Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika asantesana

asantesana

#7192545 Napisano: 18.07.2024 16:37:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy macie zwrotki z Elmex na interię? Chodzi o mailowe odesłanie danych laureata. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7191496 Napisano: 15.07.2024 13:04:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dala napisał(a):

IwonaJa napisał(a):

Czy komuś nadal nie działa Chrupnij wakacje z Lidla? emotka  nie mogę wysłać a piszą że ze stroną wszystko ok.....

Ja wysyłałam około godz. 10:00 i poszło bez problemu. Z przeglądarki Opera - może to ma jakieś znaczenie?

U mnie z Opery nie idzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7191493 Napisano: 15.07.2024 12:55:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
IwonaJa napisał(a):

Czy komuś nadal nie działa Chrupnij wakacje z Lidla? emotka  nie mogę wysłać a piszą że ze stroną wszystko ok.....

Nie działa na dwóch przeglądarkach, kto pisze, że strona działa? Pytałaś w agencji? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7191405 Napisano: 14.07.2024 22:33:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
IwonaJa napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Czy miał ktoś problem z wysłaniem zgłoszenia na lajkonik lidl? Ciągle błąd: rozwiąż captcha a żadnego captcha do rozwiązania nie mam, z automatu wskakuje od razu zielony "ptaszek" emotka

Tak,ja mam problem od piątek wieczór

Ja też miałam taki problem wczoraj, a potem nagle za dziesiątym razem poszło, myslalam, że naprawili. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7191181 Napisano: 13.07.2024 12:15:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy przechodzi Wam zgłoszenie na Chrupnij Wakacje (Lorenz Lidl?). U mnie każe rozwiązać capcha, tyle że go nie ma...

Wczoraj przechodziło normalnie emotka

Wczoraj tak, dzisiaj mam problem emotka Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

asantesana

#7191177 Napisano: 13.07.2024 12:08:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy przechodzi Wam zgłoszenie na Chrupnij Wakacje (Lorenz Lidl?). U mnie każe rozwiązać capcha, tyle że go nie ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7190190 Napisano: 09.07.2024 21:30:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Ja i znajoma też nie mamy z Biedronki @ z bonem emotka
W pkt 4.4 napisali, że wyślą do 5 lipca. Poniżej pkt 4.9 " Po pozytywnej weryfikacji prawa do nagrody nagroda danego stopnia zostanie wysłana do 14 dni roboczych" emotka

U mnie też brak … . Nie wiem czy do nich pisać czy czekać .


Z ciekawości: czy maila z danymi wysyłałyście na maila nr 1 czy 2? Bo do mnie przyszły dwa maile (wygrałam jedna nagrodę) i jeden był jakiś dziwny a drugi normalny i ja dane wysłałam na oba. Bon przyszedł 8 lipca

Ja miałam oba dziwne i wysłałam na oba i pewnie nie doszło ….

właściwy mail to konkurs@powiedztaknasmak.pl ale kod przyszedł z biedronka-konkurs@powiedztaknasmak.pl

U mni też brak maila z nagrodą, a właściwe maile były wszystkie trzy, łącznie z tym dziwnym, bo wpadło mi do jednej puli w skrzynce. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7188164 Napisano: 02.07.2024 17:55:40 w Czy informują/ informowali?
Czy z PROBEST nadeszła do kogoś wiosna, bardzosłodka i radosna!? Czy konkurs należy odłożyć do archiwum i nigdy nie grać w tej agencji? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7187664 Napisano: 01.07.2024 15:48:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pusheen napisał(a):

asantesana napisał(a):

Na jakim etapie stanęła Radość w Joy? Mają opóźnienie, czy ja przeoczyłam jakieś wyniki?

Wyniki na stronie są do 7 etapu. Z 8 nikt się chyba nie chwalił, ale mają jeszcze czas. emotka

8 był do 16.06, więc raczej już po czasie, ale czekam cierpliwie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7187646 Napisano: 01.07.2024 15:28:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na jakim etapie stanęła Radość w Joy? Mają opóźnienie, czy ja przeoczyłam jakieś wyniki? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7187183 Napisano: 29.06.2024 17:50:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pusheen napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy dostajecie/dostawaliście wcześniej zwrotkę na maila z Pantene? Posłałam zgłoszenie godzinę temu i brak, a w regulaminie jest info o zwrotce.

Tak, przyszła od razu

A dzisiaj, czy wcześniej? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7187180 Napisano: 29.06.2024 17:44:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dostajecie/dostawaliście wcześniej zwrotkę na maila z Pantene? Posłałam zgłoszenie godzinę temu i brak, a w regulaminie jest info o zwrotce. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7186961 Napisano: 28.06.2024 17:13:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy były już wyniki z VIII etapu Joy radość? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7186684 Napisano: 28.06.2024 08:40:12 w Kupię...
Kupię taniej voucher do Empik o wartości 50 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7186495 Napisano: 27.06.2024 13:32:31 w Kupię...
Kupię taniej bon Empik, lub Allegro o wartości 50 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7186490 Napisano: 27.06.2024 13:04:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Widzę, że w Smolarze coś się zmieniło i robią coraz więcej baboli i dziwnych rzeczy (począwszy od Eveline). Teraz chciałam posłać zgłoszenie Bref i w regulaminie jest nr paragonu dolny na wizualizacji, a w formularzy górny. Czy ktoś pytał, który jest prawidłowy, czy mamy sobie losować? emotka Wyświetl w wątku >>

asantesana

#7185703 Napisano: 24.06.2024 20:35:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dostaliście już bilety do kina Helios z loterii Kinder Bueno od Promo Makers? (wygrana z rezerwy) Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7184947 Napisano: 21.06.2024 08:40:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co dzisiaj wozi FedFex? Mam smsa, a monitorowanie przesyłek nie widzi tego nr przesyłki, w dodatku do niczego mi nie pasuje... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#7179685 Napisano: 01.06.2024 18:12:23 w Konkursy to ... ciężka praca!
gregory napisał(a):

fajnie się czyta wasze wypowiedzi, ale chodziło mi o to czy jesteście na plusie w swoich grach. jak wspominałem, odkryłem, że za paragony z minionego roku miałbym bardzo dobre wakacje, o które grałem i do tej pory nie wygrałem (moze jeszcze będą bo kilka czeka na rozstrzygnięcie). W każdym razie odkryłem, że niepotrzebny był mi ten trud. Wystarczyło zamiast zakupów konkursowych odkładać na wakacje i nagroda byłaby ta sama. i muszę przyznać, że połowy tych produktów nie kupiłbym gdby nie konkursy (chipsy, napoje, nawet wiele kosmetyków itp). także u mnie miniony rok na minusie, choć przyznaję, gdy wpadały niespodziewane główne, to plus był znaczacy. i to mnie ciagle kusi.

To napiszę trochę bardziej łopatologicznie - razem z tymi zakupami konkursowymi odkładaj nie tylko pieniądze, ale też zakupione produkty, "trochę" mniej zostanie na wakacje, gdy idąc na grilla do znajomych będziesz musiał kupić piwo, nie zjesz makaronu z sosem, dziecku (o ile masz) kupisz czekoladę zamiast wyjąć z szafki itd.  emotka Wyświetl w wątku >>

asantesana

#7179669 Napisano: 01.06.2024 16:08:24 w Konkursy to ... ciężka praca!
gregory napisał(a):

Odświeżę trochę wątek i zacznę dyskusję z nieco innej strony. Jestem ciekawy waszej opinii w temacie czy konkursy są opłacalne.
Sam zbieram te nasze paragony i jak zliczyłem kwoty z ostatniego roku tych, na które nic nie wpadło, to w sumie zapłaciłbym bardzo dobre wakacje, o które ciagle gram.
Pomijam sytuacje, w których ktos trafi raz na kilka lat jakąś mega główną nagrodę, bo wiem, że to się zdarza i dla takich sytuacji to jest opłacalne. Ale załóżmy (co jest bardziej powszechne), że trafiają nam sie tylko te nagrody dodatkowe, typu bon na 100 zł, koszulka, czasem jakiś rower czy tv, czyli tak naprawde rzeczy, na które stać każdego, kto pracuje. Czy liczyliście kiedyś w tym kontekście swoje wydatki i zyski?
Mój ostatni rok jest bardzo na minus i zupełnie nieopłacalny. Oczywiście gram o różne duże nagrody, bo w przeszłości takie trafiałem. Ale jeżeli ich nie trafię, to ten biznes nijak się nie opłaca. Napiszcie jak to u was wygląda (pomijamy oczywiscie dobrą zabawę, radość z drobnych wygranych ,satysfakcję itd. chodzi o kokretny rachunek zysków i strat w sytuacji, gdy nie padnie nam żadna naprawdę duża nagroda).

Do Twojego rachunku zysków i strat wprowadziłabym poprawki emotka  Po pierwsze nie możesz liczyć paragonów niewygranych jako strata, bo pewnie większość zjadasz, np. słodycze dajesz w prezencie i nie musisz już kupić itd. Ja mam produkty, których nigdy bym nie kupiła bez konkursu i staram się ich unikać, no chyba że nagroda jest tego rzeczywiście warta. Po drugie liczysz tylko paragony stratne, co ma małe znaczenie, jeśli wygrane kompensują straty i jeszcze dają coś na plus. Liczy sie też włożony czas, bo może w tym czasie w swojej pracy zarobiłbyś dużo więcej, więc tak naprawdę ocena opłacalności jest bardzo trudna i subiektywna. Kiedyś próbowałam prowadzić dokładne rachunki (zarobek ze sprzedaży nagrody, wykorzystania kupionego produkty itd.), ale szybko mi sie odechciało, gram, bo to chyba już nałóg  emotka Wyświetl w wątku >>