Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika norweska20

norweska20

#6401656 Napisano: 10.09.2017 17:33:00 w Paragony na trwające konkursy
mój paragon 

Konkurs artystyczny z dziedziny kultury "Bajkowy konkurs" Tesco

zamienie na......(chetnie kod lays ) Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6401467 Napisano: 09.09.2017 22:45:07 w Dziś cieszę się z.....
Ciesze się że STING bedzie miał koncert w Krakowie (mam 3 godziny do Krakowa ) ..tylko dlaczego te bilety takie drogie -od 700zł ....może gdzieś są do wygrania - ktoś , coś ? ? ? Wyświetl w wątku >>

norweska20

#6401282 Napisano: 08.09.2017 23:17:57 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że zgosiłam wieczko na ALMETTE we wtorek ..a dziś za cholerę nie umiem go znalezc ....przeszukałam wszystko i cenzura blada ...wsysło go pod ziemię i jutro przyjdzie mi pisac o anulowanie zgłoszenia -oby tylko sie dało ..bo jak to z losem przewrotny jest i mogła by paść na niego  wygrana -a wieczka nie ma....wolę dmuchac na zimne i jakoś przeboleje te 3 zeta za serek ( a i tak je lubię emotka ) Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

norweska20

#6400936 Napisano: 08.09.2017 12:09:36 w Czy informują/ informowali?
andziulka21 napisał(a):

mountain napisał(a):

octedin informował już ?

Też próbuje się dowiedzieć...

I ja czekam na wyniki..puki co cisza Wyświetl w wątku >>

norweska20

#6400704 Napisano: 07.09.2017 20:51:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
cudaczek121 napisał(a):

Przed osiemnasta mialam telefon z czwartego etapu loterii Bic Biedronka.Wpadl tablet, a wyslalam tylko 2 zgloszenia

Do mnie tez pan dzisiaj popoludniem zadzwonil i tez mam tablecikemotka Wyświetl w wątku >>

norweska20

#6400702 Napisano: 07.09.2017 20:45:44 w Paragony na trwające konkursy
Mam paragon raffaello i chetnie go wymienie na...
Paragon eb tesco sprzedam za 8 zl Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6400525 Napisano: 07.09.2017 14:35:08 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie jakiśc burak z mojej klatki, który od 3 lat niszczy wózek mojego dziecka. Wózek CHICCO warty w momencie zakupu 2,5tys.zł ...przez jakiegoś dziada nie ma już przdłużenia budy (tego co ochrania przed wiatrem i deszczem ) ocieplacza w srodku i śpiworka na nózki..podły hu...j  przylepia mi gumę do żucia - nawet wczoraj była przylepiona do raczki....zostawiał śmieci w wózku - łłacznie z wrzucaniem zepsutej kiełbasy pod wózek..bude tak przesunął do przodu -ze wygiął druty które w niej sa - i ta się teraz kiwa na boki...wózka nie chowam do piwnicy - bo klatki mamy tak wązkie -że to masakra go znosic . Dodam ze tyle ile razy zmukł - bo ktoś go wystawił przed klatkę na deszcz  nie idzie zliczyc ....
suma , sumarum - nie sprzedam już wóżka- a był naprawdę zadbany 
Napisłąm dziś list do tego buraka i przyklepiłąm do drzwi w klatce - chociaz od tych 3 lat nie złapałam go na działaniu- mam podejrzenia...
i jak tu wierzyć w ludzi- jak umiejącoś takiego robic  Wyświetl w wątku >>

norweska20

#6400148 Napisano: 06.09.2017 17:55:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
zestaw produktów z bobovita\nivea Tesco emotka Wyświetl w wątku >>
1 jagatu 0

norweska20

#6399630 Napisano: 05.09.2017 14:26:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
maverick napisał(a):

Pierwszy tydzień bez nagród z Lay's emotka a już mam oświadczenia wydrukowane emotka

i ja w tym tygodniu nie doczekałam się nagrody od Lays ..a 1 oswiadczenie też lezy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6398674 Napisano: 03.09.2017 19:06:22 w Paragony na trwające konkursy
norweska20 napisał(a):

mam paragony :*raffaello-c.5 zł
*eb tesco-c.8zł
*pełne ziarno Nestle-c.3,5zł

nadal aktualne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6398332 Napisano: 02.09.2017 15:40:00 w Paragony na trwające konkursy
mam paragony :
*raffaello-c.5 zł
*eb tesco-c.8zł
*pełne ziarno Nestle-c.3,5zł Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6398151 Napisano: 01.09.2017 23:30:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
mariolakal napisał(a):

dot: pytań odnośnie głównej wygranej w coca-coli...Obiecałam, że odezwę się wieczorem w tym wątku, gdyż nie jestem w stanie odpisać każdemu i z osobna...  Dzięki Wszytkim za gratulacje... Powoli dochodzę do siebie... Uszy mam fioletowe od rozmów telefonicznych, ale musiałam się pochwalić rodzince i przyjaciołom... Z emocji jeszcze dzisiaj nic nie jadłam, ale planuję zrobić to około północy i się wreszcie położyć... Nie spałam całą noc w oczekiwaniu na telefon od Smolara ... Uprzedzając Wasze pytania wyjaśniam, że wczoraj zobaczyłam listę nagrodzonych z /prawdopodobnie/ moim / numerem telefonu... Zaczęłam szukać paragonu i ZNALAZŁAM ! Miałam już pewność, że to ja, ale na stronie smolara było info: "niestety, nic nie wygrałeś"... Ponieważ jestem optymistką i wierzyłam, że to na pewno ja, zadzwoniłam tylko do moich rodziców z tą informacją... Oni, starsi ludzie ucieszyli się bardzo, ale pierwsze słowa: "dzwonili do Ciebie ? Czy to na pewno nie jakaś pomylka? Drugi samochód ? To niemożliwe... Nie chwal się na razie nikomu dopóki nie zadzwonią"...  No i posłuchałam Ich i  nikomu więcej się nie pochwaliłąm... A teraz konkrety: bardzo miły Pan ze Smolara zadzwonił dziś dopiero o 16.33. Mój zwycięski paragon wysłałam poprzez www 17 sierpnia o godz. 16.20 /w rocznicę mojego nieudanego ślubu... Mój były odwdzięczył się za całokształt/... Wysłałam ogólnie /specjalnie policzyłam/ 24 zgłoszenia /prawie  po jednym dziennie/ , jak nigdy... Przeważnie wygrywałam jednym...    Czy jeszcze są jakieś pytania ?  

Gatulacje emotka  to na poczatek ..a mnie ciekawi co oznacza "drugi samochód:..miałas już to szcescie wygrać wcześniej samochód ? Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6397047 Napisano: 31.08.2017 13:02:14 w Zdjęcia naszych wygranych
edzia21 napisał(a):

Metrowy Coccolino po otworzeniu kartonu od Smolara - i dzień staje się pozytywny na maxa  emotka  

Mina misia przypomina TEDA (oby nie ożył emotka ..... Wyświetl w wątku >>

norweska20

#6397045 Napisano: 31.08.2017 12:58:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
słuchawki z Durex Tesco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6396987 Napisano: 31.08.2017 11:16:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
BON NAŁECZOWIANKA  300 zł do Decathlonu : w kategori sport emotka  pani dzwoniła o 11 godzinie z numeru 61 869 04 ..(zgłoszenie z dnia 27.08 ) Wyświetl w wątku >>

norweska20

#6395629 Napisano: 28.08.2017 12:00:16 w Paragony na trwające konkursy
Mam paragony nestle pelne ziarno w c.3.50 zl Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6395513 Napisano: 28.08.2017 00:37:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Mam pytanko o płatki CHEERIOS OUTS  biora one w końcu udział w loterii PEŁNE ZIARNO-PEŁNA KASA  czy nie nie. Jest osoba która wygrała w loteri Pełne ziarno-pełna kasa na te właścnie OUTS i została pozytywnie zweryfikowana=otrzymała przelew?Pisałam do organizatota czy one biorą udział -te konkretne oats a on mi tak odpisał :"W Loterii udział biorą następujące płatki śniadaniowe – CINI MINIS, STRAWBERRY MINIS, NESQUIK, NESQUIK ALPHABET, NESQUIK DUO, CHOCAPIC, CHEERIOS MIODOWY, COOKIE CRISP, LION."i jak to rozumiec można czy nie ?  

A co to znaczy Cheerios outs? 
Skoro napisali Ci cheerios konkretnie miodowy...to niestety nie "outs" emotka  Więc skąd ta rozkminka?!

Bo w wątku gdzie najtaniej kupić produkt , ktos pisał o OUTS  i juz w końcu zgupiałam 

To nie są żadne Cheerios Outs, tylko Oats  emotka  
Zgodnie z tym, co odpisała Ci agencja NIE MOGĄ BYĆ. 

punkciara jak zawsze perfekcyjna emotka
ps.  to ze nazwa sama wskazuje że to owsiane, nie wyklucza że moga też być z miodem emotka
tak czy siak i tak MASZ rację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6395511 Napisano: 28.08.2017 00:27:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Mam pytanko o płatki CHEERIOS OUTS  biora one w końcu udział w loterii PEŁNE ZIARNO-PEŁNA KASA  czy nie nie. Jest osoba która wygrała w loteri Pełne ziarno-pełna kasa na te właścnie OUTS i została pozytywnie zweryfikowana=otrzymała przelew?Pisałam do organizatota czy one biorą udział -te konkretne oats a on mi tak odpisał :"W Loterii udział biorą następujące płatki śniadaniowe – CINI MINIS, STRAWBERRY MINIS, NESQUIK, NESQUIK ALPHABET, NESQUIK DUO, CHOCAPIC, CHEERIOS MIODOWY, COOKIE CRISP, LION."

i jak to rozumiec można czy nie ? 
 

A co to znaczy Cheerios outs? 
Skoro napisali Ci cheerios konkretnie miodowy...to niestety nie "outs" emotka  Więc skąd ta rozkminka?!

 w wątku gdzie najtaniej kupić produkt  , ktos pisał o OUTS  i juz w końcu zgupiałam ..ale dzięki za ostateczną odp.  Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6395508 Napisano: 28.08.2017 00:18:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanko o płatki CHEERIOS OUTS  biora one w końcu udział w loterii PEŁNE ZIARNO-PEŁNA KASA  czy nie nie. Jest osoba która wygrała w loteri Pełne ziarno-pełna kasa na te właścnie OUTS i została pozytywnie zweryfikowana=otrzymała przelew?
Pisałam do organizatota czy one biorą udział -te konkretne oats a on mi tak odpisał :
"W Loterii udział biorą następujące płatki śniadaniowe – CINI MINIS, STRAWBERRY MINIS, NESQUIK, NESQUIK ALPHABET, NESQUIK DUO, CHOCAPIC, CHEERIOS MIODOWY, COOKIE CRISP, LION."

i jak to rozumiec można czy nie ? 
  Wyświetl w wątku >>
0 0

norweska20

#6395271 Napisano: 26.08.2017 21:38:26 w Dyskusje o loteriach
ongis napisał(a):

loteryjny napisał(a):

mam nadzieję, że Smolar w tym roku w coli też zrobi urny z karteczkami i nie przegnie nagradzając samochodami osoby które wysłały po 1-2 zgłoszenia  emotka 2 osoby mnie wyminusowały ale pewnie dlatego, że nie do konca zrozumiały moją wypowiedź emotka

Urny zrobi pytanie tylko co w tych urnach się znajdzie. Na 2.000.000 zgłoszeń mogą wsypać 800.000 takich co im pasuje i kto udowodni że to nie wszystkie.

o wypraszam sobie ja jestem właśnie KLAUDIA i mam wielką ochote wygrać emotka   i wcale nie zgłosiłam w tym etapie kilkudziesięciu zgłoszen , ino kilkanaście ( w poprzednim etapie dochodziło coś do 80 i nici )...nadizeja zawsze jest:) Wyświetl w wątku >>
0 0