Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ondine

ondine

#6227081 Napisano: 08.07.2016 23:43:10 w Wkurza mnie...
nkba napisał(a):

aurora81 napisał(a):

BRICOMARCHE!!!!!emotka

O tak! emotka No chyba, że to co napisałam było dla nich rzeczywiście słabe... Mam jednak wrażenie, że możliwości kombinowania w sklepach były bardzo duże emotka I niektóre sklepy z tego skorzystały emotka emotka emotka emotka

Były na pewno, bo już poprzedni konkurs Brico mi to udowodnił. Nie wiem co się w tym roku dzieje, ale nie zdziwi mnie już nic, dlatego ja z góry zrezygnowałam w tym roku. emotka
Wkurza mnie brak weny Lay'sowej, ale zaraz się przełamię emotka Wyświetl w wątku >>
1 katrin22 0

ondine

#6226590 Napisano: 07.07.2016 23:17:34 w Wkurza mnie...
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

monkakk napisał(a):

Powinno być widoczne jaki nick dał lajka albo nie emotka  

właśnie planuję dodać taką opcję...

albo może zostawię samego kciuka w górę?

A w ogóle co ma na celu ta opcja? Dostanę 10 lajków i co? Albo 10 minusów i co? Bo jak mamy coś do kogoś to zgłaszamy post moderatorom a co mają za zadanie te łapki? 

zamiast ciągłego spamowania w stylu dzięki, super etc to po prostu łapka w górę, jeśli chodzi o łapki w dół to planowałem zrobić coś takiego że np. przy 5 czerwonych łapkach treść jest ukrywana...

Według mnie bez sensu. Przecież wszędzie są osoby, które dla zasady poklikają łapki w dół dlatego, bo: 1. mają zły humor, 2. kogoś nie lubią, 3. ktoś nie postawił kropki, ... 99. ktoś za dużo/mało napisał.
Będziemy się wkurzać, gdy ktoś zada pytanie, a dla zabawy 5 osób mu da łapkę w dół i ukryje pytanie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6226144 Napisano: 07.07.2016 09:33:40 w Wkurza mnie...
donia7 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Wkurza mnie wprowadzenie lajków na forum, jeden facebook mi wystarczy. 

no bez sensu emotka

Macie rację, dziewczyny, daję Wam po łapce w górę emotka
A tak serio - to faktycznie niepotrzebne... Czemu to służy? Przychodzą z tego jakieś powiadomienia? Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

ondine

#6225994 Napisano: 06.07.2016 20:37:38 w Ambasadorinnowacji - Philips
Jeszcze nawet nie wysłali do testowania depilatorów. Według regulaminu mieliśmy ten test już kończyć, pewnie część z nas zgłosiła się do niego z myślą, że jest w tym czasie "wolna" i nie będę miała problemu z relacjami, a tu rzeczywistość nie ma nic wspólnego z regulaminem... Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6225443 Napisano: 05.07.2016 23:06:10 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Czy ktoś korzystał z zakupów na stronie okeygsm.pl ?  https://okeygsm.p...pl-cabout-pol-3.html
Znalazłam tam model telefonu, który mnie interesuje, ale nie wiem, czy Oni są wiarygodni... emotka

Po cenach widać, że to podróbki z Chin... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6225347 Napisano: 05.07.2016 20:43:08 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

magnus - oj Ty żeś chyba w poprzednim millenium ostatni raz pociągiem jechał emotka

Moje ulubione pociągi to te przedziałowe, gdzie nawet jadąc nad morze latem można było spokojnie wyciągnąć się na leżance. Chyba teraz takie składy posiada jedynie TLK. Leżanki posiadały przy wejściu również pociągi piętrowe (jeżdżą jeszcze takie?)

Teraz najczęściej pociągi są już dosyć nowoczesne, z siedzeniami w obu kierunkach, bezprzedziałowe, z dużą toaletą przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Przypominają nieco śląskie tramwaje.

Dodam jeszcze, że zawsze podróżuję II klasą, bo nie jestem przypisana do miejsca i mogę robić, co mi się podoba. Uwielbiam podróże pociągami emotka

W TLK w II klasie jest numeracja miejsc emotka
barszcz napisał(a):

Oj,zmieniła się nasza kolej!Bilety przez internet,klima,gniazdka do ladowania,rozkladane stoliki,czysto i w super cenie.Miałam ostatnio przyjemność jechać, po ponad 20- letniej przerwie.:-)

Szkoda, że skupiają się tylko na jakości podróży, a nie robią nic w kierunku lepszych połączeń. U nas lata temu w obrębie około 100 km polikwidowali większość stacji PKP, a jak zostały to odjeżdża z nich kilka pociągów w ciągu całego tygodnia. Teraz u mnie wymienili mnóstwo km torowiska i wszyscy mieli nadzieję, że reaktywują stację to puścili jeden pociąg w tygodniu, który odległość 200 km pokonuje chyba w 5 godzin emotka Ja nad tym strasznie ubolewam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6225130 Napisano: 05.07.2016 14:51:47 w WC - rozmowy o wszystkim
magnus napisał(a):

ondine napisał(a):

magnus napisał(a):

Raczej bezpieczniej poszukać autobusu, busa- Polski bus, Polonus - cena pewnie porównywalna a podróż wygodniejsza

Bezpieczniej (pod względem kradzieży itd.) na pewno.
Też na początku chciałam jechać autobusem, mimo niedogodności (16,5h podróży i koszt, w przypadku autobusu, ze zniżką dla studenta - 120 zł, a w przypadku pociągu - 29 zł emotka ), ale i tak okazało się, że w ten dzień nie kursuje i byłam zmuszona szukać innego transportu. W końcu będę wracała pół tak pół tak, mniej wygodnie, ale na pewno bezpieczniej emotka

Kurde ja za przejazd Polonusem  Warszawa- Krynica Górska i Warszawa- Giżycko płaciłem ok 60 zeta a są jeszcze jakieś ulgi 

Ja bym miała do przejechania prawie 700 km, ale i tak spodziewałam się około 70-80 zł ze zniżką emotka
Ale... mi nie chodzi o cenę, bo tak jak mówiłam, żeby dojechać jak najbliżej i bez przesiadek zapłaciłabym 120 zł gdyby ten autobus jechał, ale dla porównania jeszcze, teraz w kombinacji: 500 km pociąg, 200 km tata po mnie wyjedzie samochodem, będzie mnie to mniej kosztowało niż autobus (do którego notabene tata też by musiał 40 km po mnie przyjechać) emotka

Też gdybym miała wybierać, zawsze wybierałabym pociągi, bo choć mało nimi jeżdżę, to uwielbiam. W dzień sama bym na pewno się nie bała. Jeden wielki minus jest taki, że mój rejon Polski jest odcięty od PKP emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6224932 Napisano: 05.07.2016 09:29:52 w WC - rozmowy o wszystkim
magnus napisał(a):

Raczej bezpieczniej poszukać autobusu, busa- Polski bus, Polonus - cena pewnie porównywalna a podróż wygodniejsza

Bezpieczniej (pod względem kradzieży itd.) na pewno.
Też na początku chciałam jechać autobusem, mimo niedogodności (16,5h podróży i koszt, w przypadku autobusu, ze zniżką dla studenta - 120 zł, a w przypadku pociągu - 29 zł emotka ), ale i tak okazało się, że w ten dzień nie kursuje i byłam zmuszona szukać innego transportu. W końcu będę wracała pół tak pół tak, mniej wygodnie, ale na pewno bezpieczniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6224864 Napisano: 04.07.2016 23:09:56 w WC - rozmowy o wszystkim
gosposia07 napisał(a):

ondine - chyba zależy dokąd

Zamierzałam jechać znad morza do Kielc emotka

joan napisał(a):

ondine napisał(a):

Mam pytanie do osób, które często podróżują pociągami. Strach jechać w pojedynkę nocnym czy luzik? emotka


Luzik, kilka lat temu jechałam sama do Gdańska. Z nieco podejrzanymi typami, ale wyglądałam na ubogą i w kółko powtarzałam, że nawet aparatu foto przy sobie nie mam, a nocleg rezerwowałam przez internet, żeby nie wozić ze sobą pieniędzy, bo to niebezpieczne. Pomaga też słanie smsów ze starej Nokii emotka

Kurczę, a ja jednak zrezygnowałam. Nie dałabym rady chyba "na czuju" 11 godzin jechać, w tym całą noc... Jednak jakoś mam stracha przed tymi pociągami nocą, może niesłusznie, ale nigdy nie wiadomo kto się trafi obok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6224600 Napisano: 04.07.2016 14:44:03 w WC - rozmowy o wszystkim
Mam pytanie do osób, które często podróżują pociągami. Strach jechać w pojedynkę nocnym czy luzik? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6223471 Napisano: 01.07.2016 00:09:02 w Sport
asantesana napisał(a):

Strasznie mi żal Kuby, ale i tak brawo chłopaki! 

Mi też żal, nie zasłużył. Dzięki niemu w dużej mierze byliśmy to gdzie byliśmy... No cóż, mówi się trudno, idzie się dalej! Niedługo Rio i kolejne emocje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6222679 Napisano: 29.06.2016 20:44:45 w Ambasadorinnowacji - Philips
zdolnabestia napisał(a):

Zaszaleli z testowaniem - 147 multicookerów. Wszystkie były wcześniej używane, ciekawe, skąd je mają. Może wszystkim testerom zostawią na własność w takim razie.

Może ludzie oddali na gwarancji, wymienili im na nowe, a oni te naprawili i rozdają naprawione. Albo inni testerzy je mieli wcześniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6222613 Napisano: 29.06.2016 18:24:27 w Ambasadorinnowacji - Philips
Poznaj moc depilatora Satinelle Prestige!
1. 30 mm
2. system masujący łagodzi uczucie dyskomfortu podczas depilacji
3. 8 akcesoriów
4. zawsze przykładaj urządzenie pod kątem prostym
5. wykonana jest z wyjątkowego ceramicznego materiału Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6222603 Napisano: 29.06.2016 18:15:11 w Ambasadorinnowacji - Philips
llqsfgsu, dzięki, ja takiego maila jeszcze nie dostałam, dostałam takiego wstępnego z prośbą o odesłanie umowy użyczenia, a tu spodziewałam się, że do końca tygodnia mi depilator przyjdzie emotka emotka No ale skoro tak piszą to dobrze, bo jasne jest, że mamy faktycznie te 4 tygodnie, a nie według czasu regulaminowego.
Długo to jakoś się odbywa. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6222331 Napisano: 29.06.2016 14:23:47 w Ambasadorinnowacji - Philips
llqsfgsu napisał(a):

ondine napisał(a):

defed napisał(a):

ondine napisał(a):

Ja właśnie dostałam zaproszenie do testów depilatora, pewnie jakaś rezerwa (o ile była, bo przyznam, że nie pamiętam). Szok, pierwsze testowanie od ponad 1,5 roku działalności na Ambasadorze emotka

U mnie taka sama sytuacja  emotka  Może partiami przyznają różne modele.
Pytanie do doświadczonych w testowania: czy są przyznawane flipsy za wykonanie obowiązkowych zadań testerskich?

No właśnie dziwne, gdyby przyznawali partiami, bo według regulaminu od prawie dwóch tygodni powinniśmy już testować. Więc zanim dostaniemy depilator to zostanie nam maksymalnie tydzień na testowanie emotka

w mailu dostałam informacje ze na testowanie mamy 4  tyg. od dna dostania depilatora emotka

No tak, ale według regulaminu już nie mamy 4 tygodni i komu tu ufać? Ja zwykle ufam regulaminowi, maile wysyłają z automatu. Sporo osób zawsze tu narzeka, że zamieszanie spore jest zawsze z tym testowaniem Philips, wyjdzie w praniu... emotka

P.S. A kiedy dostałaś maila?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6222063 Napisano: 29.06.2016 09:34:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleks1983 napisał(a):

czyli

olabas napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Który dziś dzień z Laysów?


piątek - sobota - niedziela

czyli dziś 67?

Dziś 66. Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6221343 Napisano: 27.06.2016 23:44:43 w WC - rozmowy o wszystkim
angie222 napisał(a):

Nie jestem przekonana, czy to właściwy temat. Chciałabym wystawić trochę pluszowych zabawek na sprzedaż (5 worków). Nigdy nie sprzedawałam tego typu rzeczy. Nie zależy mi na uzyskaniu dużej kwoty, raczej zbieram grosz do grosza w ramach przeprowadzki. Może ktoś sprzedawał zabawki po dzieciach i potrafi określić, czy lepiej wystawić to hurtowo, czy wybrać co lepsze rzeczy i zaproponować trochę wyższą kwotę? 
Czy wycena tego kota (nie, nie jest to moja aukcja, ale mam bardzo podobnego, o innym kolorze ucha) nie jest przesadzona: http://olx.pl/ofe...cYoH.html#9a8a0c261a ? Odpowiedź na to pytanie pomogłaby mi wycenić inne miśki - tak, chętnie sprzedam mniejsze miśki po 2 zł od sztuki, ale czy znajdzie się na to nabywca? Jeżeli nie znalazłby się, to ja to chętnie oddam w dobre ręce, tylko nie chciałabym, aby byłoby to traktowane jak darowizna etc., bo jestem biednym studentem. emotka

Moim zdaniem za drogo wystawiłaś tego kota emotka Niestety, ale przypuszczam, że będziesz się męczyła ze sprzedażą tego wszystkiego, oddałabym, tak jak pisze snowflake emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6221207 Napisano: 27.06.2016 18:52:58 w Ambasadorinnowacji - Philips
defed napisał(a):

ondine napisał(a):

Ja właśnie dostałam zaproszenie do testów depilatora, pewnie jakaś rezerwa (o ile była, bo przyznam, że nie pamiętam). Szok, pierwsze testowanie od ponad 1,5 roku działalności na Ambasadorze emotka

U mnie taka sama sytuacja  emotka  Może partiami przyznają różne modele.
Pytanie do doświadczonych w testowania: czy są przyznawane flipsy za wykonanie obowiązkowych zadań testerskich?

No właśnie dziwne, gdyby przyznawali partiami, bo według regulaminu od prawie dwóch tygodni powinniśmy już testować. Więc zanim dostaniemy depilator to zostanie nam maksymalnie tydzień na testowanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6221154 Napisano: 27.06.2016 16:47:27 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ja właśnie dostałam zaproszenie do testów depilatora, pewnie jakaś rezerwa (o ile była, bo przyznam, że nie pamiętam). Szok, pierwsze testowanie od ponad 1,5 roku działalności na Ambasadorze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ondine

#6220724 Napisano: 26.06.2016 17:38:06 w Pomocy!!!!
Szukam podpowiedzi jak zlikwidować hasło w Win10. Szukam w Googlu, ale nie mogę niczego konkretnego znaleźć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0