Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6180659 Napisano: 06.04.2016 09:29:39 w Kupię...
Kupię bilety do Multikina (ważne też w weekendy). Propozycje poproszę na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6176708 Napisano: 24.03.2016 23:24:25 w Ambasadorinnowacji - Philips
Liiiiipa emotka   Może to i lepiej, nie żal mi będzie, że znów nic nie wylicytuję... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6176302 Napisano: 23.03.2016 23:01:06 w Ambasadorinnowacji - Philips
Orientujecie się może do kiedy trwa obecny etap? Nie widzę informacji pod wyzwaniami, zwykle była. Ostatnio jestem kompletnie nie w temacie i zdarzyło mi się przegapić nawet zakończenie ostatniego, co się nie zdarza raczej... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6170857 Napisano: 09.03.2016 19:34:58 w Ambasadorinnowacji - Philips
madzia34 napisał(a):

blackana napisał(a):

DBAJ O WŁOSY NAWET PODCZAS SUSZENIA I PROSTOWANIA!
1. Sensor czuje poziom nawilżenia włosów i redukuje temperaturę.
2. 200, 175, 150.

kurcze pierwszy raz nie ogladałam tylko skopiowałam i wysłalam taka odpowiedż:(   niestety odrzucili mi to wyzwanie .......

Ale to dobra odpowiedź emotka Ja nie brałam odpowiedzi z forum tylko pisałam sama i napisałam dokładnie taką samą. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6159256 Napisano: 12.02.2016 09:40:32 w Wkurza mnie...
No cóż, za kilka lat będziemy krajem z patologią na czele społeczeństwa i długami na horrendalnym poziomie...
I od wyborców Beaty będziemy słyszeć z każdej strony "ja na PiS nie głosowałem/am"  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6159149 Napisano: 11.02.2016 22:30:43 w Wkurza mnie...
mellowfruit napisał(a):

Straszliwie mnie wkurzają te nowe ustawy. I w ogóle cały ten rząd. Małe sklepy padną, a co za tym idzie takie Żabki, Polomarkety, Abc i inne - nie będzie ich już w moim mieście, bo nie ma szans, żeby się utrzymały. I współczuję tym wszystkim małym przedsiębiorcom, ale też wszystkim konkursowiczom, którym spod nosa zabiorą ot choćby konkursy, bo do takiej żabki będzie już za daleko albo i w ogóle nie będzie... No chyba, że szanowna Pani Beata pomyśli nas tym co robi, bo na razie to ona chyba nie myśli.

Karmi Polaków spełnionymi obietnicami, a oni nie zauważają jaką krzywdę im wyrządza, przecież jest super, bo daje emotka Ale nie trzeba być uczonym ani wybitnie mądrym, żeby wiedzieć jakie to przyniesie konsekwencje... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6152159 Napisano: 29.01.2016 15:40:46 w Ambasadorinnowacji - Philips
jokan napisał(a):

ondine napisał(a):

jokan napisał(a):

a jak wy to licytujecie, trzeba miec szybkiego neta? bo ja w grudnie nie moglam upolowac nawet karty do empiku i stwierdzialm ze bez sensu bede grac dalej skoro potem nic nie moge wylicytowac:(

Nie wiem od czego to zależy, ja mam w miarę spoko net w domu, nigdy na niego nie narzekałam, ale nigdy też nie udało mi się nic wylicytować, więc dziś wzięłam kompa do pracy, gdzie mam 6 razy szybszy net i nawet przycisk "Odbieram nagrodę" mi się nie wyświetlił przy rzeczy, którą chciałam tylko od razu "Ktoś Cię ubiegł..." emotka

czyli mogę całe życie punkty zbierać i nic z tego nie mieć...:(

No ja to już rano się śmiałam, że nic nie wylicytuję wcześniej niż dotrę do TOP10 emotka
Wolałam sama odświeżać stronę, nie udało mi się wtedy też wylicytować, ale chociaż udało mi się kilkakrotnie kliknąć w "Odbierz nagrodę", a tu nie miałam nawet takiej szansy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6152150 Napisano: 29.01.2016 15:33:32 w Ambasadorinnowacji - Philips
jokan napisał(a):

a jak wy to licytujecie, trzeba miec szybkiego neta? bo ja w grudnie nie moglam upolowac nawet karty do empiku i stwierdzialm ze bez sensu bede grac dalej skoro potem nic nie moge wylicytowac:(

Nie wiem od czego to zależy, ja mam w miarę spoko net w domu, nigdy na niego nie narzekałam, ale nigdy też nie udało mi się nic wylicytować, więc dziś wzięłam kompa do pracy, gdzie mam 6 razy szybszy net i nawet przycisk "Odbieram nagrodę" mi się nie wyświetlił przy rzeczy, którą chciałam tylko od razu "Ktoś Cię ubiegł..." emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6152071 Napisano: 29.01.2016 14:10:41 w Ambasadorinnowacji - Philips
zdolnabestia napisał(a):

Nawet to działa, stan sam się odświeża, a nie cała strona.
Złowiliście coś?

Nie, mi się nawet nie pokazało info, że mogę odebrać nagrodę, a już jej nie było - kompletnie bez sensu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6151856 Napisano: 29.01.2016 09:29:36 w Ambasadorinnowacji - Philips
ksantypa napisał(a):

ondine napisał(a):

luko922 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

UWAGA! Aktualny stan aukcji odświeża się automatycznie.
Nie ma potrzeby ręcznego odświeżania strony w przeglądarce internetowej.

Gdy tylko będziesz miał możliwość kupienia przedmiotu, pojawi się przy nim aktywny przycisk "Odbieram nagrodę". 

Hmm, ciekawe... 

No ciekawe, wcześniej tego nie było... Ci, którzy teraz będą licytować będą królikami doświadczalnymi emotka

a tak nie bylo na początku-kto pierwszy ten lepszy

Tak było, ale o ile pamiętam to trzeba było odświeżać stronę, a teraz sama się odświeża emotka
Ja wychodzę z założenia, że jak się dziś nie uda to dopiero się uda jak będę w TOP10 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6151578 Napisano: 28.01.2016 16:25:52 w Ambasadorinnowacji - Philips
luko922 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

UWAGA! Aktualny stan aukcji odświeża się automatycznie.
Nie ma potrzeby ręcznego odświeżania strony w przeglądarce internetowej.

Gdy tylko będziesz miał możliwość kupienia przedmiotu, pojawi się przy nim aktywny przycisk "Odbieram nagrodę". 

Hmm, ciekawe... 

No ciekawe, wcześniej tego nie było... Ci, którzy teraz będą licytować będą królikami doświadczalnymi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6149186 Napisano: 22.01.2016 21:26:18 w GFK
Remonty - wiek 24-35 (czy jakoś tak) odrzuciło. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6145052 Napisano: 14.01.2016 15:50:04 w Ambasadorinnowacji - Philips
Mi napisali, że aukcja odbędzie się w styczniu, będą informować mailowo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6144487 Napisano: 13.01.2016 18:56:46 w Ambasadorinnowacji - Philips
constanza napisał(a):

ondine napisał(a):

A pytał ktoś co z tą styczniową aukcją?

ktos pytal na fb ale kazali pisac maila na kontakt. Zazwyczaj odpowiadali - co tam sie dzieje? emotka

No to piszmy emotka Może zrezygnowali z tej aukcji i myśleli, że jakieś pojedyncze osoby się będą w tej sprawie z nimi kontaktować i wszystko ucichnie emotka Nic bym nie miała przeciwko gdyby nie złożyli takiej obietnicy, ale skoro poinformowali już oficjalnie w mailach to fajnie by było, gdyby się z tego wywiązali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6144423 Napisano: 13.01.2016 16:42:39 w Ambasadorinnowacji - Philips
A pytał ktoś co z tą styczniową aukcją? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6140086 Napisano: 03.01.2016 23:12:24 w GFK
anirak napisał(a):

akaska napisał(a):

madzia34 napisał(a):

Czy ktoś ma problem że skanowaniem? Zeskanowalam sklep normalnie ale produktów już nie mogę

Mam to samo! Myślałam że skaner mi się popsuł.  Resetowalam go, podlaczalam do kompa i wtedy próbowałam skanowac, w przypływie irytacji nawet nim tracalam o rękę i nic... Chyba to wina nowych kodów sklepów. Jutro trzeba dzwonić, bo z soboty musiałam zostawić mnóstwo pustych opakowań i słoików. Masakra

I u mnie pojawił się ten sam problem... A myślałam, że jestem jedyna emotka  A kilka dni temu jeszcze wszystko działało w porządku...

Dokładnie tak samo emotka
Może mieli wolne i nie wiedzą o problemie. Ja to zgłosiłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6139842 Napisano: 03.01.2016 00:08:30 w Ambasadorinnowacji - Philips
Zalogować się mogę, w wyzwaniach wyskakuje błąd, ale wszystko inne działa. Wyzwań pewnie nie będzie do czasu tej aukcji dodatkowej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6139532 Napisano: 01.01.2016 15:25:47 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Własnie usłyszałam o czymś, że z wrażenia szczęka mi opadła i pozbierać jej nie mogę...
(...)
A jak jest u Was??? też księża mają takie poronione pomysły? czy to całkiem normalne zjawisko???

albo Ty się przesłyszałaś i chodzi o 50 zł miesięcznie albo Twoi znajomi specjalnie Ci tak mówią,abyś im współczuła jak to oni mają w życiu źle- niektórzy tak właśnie lubią robić i wiecznie ubolewają.Ale z drugiej strony, skoro są i księża-pedofile czy siostry zakonne-sadystki, to wcale bym się nie zdziwiła, gdyby to co piszesz, było o zgrozo! prawdąemotka Jeśli tego typu praktyki mają miejsce w rzeczywistości, to to się nadaje do zgłoszenia do Kurii, Prokuratury i do mediów.Swoją drogą bardzo nad tym ubolewam,że są w Polsce ludzie tak fanatycznie zapatrzeni w Kościół,że są skłonni dawać na ten cel swoje ciężko zarobione pieniądze czy też oszczędności całego życia.Wkurza mnie też obecna sytuacja polityczna- to jest po prostu cyrk nad cyrkami.

niestety... chciałabym powiedzieć, że chodziło o 50 zł, ale nie... PIĘĆSET. Nie współczuję tylko znajomym, tylko wszystkim rodzicom, którzy muszą bulić, żeby ich dziecko szło do komunii w tej parafii. 
Co innego 500 zł za CAŁOŚĆ. Ale nie.. po co, skoro można wydoić rodziców?? 
To tez moja parafia, ale ja nie mam problemów z komunią dziecka emotka   bo go po prostu nie mam emotka

Nie wierzę, że któryś normalny rodzic posłałby dziecko do komunii w tej parafii. Dla mnie to sprawa dla kurii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6137605 Napisano: 28.12.2015 14:49:59 w Biedronka
nouvelle napisał(a):

zarania napisał(a):

zarania napisał(a):

nouvelle napisał(a):

Właśnie dostała w końcu zaległe kody z Biedronki do kina z Wedla. Czy są jeszcze aktualne? Byłby ktoś tak miły i napisał, czy aktywuje się je przy kasie? emotka

A maila nie czytałaś, że nie wiesz czy są jeszcze aktualne? Są ważne do końca marca. Podajesz kod w kasie i otrzymujesz bilet.

Nie mam tego mejla, dostałam potwierdzenie po reklamacji, po czasie. Czyli po prostu w kasie Multikina bez dowodu ani niczego innego?

Bez dowodu. Podajesz tylko kody, to wszystko. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6137233 Napisano: 27.12.2015 10:59:10 w Kupię...
Kupię voucher Ryanair!!! Wyświetl w wątku >>
0 0