Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika utropek

utropek

#580614 Napisano: 08.02.2007 06:11:19 w Allegro.pl - bez linków
ja dziekuje mal;isie z ekiedys juz o tym pisala:) i mnie uratowala prze dnia:) bo zalicytowala w mojej aukcji a ja ja grzecznie wyprosilam o dziwo nie miala pretensji:) Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#580343 Napisano: 08.02.2007 03:57:49 w Allegro.pl - bez linków
no wiem wiem:) ale ja zawsze wszystkie przejze a poznejlicytuje Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#580323 Napisano: 08.02.2007 03:51:28 w Allegro.pl - bez linków
fryz napisał(a):

utropek napisał(a):

13:17:37 sklada oferte w licytacji!
13:31 meil z prosba o wycpfanie aukcji!
Tak sie nie robi!



mnie ostatnio pewna Pani 3 godziny po wygraniu licytacji napisala, ze jednak jej ta rzecz nie potrzebna i zebym sobie ponownie wystawila na sprzedaz... odpisalam, ze tak sie nie robi... a ona mi odpisala, ze jednak zmienila zdanie chciala kupic ale poniewaz brzydko ja potrktowalam ( napisalam, ze tak sie nie robi ) to sie rozmyslila emotka ile bym dala a by w tamtej chwili moc przeteleportowac sie do jej mieszkania... emotka emotka emotka emotka emotka



nie trzeba bylo ulegac a zglosic o allegro:)
ale na
gargal1 uwazajcie! niech ja go tylko dopadne! Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#580299 Napisano: 08.02.2007 03:45:17 w Allegro.pl - bez linków
ciekawostka!: napsial z enie ebdzie mial czym zaplaic a o 13.15 licytowal to
http://www.allegr...w_coca_cola_bcm.html

gargal1 (14)     1,00 zł     czw 08 lut 2007 13:15:30 CET

fajny koles u mnie nie ma co juz sie pokazywac na ukcjach:) Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#580284 Napisano: 08.02.2007 03:41:49 w Allegro.pl - bez linków
annea20 napisał(a):

utropek napisał(a):

ALE SIE WKURZYLAM!!!

http://www.allegr...coca_cola_kody_.html
moja aukcja ktora trwa

gargal1 (on chyba jest tu z ekonkursow) licytuje w aukcji a potem pisze ze nie bedzie mial pieniedzy na zaplacenie! to po co kurde licytowac!!! jeszcze wnerwia mnie rpzed zakoncxzeniem aukcji tuz!!!
i zastanawiam sie co z tym zrobic!!!

druga sprawa ba meilu patrze a tam meil od fotka.pl z linkiem aktywujacym konto! a ja zadnego konta nie zakladalam! szczegolnie na tego meila!! ktos musial wykorzystac mojego meila i zarejstrowac sie na niego!!!

kurde co za ludzie! co za swiat!!!



zaloz sobie watek o mnie albo w aukcji zaznacz wyraznie ze prosisz o rozsade licytacje poniwaz nie odwolujesz ofert.



po zaonczeniu aukcjio to zrobie:) i napisze wyraznie ze nie odwoluje ofert 24 godziny przez zakonczeniem aukcji:)

Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#580261 Napisano: 08.02.2007 03:31:05 w Allegro.pl - bez linków
13:17:37 sklada oferte w licytacji!
13:31 meil z prosba o wycpfanie aukcji!
Tak sie nie robi! Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#580246 Napisano: 08.02.2007 03:25:21 w Allegro.pl - bez linków
ALE SIE WKURZYLAM!!!

http://www.allegr...coca_cola_kody_.html
moja aukcja ktora trwa

gargal1 (on chyba jest tu z ekonkursow) licytuje w aukcji a potem pisze ze nie bedzie mial pieniedzy na zaplacenie! to po co kurde licytowac!!! jeszcze wnerwia mnie rpzed zakoncxzeniem aukcji tuz!!!
i zastanawiam sie co z tym zrobic!!!

druga sprawa ba meilu patrze a tam meil od fotka.pl z linkiem aktywujacym konto! a ja zadnego konta nie zakladalam! szczegolnie na tego meila!! ktos musial wykorzystac mojego meila i zarejstrowac sie na niego!!!

kurde co za ludzie! co za swiat!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#579941 Napisano: 08.02.2007 01:07:49 w Allegro.pl - bez linków
rachel napisał(a):

ja nie tyle do oszustów co do mało profesjonaylnych zaliczyłabym organizatorów Ekstremalnego Konkursu do teraz jeszcze dostaje spamy ze jakis kretyn gra o nokie i zeby mu pommóc. Duzy minus za to bo jak mozna wysłac maile z załaczonymi adresami mailowymi 200 uczestników!!!! emotka



no ale napisali przeprosiny:) widzialas? a to mnie tez wczoraj zaskoczylo:D i tak hasmlko nawet jkto napisal emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#579880 Napisano: 08.02.2007 12:44:49 w Allegro.pl - bez linków
ja wylytowalam kiedys ksiazke jakis atlas w twardej okadce i gosciu mial napisane przesylka gratis zalicytowalam 1zl i zadnych innych ofert nie bylo:D w koncu wyslal mi po wielkiej walce za darmo:D <lol>:) jak dostalam go w domu:) to wygladal jak nowy, i kosztowal normalnie 48 zł hehe:) Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#579835 Napisano: 08.02.2007 12:22:36 w Allegro.pl - bez linków
0 0

utropek

#578171 Napisano: 07.02.2007 07:03:21 w Allegro.pl - bez linków
maltulenka napisał(a):

utropek napisał(a):

a to nic:D ja wlasnie przegladalam aukcje z korkami i tam osoba chce 2 zł za przesyłke........... meilem!!!!!!!!!:) <hahaha>



W zasadzie to nie wiem co w tym dziwnego lub złego (oprócz tego, że taka wysyłka nie jest chyba zgodna z regulaminem allegro), w końcu płacisz tej osobie za robociznę, ja wolę takie rozwiązanie niż zapłacić więcej za przesyłkę i czekać dłużej na kody, sama kupując nakrętki pytam , czy nie mogłabym ich otrzymać mailem za dopłatą...



czytrałam na allegro ze to chyba jest łamanie prawa, bo im chodzi o przesyłke fizyczna a nie elektroniczną:) Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#578158 Napisano: 07.02.2007 06:53:39 w Allegro.pl - bez linków
a to nic:D ja wlasnie przegladalam aukcje z korkami i tam osoba chce 2 zł za przesyłke........... meilem!!!!!!!!!:) <hahaha> Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#578087 Napisano: 07.02.2007 06:08:29 w Allegro.pl - bez linków
ziolko napisał(a):

a ja na allegro kupilam drobiazg... okazalo ze sie baterie siadly juz po kilku minutach... wyslalam maila do sprzedawcy z pytaniem, czy mi wymieni sprzet albo baterie (lacznie 12 sztuk), a on mi na to, ze baterie sa po 10 groszy!! do tej pory waham sie jaki komentarz mu wystawic (pomiedzy neutralem a negatywem)... i jeszcze oszukuje na przesylkach! mialo byc w kopercie babelkowej a bylo w zwyklej i nadane jako paczka wiec od razu drozej... za to samo zaplaciloby sie troche ponad 4 zl priorytetem poleconym, a nie 8 za paczke, ktora i tak kosztowala 6,50.. zauwazylam, ze jest wiele osob zarabiajacych na przesylkach...



tym tez allegro sie zajmie:) na komisariacie mowili ze chca wprowadzic stawki zgodne z cennikiem poczty polskiej, sprzedawca bedzie musial dokladnie wycenic przesylke i od razy przy licytacji powiedziec jaka przesylka ile w jakim opakowaniu itp:)
i to tez bedzie wliczalo sie do spraw:D

:) Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#577978 Napisano: 07.02.2007 05:01:31 w Allegro.pl - bez linków
no widzicie jednak ten topic przydał sie:)

Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#577229 Napisano: 07.02.2007 12:03:04 w Allegro.pl - bez linków
najlepsze ejst ze nawet osobyktore zostaly oszukane i nie zglosily tego to najprawdopodobniej i tak beda wezwane na komisariat w postaci swiadka ja tak mialam wlasnie za sprawy z 2005 roku i poczatek 2006 Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#577200 Napisano: 07.02.2007 11:58:17 w Allegro.pl - bez linków
melazja napisał(a):

Poza tym jest jeszcze taka dziwna maniera na Allegro. Jeśli ktoś chce mieć nieskazitelnie czyste konto, a obawia się że mimo prawidłowego, z jego strony, przeprowadzenia transakcji może dostać negatywa w odwecie, to go nie wystawia wogóle albo wystawia neutral.
Tym sposobem wielu ie do końca uczciwych lub nierzetelnych sprzedawców nie ma wogóle albo ma mniej negów niż powinno.


Podawanie kont osób już zablokowanych nie ma sensu bo oni nie mog zawierać juz żadnych transakcji.
Można by tu jedynie podawać tych jeszcze nizablokowanych



no o to mi chodzilopoprostu zle zaczelam:)

ta lista zawieszonych zostala mipodana na komisariacie i pytali czy znam takich:) dlatego wkleilam ja:) kazdy kto pojdzie na komisariat powinien dostac taka liste wydrukowanych nicków:) przynajmniej ja o nia poprosilam:) Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#577159 Napisano: 07.02.2007 11:48:15 w Allegro.pl - bez linków
oj nie mozesz byc pewna! ja jak kupowalam to osoba miala same pozytywy! pozniej okazalo sie ze to oszust pomimo ze ze mna aukcje przeprowadzila w sposob jaki przystalo na dobrego allegrowicza Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#577123 Napisano: 07.02.2007 11:40:29 w Allegro.pl - bez linków
taki ze allegro wzielo sprawy w swoje rece:) Jezeli mialas jakakolwiek aukcje z osoba okazujaca sie oszustem najprawopodobniej bedziesz miala w skrzynce wezwanie na komisariat:) Ja ów takie przeszlam pomimo ze aukcje 2 byly dawno wykonane:) A myslalam ze o cos mnie podejrzewaja... Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#577093 Napisano: 07.02.2007 11:33:39 w Allegro.pl - bez linków
witam! Po tym jak zostałam oszukana i po sprawie z policją postanowiłam załozyż topic z nickami oszustów na allegro! Jeżeli wiesz o jakims oszuści lub tym podobne wpisz go tu! wiele znas wystawia aukcje i jesteśmy podatni na oszustów! Ten wątek może nam pomóc! Bo tacy oszuści nie tylko zakładaja takie nicki na allegro, ale też na ebay, swistaku i innych przeróznych portalach!

Oszuści:
Dastyk
Pastewka_2005
dariusz-ryl
kupuj_u_kruszynk
czaba2
golutka14
angyzazel
sliwka_2
komputery00
Batman1
wzwz1
kowska
fatman3
adroga
tpjanusz
PHONEdom
kasanowa84
Viola____
dars
jendrek00
Matek_Wodzislaw1
demolek21
RADEKmaiden
Dochnal007
Kudanka1

więcej niż 10 negatywów:
EXTREME_AUDIO
rudy_rex
gracja321
machdst
MONIKA_II
Alkom


FIRMY (oszusci):
Ferco &#8211; niby z Katowic Wyświetl w wątku >>
0 0

utropek

#576209 Napisano: 07.02.2007 07:56:39 w Zbieramy kasę!