Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fragles

fragles

#5722533 Napisano: 20.08.2013 17:14:35 w Carrefour konkursy
tadziowa napisał(a):

tadziowa napisał(a):

mia napisał(a):

tadziowa napisał(a):

czy SPA z Valbon już rozdane?


Nikt się nie chwalił, ale dużo to tego nie było... emotka


Ja tam wierzę w "naszych" emotka


no to sama sobie odpowiem: informowali dzisiaj



To pewne ? Mailowo czy dzwonili ? Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5722501 Napisano: 20.08.2013 16:27:52 w Numery telefonów i maile do agencji.
bruce napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

szukam maila do MEDIA CONTACT na 2 numery telefonów nie można się dodzwonić emotka


Bardzo trudno ich uchwycić; jeśli ktoś jest zainteresowany:
Media Contact, ul. Podłęknicka 30, 41-303 Dąbrowa Górnicza, tel. 504437300.
Jeszcze dodam mail: media-contact@media-contact.pl



Kiedyś jeszcze był taki slawek1@mcom.com.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5722498 Napisano: 20.08.2013 16:25:33 w Numery telefonów i maile do agencji.
fragles napisał(a):

eciepecie napisał(a):

fragles napisał(a):

eciepecie napisał(a):

Media Contact: http://decyzje.uo...ntact_%20-%20bip.pdf


....Przydałaby się kancelaria, która podejmowałaby się takich spraw dotyczących konkursów emotka Może Agata z TVN ? emotka Ona jeszcze wierzy w prawo.


A TY WIERZYSZ W ISTNIENIE TAKIEJ AGATY emotka emotka



To był żart emotka Tak samo wierzę w nią jak w regulaminy konkursów emotka



Ale dalej twierdzę, że przydałaby się kancelaria specjalizująca się w tego typu sprawach. Tylko musiałyby trwać krócej niż 10 lat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5722494 Napisano: 20.08.2013 16:22:15 w Numery telefonów i maile do agencji.
eciepecie napisał(a):

fragles napisał(a):

eciepecie napisał(a):

Media Contact: http://decyzje.uo...ntact_%20-%20bip.pdf


....Przydałaby się kancelaria, która podejmowałaby się takich spraw dotyczących konkursów emotka Może Agata z TVN ? emotka Ona jeszcze wierzy w prawo.


A TY WIERZYSZ W ISTNIENIE TAKIEJ AGATY emotka emotka



To był żart emotka Tak samo wierzę w nią jak w regulaminy konkursów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5722489 Napisano: 20.08.2013 16:14:33 w Numery telefonów i maile do agencji.
eciepecie napisał(a):

Media Contact także pozwalała sobie na niedopuszczalne zapisy w Regulaminach: http://malymdruki...ia+contact&body=

treść decyzji: http://decyzje.uo...ntact_%20-%20bip.pdf

I tak ma być. emotka Nie popuszczać i walczyć o swoje!

P.S. Interesujące, jak bezczelnie tłumaczyli się przed sądem: "przedsiebiorca oświadczył, iż podczas prowadzenia konkursu oraz po jego zakonczeniu nie została złozona jakakolwiek reklamacja, co swiadczy o tym, ze zaden z uczestników konkursu nie miał watpliwosci odnosnie tresci regulaminu." emotka

To poniekąd podpowiedź na przyszłość: składać formalne reklamacje w razie niezgodności, by nie dawać takiego argumentu do reki!



Najczęściej nikt niestety nawet nie odpowiada na reklamacje. Ale ja zawsze piszę. Przydałaby się kancelaria, która podejmowałaby się takich spraw dotyczących konkursów emotka Może Agata z TVN ? emotka Ona jeszcze wierzy w prawo. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5722480 Napisano: 20.08.2013 15:59:37 w Inne mniejsze markety
sylwika76 napisał(a):

Dziękuję Dziewczyny za odpowiedź w sprawie konkursu DN Palmolive emotka emotka emotka
Zastanawiam się ile ten zestaw jest wart ?
tyle smsów + list polecony to przecież koszty emotka


chyba 50 zł wg. regulaminu, chyba, że coś "wypadnie" podczas wkładania do koperty emotka Albo rozleje się po drodze, to wtedy wartość spada emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5722474 Napisano: 20.08.2013 15:52:50 w MC - Agencja inna niż wszystkie
size napisał(a):

Sorry, że zacytuję samą siebie:

"Nie mam absolutnej pewności czy tak jest, ale posnuję myśl. Wszystkie regulaminy konkursów winny być zgłaszane przez Organizatorów do Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Jeżeli zapis w regulaminie stanowi, że Organizator może zmienić regulamin w dowolnym momencie - to wiadomo - z tym nie wygrasz.

Ale, jeżeli nie ma takiego zapisu, a Organizator nie dopełnia warunków regulaminu (obojętnie, czas, nagrody, termin ogłoszenia wyników itp.) można do UKE zgłosić ten fakt. Oni potem prowadzą dalsze procedury.

Jeżeli Organizator w ogóle nie zgłosił do nich konkursu, myślę, ze ma "bonus" i wtedy rozliczany jest wysoce indywidualnie

Jeżeli ktoś może to zweryfikować, to proszę, bo mogę się mylić.
Ale może warto tam uderzyć."

Nie ochrona konsumenta, tylko Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Nie wiem jak można realnie zweryfikować niekompetencję tej firmy - my zgłaszać możemy, ale jeśli Pan ma wsio w systemie - nawet jakby wysyłał ze swoich numerów, to wiadomo - wybiera podług własnego "podoba mi się". To musiałaby by być akcja/afera, w konsekwencji której osoby nagrodzone musiałyby zostać zweryfikowane (przez organy np. nerkę emotka ) - pod kątem znajomości itp.
Nie wiem czy to realne.

Chyba, ze ktoś nagle poczuje się "źle", nie dostanie tego co obiecane i sam wystrzeli opinią w świat.

Oni ze zgłoszeń mogą mieć mały dochód, ich wartością dodaną mogą być jedynie nagrody przysposobione. A tego nam dociec trudno. A udowodnić jeszcze trudniej.




O to ciekawe, bo mam problem z nagrodą o bardzo mocno zaniżonej wartości niż w regulaminie i wysłanej po terminie. Odmówiłem przyjęcia. UOKiK się zawsze próbuje wymiksować mówiąc, że nagroda to bonus i jak się różni od regulaminowej i wysłana po terminie to jednak jest. Może Urząd Komunikacji Elektronicznej się zainteresuje. U nas jak zawsze życie sobie regulaminy sobie. W normalnych krajach można iść z tym do sądu, a u nas przekręty się robi w biały dzień. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5721611 Napisano: 19.08.2013 13:48:47 w MC - Agencja inna niż wszystkie
zubi napisał(a):

aerdna napisał(a):

iwek napisał(a):

joan napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Kolejna osoba ma pomylony sklep- MDW emotka


Właśnie widziałam emotka

PS: Jeśli kto odeśle dane do wygranej z DN, proszę o wpisanie tutaj, jaka zwrotka przyszła emotka


Dziękujemy. W celu odebrania nagrody prosimy o wyslane SMS o treści: DROGERIA następnie wpisz adres sklepu Drogeria Natura w ktorym odbierzesz nagrodę.



Buhahahha i zaś 1,23 zł ? Od kiedy to w sklepie nagrodę się odbiera. Masakra emotka



a co z paragonem?



Może w sklepie sprawdzą, ale jeszcze trzeba specjalnie do sklepu pojechać, żenada. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5721598 Napisano: 19.08.2013 13:43:06 w MC - Agencja inna niż wszystkie
A paragony odsyłacie pocztą jak chce w sms-ie, bo w regulaminie jest coś też o e-mailu... Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5721596 Napisano: 19.08.2013 13:42:15 w MC - Agencja inna niż wszystkie
zaczytana-pola napisał(a):

A kto pochwali się ramką albo voucherem?



No jak to kto ? Sławek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5716587 Napisano: 09.08.2013 23:20:49 w Inne mniejsze markety
mariolakal napisał(a):

petunija1 napisał(a):

fragles napisał(a):

benasia napisał(a):

czy z dino płyty ślą losowo czy można sobie wybrać tzn napisac im jaką się chce? emotka


pytali jaką się chce



Mnie tez nie pytała... emotka



Mnie również nie pytała i w e-mailu o tym nie wspomniała... emotka



Ja pytałem jakie są, wymieniła 3 i podałem tą, którą wybieram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5716440 Napisano: 09.08.2013 18:45:41 w Inne mniejsze markety
benasia napisał(a):

czy z dino płyty ślą losowo czy można sobie wybrać tzn napisac im jaką się chce? emotka


pytali jaką się chce Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5641947 Napisano: 25.04.2013 13:51:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bielenda z ostatniego tygodnia, pocztą list polecony. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5622698 Napisano: 27.03.2013 13:56:00 w TESCO konkursy
bronia napisał(a):

Koleżanka też nie dostała z początku także potwierdzam tezę, że tu nie ma reguły.


dokładnie, ja nie mam z 3.02 i dziś pani mi powiedziała, że jutro zostanie nadany emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5597582 Napisano: 27.02.2013 22:46:12 w Inne mniejsze markety
ekuc2 napisał(a):

w Nestle Inter w treści wpisujecie tylko numer telefonu i załączacie fotkę?


ja tak, zdęcie plus telefon, nic więcej Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5534668 Napisano: 31.12.2012 02:55:20 w Biedronka
skorpik26 napisał(a):

w niektórych biedronkach wyskakuje :Błąd komunikacji sieci ... i tu kombinowanie z kwotami nic nie pomaga (testowane emotka ) tak jakby wogóle nie był aktywny bon w danej biedronce


u mnie się udało w 4 z kolei kasie w tej samej Biedronce, w 3 nie przyjęło i było błąd, a w 4 tak, więc trzeba próbować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5527035 Napisano: 21.12.2012 05:20:16 w Pomocy!!!!
renatak0 napisał(a):

Ratunku! Kupiłam starter z playa i nie moge wysłać sms premium z niego, zależy mi na tym strasznie, bo muszę eska wysłać jak najszybciej, dlaczego wysłanie wiadomości jest niemożliwe?


Spróbuj najpierw wykonać jakieś połączenie, nawet kilkusekundowe. Powinno pomóc. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5511610 Napisano: 13.12.2012 01:43:57 w Inne mniejsze markety
mstelmas11 napisał(a):

Ja dzwoniłam do Intermarche i autko już czeka. Chyba lepiej najpierw tam zadzwonić i upewnić się niż na darmo jechać.Pani kazała wydrukować emaila i zabrać ze sobą dowód osobisty!!!


U mnie babka żądała paragonu emotka Dodatkowo autko cały czas stało na sklepie, brudne, karton pognieciony i trwały poszukiwania kół. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5505065 Napisano: 10.12.2012 05:41:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaki76 napisał(a):

jak informują z ekspresami z super pharm sms czy telefon?


telefon Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5477963 Napisano: 28.11.2012 10:25:25 w Biedronka
margo466 napisał(a):

pang napisał(a):

http://www.portal...e/teksty/,78966.html

ciekawe podsumowanie ostatniego konkursu biedronki na 2000 sklepów


to był konkurs na produkt marki własnej emotka emotka


chyba nie, bo u mnie wygrały 2 produkty wcale nie Biedronki Wyświetl w wątku >>
0 0