Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dochaaa

dochaaa

#5599403 Napisano: 01.03.2013 17:50:52 w TESCO konkursy
yonia napisał(a):

dochaaa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

dochaaa napisał(a):

ja dzisiaj bylam w Tesco supermarkecie bo niedawno otworzyli niedaleko mojego miejsca zamieszkania a hipermarket mam troche dalej, podeszlam do kasy z zapytaniem czy mozna u nich placic taka karta, powiedzialy ze oczywiscie jak najbardziej, tak wiec poszlam a sklep zrobilam zakupy podchodze do kasy wzielam pierwsza lepsza rzecz do kupienia a zarazem sprawdzenia czy ta karta sie przyjmie, przyjac sie przyjela ale poprosili mnie o pin emotka cale szczescie ze mialam jeszcze kilka groszy w portfelu i na karcie platniczej bo inaczej musialabym wszystko odkladac na miejsce emotka dziwi nie ze wraz z karta nie przyszedl zaden list gratulacyjy, wiecie w stylu gratuujemy bla bla ba kod pi to xxx... emotka

do kart nie potrzeba pinu, tylko trzeba pani w kasie wytłumaczyć, że musi u siebie zaznaczyć płatność kartą podarunkową, a dopiero dalej robić tak jak z normalną kartą emotka

wlasnie sek w tym ze ona tak zrobila, wklepala na komputerze czym platnosc przejechala po czytniku i wyskoczyla prosba o pin... moze to tylko w hipermarketach dziala? hmmm emotka



sama tego nie robilas, wiec nie mozesz miec pewnosci, ze zrobila dobrze.

owszem nie moge, jak pisalam wyzej to nowo otwraty market, moze babeczki jeszcze niedouczone co i jak emotka mam nadzieje ze jak pojde do hipermarketu to tam juz nie bedzie takich problemow emotka dzieki

a tak zmieniajac temat, czytalam regulamin konkursu Hortexu z mrozonkami i mam do Was pytanie, jak myslicie czy zgloszenie moze miec wiecej niz 160 znakow? Bo nie znalazlam zadnych informacji na ten temat i nie wiem czy moge sie rozpisac ... Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5599392 Napisano: 01.03.2013 17:46:12 w TESCO konkursy
kalisto1986 napisał(a):

dochaaa napisał(a):

ja dzisiaj bylam w Tesco supermarkecie bo niedawno otworzyli niedaleko mojego miejsca zamieszkania a hipermarket mam troche dalej, podeszlam do kasy z zapytaniem czy mozna u nich placic taka karta, powiedzialy ze oczywiscie jak najbardziej, tak wiec poszlam a sklep zrobilam zakupy podchodze do kasy wzielam pierwsza lepsza rzecz do kupienia a zarazem sprawdzenia czy ta karta sie przyjmie, przyjac sie przyjela ale poprosili mnie o pin emotka cale szczescie ze mialam jeszcze kilka groszy w portfelu i na karcie platniczej bo inaczej musialabym wszystko odkladac na miejsce emotka dziwi nie ze wraz z karta nie przyszedl zaden list gratulacyjy, wiecie w stylu gratuujemy bla bla ba kod pi to xxx... emotka

do kart nie potrzeba pinu, tylko trzeba pani w kasie wytłumaczyć, że musi u siebie zaznaczyć płatność kartą podarunkową, a dopiero dalej robić tak jak z normalną kartą emotka

wlasnie sek w tym ze ona tak zrobila, wklepala na komputerze czym platnosc przejechala po czytniku i wyskoczyla prosba o pin... moze to tylko w hipermarketach dziala? hmmm emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5599380 Napisano: 01.03.2013 17:36:14 w TESCO konkursy
ja dzisiaj bylam w Tesco supermarkecie bo niedawno otworzyli niedaleko mojego miejsca zamieszkania a hipermarket mam troche dalej, podeszlam do kasy z zapytaniem czy mozna u nich placic taka karta, powiedzialy ze oczywiscie jak najbardziej, tak wiec poszlam a sklep zrobilam zakupy podchodze do kasy wzielam pierwsza lepsza rzecz do kupienia a zarazem sprawdzenia czy ta karta sie przyjmie, przyjac sie przyjela ale poprosili mnie o pin emotka cale szczescie ze mialam jeszcze kilka groszy w portfelu i na karcie platniczej bo inaczej musialabym wszystko odkladac na miejsce emotka dziwi nie ze wraz z karta nie przyszedl zaden list gratulacyjy, wiecie w stylu gratuujemy bla bla ba kod pi to xxx... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5599099 Napisano: 01.03.2013 12:57:19 w Warka Piwo
wpadła zgrzeweczka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5598609 Napisano: 28.02.2013 21:49:56 w TESCO konkursy
nie_zapominajka1 napisał(a):

W końcu dotarła karta z Bobovity:)
Mam nadzieję, że można kupić cokolwiek, nie tylko produkty z Bobovity. Próbował już ktoś?

korzystajac z karty podarunkowej mozesz kupic cokolwiek emotka a to ze jest na niej wizerunek Bobovity nie ma nic do rzeczy, w TESCO są dostepne karty podarunkowe z rozymi wizerukami,w tym np z samochodem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5598464 Napisano: 28.02.2013 19:52:54 w TESCO konkursy
nilia22 napisał(a):

O co chodzi z tym że możecie kupić mrożonki na konkurs? : możecie mnie oświecić? emotka


poprostu ktos robi zakupy w tym przypadku mrozonki ma dla siebie a do odsprzedazy paragon konkursowy Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5598045 Napisano: 28.02.2013 13:30:26 w Warka Piwo
u mnie tym razem znowu nic, ale nie poddaje sie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5598041 Napisano: 28.02.2013 13:29:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta od Bobovity - kurier UPS,
zestawy produktów Bobovity - kurier 7 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5597460 Napisano: 27.02.2013 20:50:04 w Warka Piwo
a mnie szczescie tym razem opuscilo emotka

xpac napisał(a):

Znowu wygrało "Warka tańczy dla mnie" żenada, ile razy to samo hasło jeszcze wygra??



napewno to samo? mi sie zdaje ze bardzo podobne cos w stylu ona warczy na mnie czy warka warczy dla mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5597139 Napisano: 27.02.2013 15:21:39 w Warka Piwo
a juz myslalam ze wyniki dali z niedzieli ze taki tutaj ruch emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5597138 Napisano: 27.02.2013 15:21:39 w Warka Piwo
a juz myslalam ze wyniki dali z niedzieli ze taki tutaj ruch emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5597135 Napisano: 27.02.2013 15:20:01 w GFK
cudaczek121 napisał(a):

dochaaa napisał(a):

"Witam i zapraszam do wypełnienia naszej ankiety.
Temat dzisiejszego badania: sprzet elektroniczny
Liczba punktów, którą Pani otrzyma na konto za wypełnienie ankiety: 63.
Jeśli okaże się, że w tym badaniu szukamy osób o innej charakterystyce, otrzyma Pani 10 punktów.
Ankieta zajmie około 10 minut i potrwa do wtorku, 23 lutego."
Pomijając fakt że tego maila dostałam wczoraj i po kliknięciu w link wyświetlił mi się komunikat że jest jakaś awaria i żebym spróbowała później. Pewnie zrobiłam to ale badanie zostało juz zamknięte emotka emotka



miałam podobną sytuację.Kazali wypełnić ankietę dzień później,po czym okazało się,że zamknęli ankietę emotka

ehh no co to za podejscie do "klienta" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5597052 Napisano: 27.02.2013 14:20:51 w GFK
"Witam i zapraszam do wypełnienia naszej ankiety.
Temat dzisiejszego badania: sprzet elektroniczny
Liczba punktów, którą Pani otrzyma na konto za wypełnienie ankiety: 63.
Jeśli okaże się, że w tym badaniu szukamy osób o innej charakterystyce, otrzyma Pani 10 punktów.
Ankieta zajmie około 10 minut i potrwa do wtorku, 23 lutego."
Pomijając fakt że tego maila dostałam wczoraj i po kliknięciu w link wyświetlił mi się komunikat że jest jakaś awaria i żebym spróbowała później. Pewnie zrobiłam to ale badanie zostało juz zamknięte emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5596476 Napisano: 26.02.2013 21:18:10 w Dziś cieszę się z.....
a ja ciesze sie z tak owocnego w nagrody dnia emotka wygralam lacznie 45 mascar Collosal dla siebie i forumowiczów (ktorych laczna wartosc przekroczyla wartosc glownej nagrody emotka ) udalo mi sie tez zgarnac 2 zestawy z Warki (z rekawiczkami i z plikami) emotka takie dni mogłabym miec prawie codziennie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5596469 Napisano: 26.02.2013 21:13:48 w Warka Piwo
marzencia2007 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

marzencia2007 napisał(a):

spursman napisał(a):

bethan napisał(a):

specjal napisał(a):

agicho napisał(a):

Z piątku wyniki zapodali.


niezłe betonowo emotka emotka emotka


Odpowiednia godzina to i beton przyjmie emotka


z ta godzina to naprawde prawdopodobne - tylko pytanie JAKA??


w tamtym tygodniu dobra godziną było południe (co drugi dzień nagroda mi wpadała)


a w tym jaka?


podejrzewam że tez ok południa emotka



to ja musze podwazyc ta opinie zwiazana z godzina gdyz codziennie wysylam zgloszenia o roznych porach dnia i nocy i jak do tej pory za kazdym razem cos wpadlo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5596177 Napisano: 26.02.2013 15:57:18 w Warka Piwo
jak myslicie zapodadza wyniki z niedzieli dzisiaj? emotka o ile dobrze pamietam to tydzien temu dali Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5595976 Napisano: 26.02.2013 13:12:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kubek z żołądkowej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5595953 Napisano: 26.02.2013 12:54:27 w Warka Piwo
a u mnie wpadl zestaw z piłkami i zestaw z rekawiczkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5595623 Napisano: 26.02.2013 00:37:36 w Warka Piwo
size napisał(a):

Ale mają tyły z tymi wynikami...
Jak mnie to wkurza emotka

pisałam juz o tym wyzej emotka nie maja "tylow". W regulaminie jest zapis ze maja 3 dni robocze na podanie wynikow. Dzisiaj podali ze srody (czwartek - 1 dzien roboczy, piatek - 2 dzien roboczy, weekend odpada, a dzisiaj wypadl 3 dzien) Tez myslalam ze maja 3 dni kalendarzowe.... i nie potrzebnie sie tylko denerwowalam bo tez myslalam ze beda dzisiaj wyniki ze srody czwartku i piatku emotka (gdzie wyczekuje tych ze czw i pt) Wyświetl w wątku >>
0 0

dochaaa

#5595237 Napisano: 25.02.2013 17:34:39 w Wkurza mnie...
od razu jakos razniej mi sie zrobilo emotka dzieki dziewczyny emotka w Warce juz postep - dali wyniki ze srody - akurat wtedy kiedy zapomnialam wyslac zgloszenia... emotka w czwartek i piatek wysylalam ale poki co ich nie ma... no i MNY ciagle milczy w sprawie Collosal emotka no jasna dooopa przez to ze tak siedze i czekam chłopak nie ma ze mnie rzadnego pozytku emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0