Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fragles

fragles

#5802582 Napisano: 07.01.2014 17:09:57 w Gratulacje! Dla wygranych!

fragles

#5802478 Napisano: 07.01.2014 16:02:00 w Inne mniejsze markety
anialistopad napisał(a):

A wiecie gdzie odesłać paragon ?


chyba będą dzwonić ... adresu się nie podawało Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5797723 Napisano: 28.12.2013 12:10:42 w Udane wymiany - polecane nicki:)
polecam olusssiaa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5797122 Napisano: 25.12.2013 23:07:32 w Życzenia na święta i nie tylko
Dobrych Świąt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5792030 Napisano: 13.12.2013 22:16:39 w Gratulacje! Dla wygranych!
0 0

fragles

#5791351 Napisano: 12.12.2013 23:20:13 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dwa dni człowiek na forum nie zajrzy i szczęka opada po powrocie.
Wielkie gratulacje Dziewczyny emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5791350 Napisano: 12.12.2013 23:13:05 w Inne mniejsze markety
asiam napisał(a):

ladyinred napisał(a):

mia napisał(a):

ladyinred napisał(a):

zlecialam pol miasta za zabka, kupilam Somersby, w domu biore paragon a tam: napój piwny jabłkowy emotka rozumiem, ze nie ma sensu grac, nie liczy się?

Spoko. Wszyscy tak mają. emotka




dzieki, niech Ci Smolar karty podaruje emotka

humor wraca


U mnie też napój piwny jabłkowy.


Smolar nigdy z opisem nie robi problemu, trudniej wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5788585 Napisano: 09.12.2013 14:54:40 w Inne mniejsze markety
ace napisał(a):

oj przydaloby sie przynajmniej 500zl z saturna emotka Ale szanse sa marne biorac pod uwage tlumy w aturnie i pustki na stooiskach emotka



Podobno było 1500 zgłoszeń, tak twierdzi kolega kierownik w Saturnie, więc nie jest źle emotka My na szczęście mam jeden stres mniej, nie braliśmy udziału, co nieco zszokowało p.kierownika emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5785723 Napisano: 04.12.2013 13:38:05 w Biedronka
dominisia22m napisał(a):

jak pech to pech...miałam paragon na E i myślałam, że konkurs do wczoraj, a on się skończył 1 ego emotka


nie jesteś sama emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5785270 Napisano: 03.12.2013 19:57:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ślizgacze z Actimela, PP list zwykły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5785018 Napisano: 03.12.2013 14:53:27 w Inne mniejsze markety
perlshine napisał(a):

asiatko napisał(a):

jak najkorzystniej wyciągnąć z tej karty kase? czy moge sobie nia po prostu zaplacic w jakims sklepie te cale 200 zl z uzyciem pinu 2424? Sorki, pewnie gdzies to juz bylo pisane, ale ja zamiast sie rozwijac to się zwijam.



wydaje mi się,że najpierw musisz ukatywnić kartę smsem, w bankomacie lub na stronie internetowej i wtedy dopiero iść na zakupy. najkorzystniej byłoby zapłacić w sklepie całe te 200 zł i tak spożytkować, jednak jak ktoś chciałby wypłacić to z bankomatu to najpierw musi zasilić o dodatkowe 5 zł i dopiero potem wypłaca całe 200. emotka



Dokładnie tak jest, chociaż bywają kłopoty z PIN-em i nie uwierzycie, bo jak sam sobie to opowiadam to nie wierzę, ale mam aktywną kartę prepaid (z innego konkursu) z BZWBK i ... Aktywowałem na stronie, zmieniłem PIN i do transakcji w bankomacie mam ten zmieniony, a do płatności kartą dalej 2424. Jak to zgłosiłem 2 razy mi przyblokowali kartę i dalej jest tak samo. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5767636 Napisano: 06.11.2013 12:45:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

polarniczka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

mam pytanie własnie walczę z organizatorem bo właśnie dostałam informację że nas dyskwalifikują za brak paszportów.. Czy to jest normalne? Ja już jestem w drodze załatwiać dokumenty, wolne wybrane a w regulaminie nie ma takiej opcji że za brak tych dokumentów mogą nas wykopać.. co robić emotka ?!


po piersze czemu się przyznawaliście, że nie macie? trzeba było nic nie mówić, powołaj się na regulamin i napisz reklamację


pewnie i tak musialaby sie przyznac bo podejzewam ze potrzebowali nr paszpotów...
Wiem, że w wiekszosci konkursó gdzie jest do wygrania wycieczka poza Europe pisze ze laureat musi posiadac paszport w momecie przestapienia do konkursu, ale tu jak nic takiego nie ma to nie maja prawa wdg mnie Cie zdyskwalfikowac....



Nie chcę się wdawać w dłuższą dyskusję, ale mogą co chcą emotka I tak robią, bo większość jest zadowolona z Grafa emotka Dużo się ciekawych rzeczy można dowiedzieć jak się zbiorą nawet tylko 2 osoby przez nich poszkodowane. A regulaminy są tak konstruowane nie bez powodu, nie ma daty, wartości, terminu itp. itd., a jest to niezgodne z wieloma przepisami. Tyle, że wycieczka mija, a cała sprawa trwa. Jak to czyta ktoś z Pepsi to może podeśle nam prawnika za free w ramach dbania o wizerunek Coca-Coli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5767631 Napisano: 06.11.2013 12:41:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agamaty napisał(a):

joan napisał(a):

ivanotta napisał(a):

tak, graf.. odsyła nas od jednego do drugiego.. masakra


Powiedz im, że mają wskazać Ci punkt regulaminu, na podstawie którego chcą odebrać nagrodę.

Masz 5 dni czasu na odesłanie paragonu, a co za tym idzie - również na załatwienie paszportu.



ale w tym regulaminie nawet nie ma mowy o dacie wyjazdu a powody ewentualnego odebrania prawa do nagrody są jasno okreslone i nie ma w nich mowy o paszporcie.



No cóż, nie jest to pierwsza wpadka z wyjazdem F1 i Burn, regulamin jest tak skonstruowany żeby nagrody nie wydać, Graf mało może, bo Coca-Cola ma to w nosie, a oni figurują jako organizator. Ale skoro już są 2 osoby (do tego 1, która nie pojechała na F1 w poprzednim konkursie i 1, która nie dostała koszulki) przez nich poszkodowane to może damy radę razem emotka Masz PW iva Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5766205 Napisano: 04.11.2013 14:55:01 w Paragony
Mam paragon Palmolive DN z 12.10.13 godz: 19:12 Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5757875 Napisano: 19.10.2013 13:49:53 w Intermarche
mrking napisał(a):

Słuszna uwaga Można powiedzieć, że w regulaminowym przykładzie podpowiedziano, co trzeba napisać. Dyskutować w temacie uczciwości - przypadkowości można w nieskończoność...
Szkoda, że dają często po 1 nagrodzie -samochodzie, zamiast dać np. 10 nagród po 5tys.zł.


Ale sami sobie strzelają w kolano i sprawiają, że mnożą się domysły przez tak szybkie rozstrzygnięcie. Mogli chociaż dla przyzwoitości poczekać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5757725 Napisano: 18.10.2013 22:32:30 w Intermarche
To nie jest moja teoria, ale podobno sprawdzona, więc nie dyskutuję i już jej nie poddaję jak wcześniej w wątpliwość emotka A tak na marginesie tempo czytania mają zawrotne. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5757717 Napisano: 18.10.2013 22:24:29 w Intermarche
mrking napisał(a):

W większości konkursów na hasła (a prawie tylko takie teraz mamy) agencje nie czytają kilku(dziesięciu) tys. zgłoszeń, tylko wybierają losowo kilkadziesiąt i nad nimi deliberują -przypadkowo się raz od pracownika takiej jednej dowiedziałem, ale mnie nie pytajcie której bo i tak nie zdradzę emotka


Smolar odsiał konkursowych graczy, bo podobno to praktykuje, a potem już zostało szybkie czytanie, jeden dzień na pozostałych 5 haseł amatorów wystarczył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5757446 Napisano: 18.10.2013 14:53:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benon69 napisał(a):

powiadamiali juz z ferrero rocher ? w tym tygodniu ? wygral ktos z forum ?


podobno dzwonili wczoraj, 1 osoba się "przyznała" Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5757407 Napisano: 18.10.2013 14:01:24 w Carrefour konkursy
Październik Miesiącem Ochrony Tożsamości emotka
http://www.giodo....036/id_art/7234/j/pl

3. Dopilnuj, aby kserokopie Twojego dowodu lub prawa jazdy zostały zniszczone w niszczarce lub miały trwałą adnotację w jakim celu zostały zrobione np. na potrzeby kredytu gotówkowego w banku X do umowy nr xxx. Tak oznaczony dokument będzie trudniejszy do skopiowania i podłożenia pod inny kredyt.

Czyli można na kopii zrobić dopisek, ze do celoów weryfikacji w konkursie i dopisać na kartce, że żądamy natychmiastowego zniszczenia po sprawdzeniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

fragles

#5757400 Napisano: 18.10.2013 13:53:04 w Carrefour konkursy
barszcz napisał(a):

A czy jest jakiś paragraf ,sugerujący łamanie prawa żądając skanu dowodu emotka Chętnie bym go wydrukowała i wysyłała takim agencjom w razie wygranej emotka


Myślę, że warto wystosować pytanie o formę przetwarzania i przechowywania skanu. Można też spytać Generalnego Inspektora Danych Osobowych. Ja na chomika nie gram i nie podoba mi się takie żądanie przy bonie za 100 zł nawet jeśli był taki zapis w regulaminie to nie znaczy, że robią to zgodnie z przepisami. Wyświetl w wątku >>
0 0