Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fragles

fragles

#5741688 Napisano: 23.09.2013 12:48:40 w TESCO konkursy
Agnes napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

HORTEX.TESCO.nr paragonu. itd


dzieki zjadłam TESCO po drodze



Tak to jest jak się je w pośpiechu i w dodatku idąc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5739729 Napisano: 18.09.2013 18:24:29 w Inne mniejsze markety
koza.k90 napisał(a):

po ile są konkursowe kosmetyki Himalaya HERBALS w Superpharm ?


2,99 zł krem antyseptyczny Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5739728 Napisano: 18.09.2013 18:19:25 w Carrefour konkursy
chasia napisał(a):

chasia napisał(a):

W Fairy Carrefour który numer z paragonu sie podawało?



Może ktoś wie emotka


Numer z górnego prawego rogu obok daty. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5736660 Napisano: 13.09.2013 12:34:36 w Carrefour konkursy
inka113 napisał(a):

masza napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Wychodzi, że nie może

ja mam w Kauflandzie WBudynWanil

widać LR z podpowiedzi W na poiczątku nie chce skorzystać.
poza tym, po cenach też by można zidentyfikować...

Ale jak się nie chce.
Jak patrzę na takie podejście, to zastanawiam się, po ch.lerę ja się w swojej pracy staram.

a jak się dołączy opakowanie uznają?
Pytaliście?
Ja mam paragony z C4 z miejscowości przez która przejeżdżałam w drodze z wakacji, na pewno juz tam nie wrocę bo cena paliwa przewyższyła by cenę bonu emotka



nie uznają. ja wysłałam paragon i opakowania ale ich to nie interesuje.



Potwierdzam opakowania im nie wystarczają. Może dlatego, że ten cukier nie ma wanilii i jedzie im w agencji etylowanilina emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5736637 Napisano: 13.09.2013 12:17:12 w Carrefour konkursy
W regulaminie też nic chyba nie ma, że zrobią z nas sobie darmowych uczestników ankiety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5736612 Napisano: 13.09.2013 11:53:14 w Carrefour konkursy
Mogliby też lekko wysilić mózgownice, skoro wszyscy cukier wanilinowy x 5 to chyba nie kupili na złość im cukru Dr.Oetker czy firmy kogucik żeby sobie zrobić problem. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5736609 Napisano: 13.09.2013 11:50:53 w Carrefour konkursy
cc_investigator napisał(a):

bip napisał(a):

aerdna napisał(a):

A zaczęli juz dzis ?



tak zaczeli ale nie z nagrodami niestety. dzwoni pani i informuje ze niestety gdy na paragonie nie ma wyraźnego oznaczenia (Winiary, NEstle, Lion itd) to nie moga uznać paragonu. Dołączone opakowania też tu nic nie zmieniaja w tej sytuacji emotka



i nie ma dyskusji?

Przeciez to jest ograniczona lista produktów (słabo opisanych) skoro robią konkurs w c4 (a teraz w kolejnych sklepach), to trzebaby dostać opis produktow ze sklepu (opisy w obrebie danej sieci sa chyba takie same?). To naprawdę nie jest robota niewykonalna. I dla agencji - jednorazowa.
Kurcze.
emotka



Dokładnie, wszystko to usłyszeli ode mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5736604 Napisano: 13.09.2013 11:47:09 w Carrefour konkursy
skarb888 napisał(a):

bip napisał(a):

aerdna napisał(a):

A zaczęli juz dzis ?



tak zaczeli ale nie z nagrodami niestety. dzwoni pani i informuje ze niestety gdy na paragonie nie ma wyraźnego oznaczenia (Winiary, NEstle, Lion itd) to nie moga uznać paragonu. Dołączone opakowania też tu nic nie zmieniaja w tej sytuacji emotka



Tego się obawiałam, dlatego odpuściłam cukry waniliowe i kupiłam galaretki i Princessy (najpierw posprawdzałam na czytniku co wybija).



Ale ten nieszczęsny "cukier wanilinowy" jest właśnie Winiary, nie mogą pisać waniliowy, bo nie zawiera wanilii i na paragonie jest tak samo w całej Polsce (w sensie we wszystkich C4). Mogliby sobie zadbać z Nestle, by na czas promocji je odpowiednio opisywali. Przy odrobinie chęci sprawdzą to telefonem w 5 minut u jednej osoby i będą mieli jasność, ale "pani nie umie". Smolar umie. Ale pozytywna informacja jest taka, że wyślą skan paragonu i z nim trzeba jechać podbić do sklepu. U mnie "oparło się " o kierownika sklepu. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5731776 Napisano: 06.09.2013 00:37:12 w Biedronka
cudaczek121 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

ladyinred napisał(a):

gdzie moja lodowka? emotka


i moja walizka emotka emotka emotka



i moja walizka emotka


Pojechała na wycieczkę z Pascalem i gotuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5731769 Napisano: 06.09.2013 00:18:54 w Intermarche
W sumie wcześniej do konkursu Fairy i teraz nie precyzowali, który to numer paragonu. Ten w prawy górnym rogu przyjmuje się "potocznie", ale kierownicy sklepów za nr paragonu uważają własnie systemowy lub transakcji...
A co do Karlsbadu dobrze, że zaczęli częściowo określać wymagania, nie będą potem dowolnie interpretować tego co uważają za nr paragonu. Ale wypadałoby dopracować szczegóły. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5731763 Napisano: 05.09.2013 23:44:39 w Intermarche
onlyrybka napisał(a):

Na moich paragonach z ITM jest numer transakcji na dole.


Ja mam z 2 sklepów, w jednym na dole figuruje numer systemowy w drugim numer transakcji. Trzeba jutro się dopytać telefonicznie, a najlepiej mailowo żeby mieć podkładkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5731762 Napisano: 05.09.2013 23:43:36 w Intermarche
wall.e napisał(a):

fragles napisał(a):

moniap82 napisał(a):

na konkurs INTERMARCHE - WYGRAJ I SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA
podajemy nr transakcji czy nr paragonu?


jak mnie pouczyła Pani w Almie, nie ma czegoś takiego jak nr paragonu emotka
Podajemy numer transakcji


A ode mnie kiedyś żądali numer wydruku innym razem wspominali o numerze systemowym emotka . Ale to nie było w Intermarche ani w Albie , chyba.

Jak zwał tak zwał,jedno jest pewne,trzeba wpisać cyferki emotka


Do czasu, mi odebrali nagrodę za numer transakcji, bo wtedy rzekomo chcieli prawy górny róg ... A w regulaminie nie było żadnego zapisu, teraz jest. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5731747 Napisano: 05.09.2013 23:12:38 w Intermarche
fragles napisał(a):

moniap82 napisał(a):

na konkurs INTERMARCHE - WYGRAJ I SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA
podajemy nr transakcji czy nr paragonu?


jak mnie pouczyła Pani w Almie, nie ma czegoś takiego jak nr paragonu emotka
Podajemy numer transakcji


Teraz widzę, że na moim paragonie jest numer systemowy, a nie transakcji i bądź tu mądry, znowu mi pani odbierze nagrodę jak jej się tak spodoba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5731744 Napisano: 05.09.2013 23:08:32 w Intermarche
moniap82 napisał(a):

na konkurs INTERMARCHE - WYGRAJ I SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA
podajemy nr transakcji czy nr paragonu?


jak mnie pouczyła Pani w Almie, nie ma czegoś takiego jak nr paragonu emotka
Podajemy numer transakcji Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5730791 Napisano: 04.09.2013 21:14:19 w TESCO konkursy
picola napisał(a):

kochani, powiedzcie czy na konkurs zakupy 1 klasa trzeba wysyłać zgłoszenie w dniu zakupu, jestem dzisiaj mega zmęczona i nie mam siły czytać regulaminu emotka


Nie Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5730710 Napisano: 04.09.2013 19:26:05 w Intermarche
szakal007 napisał(a):

ma ktoś tak ze nie mial esa i żadnego telefonu??


ja Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5730611 Napisano: 04.09.2013 17:59:19 w Intermarche
No i jaka radość jest, a to tylko kosmetyki, zbudowali napięcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5730608 Napisano: 04.09.2013 17:58:23 w Carrefour konkursy
alamak napisał(a):

Mam na wygranym paragonie z Nestle "5xcukier waniliowy" - poczytałam ten wątek i chyba taki nie może być (chociaż mi nic Pani nie mówiła nt. temat). Co robić? Wysłać taki? Czy zadzwonić może jutro? Bo chyba starego paragonu mi nie opiszą w C4 emotka


Też tak mam i jak wygram pojadę, muszą opisać, jakby co kupię następny na dowód emotka Ale gdyby chcieli mogliby sami przedzwonić z Linea do Tesco, jakoś Smolar nie robi takich problemów.Sami sprawdzają. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5730589 Napisano: 04.09.2013 17:52:12 w Intermarche
Wysyłają te sms-y na raty, teraz kryzys jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5730584 Napisano: 04.09.2013 17:50:32 w Intermarche
Wysyłają sms-y żeby ludzie się nie burzyli i nie wydzwaniali o wyniki. Teraz Palmolive zalicza kompletną porażkę, bo nawet zestawów już nie mają, dali je do Hebe na główne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0