Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika asantesana

asantesana

#6800632 Napisano: 11.08.2021 16:27:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy są jakieś konkursy z "lepszymi" słodyczami? To znaczy tak, żeby dało się kupić coś w stylu bombonierki. Szukałam po najpopularniejszych markach i nic nie widzę.

Ja tylko w bazie coś takiego widzę:
https://www.e-kon...-1.html#.YRPXB4gzZ9M

Niestety nie mam Topazu w pobliżu emotka  No nic, kupowanie słodyczy bez konkursu mnie mierzi, ale nie ma wyjścia emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

asantesana

#6800620 Napisano: 11.08.2021 15:44:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy są jakieś konkursy z "lepszymi" słodyczami? To znaczy tak, żeby dało się kupić coś w stylu bombonierki. Szukałam po najpopularniejszych markach i nic nie widzę. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6800086 Napisano: 08.08.2021 20:20:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Próbował ktoś zarejestrować kartę z Kaufland na myedenred ? Wiem, że mają do 10 aktywować ,ale chciałam przez neta i nie da rady 

Ja zarejestrowałam telefonicznie - bardzo łatwa rejestracja automatyczna. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6799996 Napisano: 07.08.2021 20:46:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ma ktoś model tego stołu do piłkarzyków od Smolara, w sensie jakiś link do takiego w necie? Potrzebuje komuś pokazać, a nie mam pod ręka stołu. Model z pudełka nic nie daje. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6799413 Napisano: 04.08.2021 23:07:21 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
joan napisał(a):

pionas napisał(a):

joan napisał(a):

pionas napisał(a):

joan wczoraj wieczorem sylzab2294 napisała do mnie że u niej dopiero pomogło zrestartowanie ustawień Chrome...
zastanawiam się czy to nie ma związku z dnsami trzymanymi w przeglądarce -> możesz spróbować na pasku adresu wpisać: chrome://net-internals/#dns a potem kliknąć w "Clear host cache" (...)


Spróbowałam -> nie zadziałało emotka


A restart komputera?


Zrobiłam teraz, nic nie pomaga w kwestii Chrome.

U mnie po wielu próbach zadziałała aktualizacja chroma (po wejściu na ustawienia kliknęłam informacje o chrom i samo zaczęło aktualizować), po tym wyczyszczenie ciasteczek i restart kompa. Sprawdź, czy czyszczenia ciasteczek nie masz przypadkiem ustawionych na 24 h lub coś podobnego, trzeba wyczyścić wszystko. Wyświetl w wątku >>

asantesana

#6799412 Napisano: 04.08.2021 23:04:09 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
mahuska napisał(a):

Czy brandspace komuś odpisał w sprawie eurosklepu? 

Ja napisałam dzisiaj, póki co cisza. Czekam na słuchawki. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6799309 Napisano: 04.08.2021 16:23:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
normafia napisał(a):

Na wszystkie wysłane zgłoszenia wpadło po 50 zł i na każde zgłoszenie jak zwykle mam pokrycie w paragonach, ale nie wiem czy wyślę w ogóle dane. Postarałam się mocno w tym konkursie i szkoda mi "sprzedać" moim zdaniem dobry tekst za tak małą kwotę. Zawsze warto rozważyć na ile wycenia się swoje wypociny. ;)  Mój błąd, że zapomniałam jakie są nagrody II stopnia. Myślę, że każdy konkursowicz planował ustrzelić auto. Ja też tak planowałam, ale Albedo nigdy za bardzo mnie nie lubiło. emotka

Przecież oni ten tekst już mają, nie wysyłając danych oddajesz go za darmo  emotka Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

asantesana

#6799185 Napisano: 04.08.2021 10:49:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lukasz6 napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

darog napisał(a):

asantesana napisał(a):

Siedzę, dumam, ale sama nie rozkminię tego. Czy Fortis to klon jakiejś agencji? Dostałam weryfikację (pozytywną) z Coca-Coli Kaufland na innego maila, niż poslałam dane i paragon. W dodatku mail, na którego dostałam nigdy nie był używany w Fortisie. Sprawdziłam 10 razy, nie wymyśliłam sobie tego... Może jak komuś brakuje weryfikacji, to niech posprawdza inne maile...  emotka
 

Mam dokładnie to samo.
na 2 mailach proszę o podanie INNEGO NUMERU TELEFONU - bo im "nie pasuje w danych".
Dokładnie wiem jakie były podawane. Nie ma żadnej pomyłki z mojej strony.  
Oni nic nie mają do "wygranych maili" tylko im numery tel do nich nie pasują...

Jak na razie weryfikacja negatywna  emotka

To jednak jest pomylka, skoro do weryfikacji prawa do nagrody, nie jestes w stanie podac zestawu "email+ numer telefonu" uzytego podczas rejestracji zgloszenia ... imie i nazwisko tez sie podawalo emotka

na 100% nie ma u mnie pomyłki...zrobione screny przy wysłaniu zgłoszenia emotka  
- ale to zostawię na deser, jak nadal będą się upierać że im "nie pasuje"
Niejeden uczestnik traci nagrode nie ze swojej winy i nie ma jak udowodnić bo screnu nie zrobił a agencja to wykorzystuje
-bo może? bazy z różnymi konkursami i danymi im się pomyliły. 

to potwierdza moje przypuszczenie - trzymają nasze dane cały czas, nawet jak się nie wygrało jest baza w agencji. 

Tyle, że u mnie ten mail nigdy nie był użyty w agencji Fortis emotka  Mój jedyny wniosek - mają nie tylko swoją bazę Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6799082 Napisano: 03.08.2021 20:18:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś czeka jeszcze na słuchawki od Brand Space z Euro? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6798982 Napisano: 03.08.2021 12:51:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

asantesana napisał(a):

darog napisał(a):

asantesana napisał(a):

Siedzę, dumam, ale sama nie rozkminię tego. Czy Fortis to klon jakiejś agencji? Dostałam weryfikację (pozytywną) z Coca-Coli Kaufland na innego maila, niż poslałam dane i paragon. W dodatku mail, na którego dostałam nigdy nie był używany w Fortisie. Sprawdziłam 10 razy, nie wymyśliłam sobie tego... Może jak komuś brakuje weryfikacji, to niech posprawdza inne maile...  emotka
 

Mam dokładnie to samo.
na 2 mailach proszę o podanie INNEGO NUMERU TELEFONU - bo im "nie pasuje w danych".
Dokładnie wiem jakie były podawane. Nie ma żadnej pomyłki z mojej strony.  
Oni nic nie mają do "wygranych maili" tylko im numery tel do nich nie pasują...

Jak na razie weryfikacja negatywna  emotka

No to to nie jest to samo. Ja bym chciała wiedzieć skad oni wzięli tego mojego maila i jeszcze przypisali do tej osoby, muszą mieć bazę od innej agencji, inaczej tego nie widzę. W dodatku weryfikacja pozytywna...

A nie masz kilku e-mail podpiętych do jednej skrzynki? Na Interii np. przy podpięciu kilku kont, nawet odpowiadając na e-maila trzeba się pilnować żeby poszło z tego adresu z którego powinno, bo automatycznie wskakuje ten "główny".

Nie, na oba te maile odpisuję bezpośrednio z kont. Poza tym sprawdziłam 10 razy z jakiego maila im wysłałam dane i paragon, a na jakiego dostałam weryfikację.  Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6798980 Napisano: 03.08.2021 12:44:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

asantesana napisał(a):

Siedzę, dumam, ale sama nie rozkminię tego. Czy Fortis to klon jakiejś agencji? Dostałam weryfikację (pozytywną) z Coca-Coli Kaufland na innego maila, niż poslałam dane i paragon. W dodatku mail, na którego dostałam nigdy nie był używany w Fortisie. Sprawdziłam 10 razy, nie wymyśliłam sobie tego... Może jak komuś brakuje weryfikacji, to niech posprawdza inne maile...  emotka
 

Mam dokładnie to samo.
na 2 mailach proszę o podanie INNEGO NUMERU TELEFONU - bo im "nie pasuje w danych".
Dokładnie wiem jakie były podawane. Nie ma żadnej pomyłki z mojej strony.  
Oni nic nie mają do "wygranych maili" tylko im numery tel do nich nie pasują...

Jak na razie weryfikacja negatywna  emotka

No to to nie jest to samo. Ja bym chciała wiedzieć skad oni wzięli tego mojego maila i jeszcze przypisali do tej osoby, muszą mieć bazę od innej agencji, inaczej tego nie widzę. W dodatku weryfikacja pozytywna... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6798946 Napisano: 03.08.2021 11:39:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Siedzę, dumam, ale sama nie rozkminię tego. Czy Fortis to klon jakiejś agencji? Dostałam weryfikację (pozytywną) z Coca-Coli Kaufland na innego maila, niż poslałam dane i paragon. W dodatku mail, na którego dostałam nigdy nie był używany w Fortisie. Sprawdziłam 10 razy, nie wymyśliłam sobie tego... Może jak komuś brakuje weryfikacji, to niech posprawdza inne maile... emotka
  Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

asantesana

#6798458 Napisano: 31.07.2021 16:47:25 w WC - rozmowy o wszystkim
koniczynka123 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy jest tu jakas mądra głowa od tego nieszczęsnego Spisu Powszechnego? Czy jeśli wynajmuję mieszkanie i mam umowę, to muszę się spisać pod tym adresem, czy mogę pod adresem zameldowania wspólnie z rodzicami? 

Z tego co się dowiadywałam podaje się miejsce, w którym byłaś 30 kwietnia czy marca(nie pamiętam dokładnie)-jeśli byłas w wynajmowanym to tamto miejsce. To tylko dane statystyczne emotka

No wg umowy mieszkałam w mieszkaniu wynajmowanym, ale nijak mi to pasuje. A wiesz czy są w stanie to sprawdzić w jakiś sposób? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6798453 Napisano: 31.07.2021 16:30:24 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy jest tu jakas mądra głowa od tego nieszczęsnego Spisu Powszechnego? Czy jeśli wynajmuję mieszkanie i mam umowę, to muszę się spisać pod tym adresem, czy mogę pod adresem zameldowania wspólnie z rodzicami?  Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6798418 Napisano: 31.07.2021 11:56:59 w Pomocy!!!!
rwas napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy ktoś ma problem z dodawaniem postów i konkursów na forum z Chroma? Mnie czyści stronę i na tym się kończy, post/konkurs nie są dodawane, a jest to moja podstawowa przeglądarka.  

tak.u mnie podobny problem.muszę zmieniać przeglądarkę aby dodać post

pionas, czy da się coś z tym zrobić? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6798408 Napisano: 31.07.2021 11:24:26 w Pomocy!!!!
Czy ktoś ma problem z dodawaniem postów i konkursów na forum z Chroma? Mnie czyści stronę i na tym się kończy, post/konkurs nie są dodawane, a jest to moja podstawowa przeglądarka.   Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6798342 Napisano: 30.07.2021 19:02:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
psotka napisał(a):

Wygralam u fortisa Kaufland coca cola. Poczta o2. Brak potwierdzenia weryfikacji

Na interii też nie mam, to raczej nie koniec weryfikacji. Wyświetl w wątku >>

asantesana

#6796236 Napisano: 20.07.2021 13:43:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Macie zwrotki z Bonduelle w Lidlu? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6795406 Napisano: 15.07.2021 21:43:26 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

Mysia napisał(a):

Dziękuję Wam dziewczyny    emotka  ten m.in. przeglądałam, fajnie że macie do niego zaufanie emotka

tu masz taniej https://allegro.p...mp;utm_campaign=feed

Swoją drogą też muszę kupić rodzicom 

Zdecydowanie kup, niestety  zaczadziła się córka z koleżanką znajomej mojej mamy, więc mam radar na piecyki gazowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6795399 Napisano: 15.07.2021 21:11:49 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

Mysia napisał(a):

Czy ktoś moze mi polecić jakieś spoko czujniki dymu? Od dawna sobie obiecuję, że dla bezpieczeństwa kupię, potem zaczynam przeglądać czytać opinie i się okazuje, że ludzie narzekają że jeden to się włączył ot tak i wył a dymu nie było, inni że nie wyczuł dymu jak testowali.. Może ktoś z Was poleci mi jakiś dobry produkt?


Mój facet kiedyś interesował się tematem i ostatecznie wybrał coś takiego:
https://www.media...nik-dymu-kidde-10sco

Kup koniecznie! Wg mnie przydatna rzecz, włącza się tylko wtedy, gdy naprawdę coś się dzieje (każdorazowo we dwójkę analizowaliśmy sytuację). Wyjec jakich mało, po włączeniu alarmu mam ochotę pier* tym dingsem o ścianę emotka

PS: Być może kiedyś już o tym pisałam -> u mnie w budynku (bliźniak) omal nie zatruła się tlenkiem węgla córka sąsiada (w dzień wymiany piecyków gazowych), ale na szczęście ją odratowali...

Kupowałam kiedyś rodzicom tez kidde, inny model, ale ta sama firma, polecił mi gazownik. Tanich nie warto kupować, włączają się, kiedy im się podoba. Wyświetl w wątku >>
2 mysia, joan 0