Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6333533 Napisano: 15.03.2017 18:08:29 w Ambasadorinnowacji - Philips
bemkag napisał(a):

ondine napisał(a):

Ktoś się czai na tę cieńszą lokówkę? Trochę mi brakuje punktów i nie wiem czy jest sens prosić kogoś o pomoc, w razie gdyby cena spadła emotka
Ale gdyby ktoś się nudził i był przy kompie około 17:30-18:00 to bardzo proszę. Moja aukcja będzie "na spokojnie", bo może się okazać, że cena nie spadnie nawet o 5 punktów i się wszystkie rozejdą emotka


Na bank nie spadną punkty a masz dodane produkty w philips w ustawieniach? też można tam coś otrzymać.

Jasne emotka
Czemu na bank? Aż takie było "branie"? Ostatnią moją wylicytowaną nagrodę udało mi się dorwać po obniżce aż o 300 punktów, więc "nigdy nie mów nigdy" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6333436 Napisano: 15.03.2017 15:33:52 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ktoś się czai na tę cieńszą lokówkę? Trochę mi brakuje punktów i nie wiem czy jest sens prosić kogoś o pomoc, w razie gdyby cena spadła emotka
Ale gdyby ktoś się nudził i był przy kompie około 17:30-18:00 to bardzo proszę. Moja aukcja będzie "na spokojnie", bo może się okazać, że cena nie spadnie nawet o 5 punktów i się wszystkie rozejdą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6332986 Napisano: 14.03.2017 18:23:43 w Lay's
lola.lola napisał(a):

Ehh ciekawa sprawa z tymi kodami.. pewnie konkurencja w pierwszym tygodniu będzie mała skoro połowa kodów nie wchodzi  emotka  
Fajnie, że znowu telewizory ale szkoda, że konkurs tak podobny do tego z trybunami... ciągle tylko piłka nożna i piłka nożna emotka  no i te koszulki w rozmiarze L, chyba do spania emotka  
No ale zagrać i tak trzeba będzie   emotka   

Przypuszczam, że szybko ogarną temat z tymi kodami, nie sądzę, żeby zajęło im to aż tydzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6332978 Napisano: 14.03.2017 18:14:56 w Ambasadorinnowacji - Philips
constanza napisał(a):

bedzie ta aukcja jutro czy nie? ;( bo jakos zadnych produktow na stronie nie pokazali emotka  chyba juz umiera powoli ten program ambasadorski...

Szczerze wątpię, czy oni się nie "rypnęli" z tym terminem aukcji? Dziś dopiero kończą się wyzwania, sama swoje dopiero uzupełniłam, nigdy nie robili aukcji dzień po zakończeniu etapu, zawsze dawali sobie trochę czasu na ogarnięcie tego. Wątpię, żeby zdążyli. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6332972 Napisano: 14.03.2017 18:02:48 w Lay's
rafi323raf napisał(a):

Możecie wysłać teraz zgłoszenie?
Klikam wyślij, chwile się ładuje po czym wraca do formularza, nic nie jest podkreślone, nie jest napisane, że złe kody, zero reakcji. Ehh emotka

Przed chwilą puściłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6332846 Napisano: 14.03.2017 15:39:20 w Wkurza mnie...
natamore napisał(a):

wkurza mnie to, że moje zamówienie z allegro zostało wysłane kurierem InPost mimo, że wybrałam Paczkę 24 Priorytetową droższą o całe 4 zł tylko po to bo nie lubię tej "Firmy", bo ZAWSZE są z nią problemy.. Dzisiaj również. Pani raczyła przyjechać do domu po mojej prośbie, bo mnie nie było a mama była i zawsze odbiera moje paczki i żaden kurier nie robi z tego problemu, że musi podejść dwa kroki do domu. Ta Pani jednakże zawsze ma z tym problem, ale dziś o dziwo przyszła, mimo, że z wielką łaską, ale jednak..Tyle, że nie miała wydać 10 zł i paczkę zabrała z powrotem.  Pani jest KURIEREM i nie rozumiem jak może nie mieć przy sobie 10-ciu złotych, no nie ośmieszajmy się.. W dodatku powiedziała mamie, że jeszcze jutro JEŚLI BĘDZIE W POBLIŻU podjedzie a jak nie to paczka do odebrania w paczkomacie Inposta, oddalonego o 20 km, bo w tym miescie jest najblizszy.. No k.. mać 

Nie wiem jak w InPost, ale w przypadku innych firm kurierskich w regulaminie jest chyba zapis, że kurier nie musi wydać reszty i proszą o przygotowywanie wyliczonej sumy. Temu się w sumie nie dziwię, bo łatwiej nam skombinować drobne, szczególnie, że wiemy jaka jest kwota pobrania emotka
Ale co do tego czym wysłali, a za co zapłaciłaś to bym się upomniała o zwrot różnicy... Miałaś prawo wyboru, więc go dokonałaś, słabo, że to olali.
Ja mam na szczęście fajną babkę z InPost i żadnych problemów z nią nie miałam emotka Wyświetl w wątku >>
2 nkba, natamore 0

ondine

#6328756 Napisano: 04.03.2017 20:55:15 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

Szukam informacji/porady czy jakikolwiek kurier świadczy usługę dostarczenia paczki "za pobraniem"...jednak owo pobranie chcę dostać do ręki, a nie na konto bankowe  emotka  help.

Kurier Poczty Polskiej emotka   Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

ondine

#6328017 Napisano: 02.03.2017 19:27:12 w Kupię...
Kupię blender kielichowy o mocy min. 500W emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6324825 Napisano: 22.02.2017 19:04:32 w Kupię...
Poszukuję voucherów wyjatkowyprezent.pl, gdyby ktoś miał i chciał odsprzedać (w dobrej cenie emotka ) to poproszę o PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6324616 Napisano: 22.02.2017 12:26:29 w Wkurza mnie...
madzia34 napisał(a):

wkurzam sie.....zroiłam pita-wysyłam i....wisi.....niby cos tam przetwarza...ale poprzednie poszły od razu emotka

Też ostatnio jeden próbowałam wysłać i dopiero po kilku godzinach poszedł, pozostałe szły bez problemu. Chyba trafiłyśmy w złą godzinę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6320671 Napisano: 10.02.2017 09:43:00 w Wkurza mnie...
bc14 napisał(a):

czy mozliwe.ze po  plombowaniu zeba moze on bolec? ( juz dwa dni po wizycie)
wczesniej nie bolalo, poszlam kontrolnie do dentysty a teraz caly czas go czuje...
jeszcze wspomniany dentysta mial na koszulce napis " Trust me, I'm denstist"

wkurzam sie bo cenil sie za usluge emotka i boli

Możliwe, też tak zwykle miałam emotka Jest pewnie obolały borowaniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6320137 Napisano: 08.02.2017 17:49:34 w GFK
michałek13 napisał(a):

produkt zeskanować, a potem go zarejestrować czyli wpisać cenę, ilość sztuk i czy był w promocji. jeśli nie ma kodu kreskowego trzeba go także opisać posługując się kartą jaką przesyłają wraz ze skanerem. otrzymuje sie także kartę ze sklepami, wiec najpierw trzeba zeskanować dany sklep potem po kolei produkty. skanuje się praktycznie wszystko oprócz ubrań. wszelkie zakupy internetowe, paliw

Powiem tak - jak ktoś ma czas to można się pobawić. Babcia działa w tym od wielu lat, wzięła jakąś mikrofalę itd, ale ma na to czas. Moja mama też się w to bawi, ale widzę ile na to trzeba poświęcić czasu. Idziesz na zakupy, skanujesz, opisujesz (wpisujesz ile czego kupiłaś i za jaką cenę). Siostra wzięła i zrezygnowała, brakowało jej na to czasu, pracuje + dwójka dzieci i odpadła, ale plus jest taki, że zawsze możesz zrezygnować bezproblemowo, więc spróbować może warto. Trochę irytujące jest to, że np. czasem dzwonią i pytają o powód dla którego zrobiłaś mniejsze zakupy danego miesiąca... Ale zbyt nachalni nie są. Dodatkowo co pół roku przyznają nagrody dla najlepiej współpracujących gospodarstw najmniejsza nagroda 50 zł, każdy z moich znajomych za każdym razem ją dostaje emotka Babcia też swego czasu dostawała jakieś ankiety specjalne, za które też dostawała 50 zł. Czasem trzeba zaangażować w to domowników, bo raz na jakiś czas przychodzą ankiety-charakterystyki i każdy z domowników musi ją wypełnić (ale oczywiście my sobie z tym radzimy - kto by mojemu tacie kazał to wypełniać emotka ). Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6318714 Napisano: 05.02.2017 14:17:00 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

szindy napisał(a):

Wkurza mnie, że w dzisiejszych czasach żeby dostać się na staż czy praktyki trzeba posiadać już doświadczenie  emotka

to nic...wpadły mi w oko ogłoszenia dotyczące praktyk, za które praktykant ma płacić...miesięcznie i to dość dużo  emotka  takie czasy.

Chore te czasy! A jeszcze żeby Cię czegoś nauczyli na tych praktykach czy stażu to też wygórowane oczekiwania emotka
Z założenia jesteś balastem i najlepiej, żebyś się w ogóle nie pojawiał albo sprzątał i kawę robił emotka Wyświetl w wątku >>

ondine

#6318041 Napisano: 03.02.2017 11:58:48 w Ambasadorinnowacji - Philips
U mnie też zostaje emotka komu by później dali używaną szczoteczkę emotka Wyświetl w wątku >>

ondine

#6317304 Napisano: 01.02.2017 22:12:23 w Wkurza mnie...
banka-manka napisał(a):

ondine napisał(a):

Ale chyba nie do lekarza POZ? emotka Masakra!
Mój tata ma holter... we wrześniu, zapisywał się w grudniu, a jest po operacji serca. Kardiologia chyba najbardziej kuleje w tym kraju emotka

U Was też takie chore, że pacjent MUSI sam zakupić baterię/akumulator określonej firmy i elektrody? Bo NFZ daje tylko maszynę, ale bez wyposażenia  emotka

Oj, wiesz, że nie wiem? To będzie pierwsze badanie taty od operacji, do tej pory miał wszystko robione w szpitalu. Jeśli zwykle mówią o tym przy rejestracji to nam nic nie mówili, a jeśli później to na razie nic nie wiemy na ten temat emotka Ale dobrze wiedzieć, że może nas spotkać taka "niespodzianka". Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ondine

#6317164 Napisano: 01.02.2017 18:58:43 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

ondine napisał(a):

 

Parę stron wstecz też o tym rozmawiałyśmy, ja zrobiłam zapas znaczków zarówno do domu jak i do pracy emotka

Mnie wkurza to, że już od dwóch tygodni próbuję dostać się na wizytę do lekarza POZ i ciągle słyszę w słuchawce "dziś już nie przyjmujemy" f**k! emotka

Ja się dziś - o dziwo - dodzwoniłam i nawet - o dziwo - powiedzieli, że mnie przyjmą, że się mogę zarejestrować i nawet przyjść też mogę, ale - najwcześniej - w lipcu... emotka

Ale chyba nie do lekarza POZ? emotka Masakra!
Mój tata ma holter... we wrześniu, zapisywał się w grudniu, a jest po operacji serca. Kardiologia chyba najbardziej kuleje w tym kraju emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ondine

#6317146 Napisano: 01.02.2017 18:27:50 w Wkurza mnie...
sylzab2294 napisał(a):

coccinelle napisał(a):

... podwyżka cen za listy na Poczcie Polskiej! emotka

mnie też!! dziś zamiast 5,50 za priorytet zapłaciłam 6,80 emotka

Parę stron wstecz też o tym rozmawiałyśmy, ja zrobiłam zapas znaczków zarówno do domu jak i do pracy emotka

Mnie wkurza to, że już od dwóch tygodni próbuję dostać się na wizytę do lekarza POZ i ciągle słyszę w słuchawce "dziś już nie przyjmujemy" f**k! emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ondine

#6315449 Napisano: 28.01.2017 22:20:23 w Wkurza mnie...
aurorcia napisał(a):

bruce napisał(a):

ace napisał(a):

 

Z cukrem mi przeszło chyba na dobre, bo czasami zjem kawałek ciacha czy kostkę czekolady i zaspokaja to mój głód na słodkie na kilka tygodni emotka i nie rzucam się na całę opakowania. No ale zobaczymy jak to będzie w dalszej perspektywie czasu emotka

emotka emotka Szczęściaro! emotka

Ja tak samo, zjem kilka kostek czekolady lub ciasto z kawą i zaspokaja to mój głód na słodycze na...pół dnia emotka  Mogę nie solić, herbaty i kawy nie słodzę od 20 lat, piję wodę, ale jak nie zjem słodyczy 2 dni to trzęsę się jak na delirce (jestem zdrowa, żadnych cukrzyc itp.)
To jest nałóg, no nie? emotka

Ja mam tak samo z... mięsem. Po prostu potrzebuję mięsa do życia, na obiad, bo żadnych wędlin na śniadania czy kolacje raczej nie jadam, ale jak mam obiad bezmięsny to muszę sobie chociaż kawałek kurczaka zjeść. Okres przedwielkanocny, kiedy jest Wielki Post to dla mnie dramat, w moim domu się raczej przestrzega postu, więc chodzę wtedy śnięta, nie mogę się na niczym skupić, nie jestem w stanie się skoncentrować i jestem zła. emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, nkba 0

ondine

#6314795 Napisano: 26.01.2017 16:43:38 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

bethan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

No ale przecież jak kupię znaczki dajmy na to na list polecony za 4.20 dzisiaj, a zechce wysłać po 1 lutego...

To pani w okienku nie przyjmie takich znaczków z pewnością.

No więc właśnie nie mogę kupić znaczków już teraz emotka

Możesz. Chyba, że... zmienią znaczki. Po ostatniej podwyżce nie weszły nowe znaczki, są te same, bo nie posiadają już od dawna nominałów, więc jeśli teraz kupisz znaczek za 2 zł to będzie tak samo wyglądał jak ten za 2,60 zł. No chyba, że faktycznie zmienią znaczki, ale tak jak mówię, ostatnio nie zmieniali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6314779 Napisano: 26.01.2017 16:08:28 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

ondine napisał(a):

kalinea napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

kemli napisał(a):

kalinea napisał(a):

Wkurza mnie podwyżka ceny listu poleconego z 5,50zł na prawie 7zł emotka
Niedługo taniej będzie listy wysyłać kurierem.

:O od kiedy taką podwyżka niby?

a od kiedy polecony kosztuje 5,5 ? ja płacę 4,2


Priorytet. Tylko takim wysyłam.

A od kiedy ta podwyżka?

Od 1 lutego tego roku.Dlatego mój szef i ojciec w jednej osobie mi zapowiedział,że od 1 lutego 2017 wszystkie listy na terenie Wrocławia kierowane do instytucji zawożę osobiście emotka

Trzeba zrobić zapas znaczków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0