Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6366246 Napisano: 09.06.2017 22:00:47 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

ondine napisał(a):

Wkurzają mnie ceny nad morzem! Jestem w szoku ile kosztuje wynajęcie domku letniskowego. Jeszcze liczą sobie za wodę i prąd, czego nigdy nie było, jest coraz gorzej emotka

emotka  A miałam nadzieję, że tak się nie stanie. Akurat wybieramy się tam i liczyłam na tanie wczasy w kraju. emotka

A masz już coś "na oku"? Ja od tygodnia szukam domku i wszędzie full, a jak nie full to 2 km od morza, znalazłam jedno jedyne miejsce, w miarę wydaje się OK, ale ceny mnie i tak przerażają. I ta nowa "moda" mnie szokuje, chyba od tego roku, prąd od zużycia + woda. Z pokojem powinno być łatwiej, ale domki - tragedia. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ondine

#6366232 Napisano: 09.06.2017 21:03:56 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie ceny nad morzem! Jestem w szoku ile kosztuje wynajęcie domku letniskowego. Jeszcze liczą sobie za wodę i prąd, czego nigdy nie było, jest coraz gorzej emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ondine

#6364828 Napisano: 06.06.2017 18:41:43 w WC - rozmowy o wszystkim
Szukam domków nad morzem! emotka
2/3 osobowych, czy ktoś może był gdzieś i może coś polecić? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6361972 Napisano: 31.05.2017 08:05:21 w Ambasadorinnowacji - Philips
katrin22 napisał(a):

Mam pytanie do posiadaczek Lumei. Jak często ładujecie? mi pracowała może z godzinkę i wyczerpała się.

Gdzieś mi się ostatnio obiło o oczy, że 8 minut wystarczy na dwie łydki, więc pewnie zakładają, że godzina jest wystarczająca na wszystko, na co chcemy jej użyć...
Dajcie znać dziewczyny koniecznie jak rezultaty, bo boję się, że wpakuję ponad tysiąc złotych w błoto, chcę zebrać jak najwięcej opinii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6359235 Napisano: 23.05.2017 18:23:41 w Ambasadorinnowacji - Philips
joan napisał(a):

ondine napisał(a):

Też mam te kody. Mogli chociaż uzależnić je od ilości punktów, miałam 1200 punktów i mam taki sam rabat jak ktoś, kto miał 4000 punktów emotka (...)


Nawet gorzej, bo masz taki sam rabat, jak ktoś z zerowym saldem punktów emotka

Ależ niesprawiedliwości! emotka

Ale jednak sporo z nas korzysta z kodów z czego, co widzę. Więc jednak im się ta akcja opłaci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6359188 Napisano: 23.05.2017 16:53:03 w Ambasadorinnowacji - Philips
requiem29 napisał(a):

ondine napisał(a):

Też mam te kody. Mogli chociaż uzależnić je od ilości punktów, miałam 1200 punktów i mam taki sam rabat jak ktoś, kto miał 4000 punktów emotka Jakby było 60% to bym się skusiła na Lumeę.
No słabo, słabo emotka

A może powiecie jak sprawdza się Lumea u Was? Bo czytam sprzeczne opinie, tym w Internecie nie ma co wierzyć, za dużo Ambasadora emotka Może być na PW emotka

ja mam już na zawsze z philips tester lumee 2007 i chwalę sobie bardzo.

Zapłaciłabyś prawie 2 tys. za nią? Jest warta? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6359184 Napisano: 23.05.2017 16:47:19 w Ambasadorinnowacji - Philips
Też mam te kody. Mogli chociaż uzależnić je od ilości punktów, miałam 1200 punktów i mam taki sam rabat jak ktoś, kto miał 4000 punktów emotka Jakby było 60% to bym się skusiła na Lumeę.
No słabo, słabo emotka

A może powiecie jak sprawdza się Lumea u Was? Bo czytam sprzeczne opinie, tym w Internecie nie ma co wierzyć, za dużo Ambasadora emotka Może być na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6358095 Napisano: 19.05.2017 21:47:35 w Wkurza mnie...
karolina651 napisał(a):

Proponuje przeprowadzke....
Moje osiedle tetni zyciem i jest rewelacyjnie. Im wiecej dzieci tym lepiej!
Wszyscy bylismy kiedys dziecmi..... Ale juz te czasy nie wroca niestety bo teraz ludziom WSZYSTKO przeszkadza emotka

Chyba nie masz pojęcia o czym mówisz. Jakbyś mieszkała na parterze i nie byłabyś w stanie otworzyć okna, bo za oknem jeden wrzask i nie byłabyś w stanie odpocząć po pracy, a szklanki podskakiwałyby Ci na stole to byś nie pisała, że nam wszystko przeszkadza. Człowiek nie jest w stanie być od samego rana do późnego wieczoru na pełnych obrotach, po pracy potrzebuje wyciszenia. Nawet jak Cię boli głowa czy jesteś zwyczajnie chora i potrzebujesz odpocząć to chyba jedynym wyjściem jest zamknięcie się w piwnicy emotka Wyświetl w wątku >>

ondine

#6358093 Napisano: 19.05.2017 21:33:15 w Wkurza mnie...
mama2006 napisał(a):

och, jak ja Cię rozumiem.Bezpośrednio pod moim balkonem nie ma ławki, ale jest 2 metry dalej, pod drugim blokiem.Tylko, że pod tamtym blokiem ludzie akurat mają kuchnie i pokoje dziecięce, a balkony mają po drugiej stronie bloku.Całe dnie na ławkach przesiadują najpierw wrzeszczące dzieciaki z podstawówki z grającymi komórkami , później całe rodziny z płaczącymi dziećmi  w wózkach, na rowerkach,hulajnogach .Uwierzcie mi, w taki dzień nie słychać telewizora.A wieczorem zaczyna się i trwa do 2,3 nad ranem-piwkowanie, wrzaski, puszczanie głośnej muzyki, randki z dziewczynkami, piski,śmiechy i wyzwiska, podjeżdzanie samochodami z ryczącym radiem.A w weekendy jeszcze drą się pod oknami wracające z niedalekiego klubu, naprute grupy młodzików.Nie chcę wyjść na jakąś "delikatną" ale uwierzcie mi, latem,kiedy upał na dworze  otwarcie okna naprawdę wiąże się z nieprzespaną nocą.Jest tak od paru lat, i z roku na rok coraz gorzej.Ludzie jakoś tak nie przejmują się innymi, a mieszkańcy już nie reagują, boją się, -takie teraz czasy że lepiej się nie odzywać .Aaaaaaaaa, już nie wspomnę o włączających się systematycznie alarmach w samochodach , bo pod balkonem mam parking. 

Dokładnie tak samo jest u mnie. Dzieciaki jak biegają dookoła bloku, jeżdżą na hulajnogach, rowerach, rolkach itd to trzęsą się nam szklanki w mieszkaniu. Ale o ile dzieci jestem w stanie zrozumieć i zaakceptować, choć ciężko, bo człowiek czasem po prostu chciałby odpocząć we własnym mieszkaniu, to tych pijackich jap mam już dość. W tym jeden przychodzi z psem, przywiąże go do barierki pod sklepem, sam pije a ta psina ujada i tak czasem od 6 rano do późnych godzin wieczornych centralnie pod moim oknem psie arie... Siedzę pozamykana w mieszkaniu, choć nie ma czym oddychać i chciałoby się wpuścić trochę świeżego powietrza, ale żeby się chociaż trochę wyspać do pracy to nie mam wyjścia.
Tutaj policja nie robi nic, ani nie radzi sobie z niczym... Albo nie chce sobie radzić.
Dobrze, że pojawiła się perspektywa wyprowadzki, bo gdyby mieszkanie nie było wynajmowane tylko "nasze" to bym tutaj zwariowała i to nie w przenośni tylko dosłownie. A tak to chociaż ta perspektywa jest pocieszająca, że to prawdopodobnie moje ostatnie lato tutaj i współczuję temu, kto będzie tu mieszkał... emotka
monia24 napisał(a):

ondine napisał(a):

Wkurzają mnie jeszcze kleszcze. Mój pies złapał drugiego w ciągu 3 dni mimo regularnego zabezpieczania emotka ...
Jak ktoś ma jakiś 100% skuteczny środek też będę wdzięczna za info.

Ja używam bayera foresto i mój nie łapie kleszczy.

Długo używasz? Moja sunia nie chodzi w ogóle w obroży tylko w szelkach i się zastanawiam czy w ogóle zaakceptuje "coś" na szyi 24h/dobę, bo rozważałam właśnie tę obrożę emotka Do tej pory używałyśmy Advantix, ale w tym roku już tyle kleszczy z niej zdjęłam, że jestem przerażona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6358049 Napisano: 19.05.2017 18:02:27 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

ondine napisał(a):

A co do tematu to doprowadzają mnie do szału menele przesiadujący pod moim blokiem na ławce, żaden z nich tu oczywiście nie mieszka... Macie na nich jakiś sposób - pomijając policję, bo policję to oni mają w poważaniu? Taki... z tych rozsądnych, żeby mi samochodu nie porysowali emotka

Zlikwidować ławkę

Myślę o tym, pogadam z kimś w tej sprawie, ale obawiam się, że mieszkańcom bloku na tej ławce będzie zależeć, bo może się okazać, że nagle wszyscy na niej chcą siedzieć, choć do tej pory nie siedzieli emotka Nie dziwię się, że im może to nie przeszkadzać, oni siedzą przy moim oknie (parter), a nie przy ich...

Wkurzają mnie jeszcze kleszcze. Mój pies złapał drugiego w ciągu 3 dni mimo regularnego zabezpieczania emotka ...
Jak ktoś ma jakiś 100% skuteczny środek też będę wdzięczna za info. Wyświetl w wątku >>
1 mama2006 0

ondine

#6357816 Napisano: 19.05.2017 09:23:08 w Wkurza mnie...
iwona0103 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ziolko napisał(a):

katrin22 napisał(a):

...pierwszy siwy włos  emotka

hehehe.... ja już mam tyle siwych włosów, że szok... nawet moja mama ma mniej, niż ja   emotka

Mam 33 lata i ciekawe, kiedy u mnie pojawi się pierwszy siwy włos emotka Dotychczas jakoś nie miałam potrzeby farbowania włosów.Mojej mamy koleżanka z pracy ma 56 lat, nigdy nie farbowała włosów, bo stwierdziła,że jej szkoda kasy na farbę, więc jest cała siwa.

Mam 34 więc wszystko przed Tobą Kasiu emotka  Ja mam nadzieję, że ten jeden będzie tylko i nie pociągnie za sobą innych. Mam jasne włosy i ledwo zobaczyłam, ale był!!!

Niecale pol roku temu, a wiec miesiac po skonczeniu 28 lat, wyrwalam swoje pierwsze dwa. Schowalam na pamiatke z data na karteczce emotka  mam ciemne wlosy, wiec wszystko widac, kazdy lupiez itp. Ale nie pociesza mnie to, ze maz starszy o dwa lata juz ma z 1/20 glowy siwa. Pomijajac genetyke, przyprawiam go o siwosc emotka  

u mnie pierwszy siwy wlos pojawil sie juz w gimnazjum emotka  

Ja swój znalazłam w dniu swoich 19. urodzin, więc jak czytam, że dziewczyny się martwią pierwszym siwym włosem po "trzydziestce" to... zazdroszczę! emotka

A co do tematu to doprowadzają mnie do szału menele przesiadujący pod moim blokiem na ławce, żaden z nich tu oczywiście nie mieszka... Macie na nich jakiś sposób - pomijając policję, bo policję to oni mają w poważaniu? Taki... z tych rozsądnych, żeby mi samochodu nie porysowali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6357273 Napisano: 17.05.2017 16:32:11 w Ambasadorinnowacji - Philips
pasztetnik napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Ma ktoś w domu szczoteczkę Philips Sonicare HX8911/04 HealthyWhite+ ? Zamierzam ją kupić, jakoś tak po tych wszystkich quizach wydaje mi się, że jest dobra, tylko ciekawa jestem, czy faktycznie wybiela zęby. Opiniom w sieci nie ma co ufać, bo są "sponsorowane"  emotka

Nie mam tego modelu ale posiadam inną Soniczną Philips FlexCare i nawet po niej zęby po ok. 2 tygodniach zrobiły się wyraźnie bielsze, więc z tą jest na pewno nie gorzej  emotka

Też mam inny model, ale mimo wszystko szczoteczkę soniczną polecam, to zupełnie inna jakość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6357018 Napisano: 17.05.2017 09:34:03 w Ambasadorinnowacji - Philips
ivanotta napisał(a):

mczarna napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Czyli to ze zapomniałam o aukcji to znaczy ze nic nie stracilam?

Oszczędziłaś czas i nerwy, a co z punktami to się okaże,ja nie jestem taką optymistką,bo mi nie odpisali,że będą inne rzeczy tylko bym maila słała ( reklamację),co nic pewnie nie da...

to trzeba trzymać kciuki za to że teraz jak się posypią komentarze negatywne to może jeszcze coś dorzucą.. kiedyś też powtarzali aukcję jeśli dobrze pamiętam  emotka

Tylko cóż z tego, że może powtórzą, skoro zasady i działanie pewnie będą takie same emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6356915 Napisano: 16.05.2017 19:52:52 w Ambasadorinnowacji - Philips
mczarna napisał(a):

ondine napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ondine napisał(a):

Jak wchodzę na ich FB to gdzie mogę znaleźć "Posty gości" ? emotka Zablokowali to czy nie mogę tego po prostu znaleźć?

wchodzisz na FB philipsa  po lewej klikasz posty -pojawiaja się po prawej stronie u góry posty gosci

O dziękuję, faktycznie mam emotka

Ale to chyba na telefonie? Na komputerze nic takiego nie ma u mnie...Jak u Was?

Nie, na komputerze tego szukałam. Po prawej faktycznie jest taki ciąg wierszy i tam prawie pod koniec jest wiersz "Posty" emotka Wyświetl w wątku >>
1 mczarna 0

ondine

#6356815 Napisano: 16.05.2017 15:29:46 w Ambasadorinnowacji - Philips
ksantypa napisał(a):

ondine napisał(a):

Jak wchodzę na ich FB to gdzie mogę znaleźć "Posty gości" ? emotka Zablokowali to czy nie mogę tego po prostu znaleźć?

wchodzisz na FB philipsa  po lewej klikasz posty -pojawiaja się po prawej stronie u góry posty gosci

O dziękuję, faktycznie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6356802 Napisano: 16.05.2017 14:55:39 w Ambasadorinnowacji - Philips
Jak wchodzę na ich FB to gdzie mogę znaleźć "Posty gości" ? emotka Zablokowali to czy nie mogę tego po prostu znaleźć? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6351800 Napisano: 30.04.2017 22:06:34 w Wkurza mnie...
bzowapani napisał(a):

Macie też tak czasem że ustępujecie? Czy tylko ja się tak poddaje  emotka

Jeśli on miał bliżej do zjazdu to nie ustąpiłabym emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalafior 0

ondine

#6351173 Napisano: 28.04.2017 09:27:06 w Ambasadorinnowacji - Philips
Pitach napisał(a):

Nie zdążyłam wypełnić ostatniego zadania z 3 etapu  emotka

Ja całego etapu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6350376 Napisano: 26.04.2017 16:24:50 w Ambasadorinnowacji - Philips
dorothy napisał(a):

mam filmik nagrany w formacie mp4 ale Windows Movie Marker nie wyświetla obrazu, jest tylko dźwięk, czy ktoś podpowie o co może chodzić?

Proponuję zaktualizować, też miałam ten problem, więc może i Tobie pomoże emotka Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0

ondine

#6349025 Napisano: 22.04.2017 13:46:02 w Żegnamy zmarłych
Wichura...
Nigdy nie było mi jakoś bardzo żal po śmierci kogoś znanego, ale teraz czuję jakby to był ktoś bliższy niż zwykły aktor...
:( Wyświetl w wątku >>
[*] 0