Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika norweska20

norweska20

#6159727 Napisano: 13.02.2016 15:32:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
zakręć kubkiem z Nescafe - porażek ciąg dalszy..dodatkowo tak gdzieś schowałam ofiarowany mi paragon jeszcze nie zgłoszony  ,(żeby go tylko nie zgubić -_ że nie umiem go teraz znaleźć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6159722 Napisano: 13.02.2016 15:00:56 w Paragony
Mam paragony:
-Disney biedronka- 3,50zł
-koral biedronka- 3,50 zł
-monster tesco --4zł
-nestle tesco - 25 zł
-biedronka zott-7,50zł
-magnetic biedronka 7zł Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6159513 Napisano: 12.02.2016 18:23:21 w TESCO konkursy
aaagusia napisał(a):

Czy w konkursie z niebieskim Misiem ma ktoś na paragonie, że to produkty Nestle? 
Czy ZEG uznaje kiepskie opisy na paragonie, czy trzeba biegać po pieczątki? emotka

w Tesco czy to supermarket czy Hiper zawsze są te same nazwy na paragonie- organizator na pewno ma listę produktów -z EAN i TPN przypisaną do produktów ..wiec się nie martw, twój paragon na pewno zostanie uznany-   Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6159417 Napisano: 12.02.2016 14:50:53 w Paragony
ktoś chętny na paragon tesco Ruszaj po przygody z niebieskim misiem Nestle c.30 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6158611 Napisano: 10.02.2016 19:40:52 w Paragony
mam paragon zott biedronka na 4 etap-cena 7 zł
d) 4-rta runda trwa od 5.02.2016 od godziny 24:00 do 11.02.2016 do godziny 23:59 Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6158397 Napisano: 10.02.2016 14:31:17 w Gratulacje! Dla wygranych!
o rany kolejne autko - wielkie gratki gogoemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6158006 Napisano: 09.02.2016 18:15:00 w Paragony
mam paragon monster Tesco -c,4zł Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6157989 Napisano: 09.02.2016 17:30:49 w Gratulacje! Dla wygranych!
gratuluje słonecznej nagrody , która rozpromienia....oby biedronka uśmiechnęła się do Nas (do mnie również ) konkursowiczów i przyniosła podobne emocje co Twoje emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6157597 Napisano: 08.02.2016 22:41:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

BON Auchan odebrany w Nowym Sączu - na liście szybko mnie Pani znalazła, dane spisała, bon wydała i... ZAPYTAŁA CZY MOZE MI ZROBIĆ ZDJĘCIE Z BONEM emotka - Niestety odmówiłem emotka w regulaminie tego nie było hahaha

w bielsku- białej  tez nie robią problemu - odebrałam  dzisiaj jeden mój  na 30 zł , drugi na 100zł - maż ..wszystko sprawnie- pani tylko gdzieś zadzwoniła i do 5 minut bony były ..spisała pesel- adres i to wszystko- na formularzu była informacja  o podatku od nagrody..bon można zrealizować do 29.lutego 2016- ale u nas zostały zaraz wydane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6156938 Napisano: 07.02.2016 21:14:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Podpowie ktoś czy konkurs z Monsterem w Tesco organizowany jest we wszystkich sklepach czy tylko w Hipermarketach- regulamin mi się nie otwiera, cały czas wskakuje ten z Pepsi Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6156788 Napisano: 07.02.2016 12:26:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kwiatuszek2506 napisał(a):

Orientuje się ktoś co w przypadku, gdy:
Wysłałam pierwsze zgłoszenie i nie otrzymałam na niego potwierdzenia.
Później wysłałam drugie i od razu dostałam e-maila z potwierdzeniem - oczywiście kliknęłam w linka.
Po jakimś czasie doszedł e-mail na to pierwsze zgłoszenie, które też wtedy potwierdziłam.
Oba zgłoszenia na tę samą osobę. Które wezmą pod uwagę?
To, które jako pierwsze dotarło do aplikacji, ale zostało później potwierdzone w linku
czy to, które jako drugie wysłałam, ale szybciej potwierdziłam?
Masło maślane, ale jestem chora i nie umiem tego jaśniej teraz wytłumaczyć XD
Z góry dzięki za info. emotka  

podobno liczy się czas odpowiedzi czyli to na które wcześniej odp. a link przyszedł później- powinno zostać uznane jako pierwsza twoje wygrywające zgłoszenie    Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6156423 Napisano: 06.02.2016 12:16:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

O paaaanie, zanim ja znalazłem ten tadżin.... Ciekawe czy po polsku znowu nie będzie źle emotka

ja mam @zwrotnego  z czasem 12.01 i 12.03 kiepsko mi poszło ( zgłoszenie na bielsko )..najpierw za szybko nacisnęłam na pytanie i strona mi się przewinęła , a potem jeszcze ta odp. zanim ja znalazłam - chociaż kojarzyłam nazwę wolałam się upewnić ..a teraz czas o marność .. Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6155755 Napisano: 05.02.2016 11:58:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
no i potwierdza się to że Smolar mnie nie toleruje- nawet płynu nie dał z listerina - bleeeeeeeeee Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6155654 Napisano: 05.02.2016 10:29:24 w Paragony
mam paragon na zott biedronka - c.7 zł
d) 4-rta runda trwa od 5.02.2016 od godziny 24:00 do 11.02.2016 do godziny 23:59. Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6155147 Napisano: 04.02.2016 13:58:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

O to odp.Grafa na temat zaniżonej wartości nagrody  na śwęta buzia uśmiechnięta
Witam Pani   
Sprawdziliśmy fakturę zakupu zabawek dot. konkursu Bobovity i widnieje na niej suma odpowiadająca wartości rynkowej z regulaminu konkursu. Oferta sklepów internetowych nie zawsze jest rozwiązaniem, ponieważ nie mają odpowiedniej ilości (jaka jest nam potrzebna), dlatego proszę nie sugerować się Internetem, cena może tyczyć się 2 szt. w sklepie. Bardzo niska cena zabawek w okresie wyprzedaży i niskiego asortymentu po Nowym Roku jest do przewidzenia i może odbiegać od wartości rynkowej z okresu rozpoczęcia konkursu.   Nagrodą w konkursie był „zestaw zabawek” i taki zestaw wysłano laureatom, regulamin zawiera zapis o różnicy cechach, kolorze i kształtu zabawek. Artykuły reklamowe nie są wiążące, obrazki były przykładami, które nie stanowiły oferty, dlatego tak ważne jest czytanie regulaminu. Nie spodziewaliśmy się zamieszania w związku z nagrodami, nagrody główne odebrano bardzo pozytywnie, choć nie były przedstawione na art. reklamowych w całości (tylko kołyska).   Przy konkursach związanych z dziećmi będziemy w przyszłości bardziej ostrożniejsi, naszym celem było wywoływanie radości, nie smutku. Widzę, że szczególnie brak misia zabolał najbardziej, za co przepraszamy, zaproponujemy fundatorom taką opcję nagrody w następnych promocjach.   Jeśli nadal chce Pani skorzystać z prawa do reklamacji to procedura wygląda następująco: Reklamacje rozpatruje Komisja. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Konkursu, Uczestnicy powinni zgłaszać na piśmie na adres: Agencja Reklamowa Graf sp. z o.o., Szosa Bydgoska 50, 87-100 Toruń. Reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika Konkursu, przyczynę reklamacji wraz z jej uzasadnieniem oraz podpis. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni liczonych od dnia ich doręczenia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń na drodze sądowej. O decyzji Organizatora w przedmiocie reklamacji Uczestnik zostanie powiadomiony pisemnie na adres korespondencyjny. Decyzje Organizatora są ostateczne.

ja i tak złożę reklamacje. Gdzie przy 30 sztukach zabawek ceny będą jeszcze wyższe niż w sklepach stacjonarnych czy Internecie..bujdy i tyle ..napisze jeszcze żeby przesłali mi scan tej  faktury Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6155116 Napisano: 04.02.2016 13:31:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O to odp.Grafa na temat zaniżonej wartości nagrody  na śwęta buzia uśmiechnięta
Witam Pani   
Sprawdziliśmy fakturę zakupu zabawek dot. konkursu Bobovity i widnieje na niej suma odpowiadająca wartości rynkowej z regulaminu konkursu. Oferta sklepów internetowych nie zawsze jest rozwiązaniem, ponieważ nie mają odpowiedniej ilości (jaka jest nam potrzebna), dlatego proszę nie sugerować się Internetem, cena może tyczyć się 2 szt. w sklepie. Bardzo niska cena zabawek w okresie wyprzedaży i niskiego asortymentu po Nowym Roku jest do przewidzenia i może odbiegać od wartości rynkowej z okresu rozpoczęcia konkursu.   Nagrodą w konkursie był „zestaw zabawek” i taki zestaw wysłano laureatom, regulamin zawiera zapis o różnicy cechach, kolorze i kształtu zabawek. Artykuły reklamowe nie są wiążące, obrazki były przykładami, które nie stanowiły oferty, dlatego tak ważne jest czytanie regulaminu. Nie spodziewaliśmy się zamieszania w związku z nagrodami, nagrody główne odebrano bardzo pozytywnie, choć nie były przedstawione na art. reklamowych w całości (tylko kołyska).   Przy konkursach związanych z dziećmi będziemy w przyszłości bardziej ostrożniejsi, naszym celem było wywoływanie radości, nie smutku. Widzę, że szczególnie brak misia zabolał najbardziej, za co przepraszamy, zaproponujemy fundatorom taką opcję nagrody w następnych promocjach.   Jeśli nadal chce Pani skorzystać z prawa do reklamacji to procedura wygląda następująco: Reklamacje rozpatruje Komisja. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Konkursu, Uczestnicy powinni zgłaszać na piśmie na adres: Agencja Reklamowa Graf sp. z o.o., Szosa Bydgoska 50, 87-100 Toruń. Reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika Konkursu, przyczynę reklamacji wraz z jej uzasadnieniem oraz podpis. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni liczonych od dnia ich doręczenia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń na drodze sądowej. O decyzji Organizatora w przedmiocie reklamacji Uczestnik zostanie powiadomiony pisemnie na adres korespondencyjny. Decyzje Organizatora są ostateczne. Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6155105 Napisano: 04.02.2016 13:24:00 w Paragony
mam paragon Magnetic Biedronka c.8 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6155101 Napisano: 04.02.2016 13:20:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
saba44 napisał(a):

andzianecia napisał(a):

lolka182 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Kto zabiera bony w Bielsku? emotka

też chciałabym wiedzieć emotka

ja bym chciała, ale mi nie wychodzi emotka

Ja również gram na Bielsko. Dzisiaj czas 12:00 potwierdziłam maila, mam nadzieję, że chociaż te 30zł wpadnie

ja mam tylko 30 zł i to na samym początku..potem cisza- a teraz już z tym zwieszaniem @ to ani nie mówię Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6155013 Napisano: 04.02.2016 12:17:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

kajeczka napisał(a):

wczoraj miałam potwierdzenie na gmailu po 15-tej, więc spoko....mają czas emotka  

Ale wygrałaś? emotka

luko922 to ty mi zabierasz spod nosa bony z auchan bielsko , czy jeszcze inna bestia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6154988 Napisano: 04.02.2016 12:11:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
na onece jak wczoraj brak @ ....na interii z małym opóźnieniem - które i tak pewnie skazało mnie na niepowodzenie .więc pewnie znowu się nie uda ...bielsko- biała  - mocno pewnie obstawione Wyświetl w wątku >>
0 0