzwonili z 16.08 o 12.05, mam 3 nieodebrane, a potem zadzwonili do szprotki (gratulacje emotka ) z tego samego dnia. I po konsoli.
To samo z 19.08 nieodebrane 3 połączenia koło 15.00 i nic się nie dało odkręcić. Oddzwonienie nie pomogło. Jak nie cyrk z potencjalnymi (tu w regulaminie nie ma zapisu o potencjalnych) to wymyślą taki sposób dzwonienia żeby utrudnić życie.
Po prostu trzeba być niewolnikiem telefonu emotka



nie żartuj emotka a dzwonią z widocznego nr?



Tak, dzwonią ze swojego 618300095 i nie żartuję tylko szlag mnie trafia. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5351730 Napisano: 04.09.2012 02:20:36 w Inne mniejsze markety
yaro2004 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

I co, cisza dzisiaj z konsolami?? emotka



czekam z niecierpliwością na 4 ostatnie dni i coś nie chcą dzwonić emotka



Lepiej pilnujcie telefonów, bo dzwonią 3 razy pod rząd, jak nie odbierzecie dzwonią do następnej osoby, do mnie dzwonili z 16.08 o 12.05, mam 3 nieodebrane, a potem zadzwonili do szprotki (gratulacje emotka ) z tego samego dnia. I po konsoli.
To samo z 19.08 nieodebrane 3 połączenia koło 15.00 i nic się nie dało odkręcić. Oddzwonienie nie pomogło. Jak nie cyrk z potencjalnymi (tu w regulaminie nie ma zapisu o potencjalnych) to wymyślą taki sposób dzwonienia żeby utrudnić życie.
Po prostu trzeba być niewolnikiem telefonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5347551 Napisano: 31.08.2012 02:55:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xjustx napisał(a):

fragles napisał(a):

jackk76 napisał(a):

Ale ten konkurs Nestle jest powalony.
Wygrałem ekspres i dzisiaj otrzymałem od nich maila, żeby odesłać paragon. Podali jaki numer paragonu i z jakiego dnia zgłoszenie, tylko jest problem - Nie mam takiego numeru paragonu jaki oni chcą. Owszem grałem tego dnia 25.08, ale zgłosiłem inny paragon. Wśród wszystkich paragonów jakie mam nie ma o takim numerze.


a jak wysyłałeś zgłoszenie ? sms czy przez stronę ?


ta, ciekawe jak tam się maila nie podawało


maila się podaję wg regulaminu w rozmowie telefonicznej i potem podają szczegóły mailowo Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5347509 Napisano: 31.08.2012 02:24:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jackk76 napisał(a):

Ale ten konkurs Nestle jest powalony.
Wygrałem ekspres i dzisiaj otrzymałem od nich maila, żeby odesłać paragon. Podali jaki numer paragonu i z jakiego dnia zgłoszenie, tylko jest problem - Nie mam takiego numeru paragonu jaki oni chcą. Owszem grałem tego dnia 25.08, ale zgłosiłem inny paragon. Wśród wszystkich paragonów jakie mam nie ma o takim numerze.


a jak wysyłałeś zgłoszenie ? sms czy przez stronę ?

Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5340259 Napisano: 25.08.2012 01:39:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

no nie wiem... z tego co ludzie piszą o pieniądzac z leżajska, to wygrywa też przez stronę
więc tu nie ma pewności, skąd wygrywa

ja wysłałam 1 sms i mam hamak
teraz wysłałam przez stronę - jak wygram 3 tys, to napiszę emotka



no to czekam z niecierpliwośćią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5340240 Napisano: 25.08.2012 01:10:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bidubi napisał(a):

fragles napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

bidubi napisał(a):

Czy dzwonili już z 3 dnia konkursu Nestle (22.08)? emotka Wczoraj z tego co wiem dzwonili z 21.08...



tak, dzwonili wczoraj



a wysyłacie sms, czy przez stronę Nestle, bo ja po wysłaniu przez stronę zwrotek nie mam i w ogÓle nie wiem czy jest sens. Bo jak nie zarabiają to może te zgłoszenia udziału nie biorą, kto to sprawdzi. I tak mają tam wielki bałagan.


Ja wysyłam sms-y, tak samo z Lezajska w Biedronce wysyłałem przez strone i nic, wysłałem smsa i od razu hamak emotka I wiekszosc osob co wygralo 3 tysiace, tez wysłało przez smsa emotka



tak mi się wydawało, niestety Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5340230 Napisano: 25.08.2012 01:02:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jolcia12 napisał(a):

bidubi napisał(a):

Czy dzwonili już z 3 dnia konkursu Nestle (22.08)? emotka Wczoraj z tego co wiem dzwonili z 21.08...



tak, dzwonili wczoraj



a wysyłacie sms, czy przez stronę Nestle, bo ja po wysłaniu przez stronę zwrotek nie mam i w ogÓle nie wiem czy jest sens. Bo jak nie zarabiają to może te zgłoszenia udziału nie biorą, kto to sprawdzi. I tak mają tam wielki bałagan. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5339368 Napisano: 24.08.2012 12:25:54 w Inne mniejsze markety
enia2007 napisał(a):

fragles napisał(a):

Tchibo z wczoraj dzwoniło ?



dzwoniło ,chwilkę temu;)



gratulacje i dziękuję za info Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5339352 Napisano: 24.08.2012 12:18:49 w Inne mniejsze markety
Tchibo z wczoraj dzwoniło ? Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5338149 Napisano: 23.08.2012 01:01:11 w Inne mniejsze markety
kimolotek napisał(a):

dostalam potwierdzenie wczoraj z sph olimpijskiego o zweryfikowaniu paragonu ale nie pisza jaka nagroda ma ktos tez takiego e-maila?



ja mam taki sam, o kwocie bonu nie wspominają Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5338051 Napisano: 23.08.2012 11:41:03 w Inne mniejsze markety
anemie82 napisał(a):

czy Tchibo powiadamiało z wczoraj?


też mnie ciekawi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0