Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fragles

fragles

#5757397 Napisano: 18.10.2013 13:49:55 w Carrefour konkursy
joan napisał(a):

fragles napisał(a):

Nie wiem jak z żądaniem listowym, sprawdzę, problem tkwi w tym co oni potem z tym robią, jak przechowują. Na to są bardzo rygorystyczne przepisy. Wydawnictwo żądało nr pesel żeby zweryfikować czy się nie wygrało przez ostatnie 3 miesiące. Potem mieli usuwać. Ale przechowywali niezgodnie z ustawą, zwykła baza danych. A do tego po wygraniu nagrody pani podczas rozmowy telefonicznej sama podała moje dane i spytała czy się zgadzają. I wyszło, że ma je od 2 lat, bo ostatnia moja wygrana była właśnie 2 lata wcześniej. W każdym razie oni wyciągnęli wnioski. Albo się płaci za przechowywanie danych zgodnie w przepisami, albo się uch nie żąda. A powód nie jest ważny. Chcą sprawdzać, niech sprawdzają, ale zgodnie z przepisami.


Tak właśnie myślałam, że to o nich chodzi emotka


Wysłałem kilka maili i pomogło emotka Nasze dane to nie są żarty i wierz mi, że kopia dowodu wystarczy żeby dla niektórych stała się dokumentem. A odkręcanie potem sprawy z długiem trwa latami. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5757393 Napisano: 18.10.2013 13:46:12 w Carrefour konkursy
barszcz napisał(a):

A czy jest jakiś paragraf ,sugerujący łamanie prawa żądając skanu dowodu emotka Chętnie bym go wydrukowała i wysyłała takim agencjom w razie wygranej emotka


Nie wiem jak z żądaniem listowym, sprawdzę, problem tkwi w tym co oni potem z tym robią, jak przechowują. Na to są bardzo rygorystyczne przepisy. Wydawnictwo żądało nr pesel żeby zweryfikować czy się nie wygrało przez ostatnie 3 miesiące. Potem mieli usuwać. Ale przechowywali niezgodnie z ustawą, zwykła baza danych. A do tego po wygraniu nagrody pani podczas rozmowy telefonicznej sama podała moje dane i spytała czy się zgadzają. I wyszło, że ma je od 2 lat, bo ostatnia moja wygrana była właśnie 2 lata wcześniej. W każdym razie oni wyciągnęli wnioski. Albo się płaci za przechowywanie danych zgodnie w przepisami, albo się ich nie żąda. A powód nie jest ważny. Chcą sprawdzać, niech sprawdzają, ale zgodnie z przepisami. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5757343 Napisano: 18.10.2013 13:06:11 w Carrefour konkursy
A tak na marginesie jedno z wydawnictw już rakiem się wycofało z żądaniem numeru pesel przez telefon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5757338 Napisano: 18.10.2013 13:02:13 w Carrefour konkursy
tadziowa napisał(a):

joan napisał(a):

tadziowa napisał(a):

pytałam pana w rozmowie o to jakie dane im są potrzebne i stwierdził, że "wszystkie" i że "nie mogę ingerować w skan dowodu bo wtedy utraci on wiarygodność"...


Nie chcę Cię namawiać do złego, ale ja bym odesłała częściowo zamazaną kopię dowodu wraz z wydrukowanymi artykułami z neta na temat kradzieży danych emotka Zresztą, układ jest prosty: Pan prześle kopię swojego dowodu mnie i dopiero wtedy ewentualnie możemy pogadać emotka

Jakich danych potrzebuje organizator? Imię. Nazwisko. Pełen adres zameldowania. Ewentualnie początek numeru PESEL - jeśli konkurs był przeznaczony jedynie dla osób dorosłych. Finito emotka


Ja to planowałam zrezygnować z nagrody, bo pan zasugerował, że jestem jedyną osobą, która ma z tym problem i jeśli nie wyślę skanu to nagroda przepadnie. Ciekawe, która agencja wpadnie na pomysł i poprosi o przesłanie oryginału dowodu osobistego w kopercie emotka


Pan kręci, bo ja też "miałem z tym problem". Zapytałem jak zamierzają przechowywać te kopie to go zatkało i powiedział "zgodnie z regulaminem". Żenujące. Powinni sobie sprawdzić przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Nie mają prawa ich przetrzymywać ani od nas żądać w takiej formie. Musieliby spełniać wysokie wymagania jak banki itp. Są specjalne archiwa, które mają uprawnienia. A taka agencja to sobie może przechowywać słoiki po kawie DE. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5754423 Napisano: 14.10.2013 13:39:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zuzi494 napisał(a):

yaagatka napisał(a):

u mnie tetley w promocyjnej cenie 10zł emotka



W jakim sklepie? emotka


Też mnie ciekawi w jakim ? Bo u mnie po 17 zł i nawet po 21 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5752759 Napisano: 10.10.2013 14:58:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

Czy ktoś coś wie na temat wyników Schwarzkopf w Super-Pharm?


Akon nie może dojść do siebie po tym jak z maili zaatakowały go stylizacje w formie profesjonalnych filmów z pokazów, nie rozpakowali paczek ciuchów itp. Muszą ochłonąć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5750881 Napisano: 07.10.2013 22:18:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

fragles napisał(a):

A co to za konkurs ? Nie mogę namierzyć w wyszukiwarce.


https://apps.face...p;ref=ts&fref=ts

Dodałam już dziadostwo do bazy. Tyle czasu mi to zajęło, że mam nadzieje, że będzie mi to policzone w przyszłych nagrodach. emotka


Dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5750827 Napisano: 07.10.2013 21:00:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

działa wam aplikacja lays?




Działa. Już poszło kilka zgłoszeń emotka Fajny konkurs, tylko mało znaków w zgłoszeniach emotka



A co to za konkurs ? Nie mogę namierzyć w wyszukiwarce. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5750782 Napisano: 07.10.2013 20:05:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

ktosiu napisał(a):

deva napisał(a):

mgrzel napisał(a):

Czy do kogoś dzwonili z Ferrero? Mają czas do jutra ale wybierali dzisiaj, więc może ktoś coś już wie.


tez jestem ciekawa emotka


Przypuszczam, ze jutro będą dzwonić do pierwszych szczęśliwców emotka


Na bank jutro emotka


W regulaminie jest, że następnego dnia dzwonią, a potem potwierdzają mailem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5750478 Napisano: 07.10.2013 14:10:03 w Intermarche
moskala22 napisał(a):

edith napisał(a):

Od ktorej godz w piątek zaczęli dzwonic z Intermarche??A może to już koniec obdzwaniania i tylko się łudzimy że będą dzwonic emotka



13.32 był tu pierwszy wpis



Mają jakieś zebranie (może wybierają), bo dzwoniłem w sprawie konkursu w Leclercu i dopiero po 15.00 ktoś będzie dostępny. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5750455 Napisano: 07.10.2013 13:36:43 w Pomocy!!!!
zwierzyniec napisał(a):

fragles napisał(a):

Czy ktoś z Was ma problemy w Play z wysyłaniem sms-ów premium ? Bo mi całkowicie zablokowali 2 telefony. W obu jest na koncie kasa i są ważne ponad rok. Jak zadzwoniłem babka powiedziałam, że UWAGA ! złamałem regulamin generując sztuczny ruch emotka Ten sztuczny ruch telekomunikacyjny to 4 sms-y konkursowe na każdym numerze wysłane w ciągu miesiąca w odstępach kilku dni z telefonów, w których starter jest na stałe. emotka Żeby mi odblokowali muszę iść z dowodem, zarejestrować numer na siebie, napisać reklamację i zobowiązać się, że nie będę generować sztucznego ruchu. Czyli wysyłać sms-ów preminum. emotka Jestem w szoku...
A dodatkowo w nowym wczoraj zakupionym starterze Play \\\\\\\"Zawsze 1 rok ważności\\\\\\\" jest blokada na sms-y Premium i trzeba odblokować na infloinii lub rejestrując numer, ale potem może być jak wyżej.


A korzystasz z tych numerów normalnie? Dzwonisz, piszesz normalne smsy, czy tylko premium? Nie rejestrowałam i nie mam żadnych problemów, od czasu do czasu wysyłam też smsy charytatywne - może takie użytkowanie jest dla nich wiarygodne,a Twoje emotka


Płacę im kasę więc o co chodzi. Przecież oni też na tym zarabiają, a w regulaminach konkursów jest, że można sms-y wysyłać z Play. Po prostu mniej mają kasy z premium niż za rozmowy i sms zwykłe i tyle. Ale i tak jestem w szoku. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5750443 Napisano: 07.10.2013 13:31:36 w Pomocy!!!!
Ogólnie każdy z nich mówi co innego, nowe startery mają blokadę i nie dostałem jak ciasssteczko żadnego sms-a o blokadzie. Sam dzwoniłem na infolinię, odblokowali i po wysłaniu sms-a premium znowu zablokowali. Może to zależy od rodzaju startera. Nie wiem, ale jak słusznie zauważyła baja31
"Nigdy więcej Play" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5750440 Napisano: 07.10.2013 13:28:37 w Pomocy!!!!
zwierzyniec napisał(a):

fragles napisał(a):

Czy ktoś z Was ma problemy w Play z wysyłaniem sms-ów premium ? Bo mi całkowicie zablokowali 2 telefony. W obu jest na koncie kasa i są ważne ponad rok. Jak zadzwoniłem babka powiedziałam, że UWAGA ! złamałem regulamin generując sztuczny ruch emotka Ten sztuczny ruch telekomunikacyjny to 4 sms-y konkursowe na każdym numerze wysłane w ciągu miesiąca w odstępach kilku dni z telefonów, w których starter jest na stałe. emotka Żeby mi odblokowali muszę iść z dowodem, zarejestrować numer na siebie, napisać reklamację i zobowiązać się, że nie będę generować sztucznego ruchu. Czyli wysyłać sms-ów preminum. emotka Jestem w szoku...
A dodatkowo w nowym wczoraj zakupionym starterze Play "Zawsze 1 rok ważności" jest blokada na sms-y Premium i trzeba odblokować na infloinii lub rejestrując numer, ale potem może być jak wyżej.


A korzystasz z tych numerów normalnie? Dzwonisz, piszesz normalne smsy, czy tylko premium? Nie rejestrowałam i nie mam żadnych problemów, od czasu do czasu wysyłam też smsy charytatywne - może takie użytkowanie jest dla nich wiarygodne,a Twoje emotka


To raptem 2 numery, ale rzeczywiście używam ich tylko do sms-ów premium, średnio 4 w miesiącu. Ale mam też 2 inne ich startery z tej oferty Play Fresh i hulają, chociaż też ich używam do konkursów. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5750204 Napisano: 07.10.2013 00:14:18 w Pomocy!!!!
Czy ktoś z Was ma problemy w Play z wysyłaniem sms-ów premium ? Bo mi całkowicie zablokowali 2 telefony. W obu jest na koncie kasa i są ważne ponad rok. Jak zadzwoniłem babka powiedziałam, że UWAGA ! złamałem regulamin generując sztuczny ruch emotka Ten sztuczny ruch telekomunikacyjny to 4 sms-y konkursowe na każdym numerze wysłane w ciągu miesiąca w odstępach kilku dni z telefonów, w których starter jest na stałe. emotka Żeby mi odblokowali muszę iść z dowodem, zarejestrować numer na siebie, napisać reklamację i zobowiązać się, że nie będę generować sztucznego ruchu. Czyli wysyłać sms-ów preminum. emotka Jestem w szoku...
A dodatkowo w nowym wczoraj zakupionym starterze Play "Zawsze 1 rok ważności" jest blokada na sms-y Premium i trzeba odblokować na infloinii lub rejestrując numer, ale potem może być jak wyżej. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5746965 Napisano: 01.10.2013 15:02:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamisiam napisał(a):

polarniczka napisał(a):

joan napisał(a):

isiulka napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

http://www.torita...-281-ty-997-3-6.html

jeśli to "nasi" to gratki emotka ja pisałam "w zupełnie innym stylu..."


Super, podobają mi się takie szczere teksty (nie na litość) emotka


Mnie również się podobają emotka Aczkolwiek szalony kontrast w porównaniu do tego, co ja ślę na konki emotka



wreszcie ktoś wygrał bez wyskakującego clowna z linku, albo stworzonego filmu na youtube... warto pomyśleć nad zmianą koncepcji w tekstach na konkursy


zwycięzca JÓZEF napisał "przejechałabym" emotka



jest też trochę stylistycznych błędów i czasem tekst traci sens, ale może to wina osoby, która przepisywała ... Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5746875 Napisano: 01.10.2013 13:52:18 w Carrefour konkursy
like-a-bomb napisał(a):

Czy Smolar informował już zwycięzców z I etapu "Velvet"? emotka


jak mówi spiskowa teoria dziejów Smolar teraz siedzi i robi ostra selekcję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5746867 Napisano: 01.10.2013 13:49:44 w Kaufland konkursy
bip napisał(a):

to wszystko doprowadzi do tego, ze poczciwe swego czasu 4Frame stanie sie złośliwe wzgledem konkursowiczów niczym TQG! To na poczatku tez była normalna agencja ale ile mozna mieć cierpliwosci! Smolar juz tez zmienił taktyke i prowadzi ostra selekcje aby stałych konkursowiczów jak najmniej nagradzac. Moze ktos wreszcie powinien zrozumiec, że konkursów nie organizuje sie po to zeby jeden czy drugi mógł sie z tego utrzymać tylko aby zachecic konsumentów do zakupu tego produktu a nie innego. Nie są ślepi i widza, że 80% laureatów to wiecznie te same nazwiska.


W Kauflandzie nie gram, nie mam problemu z bonami, ale co do wiecznie tych samych nazwisk i ostrej selekcji to chyba przesada emotka Gdyby ją robili to dzięki "Zwykłym konsumentom" mogliby już dzisiaj zwinąć swoją agencję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5745086 Napisano: 27.09.2013 13:58:57 w MC - Agencja inna niż wszystkie
nataszka napisał(a):

A ja nie mam nagrody z SPH -LADY SS emotka
OSTATNIO O PALMOLIVE się upominałam e-maile-doszła.Teraz znowu napisałam e-mail i nagrody ani widu....


Do mnie też nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5744370 Napisano: 26.09.2013 16:17:54 w Leclerc
Oleśnica u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5742159 Napisano: 23.09.2013 21:58:06 w TESCO konkursy
szaradzista1 napisał(a):

Czy rozwiazali juz w Tesco Konkurs walizkowy WENGER?


Tak, jakiś czas temu Wyświetl w wątku >>
0 0