Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nie_zapominajka1

nie_zapominajka1

#5666964 Napisano: 01.06.2013 22:27:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem, czy to właściwy wątek na taki temat, ale spróbuję napisać tutaj. Pewnie pamiętacie konkurs "E" w Biedronce, w którym można było wygrać pralkę. Na forum było dużo dyskusji o tym konkursie, ponieważ pralki docierały z opóźnieniem. No i moja praleczka po dwóch miesiącach użytkowania zaczyna szwankować. W jaki sposób teraz zareklamować, skoro gwarancja nie została podbita? Organizator twierdzi, że wystarczy okazać protokół odbioru nagrody. Czy ktoś z Was reklamował tę pralkę albo inny sprzęt? W jaki sposób to trzeba załatwić - zadzwonić do serwisu Boscha? Już widzę, jak będę musiała się tłumaczyć przed panem z serwisu, o co chodzi z tym protokołem odbioru... Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5665276 Napisano: 30.05.2013 13:28:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z Was wygrał voucher w konkursie Martell? Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5652395 Napisano: 13.05.2013 16:06:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Biorąc pod uwagę fakt,że znowu zepsuło mi się auto, fajnie byłoby, gdyby Monnari podarowało mi Clio:)))) Czy można się jeszcze łudzić? Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5652292 Napisano: 13.05.2013 15:03:38 w Biedronka
Monika11 napisał(a):

biedronka się odezwała emotka



Potwierdzam:) Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5631940 Napisano: 10.04.2013 15:14:15 w TESCO konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

nie_zapominajka1 a czy Ty wiesz, że są na forum takie osoby, które potrafią na PW wysłać Ci wiązankę, bo za dużo wygrywasz? Nikt nie ma obowiązku chwalenia się swoimi nagrodami.



Zauważyłam, że jak napisze się o wygranej, to zaraz na priv jest mnóstwo wiadomości - co napisałaś, ile znaków itp. Ale sądziłam, że większość z Was informuje o swoich wygranych. Widać, nie znam jeszcze wszystkich zasad, jakie tu obowiązują. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5631926 Napisano: 10.04.2013 15:01:26 w TESCO konkursy
skarb888 napisał(a):

nie_zapominajka1 napisał(a):

Tylko cztery osoby z forum wygrały w konkursie Hortexowym? Jakaś ściema. Kto się nie przyznał?:)


emotka A jest jakiś obowiązek składania tu zeznań z wygranych? To Urząd Skarbowy?



Chyba między innymi na tym to forum polega, żeby wymieniać się informacjami, a nie tylko je czerpać. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5631918 Napisano: 10.04.2013 14:56:02 w TESCO konkursy
Tylko cztery osoby z forum wygrały w konkursie Hortexowym? Jakaś ściema. Kto się nie przyznał?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5631083 Napisano: 09.04.2013 14:38:37 w TESCO konkursy
Największe rozczarowanie - nic a nic, a zgłoszeń kilka. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5629357 Napisano: 06.04.2013 21:24:50 w TESCO konkursy
zubi napisał(a):

skarb888 napisał(a):

zubi napisał(a):

czy płacił już ktoś za zakupy kartą Bobovita? czy jest potrzebny PIN? chciałam dziś zapłacić, pani poprosiła o PIN



To karta podarunkowa - tak ją trzeba wprowadzić i płaci się bez PIN-u.



Mówiłam,że to karta podarunkowa, że nie mam PIN-u. Nie wiedziały co mają zrobić, zapłaciłam gotówką.



W moim Tesco bez problemu, nie musiałam niczego tłumaczyc. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5629147 Napisano: 06.04.2013 13:02:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sambolera napisał(a):

nie_zapominajka1 napisał(a):

Czy jest aktualnie jakiś konkurs kawowy? Właśnie kończy mi się kawka, a nie lubię kupować kawy niepromocyjnej;) Chyba promocja Tchibo jeszcze trwa, ale jeszcze nikt nie chwalił się wygraną, więc nie wiem, czy warto.



http://www.kawatc...teria-privat-kaffee#



Dzięki. Ciekawe, czy dobra ta kawka z nutą orzecha laskowego lub czekolady. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5628923 Napisano: 05.04.2013 20:20:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jest aktualnie jakiś konkurs kawowy? Właśnie kończy mi się kawka, a nie lubię kupować kawy niepromocyjnej;) Chyba promocja Tchibo jeszcze trwa, ale jeszcze nikt nie chwalił się wygraną, więc nie wiem, czy warto. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5625938 Napisano: 02.04.2013 15:53:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
turli napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

nie_zapominajka1 napisał(a):

I jeszcze konkurs ERIS. W regulaminie jest zapis, że należy zakupić kosmetyk marki IRENA ERIS. Wczoraj szukałam w sklepie i kosmetyki, które w nazwie mają ERIS są strasznie drogie. Natomiast jest seria LIRENE, produkowana przez ERIS, tańsza, ale w samej nazwie ERIS nie ma. Zakupiłam LIrene i na paragonie mam oczywiście napisane "Lirene". Jak myślicie, mogę zagrać z takim paragonem?





nie

to ma być konkretna seria Eris VITACERIN



Jak sprawdzałam wcześniej ten konkurs to na stronie był odnośnik jakie kosmetyki biorą udział i otwierała się tabela ze spisem wszystkich kosmetyków - nie tylko VITACERIN. Teraz nie moge tego znaleźć.



Na stronce konkursowej pojawił się link do listy kosmetyków biorących udział w konkursie. Znalazły się na niej te najdroższe produkty. Zatem moje Lirene się nie liczy. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5622576 Napisano: 27.03.2013 11:26:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

malenka89 napisał(a):

nie_zapominajka1 napisał(a):

I jeszcze konkurs ERIS. W regulaminie jest zapis, że należy zakupić kosmetyk marki IRENA ERIS. Wczoraj szukałam w sklepie i kosmetyki, które w nazwie mają ERIS są strasznie drogie. Natomiast jest seria LIRENE, produkowana przez ERIS, tańsza, ale w samej nazwie ERIS nie ma. Zakupiłam LIrene i na paragonie mam oczywiście napisane "Lirene". Jak myślicie, mogę zagrać z takim paragonem?


myślę, że nie, tu raczej chodzi właśnie o te droższe kosmetyki.


Również jestem zdania, że NIE. Kosmetyki mają tego samego producenta, ale to inne marki. Przykładowo: jeśli na konkurs należy kupić produkt marki Colgate, nie możesz kupić Palmolive tylko dlatego, że producent jest ten sam.



Tak myślałam. Ale powinni zapisać to w regulaminie, aby nie było wątpliwości. Przykładowo w moim Rossmanie w ogóle nie było kosmetyków VITACERIN. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5622564 Napisano: 27.03.2013 11:13:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I jeszcze konkurs ERIS. W regulaminie jest zapis, że należy zakupić kosmetyk marki IRENA ERIS. Wczoraj szukałam w sklepie i kosmetyki, które w nazwie mają ERIS są strasznie drogie. Natomiast jest seria LIRENE, produkowana przez ERIS, tańsza, ale w samej nazwie ERIS nie ma. Zakupiłam LIrene i na paragonie mam oczywiście napisane "Lirene". Jak myślicie, mogę zagrać z takim paragonem? Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5622561 Napisano: 27.03.2013 11:11:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zastanawiam się, w jaki sposób interpretować regulamin konkursu Monnari - czy sms może mieć więcej niż 160 znaków? W regulaminie nic na ten temat nie znalazłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5621243 Napisano: 25.03.2013 20:21:54 w Carrefour konkursy
renatak0 napisał(a):

nie_zapominajka1 napisał(a):

anet napisał(a):

zubi napisał(a):

anet napisał(a):

petunija1 napisał(a):

nie_zapominajka1 napisał(a):

szprotka napisał(a):

Jak tam Pan Sławek otrzymał już kuchnię marzeń z Ajaxa, bo chwalicie się tylko zestawami AJAX. Ja grałam 13, ale cisza w telefonie emotka



No własnie, skąd te zestawy AJAX? Z konkursu Carrefour?



Ciekawe czy ktoś trafił coś lepszego. emotka


Jedna osoba pisała o wygranym expresie emotka jedna emotka


gdzie ten wpis o wygranym expresie? nie widzę emotka


pisała jedna osoba w wątku bodaj "inne mniejsze markety" emotka



Oni dzisiaj mieli wyłonić zwycięzców, więc nie sądzę, że od razu poinformowali o wygranej.



u mnie Ajaxy i ekspresik



No to gratuluję:) Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5621235 Napisano: 25.03.2013 20:15:51 w Carrefour konkursy
anet napisał(a):

zubi napisał(a):

anet napisał(a):

petunija1 napisał(a):

nie_zapominajka1 napisał(a):

szprotka napisał(a):

Jak tam Pan Sławek otrzymał już kuchnię marzeń z Ajaxa, bo chwalicie się tylko zestawami AJAX. Ja grałam 13, ale cisza w telefonie emotka



No własnie, skąd te zestawy AJAX? Z konkursu Carrefour?



Ciekawe czy ktoś trafił coś lepszego. emotka


Jedna osoba pisała o wygranym expresie emotka jedna emotka


gdzie ten wpis o wygranym expresie? nie widzę emotka


pisała jedna osoba w wątku bodaj "inne mniejsze markety" emotka



Oni dzisiaj mieli wyłonić zwycięzców, więc nie sądzę, że od razu poinformowali o wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5621045 Napisano: 25.03.2013 17:25:38 w Carrefour konkursy
szprotka napisał(a):

Jak tam Pan Sławek otrzymał już kuchnię marzeń z Ajaxa, bo chwalicie się tylko zestawami AJAX. Ja grałam 13, ale cisza w telefonie emotka



No własnie, skąd te zestawy AJAX? Z konkursu Carrefour? Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5613526 Napisano: 15.03.2013 13:58:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ciasssteczko napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):


ale ja pytam o coś innego - konkurs Bryzy na stronie www.kupujemywygrywamy.pl czy ma znaczenie czy wysyła się przez str czy sms, bo jest jakis ranking emotka



ten ranking to punkty za aktywność na stronie - wzięcie udziału w konkursie, polecenie strony, itp. - kiedyś przyznawali za to nagrody w postaci zestawów produktów, nie ma to żadnego wpływu na nagrody w konkursach emotka




Dziękuję za informację:) Wyświetl w wątku >>
0 0

nie_zapominajka1

#5612882 Napisano: 14.03.2013 18:36:18 w Połączenia nieodebrane
Co mogło dzwonić dziś rano z początkiem 723? Wyświetl w wątku >>
0 0