Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika katy

katy

#7169503 Napisano: 13.04.2024 09:49:54 w Kupię...
Kupię kod do answear.com 250-300 zł - 30% taniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

katy

#7147774 Napisano: 16.12.2023 16:06:56 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam za 20zł dwa kody na seans 2D do Multikina, ważne do 23.12.2023r. Wyświetl w wątku >>
0 0

katy

#6667128 Napisano: 17.12.2019 21:39:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tak mi smutno, tak mi źle.
Tic Tac na mnie wypiął się.
Heniek, cała reszta też.
Czas położyć temu kres.
Ponoć wątek moc tę ma
- kto się żali, temu da.
Pierwszy więc tu robię wpis.
Niech coś wpadnie w końcu, please ... Wyświetl w wątku >>

katy

#6252362 Napisano: 09.09.2016 19:20:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

barcza napisał(a):

barcza napisał(a):

bruce napisał(a):

barcza napisał(a):

barcza napisał(a):

bruce napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Almette. Puszysty smak naturyuprzejmie informujemy, że może się tak zdarzyć, że na kilku opakowaniach mogą być nadrukowane te same kody.

emotka Czytam, czytam i... oczom nie wierzę. emotka Przesadzili. emotka emotka

no tak czyli można 100 razy wysłać ten sam kod no super czyli powtórka z rozrywki tak jak było w poprzednimemotka konkursie

potem domek wylosują na zdublowany kod i nagroda zostanie u nich

Powiem Ci - widzę, że chyba do tego to zmierza... emotka

jak można przygotować  tak konkurs gdzie do wygrania taka nagroda szok normalnie, nie powinni przyjmować ani złych kodów ani zdublowanych (w przypadku zdublowanego kodu powinna być informacja o kontakt i przyznany nowy kod)

czyli konkurs na wstępie daje możliwość oszustwaemotka

Coś mi ta loteria zaczyna brzydko pachnieć emotka  I ciekawe dlaczego mnie to nie dziwi? emotka  Hm, może dlatego, że poznałam już  tę agencję?

Czyli wysyłamy jeden kod tysiąc razy (system wszystko łyknie) aż w końcu nas wylosują. Ułatwieniem jest to, że zwycięzcy powiadamiani są na bieżąco. Domek jest jeden, więc im więcej razy zgłosimy jeden kod tym większe szanse wygranej.
Rzeczywiście powtórka z rozrywki. Agencja nie wyciągnęła wniosków z poprzedniej loterii z nagrodami po 20 tys. emotka Popatrzcie na zasady loterii kinderbueno. Tak to powinno wyglądać. A więc: unikalny kod ukryty wewnątrz opakowania i odpowiednie komunikaty o wykorzystaniu kodu lub o błędnym kodzie. I finito. Wyświetl w wątku >>
0 0

katy

#6245277 Napisano: 24.08.2016 11:08:20 w Kaufland konkursy
koper napisał(a):

Nie mam teraz jak przeczytać kauflandowego regulaminu z samochodami i bardzo proszę o pomoc emotka

1.Dzisiaj kończy się pierwszy etap?
2. Czy paragony muszą być z czasu trwania etapu konkursu?
3.Czy w akcji z bonami też są etapy, czy mogę mieć np. 3 paragony z tego tygodnia, 2 z kolejnego i wymienić je na bon w przyszłym tygodniu?

1. Tak.
2. Tak.
3. Nie ma etapów. Możesz wymienić w przyszłym tygodniu. Wyświetl w wątku >>
2 ZetZ, koper 0

katy

#5925907 Napisano: 03.10.2014 11:44:12 w Hochland
zubi napisał(a):

danaaa napisał(a):

marzennia111 napisał(a):

danaaa napisał(a):

Czy po prefiksie HOCHLAND jednym ciągiem wpisujecie kod, czy dajecie kropkę lub spację? Nie mogę dopatrzyć się przykładu w regulaminie.


Ja kod wpisałam po spacji tak jak w przykładzie na stronie:http://hochland20lat.pl/



Dziękuję


a ja po Hochland postawiłam kropkę i też przyszła zwrotka



Ja wysłałam bezpośrednio po słowie HOCHLAND (regulamin jasno tego nie precyzuje emotka ) w dodatku nie mam pewności czy moich kodów już ktoś wcześniej nie wykorzystał emotka Regulamin loterii do poprawki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0