Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mgrzel

mgrzel

#5548682 Napisano: 11.01.2013 02:28:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale dzisiaj smuteczki: w abc NIC, w rossnecie NIC emotka Konkursowa porażka... Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5548677 Napisano: 11.01.2013 02:25:36 w Rossmann
paolka napisał(a):

http://www.rossne....aspx?contestId=1284

kto wygral Las Vegas?????

mi sie nie udalo emotka


U mnie jak zwykle NIC emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5548612 Napisano: 11.01.2013 01:38:04 w Konkursy ABC
Gratki dla wszystich zwycięzców emotka U mnie tym razem pudło... Oj szkoda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5548340 Napisano: 11.01.2013 10:34:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dzisiaj piłki z abc Słodki-gorzki Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5547457 Napisano: 10.01.2013 01:59:13 w Rossmann
ewka656 napisał(a):

mgrzel napisał(a):

Nie pamiętacie może do kiedy mają czas z Celine Dion?
Zapierałam się, że już na rossnecie nie zagram, ale znowu się skusiłam. Pewnie jak zwykle będzie pudło emotka



Wyniki już jutro emotka


dzięki za info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5547198 Napisano: 10.01.2013 11:06:53 w Konkursy ABC
zubi napisał(a):

asante napisał(a):

Czy ten konkurs z Magią Świąt był już rozwiązany (do wygrania były laptopy i miksery)?

nie był rozwiązany emotka



Mają jeszcze chwilkę, ale mam nadzieję, że poślą sms-ki wcześniej emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5547189 Napisano: 10.01.2013 11:04:34 w Rossmann
Nie pamiętacie może do kiedy mają czas z Celine Dion?
Zapierałam się, że już na rossnecie nie zagram, ale znowu się skusiłam. Pewnie jak zwykle będzie pudło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5546282 Napisano: 09.01.2013 04:36:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awerpechowski napisał(a):

kino HELIOS-20lecie,,
odp. z centrali(Joanna Wawdejuk)(info zkrócone, bo była wymiana chyba z 7 maili)Joanna Wawdejuk <joanna.wawdejuk@helios.pl>:
Wiekszośc poszczególnych komisji zakończyła obrady regionalne i kupony wpłynęły do centrali, fakt, ze jest ten sam termin zakończenia obu konkursów: regionanlny dla poszczególnych kin i ogólnopolski, ale Komisje miały czas na wybór swoich hasłem, bowiem kupony mozna było przyjmowac tylko do 31 grudnia...
A realia takie.
zadzwoniłem do prawie wszystkich kin, ostatnie na liście- rzeszów= rozmowa z Mariola Wojtuń: nic nie wie, nie było żadnej komisji, pewnie zwycięzcy są, ale ich nazwiska zna główny kierownik-którego dziś nie ma...nie wie, czy kupony zostały wysłane do centrali- bo maja na to jeszcze czas do 31 stycznia...

i ten termin 31 stycznia potwierdzaja w POŁOWIE kin-do których dzwonilem-rozmawialem albo z kierownikiem, albo z os. tzw upowaznioną. uparcie twierdzą, że oni wybieraja do 15-tego stycznia, a maja dosłac do centrali do końca miesiaca..


No to szykują się kolejne emocje, niekoniecznie pozytywne... Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5544210 Napisano: 08.01.2013 08:57:17 w Inne mniejsze markety
Ja też dostałam smsa ale mam wątpliwości czy znajdę paragon. Nie wiem czy go nie wyrzucałam ostatnio emotka
Dzisiaj się szukuje wielkie poszukiwanie.... Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5538857 Napisano: 04.01.2013 06:13:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koza.k90 napisał(a):

saruto napisał(a):

może mnie ktoś oświecić (może być diodami, lub ledami emotka ) kim, że jest moniaU



przyłączam się


Moniau to dziewczyna, która wygrywa największe nagrody swoimi święcącymi laurkami. Z pewnością ma talent, ale nie podoba mi się to, że w konkursach urnowych, gdzie trzeba wypełnic TYLKO kupon, stosuje się takie zagrania. No cóż, ja wrzuciłam tylko dwa malutkie kupony, ale już czuję, że nici z uczciwej konkurencji. Kolejny samochód pojedzie do MoniU. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5536120 Napisano: 02.01.2013 09:35:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorfika napisał(a):

I jeszcze jedno: czy w Waszych monnari były urny czy szklane naczynia?


W moim były szklane ale ja wysłałam przez strone. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5536070 Napisano: 02.01.2013 08:52:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorfika napisał(a):

maa napisał(a):

bartula napisał(a):

mia napisał(a):

U mnie poszło Monnari - Mozilla i zwykły duży jpg emotka


do wszystkich co wysyłają, ja się na tym nie znam, ale formularz monnari jpg przyjmuje a jpeg już nie, mój program tego nie odróżniał, musiałam dopiero ręcznie wpisać rozszerzenie jpg, zamiast jpeg (myślałam zawsze że to wsio radno) emotka
Poszło emotka


nie wiem jak u Was ale w moim Monnari urna wczoraj pusta a dzisiaj pełna calkowicie a przy mnie jeszcze Panie kasjerki wypełniały formularze chyba na całą swoją rodzine:( przy wrzucaniu w sklepie do urny nie trzeba było dołączać paragonu, co więcej nie trzeba było nawet wpisywać jego numeru na kupon konkursowy:(




maa nie martw się. Panie w moim sklepie mówiły że będzie losowanie, zatem mniemam, że nie zastanawiały się zbyt długo nad hasłem.

A teraz się uśmiejesz:
W sklepie, w którym zrobiłam zakupy brakło kuponów. Przy kasie powiedziano mi, żebym poszła obok, bo tam jeszcze są. Poszłam, wypełniłam i wrzuciłam do urny - tyle, ze obok.... (Nie wpadłam na pomysł że to te same, a jednak rożne sklepy... emotka )


No to po tych informacjach już nie liczę na wygraną, konkurencja widzę ogromna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5533394 Napisano: 30.12.2012 08:26:31 w Konkursy ABC
filippo napisał(a):

mgrzel napisał(a):

oldrac napisał(a):

Nowy konkurs, niestety czasówka i znów te same osoby wygrają... emotka


Ciekawe jak oni to robią? Kiedyś dawno temu wygrywałam w czasówkach, w konkursach co jest grane wyborczej - bilety do kina emotka Ale potem zmieniłam telefon i już nie umiem się wstrzelić jak najbliżej pełnej godziny. Kusi mnie , żeby spróbować emotka




to graj na starym telefonie emotka


gdybym go jeszcze miała.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5530964 Napisano: 28.12.2012 07:56:36 w Konkursy ABC
oldrac napisał(a):

Nowy konkurs, niestety czasówka i znów te same osoby wygrają... emotka


Ciekawe jak oni to robią? Kiedyś dawno temu wygrywałam w czasówkach, w konkursach co jest grane wyborczej - bilety do kina emotka Ale potem zmieniłam telefon i już nie umiem się wstrzelić jak najbliżej pełnej godziny. Kusi mnie , żeby spróbować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5520843 Napisano: 18.12.2012 06:15:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martaxxx73 napisał(a):

baja31 napisał(a):

Czy z Lubelli makarony były dziś wyniki?


?
ja też czekam


Ktoś się chwalił w mdw robotem Boscha więc chyba po ptakach... A tak marzyłam o tym robocie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5520841 Napisano: 18.12.2012 06:13:47 w Konkursy ABC
Ja czekam na 2 grudnia u siostry - może jej się uda. Ale coś mam przeczucie, że już wszystko obdzwonione, obyście mieli rację, że jeszcze nie zdążyli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5520840 Napisano: 18.12.2012 06:11:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie w abc tylko piłeczka ale zobaczyłam w mdw, że ktoś wygrał robot Boscha - pewnie z Lubelli a tak o nim marzyłam emotka Coś przed świętami nie sprzyja mi szczęście... Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5519391 Napisano: 17.12.2012 01:41:08 w Konkursy ABC
mixik napisał(a):

a z którego dnia, ja wysłałem 23.11 i cisza, czyżby już po pierogach?


Chyba tak, chyba że nagrody główne poinformują na końcu - więc szansa jest emotka U mnie już nie, bo piłeczkę mam a można wygrać tylko jedną nagrodę. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5519231 Napisano: 17.12.2012 12:42:21 w Konkursy ABC
sabinka71 napisał(a):

Słodki czy gorzki - piłka zgłoszenie z 24 listopada tel. przed chwilą


U mnie też 24 i też piłeczka a tak chciałam ten maly telewizor do pokoju dla dzieci. Ale za to pogramy w piłkę - też fajnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5504315 Napisano: 10.12.2012 12:18:32 w Biedronka
ela napisał(a):

tadziowa napisał(a):

ela napisał(a):

Reni napisał(a):

ela napisał(a):

dzwonią z pralkami


to było pytanie czy stwierdzenie? emotka


stwierdzenie


o co pytają? z jakiego numeru?


niestety ja nie wygrałam wiec nie gratulujcie mi wiem ze dzwonia bo dzwoniłam pod ten nr podany wyżej i rozmawiałam z miła pania , która sprawdziła czy mój nr wygrał ( niestety nie ) ale pani mówiła ze właśnie obdzwaniają do osób które wygrały a w dodatku słyszałam w tle jak inna pani mówiła coś do tel o przesłaniu paragonu stad pisze że dzwonią


Czyli jesteśmy w identycznej sytuacji. No to czekamy kto pierwszy na forum się pochwali. Wyświetl w wątku >>
0 0