Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mallina

mallina

#5784992 Napisano: 03.12.2013 14:29:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Zaczął sie grudzień i... nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5781638 Napisano: 28.11.2013 11:21:56 w Rossmann
ciasssteczko napisał(a):

Fa ma już 40 uczestników, więc chyba odblokowało się drukowanie kuponów - czy mógłby ktoś potwierdzić?



Wczoraj ok 15tej robiłam zakupy na Fa i mi nie wydrukowało kuponu. Jak dotarłam do domu było już 22 uczestników emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5781229 Napisano: 27.11.2013 18:03:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
polarniczka napisał(a):

listopad emotka



i u mnie też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5780351 Napisano: 26.11.2013 16:24:29 w Leclerc
"2.3. Uczestnikiem Konkursu może być tylko i wyłącznie niepełnoletnia osoba fizyczna", "Wykonać w artystyczny sposób, samodzielnie lub przy pomocy osób trzecich następującą pracę: Przesłać zdjęcie pt.: Moje zimowe zabawy"

Rozumiem, że to ja mogę zrobić dziecku zdjęcie podczas zimowych zabaw? Ale wówczas kogo wpisać w oświadczeniu jako autora pracy? Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5776375 Napisano: 20.11.2013 11:28:55 w Czas na zmiany...
bip napisał(a):

otóż Szanowny Panie Administratorze!
Od godziny staram sie dodac do bazy konkursy- bezskutecznie! Wszystkie są juz dodane. I co teraz? Jestem mało skuteczny wiec należy mnie wykluczyć? Niestety nie mam 3-4 godzin czasu dziennie żeby dodawać, sprawdzac, szukać. Moja gra w konkursach opiera sie na wysłaniu 1 czasem 2 smsów na konkurs. Nie zajmuje mi to połowy dnia bo nie moge sobie na to pozwolic. A teraz nie moge nawet sprawdzic czy konkurs jest rozwiazany czy nie. Brawo , pogratulowac pomysłowości.
Działanie jest moim zdaniem bezcelowe. Nalezy pamiętać, że forum to jednak są ludzie. Fora konkursowe pojawiają się ostatnio jak grzyby po deszczu, skoro nie tu to ludzie pojdą gdzies indziej... (pewnie zaraz usłysze- idz, droga wolna).
Prawda jest jednak taka, że jeśli ktoś znalazł konkurs o którym mało osob ma pojęcie a co za tym idzie jego szanse są wieksze to i tak nie doda go do bazy tylko po to zeby przeglądać wątek. Doda- coś! Doda konkurs gdzie rozdaja 200 penów na fb albo inne pierdoły. Zadnej poprawy ani lepszej współpracy forumowiczów bym tutaj nie oczekiwał.



Jak to by powiedział mój mąż "dobrze gada, polać mu" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5776367 Napisano: 20.11.2013 11:21:25 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
swibek napisał(a):

mallina napisał(a):

eciepecie napisał(a):

Eee, tam. Róbta swoje. Czyje to podwórko? Od kiedy ogon rządzi kotem? Przecież pobyt tu jest na zasadzie całkowitej dobrowolności. Kto tworzy zasady: gość czy gospodarz? Ciekawe, czy każdy z narzekających pozwala wszystkim odwiedzającym przestawiać meble we własnym mieszkaniu i patrzy przychylnym okiem na narzekanie, że kazali mu buty wytrzeć przed wejściem...



W sumie masz rację, nie podoba się to nie wchodźcie emotka Ciekawe tylko czy za jakiś czas, gdy być może ruch na forum zmaleje (zmniejszając tym samym zyski z reklam)i gdy nie będzie miał się już kto dzielić informacjami odnośnie najpopularniejszych konkursów, nie przyjdzie taka refleksja, że to jednak nie był najlepszy pomysł...

Już wcześniej pisałam, że wg mnie odpowiedniejszym rozwiązaniem byłaby blokada bazy do osób, które konkursów nie dodają oraz blokada newralgicznych wątków da osób z małą ilością komentarzy.



a jakby zablokowano bazę dla właśnie tych osób co nie dodają toco? też by skakali z radościZ? też by się oburzali i obrażali.. Pisałeś o tym o co właśnie doszło do skutku. emotka żle nie jest, zablokowano tylko dostęp do części tematów (przy niewielkim wysiłku można to przejść) ale z bazy korzystać mogą wszyscy.. więc to żadna kara bo dodatkowo jest prawie 200 nowych konkursów. I zamiast narzekać powinni się wszyscy brać do rozwiązywania bo czsu brakniu a potem znowu będą lamenty, że nie wygrałem albo przegapiłem..
emotka



Dla mnie brak dostępu do bazy też nie byłby karą. Zauważ, że nie wszyscy mają potrzebę korzystania z bazy i biorą udział w najpopularniejszych konkursach promocyjnych z fajnymi nagrodami, których miesięcznie jest raptem kilka (i wszyscy o nich wiedzą bez bazy), a zablokowano właśnie wątki dotyczące takich konkursów.
Nie chodzi też o moją złą wolę, że nie chcę innym pomóc itp. Ja po prostu nie latam po blogach, FB i innych stronach gdzie mogłabym natrafić na jakieś niedodane wcześniej konkursy.
Jak ktoś ma czas i potrzebę, to niech wyszukuje te wszystkie konkursy i bierze w nich udział pisząc eseje żeby wygrać np książkę czy kubek, mi po prostu szkoda czasu na taką działalność. Już teraz jestem zła na siebie, że siedzę tu zamiast zająć się ważniejszymi rzeczami. Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5776301 Napisano: 20.11.2013 10:37:48 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
eciepecie napisał(a):

Eee, tam. Róbta swoje. Czyje to podwórko? Od kiedy ogon rządzi kotem? Przecież pobyt tu jest na zasadzie całkowitej dobrowolności. Kto tworzy zasady: gość czy gospodarz? Ciekawe, czy każdy z narzekających pozwala wszystkim odwiedzającym przestawiać meble we własnym mieszkaniu i patrzy przychylnym okiem na narzekanie, że kazali mu buty wytrzeć przed wejściem...



W sumie masz rację, nie podoba się to nie wchodźcie emotka Ciekawe tylko czy za jakiś czas, gdy być może ruch na forum zmaleje (zmniejszając tym samym zyski z reklam)i gdy nie będzie miał się już kto dzielić informacjami odnośnie najpopularniejszych konkursów, nie przyjdzie taka refleksja, że to jednak nie był najlepszy pomysł...

Już wcześniej pisałam, że wg mnie odpowiedniejszym rozwiązaniem byłaby blokada bazy dla osób, które konkursów nie dodają oraz blokada newralgicznych wątków dla osób z małą ilością komentarzy. Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5776260 Napisano: 20.11.2013 10:10:24 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

mallina napisał(a):

Wkurzają mnie komentarze elizy. Wcześniej posty dodawane raz na kilka miesięcy, a teraz nagle ma tak wiele do powiedzenia i to jeszcze w tonie "jestem od was lepsza bo dodaję konkursy, a wy nie"


jeśli ktoś z różnych powodów ma przerwę w dostępie do forum, to po jakimś czasie te najdawniejsze wpisy są kasowane (dlatego zmniejsza się liczba komentarzy pod nickiem).
Albo nie czuje potrzeby odzywania się, jesli nie jest zainteresowany danym tematem, no to nic nie pisze.



Wkurza mnie, że ważniejsze jest dodawanie byle jakich konkursów, niż dyskusja o tych konkretnych i najpopularniejszych.

Z Wikipedii:
Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach. Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5776251 Napisano: 20.11.2013 10:04:54 w Proszę przeczytać ważne...
Dodałam konkurs którego nie ma w bazie, wczoraj się dodał a dziś już go nie ma! O co chodzi??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5776245 Napisano: 20.11.2013 09:58:58 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie komentarze elizy. Wcześniej posty dodawane raz na kilka miesięcy, a teraz nagle ma tak wiele do powiedzenia i to jeszcze w tonie "jestem od was lepsza bo dodaję konkursy, a wy nie" Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5776129 Napisano: 20.11.2013 00:48:10 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

czarnygreg ale to prawda!
Zawsze i wszędzie znajdą się osoby, które robią dużo, często nie oczekując nic w zamian. I są osoby, które nic nie robią bo uważają, że im się należy.
Piszę ogólnie, nie tylko o forum, o życiu też.
Można to też odnieść do świata zwierząt, skoro wyszła sprawa pszczół i trutni.

Na forum też są osoby, które co miesiąc dodają od kilku do kilkudziesięciu konkursów, a są osoby, które od momentu rejestracji, często sprzed kilku lat, nie dodały żadnego konkursu lub może kilka na samym początku.

Oczywiście, są różne sytuacje, że ktoś jest sporadycznie na forum, ktoś wyjechał... ale jeśli ktoś jest na forum często i korzysta z bazy konkursowej, to nie wierzę, że nie może znaleźć chwilki, żeby dodać jakiś konkurs.



Są osoby, które nie dodają konkursów, ale często służą pomocą na forum, podpowiedzą w różnych kwestiach, podzielą się wiedzą, zadzwonią do organizatora itp. I teraz te osoby są "gorsze" od osób, które dodają bzdetne konkursy po to żeby licznik się zgadzał? Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5776044 Napisano: 19.11.2013 23:07:21 w Wkurza mnie...
monika124 napisał(a):

turli napisał(a):

eliza napisał(a):

To nie jest ważne czy w konkurs który dodacie gracie osobiście-ważne,że może inni zagrają. Czy to takie trudne?
3000 konkursów w miesiącu jest na pewno -są konkursy smsowe,są w gazetach,są lokalne -nikt nie mówi,że mają być promocyjne czy aktualne
Dużo konkursów pojawia się na blogach,jedne dla blogerów inne dla wszystkich-nie grasz,trudno ale dodaj je ,żeby zagrali inni



to nie o to chodzi że nie wrzucę żeby inni nie zagrali. Ja poprostu nie chodzępo fb,blogach i innych portalach które mnie nie interesują.



No to musisz zrezygnować z tematów zablokowanych. Trudno. Jak to się mówi albo rybki albo akwarium. Na piękne oczy dostępu nie dostaniesz.
I nie jest to bynajmniej złośliwość z mojej strony . To po prostu fakt.



Faktem jest też to, że grono osób, które nie posiadają już dostępu do wybranych wątków, a które być może będą posiadały przydatną dla innych wiedzę dotyczącą konkursów promocyjnych, nie podzielą się już tą wiedzą z innymi konkursowiczami. Zatem nie wiem czy ktokolwiek dobrze wyjdzie na tej sytuacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5776018 Napisano: 19.11.2013 22:50:20 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Ideą bazy jest dzielenie się konkursami z innymi



Taka jest idea bazy, a ideą forum jest chyba dyskutowanie o konkursach? To może niech osoby, które nie dodają konkursów mają zablokowany dostęp do bazy, a te które nie dyskutują (mają np poniżej 100 postów) niech mają zablokowany dostęp do pewnych newralgicznych wątków. Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5775914 Napisano: 19.11.2013 21:53:23 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie ta sytuacja. Osobiście rzadko korzystam z bazy, biorę udział tylko w niewielkiej ilości konkursów promocyjnych, o których czerpię wiedzę ze stron marketów i których miesięcznie pojawia się raptem kilka. Nie interesują mnie konkursy, w których do wygrania jest np. książka czy jakaś popierdółka i nie zamierzam tracić czasu na ich wyszukiwanie. Trudno się mówi. Wydaje mi się, że ostatecznie ta sytuacja może się obrócić na niekorzyść "wybrańców" tego forum, gdyż nie będzie kto miał się dzielić informacjami dotyczącymi najbardziej popularnych konkursów. Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5773624 Napisano: 15.11.2013 19:57:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Niestety listopad nie jest dla mnie łaskawy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5772466 Napisano: 14.11.2013 11:44:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
A jednak i do mnie dotarły dziś bony z Laboo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5771092 Napisano: 12.11.2013 13:53:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Tablet i karta z Leona oraz bon turystyczny z DE emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5769440 Napisano: 08.11.2013 17:51:57 w Carrefour konkursy
mariolakal napisał(a):

mallina napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Dziś dotarlo 200zł Apart z DE.
Dostał ktos bon do H&M emotka



jaki kurier wozi nagrody z DE?



GLS... Czy wszyscy już otrzymali boniki H&M czy tylko mnie olali ? emotka



ja nadal czekam na swoją nagrodę z Douwe Egberts i pewnie będę musiała czekać jeszcze co najmniej do wtorku, bo kuriera to już się dziś raczej nie spodziewam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5768469 Napisano: 07.11.2013 14:34:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Po rewelacyjnym październiku nadszedł listopad - niestety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mallina

#5768408 Napisano: 07.11.2013 13:40:38 w Intermarche
wygrał ktoś zgłoszeniem dłuższym niż 160 znaków? Wyświetl w wątku >>
0 0