Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika asantesana

asantesana

#6814020 Napisano: 09.10.2021 14:50:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy były już przelewy z Sielskiego z ostatnich dni? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6811299 Napisano: 28.09.2021 10:49:14 w SNICKERS
olunka napisał(a):

mam pytanie odnosnie Blika ze Snickersa, jak ktos tak odbierał nagrodę to prosiłabym o PW emotka

Ja odbierałam, musisz mieć nr telefonu przypisany do banku, to jest podstawa. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6811000 Napisano: 27.09.2021 09:21:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Jadą karty do Media Expert z Menpromo (kurier GLS) Wyświetl w wątku >>
1 mili 0

asantesana

#6810590 Napisano: 24.09.2021 16:29:54 w Smolar
edzia21 napisał(a):

rare85 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Co wysyła Smolar DPD? - dostałam teraz maila a czekam raczej tylko na bony które mają być wysyłane mailowo

Karty 100 zł z Dove z C4 (w Knorr nie grałam)

Faktycznie, Dove również "jedzie" emotka

a co z DOVE Hebe? - była jakaś weryfikacja?

Jeszcze coś, bo na Dove i Knorr nie czekam, może zozole? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6810156 Napisano: 23.09.2021 11:54:32 w Wkurza mnie...
mrkingpl napisał(a):

Nie mogę czasem nawet jednej nagrody wygrać w konkursie, gdy niektórzy wygrywają po kilka nagród..
oczywiście gratulacje, ale gdzie tu sprawiedliwość emotka

"Sprawiedliwie nie oznacza po równo" - cytując klasyka Wyświetl w wątku >>

asantesana

#6808992 Napisano: 17.09.2021 18:24:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
laureat napisał(a):

Mnie zastanawia jak agencja przekonała sponsora, że taka nagroda to dobry pomysł i zostanie wykorzystana w pełni, a pieniądze nie pójdą w błoto? Kogo przedstawili jako grupę docelową? Emerytów? I to chyba niemieckich, bo kogo innego jest stać, żeby przez rok lecieć na room service? Ciekawe czy pracownicy agencji porzuciliby na rok swoje życie? Albo czy uważają, że to fair opłacać rok z góry, jeśli laureat spędzi tam z 4-5 tyogdni w roku. Mogli dać za to z 6 samochodów. 

Mnie najbardziej zastanawia ta cena. Ostatnio szukałam miejsca do zamieszkania na miesiąc, w różnych rejonach świata (Kostaryka, Meksyk, Azory), gdzie są nieco inne warunki pogodowe, można wynająć spory dom z basenem za ok 4-5 tys. zł za miesiąc, a im dłużej tym cena jest atrakcyjniejsza. To jest najbardziej absurdalna nagroda jaką można było wymyślić. Mimo, że ja mam warunki do takiej zmiany miejsca.
Ps. Z Kostaryki też można pracować zdalnie emotka Wyświetl w wątku >>
2 bethan, mia 0

asantesana

#6808684 Napisano: 16.09.2021 12:59:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś kontaktował się z agencją Montovnia przez maila ze strony konkursu sianokosy@montovnia.com? Zwraca mi maila z adnotacją, że taki nie istnieje... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6808482 Napisano: 15.09.2021 14:14:51 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Nestle dziś dzwoni? A jeśli tak to z jakich dni?

A na jakim dniu zakończyli informowanie?

Podobno z 7.09 dzwonili, ale nie wiem czy na tym skończyli. Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

asantesana

#6806016 Napisano: 04.09.2021 16:03:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś mi powie jak dodać do swojego konta na allegro te monety z Żywca?  Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6805857 Napisano: 03.09.2021 14:32:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
inska napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy w Sielskim należy dokończyć zdanie "Sielskość dla mnie to... (z regulaminu), czy Sielskość dla mnie jest... (z formularza?) Coraz bardziej mam dość niechlujstwa agencji. 

zaczęłam od słowa Sielskość a potem ani jedno ani drugie i wygrałam (jeśli to pomoże jakoś)

Pomogło, dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6805824 Napisano: 03.09.2021 12:57:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Sielskim należy dokończyć zdanie "Sielskość dla mnie to... (z regulaminu), czy Sielskość dla mnie jest... (z formularza?) Coraz bardziej mam dość niechlujstwa agencji.  Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6805392 Napisano: 01.09.2021 22:05:23 w WC - rozmowy o wszystkim
agusiac87 napisał(a):

Czy ktoś mi może wyjaśnić jak działa funkcja udostepnienia przesylki dla kupujacego na olx?

Tzn chodzi mi o to, że wystawiam przedmiot z możliwością wysyłki olx, nie logowałam się 2 dni na olx, a widzę że nie potwierdzilam "sprzedaży".
Moje pytanie jest takie: nie ma żadnych powiadomień mailowych ani sms?

Wydawało mi się, że jeszcze w tamtym roku były takie sms, które do mnie docierały, żeby potwierdzić sprzedaż - ktoś wie jak to teraz hula?

Skąd mam wiedzieć, kiedy minie 24 godz na potwierdzenie sprzedaży? Nie widzę nigdzie godziny w zakładce "Twoje przesylki"

Miałam ostatnio taką sytuację, ze weszłam w "Twoje przesyłki", a tam pieniądze zwrócone do klienta. Nie miałam pojęcia, że ktoś coś chciał kupić, wcześniej przychodziły maile. Jeśli masz dostępną opcję potwierdzenia jeszcze, to znaczy, że sprzedaż jest aktualna.  Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6804313 Napisano: 27.08.2021 20:39:06 w WC - rozmowy o wszystkim
nanajka81 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy jest na sali informatyk? Mam dziwny problem z kompem. Wczoraj sam z siebie zmienił mi wygląd pulpitu i paska startowego, posprawdzałam aktualizacje, nic nie było, przywróciłam system do stanu sprzed 4 dni. Dzisiaj powtórka z rozrywki, posprawdzałam wszystko, nie widzę przyczyny. Zaczynam sie martwić... Help!

a co dokładnie się zmieniło? może profil ci się zepsuł i na nowo utworzyło? wrzuć tu foto tego pulpitu.

Pulpit jest jakby klasyczny, windowsowski, a nie ustawiony przeze mnie. Nie mogę wrzucić foto, za dużo prywatnych rzeczy mam pootwieranych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6804302 Napisano: 27.08.2021 19:40:57 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy jest na sali informatyk? Mam dziwny problem z kompem. Wczoraj sam z siebie zmienił mi wygląd pulpitu i paska startowego, posprawdzałam aktualizacje, nic nie było, przywróciłam system do stanu sprzed 4 dni. Dzisiaj powtórka z rozrywki, posprawdzałam wszystko, nie widzę przyczyny. Zaczynam sie martwić... Help! Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6804155 Napisano: 27.08.2021 12:43:26 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam toster Russell Hobbs Colours Plus Flame 21391/56 w kolorze czerwonym - 150 zł z wysyłką do paczkomatu. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6803712 Napisano: 25.08.2021 17:53:04 w Wkurza mnie...
halliday napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

halliday napisał(a):

asantesana napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

wqrza mnie to co zrobiło OLX (ochronę kupujących) i że od kilku godzin ich przesyłki nie działają.

Ode mnie chcieli skan dowodu z obu stron i wyciąg z banku, przesłałam wszystko, zasłoniłam tylko nr dowodu, nie przeszłam weryfikacji, więc nie mogę nadawać paczek przez olx. Nie dam im skanu mojego dowodu z nr, niech się cmokną. 

chyba od sprzedaży powyżej 4000zł od każdego chcą.

no ode mnie takich rzeczy nie chcieli żebym mogła sprzedawać na OLX - normalnie sprzedaję.... Fakt, są to cenzurarele o wartości do 200 zł więc pewnie temu...

bo dopiero jak osiągniesz tą kwotę sprzedaży przez wysyłka OLX będą chcieli dowód, bo tak jest napisane w regulaminie.

Ja sprzedałam 3 drobne rzeczy przez wysyłkę olx, więc nie wiem o co im chodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6803711 Napisano: 25.08.2021 17:50:17 w Wkurza mnie...
halliday napisał(a):

asantesana napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

wqrza mnie to co zrobiło OLX (ochronę kupujących) i że od kilku godzin ich przesyłki nie działają.

Ode mnie chcieli skan dowodu z obu stron i wyciąg z banku, przesłałam wszystko, zasłoniłam tylko nr dowodu, nie przeszłam weryfikacji, więc nie mogę nadawać paczek przez olx. Nie dam im skanu mojego dowodu z nr, niech się cmokną. 

chyba od sprzedaży powyżej 4000zł od każdego chcą.

Jak się jest ileś lat na olx, to sprzedaż powyżej 4 tys. nie powinna ich dziwić, a skoro nie było nigdy żadnych skarg, to niech się ode mnie odstosunkują. I jaki to ma sens, sprzedawać mogę, ale wysyłać przez olx nie mogę. Podnieśli mi ciśnienie. Wyświetl w wątku >>

asantesana

#6803653 Napisano: 25.08.2021 15:43:57 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

wqrza mnie to co zrobiło OLX (ochronę kupujących) i że od kilku godzin ich przesyłki nie działają.

Ode mnie chcieli skan dowodu z obu stron i wyciąg z banku, przesłałam wszystko, zasłoniłam tylko nr dowodu, nie przeszłam weryfikacji, więc nie mogę nadawać paczek przez olx. Nie dam im skanu mojego dowodu z nr, niech się cmokną.  Wyświetl w wątku >>

asantesana

#6800858 Napisano: 12.08.2021 20:10:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy do tego roweru z Tymbarka dostaliście jakiś dokument, instrukcję, parametry, albo coś? Poza tą gwarancją na maila bez żadnej pieczątki? 
I co oznacza: "W przypadku reklamacjinależy okazać podbitą kartę gwarancyjną i protokół odbioru nagrody, który
odsyłają Państwo do nas (załącznik nr 3 do Regulaminu)"? Mam w mailu niepodbitą kartę, protokół też nie jest podpisany. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#6800634 Napisano: 11.08.2021 16:41:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
Worek kibica z loterii "Słowa dają moc", skaczę z radości emotka Wyświetl w wątku >>